Який плуг кращий

Авторadmin

Який плуг кращий

Плуг для Мінітрактора

Плуг для мінітрактора з триточковою навісною системою. Плуг однокорпусний, за основу моделі ПЛ11 взято плуг ПЛ6, що добре зарекомендував себе в роботі. Плуг ПЛ11 простий та зручний у налаштуваннях, показав відмінний результат під час польових випробувань. Корпус плуга встановлюється н..

Плуг для мінітрактора з триточковою навісною системою. Плуг однокорпусний, за основу моделі ПЛ11 в.

Плуг для мінітрактора з дисковим прорізним ножем ПЛ12 Плуг для мінітрактора або мототрактора під триточкову навісну систему однокорпусний з опорним колесом та дисковим прорізним ножем. Дисковий ніж виконує функцію передплужника: розрізає верхній шар ґрунту зменшує навантажен..

Плуг для мінітрактора з дисковим прорізним ножем ПЛ12 Плуг для мінітрактора або мототрактора під т.

Плуг двокорпусний навісний ПЛН-2-20 застосовують для мінітракторів від 12 до 20 к.с. Корпуси плугів встановлюються за допомогою замків та за потреби їх можна переміщати на рамі. Рама дуже міцна, виконана із сталевого профілю 60х80 мм. Корпус плуга: відвал завтовшки 3 мм, лемеш товщино..

Плуг двокорпусний навісний ПЛН-2-20 застосовують для мінітракторів від 12 до 20 к.с. Корпуси плугі.

Плуг двокорпусний ПЛН-2-25 застосовують для мінітракторів від 22 до 25 к.с. для якісної оранки ґрунту. Матеріали: рама – профіль сталевий 60х80 мм відвал – сталь 3 мм леміх – інструментальна сталь 65 г товщиною 6 мм Продуктивність до 0,25 га/год. Глибина обробки ..

Плуг двокорпусний ПЛН-2-25 застосовують для мінітракторів від 22 до 25 к.с. для якісної оранки ґрунту.

Плуг двокорпусний для мототрактора оснащеного триточковою навісною системою і потужністю в межах 12-18 к.с. Плуг складається з: міцної рами опорного колеса причіпного вузла під триточкову навісну систему 2х корпусів плугів Корпуси плугів встановлюються на..

Плуг двокорпусний для мототрактора оснащеного триточковою навісною системою і потужністю в межах.

Плуг трикорпусний навісний ПЛН-3-20 агрегатується з тракторами від 24 до 30 к.с. Плуг оснащений потужною рамою із сталевого профілю 60х80 мм, потужними корпусами завтовшки 3 мм. Лемех товщиною 6 мм виготовлений із міцної інструментальної сталі 65 г. При необхідності корпус плугів можна перемі..

Плуг трикорпусний навісний ПЛН-3-20 агрегатується з тракторами від 24 до 30 к.с. Плуг оснащений по.

Плуг трикорпусний навісний ПЛН-3-25 агрегатується з тракторами від 25 до 30 к.с. Продуктивність до 0,3 га/год. Плуг оснащений потужною рамою із сталевого профілю 60х80 мм, лемешом із сталі 65 г товщиною 6 мм, відвалами із сталі 3 мм. Глибина обробки до 240 мм Ширина захована 750 м..

Плуг трикорпусний навісний ПЛН-3-25 агрегатується з тракторами від 25 до 30 к.с. Продуктивність до.

Плуг із передплужником духкорпусний навісний ПЛН-2-25 агрегатується з тракторами 22-25 к.с. Матеріали: рама – сталевий профіль 60х80 мм лемеш – сталь 65 г товщиною 6 мм відвал – сталь 3 мм Продуктивність до 0,25 га/год. Глибина обробки до 240 мм Ширина захова..

Плуг із передплужником духкорпусний навісний ПЛН-2-25 агрегатується з тракторами 22-25 к.с. Матері.

Плуг із передплужником трикорпусний навісний ПЛН-3-25 агрегатується з тракторами 25-30 к.с. При виготовленні плуга застосовуються міцні матеріали: рама – профіль 60х80 мм, сталь лемех – 6 мм, сталь 65 г відвал – 3 мм, сталь Продуктивність до 0,3 га/год. Глибина о..

Плуг із передплужником трикорпусний навісний ПЛН-3-25 агрегатується з тракторами 25-30 к.с. При ви.

Плуг двухкорпусный для минитрактора, с опорным колесом, под трёхточечную навесную систему. Плуг произведен в заводских условиях, неоднократно испытан в поле, в работе показал отличный результат. Захват одного корпуса 257 мм, общий захват 515 мм Глубин..

Плуг двухкорпусный для минитрактора, с опорным колесом, под трёхточечную навесную систему.

Плуг для мінітрактора – один із видів навісного обладнання, призначений для оранки землі. Пристрій дозволяє механізувати процес та якісно за невеликий термін підготувати ґрунт під посадку сільгоспкультур.

Метою є не тільки розпушування ґрунту, а й його аерація, знищення бур’янів із корінням, боротьба зі шкідниками. Така обробка землі також сприяє накопиченню в землі вологи та поживних речовин, які надалі впливають на зростання рослин та покращення врожайності.

Види плугів для мінітрактора

Вид плуга, який вам потрібен, залежить від типу ґрунту, масштабів зведеної площі та потужності малогабаритного трактора, який ви використовуватимете.

Плуги поділяють за кількістю корпусів. Вони можуть бути одно, двох, трьох та багатокорпусні (до 12). Особливість однокорпусних полягає в тому, що вони забезпечують оборотність в один бік (щоб приступити до обробки наступного ряду, необхідно повернутися до вихідної точки). Для мінітракторів використовуються плуги, що мають, як правило, до 3 корпусів.

За призначенням плуги бувають:

  • загального користування (найбільш популярний, орає землю на глибину до 35 см);
  • спеціального користування (до його допомоги вдаються у випадках обробки ґрунтів під виноградниками, садовими культурами тощо, максимальна глибина орання – до 60 см).

Загалом виділяють такі типи плугів на мінітрактор:

  • Дискові. Придатні для важкого, як правило, глинистого ґрунту, що використовуються переважно для посіву зернових та технічних культур.
  • Оборотні. Забезпечують якісне подрібнення землі та рівну поверхню за рахунок того, що здійснює як праві, так і ліві відвали.
  • Роторні плуги. Один з найпопулярніших і найефективніших варіантів на сьогоднішній день, який відрізняється підвищеною продуктивністю. Містить кілька лемешів, частина яких орає ґрунт, а інша – розрівнює його. Пристрій здатний розпушувати ґрунт на глибину до 50 см.

Крім того, виробники виділяють навісні плуги (до 6 корпусів), напівнавісні (від 5 до 9 корпусів) і причіпні (від 9 до 12 корпусів).

Що враховувати при виборі плуга для мінітрактору?

Який плуг кращий для мінітрактора? Насамперед враховуйте потужність своєї техніки. Для малопотужних тракторів (до 12 кінських сил) кращий варіант із шириною захвату до 70 см, а потужніша техніка (до 24 кінських сил) впорається з плугом до 150 см захоплення.

Через брак потужності трактора може страждати якість оранки та продуктивність, тому перед покупкою плуга важливо співвіднести їх характеристики

Як купити плуг для мінітрактору?

Щоб купити плуг для мінітрактора на сайті «Гектор», на сторінці товару натисніть на кнопку «Купити» і дотримуйтесь подальших інструкцій, або замовте зворотний дзвінок та менеджер магазину зв’яжеться з вами.

Службу для доставки замовлення підбираємо індивідуально залежно від габариту товару та міста проживання, щоб мінімізувати витрати та забезпечити комфорт отримання.

Залежність від якісного обробітку ґрунту призводить до ретельнішого вибору знарядь

Коли шість років тому в ПП «Моя надія» виникла потреба покращити якість оранки, керівництво розпочало пошук відповідного агрегата. Вимоги були досить високими: забезпечити належний рівень якості в непростих умовах півдня Житомирської області. На той момент агротехнології просунулись далеко вперед, що дало змогу суттєво збільшити урожайність основних культур. Відповідно, виникла потреба у заорюванні великої кількості рослинних решток після збирання ранніх зернових, соняшнику та кукурудзи. До того часу ґрунт обробляли вітчизняними 5-корпусними плугами, що працювали з тракторами Т-150, і попри усі намагання, не могли досягти потрібної якості обробітку ґрунту.

Першим придбаним плугом стала модель Diamant 11 від компанії LEMKEN. Обирали серед великої кількості пропозицій, дивились, як агрегати працюють у різних умовах, і найбільше сподобались результати плуга Diamant. Потім жодного разу не пошкодували.

Як розповів агроном підприємства Ярослав Пилипчук, ґрунти тут досить важкі, для їх обробітку потрібна потужна техніка, що може витримувати екстремальні навантаження. Плуги інших виробників на цих землях не витримують: ламаються рами й корпуси, пошкоджуються і швидко зношуються робочі органи. Тому шукали справді надійний плуг, який міг би витримати усі «знущання».

Перший плуг працює з трактором Fendt 936 Vario. Потужності 360 к. с. вистачає для роботи навіть у важких умовах. Проте цей трактор часто застосовують на інших операціях — сівбі та перевезенні зерна. І незрідка виходить так, що виконання цих операцій збігається за часом з оранкою. Кілька років поспіль це призводило до затримок основного обробітку, і, щоб позбутись проблеми, вирішили придбати ще один плуг. Розглядали кілька варіантів, але знову віддали перевагу бренду LEMKEN, придбавши сучаснішу 8-корпусну модель Diamant 16. Перевірений часом плуг дає гарантію якості обробітку, що на сьогодні є однією з головних складових успіху в рослинництві.

Ярослав Пилипчук зазначив, що для нього плуги LEMKEN означають стабільне дотримання параметрів оранки. Насамперед це стосується глибини — якщо встановили 32 см, то по всьому полю цей параметр буде незмінним. На довгих гонах у цій місцевості може трапитися кілька типів ґрунтів, тому дуже важливо, щоб агрегат стабільно працював у змінних умовах. «Коли перший плуг почав працювати шість років тому, відтоді поля мають кращий вигляд, рівніше, рештки заорювали практично без залишку», — розповідає Ярослав Пилипчук. «Навесні почали менше витрачати пального на закриття вологи й культивацію. По рівних полях трактори можуть їздити значно швидше, і якщо раніше за день встигали обробляти до 50 га, то після оранки плугом Diamant за той самий час легко вдавалось культивувати по 100 га».

Стан робочих органів після 2000 га дозволяє спокійно допрацювати поточний сезон

Експлуатація плугів LEMKEN Diamant показала, що оригінальні робочі органи відпрацьовують щонайменше по 1500–2000 га. Це стосується доліт і передплужників. Леміш і відвал міняють раз на 5000 га. До речі, смуги відвалу на першому плузі замінили тільки один раз за 10 тис. гектарів, і їх стан ще далекий від зношеного. Колеса доводиться замінювати раз на два сезони, бо кукурудзяна стерня сильно пошкоджує їх поверхню. Коли перед початком минулого сезону придбали плуг Diamant 16, очікували, що він буде експлуатуватись так само, як і старий. Але на сьогодні він відпрацював близько 2000 га, і в ньому замінили тільки лемеші передплужників.

Смуги відвалу міняли лише один раз за 10 000 га, і поки що вони не потребують заміни

На основних стійках усі робочі органи все ще оригінальні, із заводу. Вони хоч і мають ознаки зношення, але ще певний час зможуть попрацювати.

У господарстві всі поля зазвичай обробляють на глибину 32 см. Проте цієї осені довелось зменшити глибину оранки до 30 см через посуху — майже пів року в регіоні не було нормального дощу. Трактори не в змозі забезпечити прийнятну швидкість руху через шалений опір ґрунту, і навіть за зменшеної глибини їх робоча швидкість не перевищує 6 км/год.

Система захисту корпусів являє собою зрізні болти. За словами механізаторів, захист неодноразово спрацював у місцях із підвищеною щільністю ґрунту — на польових дорогах, розворотних смугах або під час перетину колій обприскувачів.

Практично всі поля обробляють плугами. Тільки там, де не встигають, застосовують глибоке розпушення. Витрати пального з роботою на глибину 32 см становлять 20 л/га. По пересушених ґрунтах дещо більше витрачають, бо збільшується опір, а робоча швидкість зменшується. Буксування становить близько 10%.

Велика кількість решток після збирання кукурудзи приорюється повністю

КОМЕНТАРІ

Роман Савчук, тракторист

— У нас ґрунти здебільшого важкі чорноземи. Також трапляються суглинисті та глинисті ґрунти. Цього року через брак вологи працюємо на глибину 30 см — саме на стільки вистачає потужності тракторів у цих непростих умовах. Ширина захвату кожного корпусу — 44 см. З тим витрати пального на гектар — у межах 23–25 л. За швидкості 6 км/год протягом робочого дня (близько 10 год) вдається обробити до 20 га. Цього року в нас особливо велика кількість решток лишилась після збирання кукурудзи — подекуди рослини сягали чотирьох метрів заввишки! Однак плуг добре справляється з приорюванням значної маси решток. Щодо зношення робочих органів, за шість сезонів лемеші міняв тричі, долота — 4 чи 5 разів (за 10 тис. га). Запчастини використовуємо тільки оригінальні — замінники стираються дуже швидко і їх доводиться постійно замінювати. По грошах у цьому немає жодного сенсу, тільки витрачається додатковий час. Загалом за шість років агрегат не ламався і ніяких проблем із ним не виникало. Один раз знадобилось замінити пальці на шарнірних з’єднаннях, але це нормальна ситуація — їх термін експлуатації було вичерпано.

Юрій Середюк, тракторист

— Я працюю з плугом Diamant 16 уже другий рік, і за цей час встиг обробити майже 2000 га. Заміни потребували тільки лемеші на передплужниках. Усе інше поки що працює. Думаю, що цей сезон відпрацюю без замін. Незважаючи на складну конструкцію вузла з’єднання із багатьма шарнірами, плуг чіпляється до трактора досить швидко — достатньо 20–30 хвилин. Якщо агрегат установлено на рівній твердій поверхні, чіпляти можна самому, без помічника. Обслуговуємо плуги щозміни — змащуємо рухомі з’єднання. В особливо несприятливих умовах, коли через пил плуга практично не видно, доводиться змащувати й двічі на зміну. Плуг добре працює навіть у пересушених умовах і не утворює великої грудки. Усього кілька разів спрацьовував захист — ламався зрізний болт, коли агрегат потрапляв у переущільнений шар ґрунту на коліях на краях поля. Витрати пального під час оранки на 32 см в умовах нормальної зволоженості — 20 л/га. Якщо умови гірші, витрати відповідно збільшуються.

ДОВІДКА

Приватне підприємство «Моя надія» обробляє 3000 га, на яких вирощують ячмінь, озимий ріпак, жито, озима пшениця, соняшник і кукурудза. Була соя, але вирішили від цієї культури відмовитись. Цього року під пшеницю було відведено 800 га, 300 га — під ріпак, 100 га — під ячмінь, 150 га — під жито, 1000 га — під кукурудзу і 500 га — під соняшник. Тож сівозміна досить збалансована, що дозволяє підтримувати ґрунт у нормальному здоровому стані.

Керівництво не прагне досягати максимальних урожаїв через виснаження ґрунтів або перевантаження їх добривами та пестицидами. Основні зусилля зосереджено на стабільності показників, щоб із року в рік підприємство мало змогу нормально працювати й розвиватись із мінімальними ризиками.

Про автора

admin administrator