Як знайти людину на прізвище та імя в Інтернеті

Авторadmin

Як знайти людину на прізвище та імя в Інтернеті

Як знайти людину на прізвище та імя в Інтернеті

Існують різні причини, чому Вам може знадобиться пошук людей. Можливо, доведеться знаходити загубленого родича, старе кохання, однокласників або бізнес-контакти.

Використання таких пошукових систем, як Google або Yahoo для пошуку людей може в деяких випадках спрацювати, але в більшості випадків, на жаль, ні.

Як вийшло, що кращі пошукові системи терплять таку жахливу невдачу, коли справа доходить до пошуку людей? Відповідь лежить в маловідомій, але дуже важливій частині веба, яка називається “Deep Web” (глибинний веб).

Так як більшість особистих профілів, державних архівів та інших документів, пов’язаних з людьми, зберігаються в базах даних, а не на статичних веб-сторінках, то основна інформація більш високої якості про людей просто “невидима” для регулярних пошукових систем.

Мабуть, найпопулярніша пошукова система для пошуку людей. Пошук за іменем, прізвищем (обов’язково), містом, штатом і країною.

Існує щось особливе в цьому пошуковому двигуні, хоча це лише інструмент для пошуку людей, який знаходить інформацію в тій частині Інтернету, яка, як правило, не індексується іншими великими пошуковими системами. Наприклад, автор виявив кілька сторінок, про які ніколи не знав, на яких був його профіль ICQ і його давно забутий профіль на Yahoo People.

Запит у пошуковику Pipl допоможе Вам знайти «невидимі» веб-сторінки, які не можна знайти на регулярних пошукових системах. На відміну від типових пошуковиків, Pipl призначений для отримання інформації з Deep Web. Його роботи вміють взаємодіяти з базами даних для пошуку і вилучення фактів, контактних даних та іншої відповідної інформації з особистих профілів, каталогів, наукових публікацій, протоколів судових засідань та інших численних джерел, “глибинної” Мережі.

Pipl не тільки надає результати пошуку, а розробники використовують передовий мовний аналіз та алгоритми ранжирування, щоб надати Вам найбільш відповідні біти інформації про людину в єдиній, зручній для читання сторінці результатів.

ZabaSearch: пошук людей за ім’ям, адресою і номером телефону

ZabaSearch – пошукова система для пошуку людей, яка дозволяє вести пошук людей в США за ім’ям, адресою або номером телефону. Просто введіть дані людини у поле пошуку і почекайте, поки “жаба” повзтиме базами даних.

Функції розширеного пошуку дозволяють ще більше звузити Ваш пошук за містом, державою, роком народження і по-батькові людини.

Ви також можете перевірити публічні повідомлення, залишені для Вас чи на будь-яке інше ім’я (наприклад, для .Джорджа Буша W), а також отримати оповіщення електронною поштою, коли хтось шукає Ваше ім’я на ZabaSearch. Ці параметри можуть бути доступні з нижній частині сторінки.

Традиційні пошуковики дозволяють здійснювати пошук для всього. Але якщо це люди, яких Ви шукаєте, то Ви повинні користуватися спеціалізованим інструментом, який повертає онлайнові результати про людину, яку шукаєте. На такий пошук “заточений” веб-інструмент пошукової системи під назвою Yatedo.

Yatedo є безкоштовною для використання пошуковою системою для пошуків, пов’язаних з людьми. Ви можете просто ввести ім’я людини і з’являться всі онлайнові результатів, що мають відношення до введеного Вами імені. Якщо можливо, то будуть показані в результатах резюме та фотографія кожної людини в мініатюрі. При натисканні на результат відкриються публічно доступні дані людини. Ви можете фільтрувати ці деталі для отримання новин, оновлень, документів і книг.

Ви шукаєте людей в Інтернеті? Якщо так, то замість заголовка Вашої улюбленої соціальної мережі, підставте заголовок Waatp – пошукової системи в реальному часі, щоб знайти людей. Це проста і прекрасні пошукова система, яка шукає людей, використовуючи ім’я та прізвище. Результати відображаються у вигляді місць на карті. Ви можете збільшити масштаб карти, щоб звузити до певної людини; натиснувши на значок людини відкрити інформацію про нього/неї, що має Waatp.

Ця інформація включає в себе стать, сімейний стан і членів сім’ї.
Результати також відображаються у вигляді посилань на імена, які відповідають Вашому запиту:

При натисканні на посилання відкриваються різні об’єкти, пов’язані з даним ім’ям. Ці сайти включають в себе соціальні медіа результати, блоги, пов’язані домени, книги, фотографії, статті, документи і т.д.

Ви один з тих людей, чиє ім’я Google знаходить в Інтернеті? Ну, якщо так, є ще один спосіб зробити це. Введіть WebMii, двигун для пошуку людей в Інтернеті, де Ви можете шукати публічну інформацію про Вас та інших людей. Сайт відображає Інформацію про людину, отриману з різних соціальних мереж, веб-сайтів і онлайн-документів. Кожна людина також має свій власний PeopleRank який є оцінкою її видимості в Інтернеті.

WebMii дозволяє шукати людину з використанням імені або за ключовим словом, чи використовуючи розширений пошук. Якщо ім’я, яке Ви шукаєте, поширене серед багатьох людей, то Ви можете натиснути на теги для подальшого звуження результатів.

WebMii використовує такі різні сайти, як Facebook, Friendster, Google, Twitter і Yahoo для збору інформації. Крім того, сайт містить посилання на Xing і Friendfeed, таким чином, Ви можете також легко шукати дану людину на цих сайтах.

Snitch.name – це сайт, який дозволяє шукати людину на сайтах соціальних мереж за її ім’ям і прізвищем в одному інтерфейсі. Зробити це на сайті досить просто – замість того, щоб Ви йшли і окремо шукали когось на Facebook, Twitter, Flickr або MySpace – сайт надає Вам результати пошуку з цих сайтів в окремих блоках на одній сторінці.

Сайт дозволяє знаходити людей на таких популярних соціальних мережах, як Facebook, MySpace, Flickr, LinkedIn, Hi5, Twitter Google, WordPress.org блогах та відеосайтах, подібних Vimeo. Крім того, Ви також можете зробити пошук на таких академічних сайтах, як Массачусетський технологічний інститут, Стенфордський, Оксфордський університети і Google Scholar.

Використовуючи власний алгоритм пошуку розробників, Ви можете знайти всеосяжну і централізовану інформацію для відповідного імені, що складається із зображень, відео, телефонних номерів, адреси електронної пошти, профілів соціальних мереж і Wikipedia та іншого.

Весь цей багатий мультимедійний контент витягується з великого списку міжнародних та регіональних відповідних джерел більш, ніж у 12 країнах і різними мовами.

yoName перетворює Ваш комп’ютер в приватного детектива. Подивіться будь-кого за бажанням і Ви можете шукати навіть за його обліковим записом користувача або адресою електронної пошти! Якщо дана особа вже довгий час на будь-якій з мереж, як MySpace або Facebook, yoName знайде її.

Пошукайте друзів, родичів, та ін. Знайдіть себе і подивіться, чи ніхто не видає себе за Вас. Або просто весело проведіть час і знайдіть знаменитостей, навіть якщо перші п’ять записів для Періс Хілтон все “чоловік, 39, одинокий, Медісон, штат Вісконсін”.

OK. Припустимо, Ви знаходитеся в клубі і Ви фліртує з цією загальною шпилькою (і він – це вихід з Вашої ліги, між іншим), і, бум, Ви записали телефон. Проблема в тому, геній, що наступного дня ці цифри все ще в кишені, коли Ви кинути свої джинси у прання. Ви пам’ятаєте його ім’я, але він не в книзі. Автор має на увазі, що дехто навіть не використовує телефонну книгу більше, крім замовити піцу? Саме так. Так що тепер Ви будете робити? yoName!

Або припустимо, що Ви і всі Ваші друзі збиралися зустрітися разом після закінчення школи і ось, через два роки, і кожний в коледжі або дуже зайнятий, і Ви повинні витягти щорічник, пам’ятаючи навіть нік Вашого кращого друга. Як Ви збираєтеся відстежити все назад і зібрати старий екіпаж друзів знову разом? yoName!

Безкоштовний пошук людей на Wink, найбільшому в світі двигуні для пошуку людей. Пошук людей за ім’ям, щоб отримати номер телефону, адресу, веб-сайт, фотографії, місце роботи, школу та ін.

Spokeo – двигун для пошуку людей, який організовує величезну кількість списків білих сторінок, публічної інформації та інших пов’язаних даних про людей з великої розмаїтості відкритих джерел. Місія сайту полягає в тому, щоб допомогти людям знайти і з’єднатися з іншими, більш легко, ніж коли-небудь.

PeekYou: індексація публічного вебу про людей і для людей

PeekYou – пошукова компанія, орієнтована на індексацію загальнодоступного вебу про людей. Основною метою компанії є індекс людей з їх публічних веб-адрес. На сьогоднішній день були проіндексовані більше 250 мільйонів чоловік. PeekYou.com є сайтом для пошуку людей, який обслуговує більше 5 мільйонів унікальних відвідувачів щомісяця. Станом на 24 лютого 2011, www.peekyou.com зайняв 562 місце відповідно до Quantcast.

PeekYou’s Enterprise Search повертає пошуковий індекс PeekYou, щоб допомогти своїм партнерам визначити хто, де, і що для своєї бази користувачів/клієнтів для наукових досліджень, аналітики і в маркетингових цілях.

Дані на цьому сайті надають тільки публічні записи інформації і призначені для особистого використання. Не слід покладатися на них, щоб визначити фактичні судимості людини зі злочинів, перерахованих іноді в загальному і які можуть представляти кілька різних звинувачень. Припущення не повинні бути зроблені тільки на злочини, представлені на цьому веб-сайті. Дані включають в себе більше такі судимості, як громадянські порушення та інші незначні злочини, так що люди можливо не є фактично злочинцями. Крім того, не всі кримінальні результати записуються при винесенні обвинувального вироку, і не всі вони забезпечують розпорядження про винність або невинність.

Погашені або запечатані записи видаляються з сайту тільки при отриманні повідомлення про це. Для того, щоб надати найбільш повний результат в пошуку, час від часу власники ресурсу можуть купувати дані у приватних постачальників. Зарядка рішень, прийнятих Управлінням державного прокурора або результатів кримінального судочинства повинні бути отримані з їх джерел.

Профілі людей включають в себе історію роботи, освіти, приналежності і веб-посилання за10 років (нагороди, особисті інтереси і т.д.), включаючи предмети, не доступні в інших місцях Інтернету. Почати пошук за повною назвою, щоб переглянути профілі або додаткові критерії, щоб побачити великий обхват сайту.

Intelius: від пошуку людей до перевірки анкетних даних

Влади існує на інтелектуальній розвідці. Потужність в умінні інтерпретувати інформацію з точністю, швидкістю і душевним спокоєм. Сила в уникненні стосунків з людьми або підприємствами, які можуть нашкодити Вашому особистому життю, активам або бути ризикованими.

Intelius – є піонером в галузі торгівлі інформацією, інноваційними технологіями для збору, інтерпретації та надання інформації для споживачів і бізнесу в Інтернеті. Intelius прагне максимально спростити розумне і обґрунтоване прийняття рішень для своїх клієнтів в бізнесі і житті. Входить до числа 100 найбільших комерційних сайтів в Інтернеті,

Intelius пропонує продукти та послуги, починаючи від простого пошуку людей та керування списками до всеосяжної перевірки анкетних даних з кадрів і має один з кращих захистів конфіденційних даних в своїх продуктах.

Останні статті за темою:

5 способів знайти людину за прізвищем, ім’ям та іншими даними в Інтернет

Знайти людину на прізвище і ім’я в інтернеті реально, але для цього потрібно правильно користуватися пошуковими системами. Є кілька місць для пошуку людей, в основному це соціальні мережі, але і Яндекс з Google не відмовляться допомогти, якщо коректно задати пошуковий запит.

Пошукові системи

Починати пошуки слід з простих запитів в Google і Яндекс. Наберіть ім’я, прізвище, місто. Для уточнення результатів можна додати пошук по батькові, роду діяльності, році народження.

Подивіться перші 3 сторінки пошукової видачі. Якщо в них немає нічого корисного, далі можна не дивитися. Можна спробувати написати ім’я та прізвище латинськими літерами – якщо людина десь залишав свої дані, то пошукові системи їх виявлять і покажуть.

Якщо ніяких даних немає, спробуйте в Яндексі переключитися на спеціальну вкладку «Пошук людей». Для цього на головній сторінці потрібно натиснути «Ще» і вибрати відповідний розділ.

Працює Пошук людей від Яндекса за тим же принципом, що і основний пошуковик. Плюс його в тому, що можна зручно додавати додаткові фільтри та вибирати конкретні соціальні мережі, в яких слід шукати людину.

  • Напишіть ім’я, прізвище та по батькові в пошуковому рядку нагорі.
  • Вкажіть вік. Можна вписати рік народження, точний вік або приблизний інтервал – наприклад, 20-24.
  • В поле «Проживання» вкажіть приблизний адресу проживання. Вулицю писати не потрібно: достатньо додати країну (Росія, Україна, Казахстан) і / або місто (Москва, Київ, Санкт-Петербург, Ростов і т.п.).
  • Навчання – напишіть ВНЗ, школу чи інший навчальний заклад, в якому навчався людина, яку ви шукаєте.
  • Робота – можна вказати як організацію, так і професію.

Після заповнення форми пошуку відзначте соціальні мережі, в яких слід шукати людину. Обов’язково виділіть найпопулярніші сайти: ВКонтакте, Однокласники, Facebook.

Потім натисніть кнопку «Ще» і відзначте ще кілька можливих платформ – Google+, LiveJournal, Twitter. Можна вибрати всі варіанти: пошукова видача буде величезною, зате ви точно не пропустите профіль людини, якщо він існує.

Соціальні мережі

Якщо через пошукові системи виявити потрібну людину не вдалося, то шукайте його відразу в соціальних мережах. На які сайти потрібно звернути увагу в першу чергу:

  • В Контакте.
  • Однокласники.
  • Facebook.
  • Twitter.
  • Мій світ.
  • У колі друзів.
  • Google +
  • LiveJournal.
  • Tumblr.

Якщо людина зареєстрована в соціальній мережі під своїм ім’ям, то знайти його не складе труднощів. Головне визначити, на якому сайті він створив сторінку. Без реєстрації зробити це не вийде. Наприклад, ВКонтакте пошук реалізований наступним чином:

  • Авторизуйтесь в соціальній мережі. Напишіть в рядку «Пошук» ім’я і прізвище шуканого людини.
  • Перейдіть на вкладку «Люди», щоб вказати більш точні дані для пошуку.

У пошуку ВКонтакте можна вибрати країну, місто, вказати вік і стать, сімейний стан, школу, університет, місце роботи і військової служби. Навіть якщо ви будете шукати знайому по дівочого прізвища, потрібна сторінка виявиться, за умови, що в імені користувача вказані відповідні дані.

На Одноклассниках пошук реалізований аналогічно. Ви можете вказати стать, приблизний вік або дату народження, країну і місто, школу, вуз, коледж, організацію, військову частину і навіть місце відпочинку.

Така ж схема пошуку працює на Facebook. Якщо людину ніде немає, або він зареєструвався під іншим ім’ям, можна спробувати знайти спільних друзів, його родичів. Користувачі викладають велику кількість фотографій, одиночних і спільних, так що, полазити по сторінках інших людей, можна натрапити на слід шуканого людини.

Пошук по фотографії

Якщо є фотографія (наприклад, ви знайшли її в соціальних мережах), то по ній можна теж спробувати знайти більше інформації. Спосіб не самий дієвий, але раптом пощастить:

  1. Відкрийте Яндекс, перейдіть в розділ «Картинки».
  2. Натисніть «Пошук по картинці» і завантажте фотографію.

Якщо така ж фотографія є на інших сайтах, то ви отримаєте посилання на конкретні сторінки. В іншому випадку Яндекс запропонує велику кількість схожих картинок. Якщо з Яндексом не пощастило, можна спробувати пошукати схожі фотографії в Google, який теж пропонує окремий розділ «Картинки».

Сенс операції той же: ви завантажуєте фото і дивіться, що знайде пошукова система. Цілком можливо, що вдасться знайти щось корисне.

Пошук по e-mail

Якщо у вас в розпорядженні є електронна пошта, то її можна використовувати для ідентифікації власника ящика. Не факт, що відомості будуть достовірними, тому що людина могла для відправлення листа використовувати так званий «одноразовий ящик», але спробувати безперечно варто.

Насамперед перевірте, чи не значиться такий e-mail на Facebook. перейдіть на сторінку пошуку і вставте адресу в рядок. Якщо пошта використовувалася для реєстрації користувача на Facebook, то ви побачите в пошуковій видачі його сторінку.

Якщо спосіб не спрацював, спробуйте залогінитися в Facebook (якщо не мають сторінки у цій соціальній мережі, спочатку потрібно зареєструватись) і ввести e-mail в рядку «Шукайте друзів» на головній сторінці.

Можна обчислити країну і місто, звідки прийшов лист, використовуючи IP-адреса відправника. Це дозволить звузити коло пошуку. Якщо ви користуєтеся поштою Яндекса, відкрийте лист, розкрийте розділ «Ще» і виберіть «Властивості листа».

Вам потрібна рядок «Received: from», вірніше, IP-адреса, який в ній записаний. Скопіюйте його та скористайтеся одним із сервісів для визначення місця розташування по IP.

Результат може бути неточним, але іноді сервіс потрапляє в точку. Це допоможе визначити хоча б місто, що вже непогано. На жаль, не всі поштові сервіси надають таку інформацію. Наприклад, якщо лист прийшов з пошти Яндекса, то буде тільки IP-адресу сервера, який розташований в Москві.

Пошук по номеру телефону

Якщо у вас є номер телефону, то найпростіший спосіб знайти людину – зателефонувати за цим номером. Якщо ви сумніваєтеся в тому, що це безкоштовний номер, то перед дзвінком пошукайте його через пошукові системи. Якщо це якась організація або шахраї, то є ймовірність, що номер вже «засвітився», а ви знайдете про нього цікаві відгуки.

Крім того, для пошуку за номером телефону можна використовувати спеціальні сервіси, які надають мобільні оператори. Наприклад, Локатор від МТС допомагає визначити місцезнаходження абонентів МТС, Мегафон і Білайн. Єдиний недолік подібних сервісів – необхідність отримати дозвіл у шуканого людини. Непомітно підглядати не вийде: людина повинна дозволити відстежувати свої переміщення.

Запобіжні заходи

У пошуках людини можна натрапити на різні сайти, які пропонують подивитися базу даних МВС, секретний архів військового комісаріату, паспортні дані всіх громадян і т.д. Ставитися до таких сервісів потрібно з побоюванням: зазвичай знайти на них нічого не виходить, зате можна втратити гроші або підхопити вірус.

Особливо обережно слід поводитися з сайтами, які просять ввести номер телефону або відправити безкоштовне SMS. Повідомлення може виявитися платним, а телефон потрапить в список для розсилки спаму. Так що не варто надмірно захоплюватися пошуками людей в «закритих базах» – можна нарватися на серйозні неприємності.

Новости

ArtMisto.net Наша ассоциация ArtMisto.net. Сайт “Buddy.Bet” приглашает всех азартных игроков в мир возможностей и азарта, который доступен в любое время.

Эксперты: обзор рынка недвижимости Уфы за июнь Юлия Плеханова, фото: Kvartiru-kuplu.ruЦена одного кв.м. жилья на вторичном рынке Уфы за месяц не изменились и составила 62 326 рублей (по состоянию на июнь текущего года). Такие данные приводит Domofond.ru

Цены на недвижимость и квартиры, продажа недвижимости, cтоимость квадратного метра в Ростове-на-Дону по районам, сравнение цен Средняя стоимость квадратного метра (м2, кв.м.) в Ростове-на-Дону, 2017 год. Сравнение цен за квадратный метр на квартиры различных типов, динамика изменения цен жилой недвижимости по

Активные и пассивные продажи на рынке недвижимости Александр Гиновкер, Генеральный директор агентства недвижимости “Невский Простор”, Вице-президент Ассоциации риэлторов Санкт-Петербурга и Ленинградской области: Продажа жилья является работой. Если,

Рынок недвижимости Краснодарского края: ожидания экспертов и реальная картина В конце прошлого года аналитики с трудом брались за прогнозы по поводу цен на недвижимость в Краснодарском крае. Опасения по поводу падения стоимости жилья и земельных участков основывались на мнении,

Исследование рынка жилой недвижимости Санкт-Петербурга Цель исследования: анализ покупательского поведения и потребительских предпочтений при покупке жилой недвижимости жителями Санкт-Петербурга Целевая группа: жители Санкт-Петербурга в возрасте 18-60

Эксперты отмечают оживление на рынке недвижимости Уфы без роста цен Средняя стоимость квадратного метра в столице Башкирии, по данным САН «Эксперт», составляет 58,6 тысячи рублей На вторичном рынке жилья цены продолжают падать, утверждают аналитики сети

Рынок недвижимости – что это? Основную долю рынка недвижимости составляет городское жилье – квартиры и (реже) частные дома. На примере жилой недвижимости принято рассматривать все особенности сделок купли-продажи или аренды.

Обзор рынка элитной недвижимости. Анализ предложения городских новостроек Москвы. 1 квартал 2016 г 28 апреля 2016 За 1 квартал 2016 г. на рынок вышло два новых объекта: комплекс апартаментов Bunin (ул. Плющиха, 37; застройщик – Vesper) и несколько корпусов третьей очереди ЖК «Садовые кварталы» (застройщик

Аналитика Наше агентство не просто продает и покупает недвижимость для наших клиентов, а так же регулярно проводит аналитику всего рынка недвижимости. Перевернув весь интернет обойдя сотни квартир мы подводим некоторые

Цены на квартиры в Красноярске во вторичном жилье. Стоимость квадратного метра вторички Красноярска. Цены > Квартиры в Красноярске На этой странице содержится детальная статистика с ценами на квартиры на вторичном рынке в Красноярске, включающая в себя изменения стоимости квадратного

Про автора

admin administrator