Як сплатити без комісії в Ощадбанку

Авторadmin

Як сплатити без комісії в Ощадбанку

Поповнити картку “Ощадбанку” готівкою без комісії тепер можна через термінал EasyPay. Як це зробити

Тепер можна поповнити картку “Ощадбанку” без комісії в мережі платіжних терміналів EasyPay. Також повідомляють, що при використанні NFC-зчитувача для введення номера картки (прикладанні картки або смартфону до рідера) максимальна сума поповнення збільшиться з 5 до 30 тис. грн на день.

Про це повідомили в пресслужбі банку. Зокрема, для того, щоб поповнити картку, треба обрати послугу поповнення картки “Ощадбанку” з позначкою “0%”. Також там навели покрокову інструкцію

  • знайти найближчий термінал за допомогою інтерактивної мапи на сайті чи в мобільному застосунку EasyPay
  • обрати поповнення картки “Ощадбанку” з позначкою “0%”;
  • ввести номер картки або здійснити зчитування за допомогою NFC-рідера;
  • внести готівку.

Комісія в Ощадбанку

Раніше клієнти “Ощадбанку” скаржилися на комісію під час зняття готівки. Представник Ощадбанку у відповідь розповів, за яких обставин клієнти Ощадбанку будуть змушені заплатити комісію при отриманні готівки.

Зокрема, згідно тарифам банку, зняття грошових коштів готівкою з платіжних карток одночасно з проведенням операції оплати через POS-термінал, що встановлений на касі торгово-сервісних підприємств, передбачає сплату комісії у таких розмірах:

  • Через POS-термінал Ощадбанку, що встановлений на касі торгово-сервісного підприємства комісія складає 2 грн
  • Через POS-термінал інших банків, що встановлений на касі торгово-сервісного підприємства комісія складає 1,5% + 5 грн.

Раніше Інформатор писав, що Ощадбанк не підвищуватиме комісію за платежі карткою. Також Інформатор розповідав, як в Ощадбанку обмінюють валюту після постанови НБУ.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Як оплатити комуналку без комісії: всі способи для економії

Українці можуть оплачувати комунальні послуги без комісії або ж мінімізувати свої витрати при щомісячній платі за газ, світло, воду. При цьому деякі сервіси зробили це можливим на час дії воєнного стану, а в деяких випадках це було доступно і раніше.

Як зекономити на комуналці – читайте нижче в матеріалі Styler.

Monobank

Monobank дозволяє проводити оплату більшості комунальних послуг без комісії. Pобити це можна тільки за допомогою смартфона на базі iOS або Android.

Для цього на головному екрані треба вибрати: Інші платежі – Створити папку – Комунальні платежі. Далі потрібно вказати ПІБ платника, місто і адресу, за якою будете проводити оплату. Після створення папки, в ній можна буде обрати потрібну вам компанію. Компанію можна знайти за назвою, ЄДРПОУ або IBAN.

Якщо всі реквізити компанії ви вводите самостійно, в такому випадку це буде платіж на адресу юридичної особи і при оплаті до 10 000 грн за одну операцію і до 20 000 грн сумарно за місяць комісія в рахунок особистих коштів відсутня, а в рахунок кредитних коштів становить 2% від суми оплати.

При оплаті на суму понад 10 000 грн за одну операцію і понад 20 000 грн сумарно за місяць комісія в рахунок особистих коштів – 0,5% (не більше 190 грн), в рахунок кредитних коштів – 4%.

Для деяких компаній додані бездоговірні шаблони для вашої зручності. Тобто всі реквізити компанії в бездоговірному шаблоні вже вказані, але так як шаблон заведений по комерційному підприємству, при оплаті буде комісія. На етапі підтвердження платежу ви будете бачити суму комісії.

ПУМБ онлайн

При введенні реквізитів вручну, комісія при оплаті комуналки буде вираховуватися.

Якщо ж ви скористаєтеся переліком підприємств у додатку, комісії не буде. Їх можна знайти перейшовши за ланцюгом: Головна – Перекази – Послуги – Комунальні послуги. Далі вибрати підприємство з переліку.

Ощад 24/7

Без комісії можна оплатити комунальні послуги в інтернет-банкінгу Ощад 24/7.

Проте по деяким підприємствам комісія може бути присутня, є винятки. Це стане зрозуміло безпосередньо при проведенні платежу.

Зазначимо, що Приват24 комісію не скасував. Проте при оплаті зі своїх коштів, вона буде мінімальною, тобто 1-3 грн.

Сервіс платежів Portmone.com

“Наразі комісія присутня лише при переказі з картки на картку, на інші платежі комісії нема”, – розповіли нам в сервісі.

Раніше ж комісія становила мінімум 3 грн, а далі в залежності від суми від 1, до 1,5%. Також працювали спецпакети. Наприклад, за пакет “Місяць” треба було платити 19,90 раз на місяць, а перший раз – безкоштовний.

EasyPay.ua

Оплата без комісії можлива лише при оформленні віртуальної картки безпосередньо на сервісі EasyPay.ua.

Якщо ви платите з банківської картки, комісія враховується. Власне, такі ввимоги були і до введення воєнного стану. В компанії жодних змін не було.

Центр комунального сервісу

Кияни можуть сплатити комуналку через Центр комунального сервісу. Посилання тут. Скористатися послугою можна через введення реквізитів після реєстрації, а також відсканувавши QR-код на платіжці.

Але зробити це можна не за всіма квитанціями: газ, електроенергія, домофон оплачується окремо.

До слова, Кабмін заборонив нарахування, стягнення штрафів у разі несвоєчасної або неповної оплати житлово-комунальних послуг в умовах воєнного стану.

Відключати від послуг у разі заборгованості українців так само не будуть.

Усі оперативні і тільки перевірені новини без російської пропаганди і фейків – в групах РБК-Україна в Telegram і Viber. Приєднуйся!

Перемога буде за нами! Слава Україні!

Про автора

admin administrator