Яку частину яловичини краще купувати на бульйон

Авторadmin

Яку частину яловичини краще купувати на бульйон

Якщо вам потрібно варити яловичину на бульйон, візьміть м'ясо на кістці. У воду крім м'яса можна покласти цілі очищені овочі, такі як моркву, цибулину або стебло селери. Вони наситять бульйон приємним овочевим смаком і розм'якшать м'ясо. Також в воду для бульйону слід додати спеції і сіль.20 черв. 2022 р.

Класичні стейки готуються виключно з мармурової яловичини сухої або вологої витримки. На вигляд стейка впливає те, з якої частини туші робиться вирізка. Найкращі стейки готуються з відрубу середини спини – саме тут розташовуються найменш навантажені м'язи. Чим менше м'яз знаходиться в русі, тим ніжніше виходить м'ясо.

Як варити бульйон з яловичини в мультиварці Залити яловичину водою, налаштувати режим "Варіння" і почекати закипання. Після закипання зняти піну, посолити воду і закрити мультиварку кришкою. Варити яловичину 1 годину, перевірити на готовність і, якщо м'ясо не готове – варити ще півгодини.

Для приготування яловичини в духовці потрібно обрати один цільний шматок м`якоті. Ідеальним варіантом стане ошийок, ростбіф, лопатка та інші не дуже жирні частини без жорстких прожилок. Щоб отримати дійсно вишукану й неймовірно соковиту страву, надайте перевагу витриманій яловичині породи Абердин-Ангус.

Якісна яловичина повинна бути рівного червоного кольору з білим жиром, рівномірно розосередженим по поверхні або так, як це має бути у випадку з певним сортом. Блідо-рожева або ніжно-червона скоринка підсохлого м'яса — нормальне явище, а от сторонніх плям, патьоків і слизу бути не повинно.

Бурління води точно зробить бульйон каламутним. Щоб бульйон був прозорим, гарного кольору, використовують цибулину та різноманітні коренеплоди, як от морква, пастернак, селера. Для ароматизації використовують петрушку, стебла селери, лавровий лист тощо.





Вирізка. Безкісткова частина яловичини. Вона ж частина філе. Яку частину яловичини краще брати для гуляшу? Найкраще вирізку. М’яка і ніжна частина годиться для медальйонів, ростбіфу, відбивних та шашлику. Товстий край. М’якоть йде на відбивні, для запікання і на фарш для котлет. …

Про автора

admin administrator