Який покрив тіла у крокодила

Авторadmin

Який покрив тіла у крокодила

Шкіра суха, не містить залоз. Шкірні покриви утворені ороговілим епідермісом (роговими лусочками, або щитками). Рогові лусочки оберігають тварину від випаровування вологи і зневоднення.

У крокодила плоске видовжене тіло, вкрите роговою лускою, під якою є міцні кісткові пластини. У кайманів черевце панцирне. Очі розміщено зверху на голові, ніздрі — високо на кінці видовженої морди.

Шкіра суха, практично без залоз, вкрита роговими лусками, щитками або пластинками – похідними покривного епітелію. Такі покриви захищають тварин від механічних ушкоджень і зайвих втрат вологи.

Тіло рептилій має двобічну симетрію. Є дві пари кінцівок, які можуть редукуватися. Тіло розділене на голову, тулуб, кінцівки й хвіст. Чітко виражена шия.

Для земноводних характерні наступні особливості: немає шиї, голова не рухомо з'єднана з тулубом, кінцівки складаються з п'яти відділів і не мають пальців.

Дорослі крокодили воліють полювати на суші на більш велику здобич, здебільшого птахів, кажанів, рептилій, амфібій, риб, невеликих кенгуру. Вкрай рідко атакує людину. Полює із засідки, особливо під час дощового сезону.





Крокодили мають характерну веретеноподібної формою тіла, мають захисний міцний панцир з ороговілих щитків, потужну щелепу з величезними іклами і численними дрібними зубами. Ці тварини живуть в регіонах з теплим і жарким кліматом, проводячи більшу частину свого життя у воді і …

Про автора

admin administrator