Як зробити гель для квітів

Авторadmin

Як зробити гель для квітів

Зміст:

Як правильно підготувати і вибрати необхідні матеріали, інструменти та обладнання для нанесення гель-лаку? Як правильно наносити гель-лак: технологія нанесення. Як наносити гель-лак з декораціями або візерунками з різних квітів? Як уникнути поширення

У даній статті ми розберемо всі тонкощі домашнього манікюру за допомогою гель-лаку, щоб він довго носився, якісно тримався і не завдавав шкоди натуральним нігтям.

Гель-лак являє собою унікальну розробку, над якою працювали ще в 90-х роках. Shellac – це розробка відомої американської компанії, що в 2010 році зробила революцію в цілому світі краси. І досі продукт користується шаленою популярністю. Адже акуратний манікюр може радувати і не напружувати приблизно 2-3 тижні.

При цьому, ви можете займатися будь-якими справами, не побоюючись відколів або відшаровування. Більше того, сьогоднішня доступність продукції дозволяє проводити цю процедуру вдома і самостійно. Тому ми не можемо пройти повз такої захоплюючої теми і готові поділитися усіма тонкощами і секретами правильного гелевого манікюру.

Технологія нанесення гель-лаку в домашніх умовах: необхідне обладнання, інструменти, матеріали та критерії їх вибору

Ніяких особливих технологій тут немає. Ні, є якась схема нанесення всіх шарів. Але потрібно просто дотримуватися основних правил, послідовностей і алгоритмів, а також використовувати якісні матеріали, які і забезпечать успіх. Давайте по порядку розглянемо необхідні інструменти, що потрібні для роботи.

  • Лампа – це серце манікюру такого плану. Адже від неї залежить багато що і стійкість манікюру, в тому числі. Вибір на ринку надано в трьох варіантах:
    • ультрафіолетові промені УФ-лампи (UV) просушат лак, в середньому, за 2 хвилини. Але вони бувають різної потужності. Для домашнього користування беріть з інтенсивністю не менше 36 Ватт. Хоча більше також не потрібно, це самий оптимальний варіант. Є певний мінус – це перегорання ламп. Але їх заміну легко можна провести. Включається кнопкою і має перемикання на таймер;
    • світлодіодна LED-лампа заявляє про свою безумовну роботі 1,5-2 роки. До речі, якщо хоч одна лампа перегорить, то потужності інших вистачить для ретельного «запікання». Ці лампи мають сенсорні кнопки з регулюванням часу. Сушить лак вона за 10-30 секунд. Буває невеликого розміру. Плюс відсутність ламп дозволяє її носити з собою. Але вона не підходить для нарощування, на відміну від УФ-лампи.
    • лампа з холодним катодом (CCFL), що увібрала в собі дві попередні функції, підходить для всіх лаків і не надає подсушивающего впливу на шкіру. Сушить також за 30 секунд або 2-3 хвилини. Загалом, отримуєте 2 в 1 за відповідну ціну, що навіть трохи завищена.

    Важливо: Якщо ви плануєте починати працювати з гель-лаком, то віддайте перевагу недорогій, кнопкової лампі з УФ-променями. Правда, потужність повинна бути не нижче 36 Ватт. А щоб не переплачувати більше, придивіться до сайту Алиэкспресс, де можна купити практично за копійки і ультрафіолетові, і світлодіодні лампи. Якість нітрохи не поступається нашим магазинним версіями.

    • Кольоровий гель-лак – це основа такого манікюру. Але можна сміливо сказати, що від цього лаку якість і стійкість не залежить. Та хоч гуашшю зробіть візерунок, триматися лак буде за рахунок інших верств. На перший час візьміть будь-який набір базових відтінків (червоний, білий, чорний) або підберіть їх по своєму смаку. Орієнтуватися можна і по сезону, наприклад, яскраві кольори доречно виглядають влітку, а от пастельні – взимку.
      • Але основні кольори обрані не просто так – їх можна змішувати між собою, створюючи різні відтінки. До речі, знову повернемося на сайт Алиэкспресс. На ньому можна знайти шалено дешевий кольоровий гель-лак. До речі, придивіться до банковим версіями. У них багато лаку, ціна смішна, а тримається він зовсім не гірше пляшкових версій.

      Важливо: Ось саме ці два лаку, топ і база, повинні бути високої якості. Вони і задають довгу експлуатацію манікюру. Маючи хорошу основу і фініш, навіть новачок зможе зробити якісний манікюр. Це саме той випадок, коли не варто економити і купувати дешеві китайські аналоги.

      • Безумовно, що лак потрібно наносити вже підготовлені і чисті руки. Щоб зробити гарний і стильний манікюр, знадобляться якісні інструменти: гострі ножиці, кусачки, баф і пилки на широкій картонній або пластиковій основі. Може знадобитися також пушер.
        • Жорсткість пилки та подібних інструментів вимірюється в гритах. Пилка для ваших нігтів повинна бути від 180 до 240 грит, а баф — в районі 900 грит для полірування нігтів. До речі, для зняття нерівностей і видалення глянцю на поверхні нігтьової пластини потрібно баф в 400 грит.
        • Врахуйте, що нижче 150 грит пилка дуже жорстка і підходить тільки для штучних нігтів. Пожалійте свої нігті, не варто захоплюватися занадто жорсткою поверхнею.
        • Форму ж пиляння вибирайте на свій розсуд. Але найбільш зручні куполовидні або ромбоподібні пилочки.

        Інструменти беріть тільки високої якості, з хорошим і гострим металом. Але для гель-лаку більше підійде сухий манікюр за допомогою фрезерного апарату. До речі, їх також можна подивитися на Алиэкспресс за невеликі гроші. Для домашнього користування або тренування підійде найпростіша модель.

        • Дезінфекція — важливий пункт. Цій процедурі підлягати і руки, і інструменти, а значить, потрібно придбати дезінфектор. Як економний варіант – підійде звичайний медичний спирт. Хоча ось і принади сухого манікюру – фрези не потребують дезінфекції, оскільки не можуть поранити, а значить, і занести інфекцію.
        • Дегидратор для знежирення або зняття липкого шару замінюється звичайним спиртом або ацетоном. Але ми настійно рекомендуємо не захоплюватися такими аналогами. Адже вони можуть змінити колір, пересушують нігтьову пластину і не кращим чином діють на шкіру рук. На ринку є кошти, які поєднують дезінфекцію і знежирення, тобто йдуть 2 в 1.
        • Праймер часто упускається з виду. Він виробляє ті 50% зчеплення лаку з нігтьовими лусочками. А якщо нігті слабкі, то без нього взагалі не обійтися. Адже від нього буде залежати стійкість гель-лаку.
          • Знову ж таки кілька слів про китайських версіях. Ми не рекомендуємо вдаватися до їх допомоги. Ні, практика показує, що деякі варіанти непогано забезпечують стійкість. Але ось склад їх і навіть запах трохи лякає. Тому подбайте про своїх нігтях.
          • Якщо говорити про підвидах, то кислотний праймер краще схоплює і утримує лусочки і перший базовий шар між собою. А ось безкислотний праймер більш щадний, приємніше пахне, але трохи поступається по стійкості. Але повірте, більше місяця ви не зможете, та й не заходьте ходити з одним манікюром.

          Як правильно наносити гель-лак в домашніх умовах: покрокова інструкція

          Якщо всі інструменти вже є в наявності, то це не значить, що лак можна наносити. Для початку нігтьову пластину потрібно підготувати і визначитися з типом манікюру, який вам більше до душі. Є три напрямки чищення нігтя.

          • Обрізний манікюр. Весь процес має кілька рекомендацій:
          • інструмент перед роботою повинен пройти дезінфекцію, адже є ризик поранитися;
          • в процесі обрізання тримайте щипці перпендикулярно до нігтя і щільно притискайте;
          • тягнути кутикулу не можна, оскільки буде боляче і неприємно. Тому не поспішайте і акуратно обрізайте;
          • якщо раптом поранилися, нанесіть на місце рани спеціальне дезінфікуючий засіб.
          • перед тим, як відсувати кутикулу, потрібно нанести на неї ремувер, кілька хвилин почекати і витерти;
          • відсуваєте кутикулу лопаткою або апельсиновою паличкою, що забезпечить більшу гігієнічність процедури. Нагадаємо, що кутикула — це шкіра, яка наростає на нігтьову пластину.
          • не працюйте близько до самій пластині. Щоб не виникли пропили;
          • не затримуйтеся на одному місці більше 4-5 секунд. Інакше можна отримати механічний опік.

          Ми не станемо заглиблюватися в даний аспект, якщо ви хочете зробити правильний і якісний манікюр в домашніх умовах, тоді прочитайте це тут.

          Важливо: Врахуйте, що форму нігтям потрібно надати до того, так їх будете парити в теплій воді. В іншому випадку, ви спровокуєте розшарування нігтьової пластини. Але мова йде тільки за форму, самі ж верхні лусочки поки не чіпаєте, з ними потрібно працювати вже безпосередньо перед нанесенням гель-лаку.

          • Якщо ми вже зробили манікюр, а нігті отримали бажану форму, настав час позбутися від нігтьової пилу і ретельно протерти поверхню пластини.
          • Тепер визначаємо стан нігтів. Якщо вони розшаровуються, потрібно все акуратно підпиляти. Використовуємо пилочку для природних нігтів невисокою абразивності. Допускатися від 180 до 240 грит. Пилки для штучних матеріалів мають підвищену жорсткість, тому можуть завдати шкоди нігтьовій пластині. Обробляємо тільки той край, який відшарується, поверхню нігтя не чіпаємо.
          • Верхній шар знімаємо бафом, використовуючи грубозернистий матеріал. Тут головне не перестаратися, а зняти тільки блиск нігтя, не пошкодивши поверхню.

          Важливо: Подпиливая нігті, працюйте тільки в одному напрямку. Якщо ви поліруете поверхню, то опускайтеся тільки вгору-вниз. Ні в якому разі не «гуляйте» перпендикулярно лусках. Тобто, в бік пилку не водимо!

          Алгоритм нанесення гель-лаку на нігті: послідовність кожного шару

          • Щоб прибрати з нігтів зайве, тобто крему, пил, мертві частинки шкіри і жир, озбройтеся дегідратором. За допомогою ватного диска обробляємо кожен ніготь знежирювачем і даємо час засобу підсохнути. Врахуйте, що час між нанесенням праймера і даними підготовчим шаром не повинен перевищити 15 хвилин. Також не потрібно руками поправляти волосся або займатися іншими недоречними справами.
          • Мастика наноситься не тільки, якщо нігті слабкі, шаруються або є ризик швидкого відколювання самого гель-лаку. Це як чорнова шпаклівка чи навіть грунтовка, він виступає для кращого зчеплення матеріалів з нігтем. А для нарощування – це і зовсім не замінима річ. «Нігтьова грунтовка» не сушиться в лампі! Він висихає сам, як спирт, за кілька секунд.
            • Варто ще розширити ваш словниковий запас. Ми не вказали в необхідних матеріалах для нанесення гель-лаку бондер. Справа в тому, що новачки в такому ділі часто «загрібають» з полиць всі відповідні матеріали. Ось бондер і виступає тим трохи непотрібним елементом. Так, він є цементом або двостороннім скотчем, що наноситися після праймера. Але для гель-лаку немає сенсу перевантажувати нігті, якщо ви не плануєте проводити нарощування. І тим більше, не варто замінювати їх один одним.

            <>Важливо: Працюєте спочатку з 4 пальцями однієї руки, потім з іншого долонькою, а після вже займаєтеся великими пальцями. Якщо нафарбувати всю руку відразу, то шар лаку може затікати в бічні западини. У слідстві він вийде опуклим і нерівним. Причому відбувається це саме на великих пальцях, які важко покласти рівно з усією рештою на одну поверхню.

            Нанесення всіх наступних шарів повинно виходити від верхнього центру нігтьової пластини. Опускаєтеся вниз, а вже після розтягуєте «краплю» по всій пластині.

            • Базовий гель з вигляду схожий на звичайний прозорий лак, але при цьому, він виконує важливі фікції. Це покриття захищає ніготь від шкідливих кольорових елементів, які знаходяться в гель-лаку. Але основне призначення бази — це надійність і міцність всього покриття. Від якості бази залежить якість манікюру в цілому.
              • Не тільки базовий гель, а й усі верстви наносимо тонким шаром, обережно розтягуючи по пластині і не чіпаючи кутикулу. Базу потрібно сушити за допомогою лампи, наскільки довго — залежить від характеристик пристрою. В середньому, в лампі з УФ-лампами – це хвилина, а ось LED-лампа впорається за 10 секунд.
              • Після сушіння базового покриття характерний липкий шар. Ні в якому разі його не видаляємо, адже зчеплення всіх наступних шарів відбувається за рахунок цього «лакового двостороннього скотчу».
              • До речі, не боїмося, якщо шар вийшов нерівний. Як правило, база густа і вона добре покриває пластину. Але гладкість залежить від фінішу.
              • Нанесення вашого кольорового лаку — відповідальний етап. Якщо лаку багато, він може не просохнути і затікати в бічні пази. Мало кольорового гель-лаку зробить ненасичений манікюр. Також враховуйте пігментацію свого лаку.
                • Звертайте особливу увагу на торець нігтьової пластини, щоб манікюр в цілому виглядав добре і без просвітів. Нанесення також супроводжується сушкою. Якщо у вас UV-лампа, то час для полімеризації охопить трохи більше бази — 2 хвилини, якщо ж у розпорядженні LED-лампа, то сушіння кольору триватиме всього 30 секунд.

                Виробники врахували популярність гель-лаків і їх нанесення в домашніх умовах. Тому в продажу з’явилися стартові набори для новачків у цій сфері, де вже включено все необхідне. Дуже зручно, адже не потрібно купувати все в розкид. Але ми ще раз нагадаємо про якість матеріалів: чим вище якість, тим краще результат. А на деяких матеріалах і навіть обладнанні можна заощадити, заглянувши на Алиэкспресс.

                Скільки шарів гель-лаку потрібно наносити?

                Чому виник спір або плутанина про кількість шарів кожного покриття. Можливо, це пов’язано з насиченим і яскравим кольором, що досягається шляхом нанесення декількох ярусів колориту.

                Тому ми хочемо виділити:

                • дегидратор і праймер йдуть в один шар без просушки в лампі. Вони моментально сохнуть і природним шляхом. Шар повинен бути максимально тонким;
                • база наноситися в один шар. Причому робити це потрібно буквально міліметровим шаром, не достраиваясь до шкіри. Хоча не переживаємо, опіку не буде. Просто коли ніготь відросте, на місці стику може бути невеликий виступ;
                • кольоровий гель-лак йде в 2-3 шари. Чим менше пігменту в лаку, тим більше шарів потрібно. Кожен шар повинен сушитися в лампі з належним часом;
                • фінішне покриття наноситься в один шар. При цьому потрібно обов’язково всі закріпити за торці.

                Є відмінність у нанесенні гель лаку на нарощені нігті?

                • Не можна не торкнутися такої аспект. В принципі, схема нанесення не змінюється. Але є одне «але» — праймер категорично не можна наносити на акрил. Інакше він просто зруйнує всі старання. Праймер і бондер наносяться тільки на натуральні нігті.
                • Після знежирення ви просто переходите до нанесення основи. А далі вже прямуєте вищевказаної інструкції.

                Ми докладно розглянули алгоритм нанесення гель-лаку. Але не забувайте, що його зняти також потрібно буде. Це вам не той звичайний лак, що навіть сам змиється водою через деякий час. Здирати його однозначно не варіант, оскільки будете відривати разом з лусочками і навіть цілими пластинами свого нігтя. Тому пропонуємо заглянути на цю сторінку і подивитися, як акуратно і якісно знімати гель-лак, не пошкоджуючи нігті.

                Не забувайте, що гель лак потрібно ще й правильно знімати

                Як користуватися декором, наносити гель-лак з візерунками і прикрасами?

                Кольоровий гель-лаком здивувати вже не вийде, тому увагу привертають візерунки і малюнки. Зробити такий манікюр з яскравими вставками можна навіть вдома. Наведемо приклади декількох технік і хитрощів стильного манікюру для новачків. Але малювати, без необхідного набору не вийде. Тому озбройтеся такими допоміжними інструментами:

                • паличка під назвою дотс, що може бути з металу, пластмаси або дерева. Такий інструмент має невелику кульку на закінчення, який призначений для малюнків точкового характеру;
                • звичайний скотч. Таке нехитре пристосування згодиться для френча і різного типу геометричних малюнків;
                • пензлики різної товщини і довжини, що можна купувати в наборі;
                • включаєте свою фантазію за наборами різних блискіток, глітерів, наклейок і стразів;
                • рідина для корекції манікюру;
                • додатково знадобляться ватяні палички, диски і зубочистки.

                Стильна геометрія на ваших нігтях

                • Якщо ви вже знаєте, як розташуються лінії і фігури на нігтях, приступайте до виконання даної техніки. Стане в нагоді скотч або спеціальні манікюрні смужки.
                • Алгоритм дій нескладний, але він повинен проходити ще на етапі нанесення базового лаку або білого відтінку для більш насиченого і яскравого основного кольору. Після «запікання» в лампі бази або першого шару, в залежності від дизайну, клеєм смужки.
                • Частина без смужки покриваємо лаком потрібного нам кольору і сушимо в лампі потрібний час. Потім потрібно акуратно зняти смужки і нанести фінішний топ, який належним чином також посушити в лампі.

                Техніка точкового малювання або дотс в роботі

                • На заміну професійного інструменту можна скористатися зубочистками, шпильками і звичайними дерев’яними паличками.
                • На етапі, коли ви просушіть всі 2 або 3 шари базового кольору в лампі, контрастним кольором ставите точки в довільному порядку або за певною схемою. Ці точки також вимагають окремої просушування в лампі.
                • Якщо гель-лак у вас в баночці з широким дном, то працювати буде легко. А ось з пляшечки зручніше нанести краплю на фольгу і вже з неї проводити візерунки.

                Не бійтеся експериментів – пускайте в хід пензлика

                • Повторити ідеальні малюнки майстрів своєї справи може і не вийде, але от свій оригінальний малюнок можна виконати вдома. Головне пам’ятати, що кожен з етапів малюнка добре просушуємо в лампі. Так, кожну лінію або точку.
                • Чим ширше пензлик, тим більше буде смужка. Не прагніть виконати відразу складну схему. Наприклад, на світлому фоні, який нанесений в 3 шари і просушений належним чином в лампі, малюєте одну вертикальну смужку вздовж одного краю нігтя. А друга проводиться перпендикулярно над отросшей пластиною.
                • Сушіть в лампі належний час. І тільки після цього поруч пускаєте, наприклад, блискучі смужки. І знову просушуйте в лампі. Тільки після цього наносити топ.

                А як бути з наклейками і блисками?

                • Схема абсолютно не змінюється. Все потрібно наносити після 2 шарів кольорового лаку або просто бази, але перед завершальним топом. Просто невеликий рада – навіть наклейки яскравіше виглядають на кольоровому тлі. Практика показує, що на світлому тлі виглядає більш виграшно.
                • Також стежте, щоб вони рівно легкі на поверхню і не було опуклостей. Якщо наклейка розрахована на весь ніготь, то рекомендуємо її трохи в деяких місцях надрізати.

                У чому секрет втирки?

                • А ось втирка ефектніше виглядає на чорному тлі. Але схема нанесення не змінюється – перед топовим покриттям. Правда, деякі фірми можуть дати жовтизну або тьмяність дзеркального відображення.
                • З нею саме головне – це ретельно розтушовувати дзеркальну пил. Також не забудьте убезпечити свої руки від блиску, використовуючи спеціальні клейкі засоби, які потім знімуться. У вигляді дешевого аналога підійде клей ПВА, але він вже дуже довго сохне.
                • Втирка не сушиться в лампі! Вона кшталт блискіток, що просто закріплюються фінішем, але йдуть після бази та основного кольору.

                Як зробити подвійні або градієнт гель-лаками?

                • Нанесіть базу і основний колір, краще світлий. Якщо він досить густий, тоді одного ярусу буде достатньо. Хоча яскравіше буде виглядати 2 шари. Обов’язково просушуйте їх окремо.
                • Тепер на 2/3 нігтя знизу наносити один шар і відразу, без просушування тонкою кистю піднімаєте його вгору. Іншими словами, просто розтягує гель-лак. Після чого сушіть належне час в лампі.
                • Тепер зверху наносите інший лак трохи вище розтушовування. І повторюєте таку ж процедуру, тільки вниз. Не бійтеся зайти на перший колір. Точніше, так і треба зробити.
                • Також не переживаємо за нерівності – топ їх приховає. Тільки намагайтеся робити менше просвітів.
                • Але можна скористатися і старою технологією — з допомогою губки. Наносити на плоску поверхню різні смужки двох або кількох кольорів, растушевываете перехід, макаете і нанести на ніготь. Але тоді сильно вымазывается шкіра навколо пластини.

                Як уникнути помилок при нанесенні гель-лаку: поради

                Навіть дотримуючись всіх рекомендацій і алгоритмам, можна зробити помилку. Гелеве покриття підкаже, яку саме помилку ви допустили. Також це вбереже ваші нігті від розшаровування і ламкості.

                • Якщо ви неякісно знежирити ніготь перед нанесенням лаку, то в результаті він отогнется від кутикули вже через кілька днів. Не допомагайте йому і не здумайте віддирати. Зніміть і зробіть все заново.
                • Спосіб зняття лаку, відриваючи його без попередньої обробки, неприпустимий! Так, манікюр може бути неякісним і відшаровуватися від нігтьової пластини. Навіть такий гель-лак потрібно знімати правильно. Відриваючи його, ви підриваєте сам ніготь, царапаете пластину і отримуєте неприємні і навіть болючі відчуття.
                • Якщо лак швидко відшаровується або має сколи і тріщини, то це говорить про поганий обробки нігтя або про неякісний топі.
                • Хоча зайва шліфування знімає ваші лусочки, роблячи нігті тонкими і ламкими.
                • Якщо ви нанесете дуже товстий шар, то лак незабаром почне пузиритися. Та й взагалі товсті яруси погано сохнуть і можуть розтікатися, створюючи хвилі і нерівності на нігтях.
                • Використовуйте базу і топ однієї фірми, так вони зроблять більш якісний манікюр.
                • Перевіряйте термін придатності – від цього якість і стійкість також залежить.
                • Після того, як ваші нігті звільнилися від лаку, подбайте про них. Щоб повернути блиск, нанесіть спеціальне масло на саму пластину. Купіть в аптеці зміцнюючий, прозорий лак і наносите його кілька днів.
                • І не забувайте, що нігті також мають право на відпочинок. Тому робіть хоча б невелику перерву після кожного нанесення гель-лаку.

                Манікюр гель-лаком ще не скоро втратить свою популярність. Привілеї манікюру власними руками – це очевидна економія коштів. Ваші нігті завжди будуть виглядати доглянуто й акуратно. При цьому ви не будете чекати майстра, і підлаштовуватися під його вільний час. А в даній технології немає нічого складного! Тим більше, з усіма важливими секретами ми вже поділися.

                Змішування гель лаків для отримання кольорів: можна поєднувати, палітра

                Необхідність змішувати кілька гель лаків виникає у майстрів нейл-арту з різних причин. Жінки, які придбали УФ — лампу і роблять манікюр будинку, не можуть собі дозволити купувати щоразу новий відтінок. В салоні у майстри також може не виявитися рідкісних тонів. Про те, чи завжди можливо змішування гель-лаків для одержання квітів, які нюанси потрібно враховувати, комбінуючи покриття, мова піде далі.

                Чи можна змішувати шелак різних кольорів

                Шелаком багато звикли називати будь-гель лак, але Shellac – лише одна з фірм, що випускають цей продукт. Плутанина найменувань порівнянна з тим, як все копіювальні апарати в російськомовних країнах прийнято називати «ксерокс», хоча спочатку це назва фірми, однією з перших представила прилади, що створюють копії.

                Гель-лаки фірми Шелак (Shellac CND), змішування кольорів яких буде описано нижче, одні з найбільш популярних серед майстрів країн СНД.

                Змішування шеллаков (гель-лаків різних кольорів – це ціле мистецтво, що припускає свої секрети та особливості. Є майстри, що з’єднують продукти декількох відтінків в певних пропорціях цілими баночками, але краще робити це з розрахунком на один раз.

                Маючи всього кілька тюбиків лаку основних первинних тонів, можна без великих фінансових витрат зробити ефектний манікюр, з’єднуючи між собою покриття різних відтінків. Косметологічна індустрія пропонує спеціальні панелі для з’єднання гель лаків.

                Як змішувати лаки для нігтів

                Змішування звичайних лаків для нігтів проводиться так само, як і поєднання продуктів на гелевою основі. Подібні експерименти навіть простіше, оскільки вартість звичайного покриття менше, ніж ціна високомолекулярного професійного.

                Правила змішування кольорів гель-лаків засновані на простих знаннях з’єднання відтінків в образотворчому мистецтві. Деякі з цих законів багато проходили на уроках малювання, більш детально процес розглядається в художніх школах.

                Змішувати гель-лаки допустимо не тільки між собою, але й зі звичайними покриттями, а також акриловою пудрою, акриловими фарбами. Продукти різних брендів, з’єднуючись з неоднорідними структурами, проявляють себе неоднаково, тому важливо заздалегідь протестувати результат, використовуючи тіпси і дотримуючи всі етапи процесу манікюрного покриття.

                З’єднати кілька гель-лаків просто:

                Рада! Вдалу комбінацію пропорцій краще сфотографувати, відзначити де-небудь, щоб при необхідності точно відтворювати відтінки і співвідношення.

                Є нюанси, які потрібно врахувати, щоб результат змішування лаків задовольнив майстра і клієнта:

                • в більш світлий лак додають темний, але не навпаки. Технологія дозволяє добитися потрібного результату з найменшими витратами матеріалів;
                • якщо бажаний колір необхідний для покриття декількох нігтів, з’єднувати відтінки потрібно з запасом, оскільки домогтися стовідсоткового збігу тони кілька разів буде важко;
                • отриманий лак під дією світла застигне, якщо необхідно використовувати його повторно через деякий час, потрібно помістити суміш в непрозору (затемнену) тару.

                Немає ніяких принципових відмінностей комбінації кольорів всередині панелі однієї фірми – змішування гель-лаків Блюскай відбувається за тими ж правилами, що і з’єднання Коді, СОД, Лианейл.

                Палітра змішування гель-лаків

                Первинні кольори неможливо отримати шляхом з’єднання інших основних відтінків, але при їх змішуванні утворюється будь сприймаємо колір. Схема змішування основних (первинних) тонів відома всім з дитинства:

                • жовтий + червоний = оранжевий;
                • жовтий + синій = зелений;
                • синій + червоний = фіолетовий.

                Вторинні тони змішують з первинними, отримуючи нові відтінків.

                Правила отримання більш складних відтінків для використання в нейл-арте представлені в таблиці «Змішування кольорів гель-лаку» на малюнку нижче.

                Можна поєднувати гель-лаки різних фірм

                Сумісність гель-лаків різних фірм – це питання практики. Теоретично, змішування покриттів декількох брендів може не дати результату через відмінності текстур і складів. Виробники продукту навіть не рекомендують поєднувати лак, базу, топ різних фірм, пояснюючи це тим, що результат може бути непередбачуваним – наприклад, після просушування на нігтях з’являться лисини, в процесі шкарпетки утворюються відколи.

                На практиці виявляється, що з’єднання гель лаків від різних виробників дає хороший ефект. Щоб у цьому переконатися, досвідчені майстри нейл-арту рекомендують спочатку змішати гель-лаки, після цього нанести покриття на тіпси або на один ніготь, просушити, покрити топом, оцінити результат.

                Рада! Не слід змішувати покриття неоднорідних текстур (з блискітками, емалі та інші нестандартні склади), результат буде не таким, як хотілося б.

                Висновок

                Змішування гель-лаків для одержання квітів – процедура, поширена як в салонах, так і у майстрів нейл-арту, що працюють на дому. Для того щоб результат виправдав очікування, потрібно враховувати деякі нюанси поєднання відтінків і не боятися експериментувати.

                Наступне відео представляє більш детальну інформацію про правила комбінації тонів в нейл-арте.

Про автора

admin administrator