Як зібрати бруд на дні басейну

Авторadmin

Як зібрати бруд на дні басейну

Технології на варті чистої води в басейні

Кришталево чиста вода в басейні не можлива без догляду за нею.

Необхідно регулярно обслуговувати басейн для підтримання води в нормі.

Технології не стоять на місці!

Ми пропонуємо Вам розглянути можливість звільнитися від комплексу трудомістких і / або дороговартісних процедур по догляду за Вашим басейном.

Розглянемо технології очищення води в басейні по пунктах:

1. Прибирання сміття

Бруд і сміття плаває на поверхні, осідає на сходинках і на дні басейну. Поверхневе і крупне сміття можна зібрати за допомогою сачка. Дрібне сміття прибирається ручним пилососом, підключеним до системи фільтрації, або ж за допомогою автоматичного пилососа, який працює від мережі.

Але Compass Pools пропонує Вам унікальну можливість – б асейн без необхідності прибирання!

Так, Вам взагалі не потрібно чистити басейн, тому що він робить всю брудну роботу за вас. Це саме те, що робить самоочисний басейн Compass з вбудованою технологією очищення води в басейні Vantage. І дуже легко. Система стратегічно розташованих форсунок по черзі виштовхує бруд в злив з басейну. Після чого відфільтрована вода повертається в басейн за допомогою системи форсунок. Процес повторюється, поки басейн не буде повністю чистим. Цю систему можна порівняти з підмітанням підлоги – сміття збирається і викидається у смітник.

Самоочисний басейн Compass має й інші переваги. Завдяки регулярній циркуляції води:

  • економиться теплова енергія (нагріта сонцем тепла поверхнева вода змішується з холодною із дна);
  • зменшується використання хімікатів (вода в постійному русі не дозволяє бактеріям розмножуватися, а також забезпечує ретельне перемішування хімічних реагентів для їх ефективної роботи в повному обсязі);
  • запобігає росту водоростей (відсутні мертві зони в басейні, де можуть активно рости водорості);
  • забезпечує стійку температуру води у всьому басейні (однакова температура як на поверхні, так і на дні чаші).

Візуально самоочисний басейн не відрізняється від будь-якої іншої чаші Compass. Система форсунок, розташованих в стінках і на дні басейну, не псує вишуканий дизайн. Vantage працює відповідно до налаштувань часу, абсолютно безшумно; можна купатися в басейні під час роботи системи – це безпечно; форсунки монтуються на заводі при виробництві чаші басейну.

2. Вода без мікроорганізмів, бактерій і водоростей

Окрім прибирання басейну від сміття подбайте про його якісну дезінфекцію. Найбільш поширеним варіантом дезінфекції є таблетки або гранули хлору, які розчиняючись у воді вбивають все водне життя. Але в останні роки альтернативні методи дезінфекції набувають все більшої популярності, такі як сольовий електроліз та гідроліз. При сольовому електролізі хлор виділяється з NaCl (звичайна сіль) у воді поступово. Ця технологія – очищення води в басейні – контролює вироблення хлору, не викликаючи подразнення шкіри, очей і дихальних шляхів. При гідролізі хлор зовсім відсутній у воді, дезінфекція відбувається шляхом окислення – виробляються гідроксильні іони. Автоматична система гідролізу та іонізації міддю Oxymatic є комплексним рішенням, за допомогою якого не тільки вода підтримується в ідеальному стані, але і всі опції басейну працюють по заданому алгоритму. Тобто, при Oxymatic зовсім не потрібно ваше втручання в процес дезінфекції, обігріву, циркуляції і т.п.

3. Рівень pH

Правильний баланс pH – основний фактор чистої води в басейні. Рівень pH від 7,0 до 7,4 дозволяє будь-якій дезінфекції боротися з мікроорганізмами і бактеріями у воді. Перевірка рівня рH виконується вручну або автоматично. Якщо рівень pH занадто низький або занадто високий, воду в басейні можна збалансувати, використовуючи pH плюс, або pH мінус. Oxymatic зробить всю цю роботу за вас: рівень рН постійно контролюється і автоматично регулюється.

Вас цікавлять технології очищення води в басейні?

Звертайтеся до нас за комплексним рішенням для Вашого басейну !

Надувний басейн: як встановити на дачі на нерівній ділянці, зібрати на землі, правила установки гумового, як краще вибрати дитячий, відео, фото

Басейн на дачі – це корисна, оздоровча конструкція, в якій весело плескатися не тільки дітям, але і дорослим. Вода допоможе пережити літню спеку, а також зміцнить імунітет і здоров’я. Важливо знати, як правильно установити надувний басейн на дачі, щоб водні процедури були безпечними і одночасно корисними.

Як вибрати надувний басейн для дачі

Встановлення надувного басейну на дачі своїми руками дозволить замінити купання в річці або озері. До того ж у такому штучному водоймищі можна стежити за чистотою води, регулювати її температуру, загартовувати дітей в комфортних умовах. Його також можна оточити зручними шезлонгами, тентами від сонця та іншими пристосуваннями для відпочинку.

Вибір надувного басейну для дачі слід добре обміркувати. Так як існують ємності для малюків, для дорослих і сімейні варіанти.

Сімейний басейн дозволяє весело відпочивати всім разом у спекотну погоду

Як вибрати надувний басейн для дитини

Щоб дітям було зручно і безпечно відпочивати біля води, рекомендується правильно вибрати дитячий надувний басейн.

Вибираючи штучний водойму, слід звернути увагу на такі нюанси:

  • На форму і колір. Надувні вироби бувають різної геометричної форми, у вигляді звірів та інших фігурок. Яскраві персонажі на бортах або дні гармонійно прикрасять виріб і привернуть увагу хлопців.
  • Важливо також звернути увагу на висоту бортів. Малюкам до 1,5 років достатньо буде басейну з бортиками не вище 17 см, діти до трьох років будуть сміливо купатися в чаші заввишки 35 см, хлопцям у віці 3-7 років сподобатися плескатися в ємності з бортиками висотою 45 див. Дітям старше семи років уже можна плавати в штучному водоймищі з бортиками висотою 40-70 див.
  • Шви надувного вироби повинні бути акуратними, щоб не пошкодили ніжну шкіру дитини. Чим ширше буде ширина бортиків, тим зручніше буде дітям у ньому відпочивати.
  • Дно повинно бути надувним. Додатково виробники можуть покрити пухирцями, шорсткостями для стійкості дитячих ніжок у воді. Якщо дно плоске, рекомендується додатково придбати спеціальну підстилку.
  • Якщо немає можливості встановити великий надувний басейн у тіні або під пляжною парасолькою, рекомендується придбати виріб з тентом. Укриття дозволить уберегти ніжну шкіру дитини від обгорання.

Важливо! При виборі штучного водоймища для дачі важливо також приділити увагу тому, як буде наповнюватися ємність водою, і яким чином буде проводитися злив.

Як вибрати надувний басейн для всієї родини

Сімейний басейн дозволяє відпочивати у воді всім членам сім’ї. Дорослі можуть вчити дітей плавати.

Широкий бортик басейну дозволяє триматися за нього і не падати у воді

Купуючи надувний водойма для всієї родини, важливо звернути увагу на наступні моменти:

  • Виріб має бути безпечним для всіх членів сім’ї. Воно може бути оснащене сидіннями для дорослих, мати малу, середню і велику глибину.
  • Конструкція може бути надувний, каркасній, каркасно-надувний. Збірка надувного басейну легка. Його легко збирати і транспортувати. Каркасні моделі більш стійкі, але за ними складніше доглядати. Найбільш зручні каркасно-надувні вироби, у яких каркас збирають, а самі борти надувають.
  • Також важливо визначитися з розмірами і формами комплексу для відпочинку. Сімейні варіанти йдуть з позначкою 6 + з урахуванням глибини.
  • У деяких сімейних моделях є функція джакузі. Масаж водою дозволяє розслабитися.
  • При покупці важливо правильно підібрати місце розташування зони відпочинку.
  • Для спустошення і швидкого складання виробу важливо, щоб воно було оснащене спеціальними зливними клапанами.
  • Для тривалого використання рекомендується купувати виріб з фільтром-насосом, щоб вода не застоювалася і завжди була чистою.

Купуючи великий сімейний резервуар, важливо також звернути увагу, чи є в комплектації приставна драбина, щоб відпочиваючим було зручно залазити всередину.

Як розібрати та почистити від пилу кулер комп’ютера та ноутбука

Комп’ютерна техніка, як і будь-які сучасні електронні пристрої, вимагає хоч і мінімального, але регулярного догляду. Якщо пил на «материнці» або в блоці живлення може викликати замикання сусідніх доріжок і вихід з ладу всього комп’ютера, то бруд і пил, що накопичуються на поверхні вентилятора, призводить до його обтяження і, як наслідок, зниження швидкості обертання і зменшення потоку повітря. Це дуже часто призводить до перегріву всіх компонентів комп’ютера та викликає зависання та збої (при незначному забрудненні) і навіть до виходу з ладу важливих компонентів системи (якщо не почистити вентилятор вчасно). Також збільшується навантаження на втулки (підшипники) самого вентилятора і ресурс цієї роботи значно скорочується. Тому необхідно стежити за чистотою поверхні вентилятора та своєчасно виконувати очищення від пилу. Про необхідність такої процедури свідчать гучні звуки з системного блоку (або корпусу ноутбука), особливо при включенні.

Ми приготували покрокову інструкцію, в якій розповімо, як розібрати та почистити від пилу кулери, встановлені в комп’ютері або ноутбуку. Але якщо ви не впевнені у своїх силах, це можуть зробити експерти техніки сервісного центру PCshop.UA .

Як почистити вентилятор у комп’ютері

  • пінцет;
  • гострий скальпель чи тонкий ніж;
  • ватяні палички та пензлик;
  • спирт;
  • силіконове мастило (за відсутності можна використовувати «веретенку»).

Також бажано мати балончик зі стисненим повітрям або пилосос, із підключенням трубки у зворотний бік – на видування. Ну і звичайно викрутку для розбирання комп’ютера та зняття вентиляторів.

Перш ніж приступити до розбирання комп’ютера, необхідно відключити його від електромережі, від’єднавши шнур живлення від системного блоку. Також рекомендується витягти роз’єм від інших елементів системи (монітора, локальної мережі, додаткових аудіо та відеопристроїв). При цьому необхідно запам’ятати або замалювати існуючу схему взаємних підключень для полегшення збирання.

Першим етапом очищення вентиляторів є забезпечення доступу всередину системника. Для цього знімаємо бічну кришку, попередньо відкрутивши викруткою гвинти кріплення. На наступному етапі можна за допомогою пилососа акуратно видути пил із внутрішніх поверхонь та компонентів «системника», що полегшить роботу з вентиляторами. Після цього візуально знаходимо всі вентилятори, що є всередині, і приступаємо до їх очищення.

У більшості випадків у системному блоці є кілька різновидів повітронагнітальних пристроїв: кулер процесора, один або кілька вентиляторів всередині корпусу, пропелери, що охолоджують, на відеоадптері і вентилятор на блоці живлення. Залежно від призначення та місця встановлення очищення має свої особливості.

Як зняти кулер на процесорі, блоці живлення та відеокарті

При очищенні системи охолодження процесора необхідно дотримуватись підвищеної обережності, щоб не пошкодити чіп і оточуючі його елементи. Існує кілька варіантів кріплення вентилятора до радіатора процесорного блоку: на клямках, за допомогою болтового з’єднання та незнімні конструкції. В останньому випадку можна тільки виконати поверхневе очищення та видування пилу. Якщо кулер закріплений клямками, достатньо за допомогою плоскої викрутки їх трохи відігнути та витягнути вентилятор із так званих замків. При болтовому кріпленні достатньо розібрати конструкцію за допомогою викрутки. Після цього відключіть кабель від гнізда на материнській платі, запам’ятавши його правильне розташування.

Щоб зняти та підготувати до чищення вентилятор блоку живлення необхідно повністю демонтувати блок живлення, попередньо від’єднавши всі роз’єми від «материнки», жорстких дисків та інших компонентів. Після цього викруткою відкручуються болти кріплення, розташовані на задній частині системника. Після вилучення блоку живлення необхідно акуратно зняти з нього кришку (кріпиться спеціальними шурупами), забезпечивши доступ до кулера.

Для доступу до вентилятора відеоадаптера найкраще витягнути його з PCI-роз’єму і вже на столі приступити до його розбирання та чищення. Інші вентилятори, розташовані на стінках системного блоку, знімаються без особливих проблем, оскільки вони закріплені до корпусу болтами або спеціальними легкознімними фіксаторами. Перед профілактикою також необхідно відключати від роз’ємів живлення.

Як розібрати та змастити вентилятор у комп’ютері

Незважаючи на те, що при швидкому огляді вентилятор здається нерозбірним, він досить просто розбирається. Для цього необхідно:

  1. за допомогою тонкого ножа або скальпеля підчепити та зняти гумову заглушку, яка зазвичай знаходиться під етикеткою;
  2. зняти стопорне кільце;
  3. акуратно вставити в проріз стопора кінчик ножа і підняти одну зі сторін кільця;
  4. зняти спеціальні гумові заглушки, що захищають внутрішній механізм від масла.

Після цього можна розпочати безпосередньо очищення. Для цього:

  1. роз’єднуються дві частини вентилятора. Та, що містить «електроніку» протирається сухою серветкою або ватною паличкою або продувається потужним повітряним потоком (від балончика зі стисненим повітрям або пилососом). Іншу частину можна промити проточною водою;
  2. на наступному етапі ватною паличкою, змоченою в спирті, видаляються залишки старого мастила та бруду;
  3. після цього необхідно внутрішні частини обробити силіконовим маслом або, за його відсутності, «веретенкою», вмочуючи в рідину ватяну паличку. Змащення необхідно рівномірно розтерти по поверхні механізму, не допускаючи її попадання на електронні котушки. Мастило захистить механізм від вологи, перегріву та багатьох інших проблем;

Як зібрати кулер

Як завжди складання слід виконувати у зворотній послідовності:

  1. надягти крильчатку на «електроніку»;
  2. насадити на стрижень по черзі обидві гумові заглушки;
  3. встановити на місце стопорне кільце, що утримує верхівку лопатевої частини;
  4. закрити заглушкою механізм;
  5. встановити вентилятор на місце та підключити його назад до схеми.

Після цього необхідно підключити зняті раніше роз’єми та, перевіривши правильність з’єднання, увімкнути комп’ютер. Якщо все зроблено правильно, ви відразу відчуєте результат – працювати комп’ютер стане набагато тихіше.

Як почистити вентилятор у ноутбуці

Ноутбуки є ще компактнішими пристроями з високою щільністю компонентів. При цьому, щоб дістатися кулера, необхідно знімати деякі вузли, що для непідготовленої людини досить складно і очищення вентилятора найкраще довірити фахівцю. Але якщо ви впевнені у своїх силах, можна спробувати виконати очищення від пилу без зняття самого вентилятора. Для цього необхідно зняти задню кришку ноутбука, відкрутивши кілька шурупів. Залежно від конструкції може знадобитися зняття деяких деталей.

Після отримання доступу до вентилятора потрібно акуратно очистити його лопаті та корпус від пилу пензликом або ватяними паличками. Більш ретельне очищення виконується з використанням балончика зі стисненим повітрям або пилососом. При цьому необхідно діяти обережно, щоб не пошкодити теплові трубки, що відводять тепло від компонентів ноутбука. Усі роботи необхідно при відключеному від мережі блоці живлення та від’єднаній батареї.

Про видалення пилу з ноутбука зі зняттям системи охолодження буде детально розказано в одній із наступних статей. А нещодавно ми писали Чим протирати екран телевізора і як очистити екран від розлучень .

Про автора

admin administrator