Якою мірою опік від окропу

Авторadmin

Якою мірою опік від окропу

Згідно Правил надання домедичної допомоги необхідно:

  1. охолодити місце опіку водою;
  2. накрити пошкоджену ділянку чистою вологою серветкою;
  3. якщо пухирі розірвались, накласти чисту, стерильну пов'язку. Проколювати не можна.

Щоб зменшити біль, охолодіть обпечене місце холодною водою чи холодним компресом, але лід не прикладайте. Охолодження ефективне, якщо триває впродовж 20 хвилин протягом перших трьох годин після контакту з джерелом опіку. Неушкоджені ділянки повинні залишатися сухими й теплими.

Уже через кілька днів бульбашки від опіків почнуть спадати та відлущуватися, під пухирі почне утворюватися нова шкіра. В цей час рани можуть свербіти, але торкатися до ураженої ділянки не можна – до кінця першого тижня свербіж пройде сам собою.

III ступінь — шкірні покриви пошкоджуються глибоко. Іноді страждає підшкірна клітковина. Опік супроводжується некрозом тканин, тому рана може мати темний і навіть чорний колір. При опіках може бути сухий струп.

Термічні опіки: I ступінь (поверхневе пошкодження, денатурація білка не виникає) — почервоніння, гіперемія; II ступінь (пошкодження не всієї товщі шкіри) — почервоніння та пухирі; III ступінь (пошкодження всієї товщі шкіри) — побіління, іноді обвуглення шкіри та глибших шарів.





Можна скористатися одним з методів: найпростіші з них – це метод Уоллеса ( «правило дев’яток») і метод Глумова ( «правило долоні»). 1. Метод Уоллеса: …

Про автора

admin administrator