Яку рибу можна ловити на бойли

Авторadmin

Яку рибу можна ловити на бойли

По діаметру приманки Принадність даних приманок полягає в тому, що з їх допомогою можна селектировать розмір риба: застосування маленьких бойлов дозволяє ловити лящ, плотва, велика густеру, карась, використання ж більший Бойл дозволяє з успіхом цієї дрібниці «відсікати».

Чим можна ловити рибу Для любительської риболовлі дозволені вудки всіх видів із загальною кількістю гачків не більше п'яти на особу та спінінгом. Заборонено ловити на сітки, електровудки, ості, драчі, павуки, ятіри (вентери). На період воєнного стану на Кіровоградщині заборонені плавзасоби на водоймах.

Теоретично на спінінг можна зловити будь-яку рибу, практично рибалки часто ловлять більше хижака: щуку, окуня, судака, берша, жереха, сома, форель, сьомгу та інших.

До прикладу, такі види як: краснопірку, густеру, плотву можна ловити поплавковою і донної вудками, серед наживки можна використовувати опариш, дощового черв'яка і хлібний м'якуш. Якщо перша і третя ловляться і на личинку мурашки, тісто, то друга – личинку якоїсь комахи, кукурудзу.

Найпершою й очевиднішою порадою при виборі принади є визначення кормової бази риби. Мирні жителі водойм люблять крупицю, хлібців і черв'ячків, тоді як хижаки не нехтують можливістю з'їсти собі подібних, тому для їх упіймання використовується живець або різні штучні воблери, блешні кастмайстри, цикади тощо.

товстолоб (білий і строкатий) – 60 см у дніпровських водосховищах, 40 см – в інших внутрішніх водних об'єктах; форель струмкова – 20 см; чехоня – 24 см; щука – 50 см.





Існує кілька різновидів такої приманки, в залежності від умов риболовлі. Бойли, як було сказано вище, відрізняються розмірами, запахом і плавучістю. В залежності від розмірів, вони бувають: 1. Міні бойли. Діаметром не більше 1,5 см. Такі приманки називають міні бойлами. За допомогою …

Про автора

admin administrator