Який мед довго не кристалізується

Авторadmin

Який мед довго не кристалізується

Тільки акацієвий мед не кристалізується, або кристалізується повільно (за що особливо цінується), він може залишатися рідким до двох і більше років.

Мед починає кристалізуватись, коли температура опуститься нижче 10°C, навіть у вулику (зимою). Кристалізацію можна значно уповільнити, якщо зберігати мед у теплому місці.

Спектр його впливу настільки широкий, що акацієвий мед вважається найкориснішим з усіх видів. Крім того, не викликає алергії, тому його можна давати дітям. Колір натурального меду жовтуватий, аромат легкий, а смак солодкий. Найрідкісніший вид меду, який в Україні не особливо популярний.

Розведіть мед у склянці води та додайте трохи йоду. Натуральний мед не утворює осаду, якщо в ньому є домішки (крейда, борошно, тирса, крохмаль), вони осядуть на дно або спливуть на поверхню. У розчин води та меду потрібно капнути йод, що допоможе виявити борошно чи крохмаль.

Міф 2: краще їсти рідкий мед, аніж зацукрений Кристалізація меду — природний процес. Тобто цей продукт не може постійно перебувати у рідкому стані. Найдовше рідким залишається травневий мед, який вважають найдорожчим та найкориснішим. А ще кристалізація меду — це доказ його високої якості.

Через 2-3 місяці після закінчення сезону (жовтень, листопад) мед кристалізується. Тож навесні не може бути рідкого меду із соняшника, гірчиці, ріпаку, люцерни – ці сорти меду кристалізуються найшвидше.





В залежності від того, з яких саме рослин-квітконосів бджолами взято нектар, мед може засахариться в дуже короткий термін або, навпаки, не кристалізуватися досить довго. Є кілька сортів, які не засахариваются, залишаючись в рідкому вигляді, досить тривалий час: 1. …

Про автора

admin administrator