Як скасувати стягнення на заробітну плату

Авторadmin

Як скасувати стягнення на заробітну плату

Способи захисту права працівників на оплату праці та стягнення нарахованої, але невиплаченої заробітної плати Працівник може стягнути нараховану, але невиплачену заробітну плату: в позасудовому порядку; в судовому порядку.

При кожній виплаті заробітної плати загальний розмір усіх відрахувань не може перевищувати двадцяти процентів, а у випадках, окремо передбачених законодавством України, – п'ятдесяти процентів заробітної плати, яка належить до виплати працівникові.

працівник добровільно вносить незаконно виплачену заробітну плату до каси установи або погоджується на те, що її утримають із його заробітної плати. Для цього він має подати керівнику відповідну заяву.

Звернення стягнення на майно боржника полягає в його арешті, вилученні (списанні коштів з рахунків) та примусовій реалізації (ч. 1 ст. 48 Закону України "Про виконавче провадження" (далі – Закон). Про звернення стягнення на майно боржника виконавець виносить постанову.

У разі невиплати з вини роботодавця належних звільненому працівникові сум у строки, визначені статтею 116 КЗпП, при відсутності спору про їх розмір підприємство, установа, організація повинні виплатити працівникові його середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку, але не більш як за шість





1) після перерахування коштів у повному обсязі; 2) під час зміни боржником місця роботи, навчання, місця отримання пенсії та інших доходів; 3) за заявою стягувача; 4) щодо постанови судового пристава-виконавця про припинення (про закінчення, скасування) …

Про автора

admin administrator