Яка кількість у слова молодь

Авторadmin

Яка кількість у слова молодь

Калькулятор слів

Безкоштовний, нескладний у застосуванні онлайн-інструмент для підрахунку слів у тексті. В інтернеті, як і в друкованих виданнях кількість слів в статті часто є головним показником. Наш онлайн-калькулятор стане у нагоді для створення бази даних, граматичного дослідження, перекладів, складання словників та для будь якої іншої письмової роботи.

Як користуватися лічильником?

Щоб порахувати слова в тексті просто скопіюйте і вставте його в зазначене поле. Як результат отримуєте кількість слів у відповідному вікні. Програма в режимі онлайн аналізує і підраховує слова в тексті.

Як підрахувати кількість слів в тексті англійською мовою?

Введіть свій іноземний текст і ресурс повідомить вам скільки в ньому слів, все просто і швидко як і для вашої рідної мови. Наш ресурс дозволяє дізнатись кількість слів у документі іспанською, французькою, німецькою, китайською, арабською або будь яким іншим письмом.

Кому потрібно перевіряти кількість слів?

Калькулятор слів буде корисним всім хто працює з текстами. Блогерам, копірайтерам, перевірка слів для рекламних оголошень і багато іншого. Це може знадобитись у будь-якій офісній роботі, де потрібно перекладати тексти, писати статті. Це можуть бути журналісти, юристи, секретарі, студенти і учні, перекладачі тощо.

Навіщо користуватися лічильником?

Щоб не витрачати свій час на підрахунок вручну. Тут ви швидко можете порахувати слова з урахуванням окремих символів і знаків. Це незамінний інструмент у багатьох сферах. Такий інструмент стане у нагоді тим хто хоче визначити оптимальний розмір тексту для рекламних оголошень. А ще сервіс допоможе фахівцям чітко дотримуватись поставленого технічного завдання де прописані обмеження до розміру тексту.

Вам може сподобатись

Яка кількість у слова молодь

ВІДМІНОКОДНИНАМНОЖИНА
Називниймолодьмолоді
Родовиймолодімолодей
Давальниймолодімолодям
Знахідниймолодьмолоді
Орудниймолоддюмолодями
Місцевийна/у молодіна/у молодях
Кличниймолодемолоді

СЛОВНИК.ua містить тлумачний словник української мови – понад 130 000 тлумачень із СУМ* та понад 21 000 тлумачень, доданих командою та користувачами СЛОВНИК.ua. Словоформи (орфографічний словник української мови) для більше ніж 260 000 слів. Сервіс звертання містить понад 2600 імен та по батькові. Сервіс транслітерації містить офіційну “паспортну” (КМУ 2010) транслітерацію онлайн. СЛОВНИК.ua містить Помічника, який допоможе вам уникнути суржику та підкаже правильне слово. База “антисуржика” містить понад 700 слів та виразів. Також на нашому сайті розміщено зручний новий правопис Української мови 2019 онлайн з пошуком. А ще у нас є сервіс “Наголоси”, що розставляє наголоси в українських текстах.

* СУМ – Словник української мови в 11 томах. Дозвіл на використання люб’язно надано Інститутом Мовознавства ім. О.О.Потебні.

більшість

Шості, ор. -шістю. При підметові, вираженому сполученням слова більшість з іменником або займенником у родовому відмінку однини чи множини, присудок ставиться у формі однини або множини. 1. Присудок у формі однини звичайно вживається: а) якщо при слові більшість немає керованого слова. Більшість впевнена була, що в тому піску є золото (М.Трублаїні); Більшість, особливо молодь, вбачала в поїздці до Морниці веселу розвагу (Ірина Вільде); б) якщо слово більшість має кероване слово в однині. Переважна більшість народу підтримала цей захід] в) при безпосередньому сусідстві підмета й присудка (хоч кероване слово і вжите в множині). Більшість молодих інтелігентних людей сидить по великих містах (Леся Українка); Більшість бійців зосередилась у залі другого поверху (О.Гончар). 2. Присудок у формі множини (в так званому узгодженні за змістом) звичайно вживається: а) якщо між підметом і присудком є інші члени речення, особливо дієприкметниковий зворот або означальне підрядне речення зі сполучниковими словами який, котрий, що при підметі. Більшість делегатів при обговоренні питання, що стояло на порядку денному, підтримали доповідача; б) якщо при слові більшість є кілька керованих слів у формі множини. Більшість командирів і бійців полягли в цьому бою; в) якщо при підметі є однорідні присудки. Він бачив на фронті, що більшість людей гинуть тому, що не можуть використати місцевості для свого захисту і для наступу, не знають взаємодії родів військ, бояться ближніх боїв, авіації і танків (Григорій Тютюнник); г) якщо підкреслюється активність і роздільність дії, здійснюваної виконавцями. Більшість десятикласників готувались до екзаменів групками по двоє, по троє (О.Донченко).

Джерело: Словник-довідник з українського літературного слововживання на Slovnyk.me

Значення в інших словниках

  1. більшість — більшість – більша частина У своїй книжці “Чи правильно ми говоримо?” Євгенія Чак привертає увагу читачів до складних випадків слововживання, подає конкретні рекомендації, як не припускатися помилок у цьому. «Уроки державної мови» з газети «Хрещатик»
  2. більшість — бі́льшість іменник жіночого роду Орфографічний словник української мови
  3. більшість — [б’іл’ш’іс’т’] -шос’т’і, ор. -ш’іс’т’у Орфоепічний словник української мови
  4. більшість — -шості, ж. Більша частина, більша кількість кого-, чого-небудь. Великий тлумачний словник сучасної мови
  5. Більшість — При голосуванні у ложі і Великій ложі діє принцип прийняття рішення на користь більшости, простої чи обмеженої тією чи иншою ознакою, при умові вирішального голосу Великого майстра. Словник вільномулярських назв, термінів і знаків
  6. більшість — БІ́ЛЬШІСТЬ, шості, ж. Більша частина, більша кількість кого-, чого-небудь. Вибрано мене величезною більшістю на посла до крайового сейму (І. Франко); Більшість сніжинок має форму шестигранних стовпчиків (з навч. літ. Словник української мови у 20 томах
  7. більшість — Бі́льшість, -шости, -шості, -шістю Правописний словник Голоскевича (1929 р.)
  8. більшість — БІ́ЛЬШІСТЬ, шості, ж. Більша частина, більша кількість кого-, чого-небудь. Вибрано мене величезною більшістю на посла до крайового сейму (Фр., III, 1950, 247); Більшість моїх оповідань перекладені неросійську мову (Коцюб. Словник української мови в 11 томах
  9. більшість — Більшість, -шости ж. Большинство. Більшість була на моїй стороні. Словник української мови Грінченка

Про автора

admin administrator