Який ніж можна носити із собою

Авторadmin

Який ніж можна носити із собою

Висновок експерта все одно потрібний. Якщо ніж є холодною зброєю, то, незалежно від віку, без дозволу не можна: носити його із собою, возити в машині, зберігати вдома, передавати чи продавати іншим особам. Не можна ремонтувати та навіть робити такі ножі.

Без будь-якого з цих елементів нема підстав визнати предмет холодною зброєю. Отож усі ножі, що не мають навіть однієї ознаки холодної зброї, можна вільно купувати, носити й використовати без дозволу. Усі ножі, що не мають навіть однієї ознаки холодної зброї, можна вільно купувати, носити й використовати без дозволу.

2. Ніж не вважається холодною зброєю, якщо його клинок тонший за 2,6 мм (у найтовщому місці); 3. Ніж не є холодною зброєю, якщо у нього немає вираженої гарди або упору, чи підпальцевих виїмок на руків'ї (або їх глибина менша за 5 мм).

EDC розшифровується як скорочення з англійської “Every Day Carry” – те, що носимо з собою щодня. Це набір постійно потрібних речей, які ви регулярно тримаєте при собі, незалежно від того, куди ви прямуєте.

Таким чином, до списку холодної зброї потрапляють різноманітні ножі (у тому числі й «фінські»), кинджали, кастети, шаблі та телескопічні палиці. А ось вироби, які мають сертифікацію щодо належності до господарсько-побутових аксесуарів, за законом не вважаються холодною зброєю.

До холодної зброї у кримінальному праві відносять шаблі, кортики, фінки, армійські, мисливські ножі, кинджали, нунчаки, стилети, кастети, свинчатки тощо.





Висновок експерта все одно потрібний. Якщо ніж є холодною зброєю, то, незалежно від віку, без дозволу не можна: носити його із собою, возити в машині, зберігати вдома, передавати чи продавати іншим особам. Не можна ремонтувати та навіть робити такі ножі. Так, згідно із законом …

Про автора

admin administrator