Які бувають домашні квіти у горщиках

Авторadmin

Які бувають домашні квіти у горщиках

Домашні квіти, які люблять великі горщики

Які кімнатні рослини потребують значні розміри горщика.

Досвідчені квітникарі — аматори та ландшафтні дизайнери добре знають, що комфортне існування кімнатної рослини залежить не тільки від правильного складу ґрунту та створення потрібного мікроклімату, але й такої прозаїчної речі, як габарити горщика. Цей параметр залежить від типу та розміру кореневої системи, інформує Ukr.Media.

Рослини з дрібними корінцями і цибулинні (сансев’єра, папороті, узамберська фіалка, епісція, цикламен, амариліс, гіпеаструм) добре ростуть у неглибоких горщиках. Великі об’ємні горщики, з великою кількістю землі, що не пронизує коріння, і тому піддається окисленню, — дуже шкідливі. Для їхнього комфортного існування досить періодично розпушувати землю та забезпечувати грамотний полив.

Масивні та великі квіткові горщики підійдуть для великих екземплярів із розвиненою кореневою системою. Тільки таким чином можна забезпечити необхідні умови для зростання та розвитку кімнатних насаджень.

Втім, надмірно великі горщики також можуть нашкодити рослині: призвести до загнивання кореневої системи або надто бурхливого її розвитку на шкоду цвітінню.

Тому фахівці радять перед пересадкою будь-якої рослини ознайомитися з основними правилами догляду за конкретним видом.

Наприклад, троянді та фікусу «подобаються» не просто великі горщики для квітів, а досить вузькі та глибокі. Розмір вазону для такої красивої і невибагливої рослини, як шефлера визначається необхідністю влаштування значного (не менше 7 сантиметрів) дренажного шару з дрібних каменів. Також, значні розміри горщика потрібні великомірам: олеандру, лимону, різним видам пальм.

Сьогодні модно вирощувати бонсаї. Це деревця з добре розвиненою кореневою системою, причому вони можуть бути як зовсім крихітними, так і величезних розмірів. Звичайно, для великих бонсаїв потрібні великі горщики для квітів. Для цього стилю найбільше підходить Фікус Бенджаміна, Бугенвілія, сосна. У деяких квітникарів до солідних габаритів доростають кактуси та алое.

27 КРУТНІ РОСЛИНИ в ГОРЩИКІ – назви, характеристики та фото

Оформлення зовнішніх ділянок будинку – це те, чим люблять займатися багато людей, особливо любителі садівництва та декору, а також ті, хто хоче облагородити власний будинок, додавши дотик природи. Для оформлення екстер’єрів, таких як патіо, тераси та балкони, необхідно використовувати вазони, в яких можна розмістити найрізноманітніші рослини.

У Green Ecologist ми пропонуємо вам досить повний список усіх кімнатні рослини в горщиках які прикрасять ваші сади, балкони, тераси та патіо зі смаком і без особливої турботи. Ви б хотіли подивитись на ці терасні рослини, балкони чи будь-яку іншу відкриту територію, де потрібні квіткові горщики? Продовжуйте читати!

Аспідістра

Один з міцні відкриті горщики рекомендований для вашого саду чи балкона аспідістра. Завдяки чудовій здатності адаптуватися до будь-якого клімату та помірним потребам у поливі, він ідеально підходить для тих, хто не має багато часу на догляд за рослинами у своєму домі, а також для новачків у садівництві. Віддає перевагу напівтінистим місцям, а завдяки цьому також може використовуватися як кімнатна рослина.

Дізнайтеся більше про цю рослину в цій статті про догляд за аспідістрай.

Астра

Є ромашки багаторічні рослини є стійкі відкриті рослини для терас і які наповнюють кожен куточок кольором і протягом року. The рослина айстра він добре підтримує безперервне перебування на сонці і не потребує особливого догляду для досягнення безперервного і ефектного цвітіння.

Тут ви можете знайти різні види ромашок.

Астильба

Для тих, хто шукає прості в догляді відкриті рослини ми рекомендуємо астильба, також відомий як козяча борода. Ця рослина не вимагає особливого догляду і добре переносить непогоду. Крім того, влітку розквітають дійсно красиві квіти, які прикрасять ваш балкон і терасу елегантним і неповторним штрихом.

Азалія

Азалія є одним із терасні рослини найпопулярніші, оскільки вони мають вічнозелені рослини, якщо правильно доглядати. Крім того, він відрізняється рясним цвітінням. Насправді, листя рідко можна побачити в цей період.

Їй потрібен постійний полив у прохолодному середовищі, щоб стимулювати його зростання. Ми також рекомендуємо не поливати їх жорсткою водою або вапном. За цим посиланням ви дізнаєтеся більше про особливості та догляд за рослиною азалія.

Бамбук

Цю рослину також можна вирощувати в горщику та використовувати на терасах, щоб отримати природну тінь, запропонувавши вашому дому ту приватність, яку ви хочете. Крім того, одна з властивостей, які роблять бамбук а ідеальна рослина для терас і садів полягає в тому, що він захищає землю від бур’янів. The догляд за бамбуком Вони прості і не потребують багато сонця, щоб рости.

Відкрийте для себе різні види бамбука та як доглядати за бамбуком за допомогою цих посібників від Green Ecologist.

Паща дракона

The Antirrhinum majus Це рослина, типова для середземноморського клімату, тому вона дуже добре витримує прямі сонячні промені, тому є однією з рослини для сонячних балконів найбільш використовуваний. Однак морози не переносить. The Паща дракона Цвіте досить довго, з весни до осені. Він також має широкий діапазон кольорів від білого до червоного.

Самшит

Одна з особливостей цього чагарнику, самшит, полягає в тому, що чим більше ми зможемо його гілок, тим менше будуть його листя. Вони широко використовуються для створення живоплотів і виконання топіарій. Тому він є одним із вуличні рослини для невеликих горщиків найчастіше використовується, оскільки і влітку, і взимку його листя мають інтенсивне і дуже яскраве забарвлення; зелений навесні і помаранчевий восени.

Все про догляд за горщиковим самшитом ми розповідаємо тут.

Бугенвілія

Хоча ми звикли бачити бугенвілія або бугенвілія Як в’юнкі рослини, характерні для ґрат і ґанок, ми також можемо вирощувати його в горщику, якщо керуватимемо ним із вихователем або навіть використовуватимемо його як один із вуличні рослини для підвісних горщиків. Крім того, що він дуже стійкий до сонця, він не потребує особливого догляду. Незважаючи на це, дуже важливо захистити його від морозу.

Радимо ознайомитися з цими статтями на тему «Догляд за бугенвілією» і «Як обрізати бугенвілію в горщику».

Гвоздика

Гвоздика є одним із Найпопулярніші квіти на терасах, патіо та садах всієї території Середземномор’я. Ця квітка життєрадісних кольорів, що переходять від білого до червоного, навіть через жовтий і помаранчевий, здатна протистояти прямим сонячним променям навіть влітку, тому його використовують не тільки через декоративність і аромат, але й для основного догляду, який робить його легко, щоб наш дім завжди виглядав повним життя.

Канна

Це ще один з найпопулярніших терасні рослини або інші відкриті місця, де потрібно використовувати горщик. Це екзотична рослина Завдяки поєднанню інтенсивних кольорів, таких як жовтий, червоний, помаранчевий або рожевий, він широко використовується для створення чарівних і тропічних середовищ на терасах, балконах і садах. The рослина канна Родом він з Південної Америки і має воістину вражаюче цвітіння.

жоржини

З тривалим цвітінням, яке триває з початку літа майже до кінця осені, жоржини є одним із рослини для патіо Їх, крім сонця, потрібно захищати від вітру, тому вони використовуються як прикраса в цих обмежених місцях. Його квіти можуть бути червоними, рожевими і навіть білими. Крім того, вони мають значний розмір, тому мають велику декоративну цінність.

Тут ви можете дізнатися все про догляд за жоржинами.

Газанія

Ця рослина з Південної Африки є однією з стійкі до сонця рослини в горщиках. Більше того, його квіти також чудово витримують прямі сонячні промені. The квіти газанії Вони бувають таких кольорів, як помаранчеві, жовті, червоні, білі і навіть рожеві. Крім того, він вимагає дуже мало догляду, і ви можете дізнатися тут: Догляд за Газанія.

Герань

Герань Вони є одними з рослини для сонячних балконів і терас Найпопулярніший і використовується для декорування та створення середовища в чистому середземноморському стилі. Вони цвітуть цілий рік без особливого догляду і мають квіти в рожевих, білих і навіть червонуватих тонах.

Тут ви можете дізнатися про 23 види герані та догляд за геранню.

Гербера

Гербера Це рослина, яку, незважаючи на прекрасні квіти, потрібно пересаджувати принаймні раз на два роки, щоб сприяти цвітінню. Їй не потрібно багато доз поливу, але потрібен пряме світло. Порада: в холодні місяці не удобрюйте його і скоротіть полив, щоб уникнути хвороб або ослаблення заморозками.

У цій іншій публікації ви побачите більше інформації про догляд за рослиною гербери.

Папороть

Незважаючи на те, що вони не потребують прямого сонця, рекомендується розташовувати його на освітленому місці, щоб забарвлення його листя залишалася насичено-зеленого кольору. Також важливо, щоб у них був вологий ґрунт і щоб він був висаджений у горщик з отворами, щоб забезпечити хороший дренаж. Папороті Вони не потребують особливого догляду та дуже ефектні для використання на балконах, терасах і навіть садах, тому вони є одними з найпопулярніших. квітучі рослини в горщиках найбажаніший.

Тут ми покажемо вам напрямки Типи папоротей, а тут ми поговоримо про догляд за папоротьми.

Гортензія

Гортензія Це ідеальна рослина для тих місць на вулиці, де сонячне світло не потрапляє безпосередньо. Вона віддає перевагу кислим і вологим ґрунтам і, крім того, ця рослина дуже стійка, тому ви можете насолоджуватися її квітами довгі роки без необхідності спеціального або складного догляду.

Тут ви можете дізнатися про сорти гортензії та догляд за гортензією.

Гібіскус

Хоча цей вид чагарникових рослин може досягати 5 м у висоту можна садити в горщик без проблем. Їм потрібно лише перебувати в зоні, де сонячне світло досягає безпосередньо, і обрізати його навесні, щоб сприяти цвітінню; прямо на початку літа. The квіти гібіскуса На вигляд вони тропічні, великі і яскраво забарвлені.

У цій іншій публікації ви побачите весь догляд за гібіскусом або гібіскусом.

Лаванда

Лаванда є, безсумнівно, одним із ароматичні рослини найвідоміший своїм особливим і п’янкий аромат. Крім того, це ще одна з кімнатні рослини в горщиках ідеально, адже його бузкові квіти, нехай і невеликі, прикрасять будь-яку ділянку елегантністю і простотою.

Їм не потрібні прямі сонячні промені, вони дуже морозостійкі і їх достатньо поливати лише пару разів на тиждень. Ми рекомендуємо вам переглянути 12 видів лаванди, які існують, і дізнатися більше про догляд за рослиною лаванди в горщиках тут.

жимолость

Крім своїх прекрасних квітів, жимолость надасть особливий аромат вашим відкритим просторам на терасі як садова ділянка.

Є терасні рослини Їх потрібно захищати від прямих сонячних променів, але вони дуже вдячні, оскільки не потребують особливого догляду для швидкого зростання і цвітіння протягом року. Детальніше про вирощування і догляд за жимолостью розповімо тут.

Квітка пристрасті

Родом з Океанії та Азії, також відомий як квітка Страстей. Це одна з найбільш цінних рослин за свою красу яскраво забарвлені квіти і для досягнення висоти до 7 метрів. Єдине, що вам потрібно знати, це те, що не варто поливати його занадто багато і завжди тримати в зоні м’якої температури.

Думки

Ця рослина, незважаючи на те, що вона не дуже стійка, дивує своїм більш ніж вражаючим цвітінням восени та більшої частини зими. Зовнішній вигляд, якого ми досягнемо у своєму саду, терасі чи балконі, – це дивна, але постійна весна завдяки забарвленню її квітів.

The завод думка Він не потребує особливого догляду, тому ідеально підходить для новачків у садівництві. Тут ми розповімо вам більше про Догляд за квіткою думки.

петунія

Інший з ідеальні рослини для розміщення в горщиках і на відкритому повітрі є петунії. Вони витримують сонце та високі температури без потреби у високих дозах поливу. Крім того, вони цвітуть цілий рік, а їхні трубоподібні квіти можуть бути самого різного забарвлення, від рожевого, червоного, фіолетового і навіть білого.

Для стимулювання росту і квітучі петунії Ми рекомендуємо розмістити їх у місці, де воно піддається впливу сонячних променів і має ґрунт, який залишається добре дренованим. Це догляд за повноцінними петунією.

Розмарин

Є ароматична рослина Типова середземноморська рослина ідеально підходить для вирощування в горщику як вулична рослина для вашого будинку або саду. Крім того, ви можете скористатися перевагами рослина розмарину в горщику щоб завжди мати трохи під рукою, щоб доторкнутися до ваших страв.

Не потребує постійного поливу, віддає перевагу сонячним місцям. Якщо ви хочете дізнатися більше про те, як доглядати за рослиною розмарину в горщику, тут ви можете переглянути посібник.

Троянда

Королеви кожного саду, без сумніву, троянди. Ці рослини, які завжди асоціюються з елегантністю та романтичністю, дуже стійкі до сонця та спеки, незважаючи на їх ніжний вигляд. Ми рекомендуємо виберіть, який тип троянд найкраще підходить до потреб нашої відкритої території, оскільки не всі потребують однакового догляду для сприяння цвітінню.

Тут ви можете дізнатися про те, як доглядати за кущем троянд у горщиках.

Тюльпан

Ця квітка настільки характерна і з такими яскравими кольорами, як жовтий, рожевий або помаранчевий, ідеально підходить для прикрасити вікна та балкони в період його цвітіння. Що ще, тюльпани Вони добре протистоять після зрізу, тому ви можете створити ідеальні центральні елементи та букети, щоб прикрасити будь-яке свято.

Відкрийте для себе 10 видів тюльпанів і як доглядати за тюльпанами в горщиках за допомогою цих посібників.

Чебрець

Інший ароматична рослина і використовували на кухні, що ми можемо рости в горщику і використовувати його як вуличну рослину. The квіти чебрецю Вони лілового кольору, хоча маленькі, вони дуже прості та елегантні. Крім того, вони виділяють дуже своєрідний насичений аромат. The горщиковий чебрець Це необхідне придбання, якщо ви вирішили мати власний міський сад.

Тут ви знайдете всі засоби для догляду за чебрецем.

Вербена

Нарешті, ми хочемо поговорити з вами про ці квіти, які потребують мало води та сонячних місць, щоб їх цвітіння протягом місяців між весна і осінь. The квіти рослини вербени, хоча і невеликі, вони дають багато життя відкритим просторам.

Ми рекомендуємо поливати їх щодня, поки вони цвітуть. Однак взимку при поливі двічі на тиждень рослина буде продовжувати рости і в хорошому стані. Дізнайтеся більше про догляд за рослиною вербени тут.

Якщо ви хочете прочитати більше статей, подібних до Зовнішні рослини в горщиках, ми рекомендуємо вам увійти в нашу категорію вуличних рослин.

Які кімнатні квіти люблять тісні горщики: від цього залежить ріст

Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!

Під час пересаджування кімнатних рослин ми часто звертаємо увагу на те, чи не затісно кореневій системі у горщику, і прагнемо пересадити зеленого улюбленця у більш простору ємність. Досвідчені садівники стверджують, що це може бути досить серйозною помилкою.

Насправді чимало видів для вирощування на підвіконні потребують саме тісного горщика. Як дізнався OBOZ.UA, такі умови дозволяють рослині сконцентруватись на вирощуванні пишної листяної маси та формуванні бутонів. Упершись корінням у край горщика, вона перестає вкладати ресурси у розвиток міцної підземної частини і починає використовувати їх у повній мірі для того, щоби створити відповідну крону. Ось кілька видів, яким вирощування у великих горщиках протипоказане.

Сенполія

Домашні фіалки не будуть цвісти, якщо висадити їх у занадто глибокий та широкий горщик. Ба більше, в таких умовах ґрунт буде накопичувати забагато вологи, що може призвести до загнивання кореневої системи та загибелі квітки. Щоби вирахувати оптимальний розмір горщика під сенполію, просто поділіть діаметр листяної розетки на два, а то й на три. От настільки тісний горщик їй потрібен.

Сансев’єрія

Цій витривалій рослині потрібні умови, які нам здаються дуже поганими і дискомфортним. Одначе ж сансев’єрії полюбляють бідний ґрунт, який погано утримує вологу, нечастий полив, мінімальне підживлення та маленькі горщики. Коренева система у рослини неглибока, тому і горщик під неї може бути пласким. А пересаджувати її потрібно тільки тоді, коли корінці почнуть вибиватись на поверхню ґрунту.

Фікус

Ці рослини в цілому досить невибагливі до умов утримання, але погано переносять перелив. Тому велика кількість землі – непідходящі умови для фікуса. До того ж це сама та група кімнатних квітів, які схильні вкладатись у розвиток кореневої системи і слабо нарощувати крону, якщо місця у горщику забагато. Обираючи горщик для пересадки фікуса, розраховуйте його діаметр так, щоби від кінчиків корінців до стінок ємності залишалось приблизно 2 сантиметри, не більше.

Молочай

До молочаїв відносяться як екзотичного виду тригранний молочай, схожий на кактус з поодинокими листочками, так і розкішна пуансетія. Всі види з цієї групи потребують значного шару дренажу на дні горщика і відносно невеликого простору під кореневу систему. При виборі ємності під якийсь із кімнатних молочаїв, можна користуватись тим же правилом, що і для фікуса. Горщик має бути лише на 2-3 сантиметри більшим в радіусі за розміри кореневої системи рослини.

Заміокулькас

Рослина не почне зростати, поки не розвине потужну кореневу систему, в основі якої – бульбочки зі значним запасом поживних речовин. І відрощувати ці бульбочки заміокулькас буде, поки не відчує, що вперся ними у стінки горщика. Тому, якщо хочете, щоби ваша рослина почала розвивати ефектний кущ, не саджайте її у великий горщик – вона протягом тривалого часу буде зайнята формуванням коренів, а не стебел.

Амариліс

Коренева система цієї квітки представляє собою багатошарову цибулину, з якої відростає все нове і нове листя та виганяються квітучі пагони. Корінчики, які вбирають поживу з ґрунту, розташовані на нижній частині цибулини. Тому широкого простору для зростання квітка не потребує. Краще подбати про те, щоби горщик був достатньо глибокий, щоби вмістити всю кореневу систему і під нею залишалось трошки місця. Вирахувати діаметр ємності під амариліс досить просто – він має бути на 2-3 сантиметри ширшим за діаметр цибулини.

Бальзамин

Ця квітка відрізняється слабко розвиненою кореневою системою, яка займає лише поверхневий шар ґрунту. Тому великого горщика бальзамін не потребує. Через надмір простору земля може почати накопичувати вологу і зростає ризик випадково перелити рослину. Для одного кущика квітки цілком достатньо буде горщика діаметром 10 см.

Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram і Viber, щоб бути в курсі останніх подій.

Про автора

admin administrator