Який договір укладають на випробувальний термін

Авторadmin

Який договір укладають на випробувальний термін

43 КЗпП. Таким чином, коли при прийомі на роботу встановлюється випробувальний термін, підприємець зобов'язаний: укласти з найманим працівником трудовий договір за формою, затвердженою наказом Мінпраці від 08.06.01 р. № 260.

Якщо інше не передбачено законодавством України, строк випробування при прийнятті на роботу не може перевищувати 3 місяців, а в окремих випадках за погодженням з відповідним виборним органом первинної профспілкової організації може встановлюватися до 6 місяців.

Установлюють випробувальний термін при укладенні трудового договору, і тільки якщо працівник згоден (ст. 26 КЗпП). Для законності обов'язково пропишіть цей пункт, формулювання може бути таким: «Працівник приймається на роботу з умовою встановлення випробувального терміну на два місяці».

27 КЗпП, строк випробування у разі прийняття на роботу, якщо інше не встановлено законодавством України, не може перевищувати трьох місяців, а в окремих випадках, за погодженням з відповідним виборним органом первинної профспілкової організації, — шести місяців, у разі прийняття на роботу робітників — одного місяця.

одиноких матерів, які мають дитину віком до чотирнадцяти років або дитину з інвалідністю; осіб, з якими укладається строковий трудовий договір строком до 12 місяців; осіб на тимчасові та сезонні роботи; внутрішньо переміщених осіб.

Випробувальний термін при прийнятті на роботу становить: не більше 3 місяців — у загальних випадках; не більше 1 місяця — для робітників; не більше 6 місяців — в окремих випадках за погодженням з профспілкою.





При укладеннi трудового договору угодою сторiн може бути обумовлене випробування з метою перевiрки вiдповiдностi працiвника роботi, яка йому доручається (ст. 36 КЗпП України). Випробувальний термін (строк)— це період часу, протягом якого роботодавець перевіряє працівника на …

Про автора

admin administrator