Яка ртуть найнебезпечніша

Авторadmin

Яка ртуть найнебезпечніша

Ретельно провітрювати приміщення необхідно протягом 5-7 днів. Двері в інші кімнати необхідно зачинити на час проведення робіт зі збору (видалення) ртуті. Крім того, перед дверима кімнати (приміщення), де розлита ртуть, необхідно покласти ганчірку, змочену розчином хлорного вапна («Білизни»).

Встановлено максимально припустиму концентрацію парів ртуті: для житлових, дошкільних, учбових і робочих приміщень – 0,0003 мг/м3; для виробничих приміщень – 0,0017 мг/м3. Концентрація парів ртуті в повітрі понад 0,2 мг/м3 викликає гостре отруєння організму людини.

Такі продукти, як морська капуста, буряк і водорість хлорела здатні знешкоджувати ртуть та її сполуки. Також в раціоні повинні бути присутніми фрукти та ягоди, що містять пектин: груші і яблука, малина і ожина, абрикоси. Особливо корисними для печінки будуть трав'яні чаї, кунжут, кінза і часник.

Він простий у застосуванні: треба лише наклеїти тестову смужку в приміщенні та впродовж 24 годин спостерігати за її кольором. Смужка поглинатиме ртуть з повітря і змінюватиме свій колір залежно від концентрації парів ртуті в повітрі приміщення. Чим більша кількість парів, тим швидше тестова смужка змінить колір.

Провітрювати приміщення потрібно регулярно, не менше 2-х разів на добу – вранці і ввечері. Не варто побоюватися морозу, вітру або дощу. Сучасні вікна оснащуються функцією мікропровітрювання.





Продолжающееся выделение ртути в окружающую среду в результате деятельности человека, присутствие ртути в пищевой цепи и проявляемые у …

Про автора

admin administrator