Які побічні ефекти від звіробою

Авторadmin

Які побічні ефекти від звіробою

Побічні ефекти. Підвищення артеріального тиску алергічні реакції (гіперемія висипання набряк та свербіж шкіри) фотосенсибілізація (під час лікування слід уникати УФ-випромінювання).

Дорослим і підліткам для перорального застосування призначають по 1/3склянки відвару 3 рази на день. Дітям віком від 1 до 12 років рекомендують вживати від 2 чайних до 2 столових ложок 2 – 3 рази на день.

Звіробій при проносі: швидко та ефективно Звіробій від проносу приймають у вигляді водного настою. Пити по 150 мл за 10 хвилин до їди.

Лікувати його можна за допомогою такого збору: звіробій продірявлений – 10 г, парило звичайне – 10 г, подорожник великий – 20 г, м'ята перцева – 20 г, квіти ромашки аптечної – 20 г. Змішати 1 столову ложку суміші, залити 0,5 літра окропу, настояти 40 хвилин, процідити і приймати по 75 міліграмів через кожну добу.

Спосіб застосування звіробою Трава застосовується зовнішньо у вигляді відвару чи олійної витяжки. Дві столові ложки висушеної трави звіробою звичайного заливають 400 г окропу і варять протягом 5 хв. Залишають настоятися 60 хв. Після проціджування відвар приймають тричі на день по 120 г після їди.

Звіробоєм лікують стоматити, гайморити, фарингіти, молочницю у дітей.





Цілющі властивості звіробою проявляються не завжди. З обережністю траву використовувати повинні люди, які страждають від сінної лихоманки. Таким хворим попередньо проводять тест на чутливість. Якщо після контакту з невеликою кількістю рослини реакції немає, можна …

Про автора

admin administrator