Який лікар займається аневризмою аорти

Авторadmin

Який лікар займається аневризмою аорти

Якщо у вас знайшли таку аневризму, вам слід звертатись до судинного хірурга для обговорення подальшого лікування і ризиків, пов'язаних із аневризмою.

Також аневризма може викликати серцеву недостатність, гіпертензію, тромбоз вен та інші ускладнення. Пацієнтам з таким діагнозом потрібно спостерігатися у кардіолога, регулярно обстежуватися (ЕКГ, УЗД серця, КТ та ін.) та проходити лікування. Воно може бути хірургічним або медикаментозним.

механічний протез аортального, мітрального або тристулкового клапана – близько 30 000 грн; біологічний протез аортального клапана – близько 80 000 грн; біологічний протез мітрального або тристулкового клапана – близько 90 000 грн

Симптоми аневризми грудного відділу аорти: біль у грудній клітці та спині (у 25 % хворих без розшарування; зазвичай постійний, пронизуючий, часто — сильний), дисфагія (рідко), захриплість, кашель, задишка (іноді залежать від положення тіла), кровохаркання і рецидивуючі пневмонії, симптом Горнера.

Власне, якщо люди ходять з аневризмою, то інсульт практично неминучий. Хоча є певний відсоток, коли з аневризмою можна прожити до ста років і не знати про це. Це від багатьох чинників залежить. Тому важливо регулярно проходити медичні огляди, щоб виявляти їх з ранньої стадії.

У більшості пацієнтів аневризма черевної аорти протікає безсимптомно. Найпоширеніший симптом — постійний біль здавлюючого характеру у мезогастральній, гіпогастральній або поперековій ділянці; біль постійний, розриваючий і може тривати годинами, а навіть днями.





Аневризма аорти може призвести до серйозних і потенційно життєзагрожувальних ускладнень. Ось деякі з …

Про автора

admin administrator