Як сонячне тепло змінює колір шкіри людини

Авторadmin

Як сонячне тепло змінює колір шкіри людини

Сонце може викликати опіки, пригнічувати імунітет, прискорювати старіння шкіри і навіть сприяти виникненню онкологічних захворювань. Засмага – це захисна реакція шкіри на вплив ультрафіолетових променів. Дерматологи радять користуватися захисними засобами від сонячного випромінювання, щоб уникнути неприємних наслідків.

Сонце, а саме ультрафіолетове випромінювання, несе в собі згубний вплив, як на зовнішній вигляд шкіри – пігментні плями, висипання, фотостаріння, так і провокує смертельні захворювання – наприклад, меланома!

Дуже великі дози ультрафіолету знижують імунітет і провокують появу злоякісних пухлин шкірного покриву. Також варто пам'ятати, що висока температура і активні ультрафіолетові промені призводять до сонячних і теплових ударів, опіків і згубно позначаються на шкірі, залишаючи сліди.

Найкращий час перебування на сонці – в ранкові та вечірні години, а ось в період з 12 до 15 годин загоряти не рекомендується, сонце найбільш активне і небезпечне. Крім того, в перший день не варто зловживати засмагою, 15-20 хвилин цілком вистачить.

Три причини захищати шкіру засобами із SPF Щоденне нанесення SPF зменшить ризик пошкодження та раку шкіри. Щоб уповільнити ознаки старіння. Вихід на вулицю без сонцезахисного крему сприяє руйнуванню колагену, а це означає, що шкіра втрачає еластичність і гладкість. Уникнути надмірної пігментації.





Колір шкіри є результатом пристосування певної популяції до інтенсивності сонячного випромінювання в її географічному ареалі.

Про автора

admin administrator