З подушок лізе перо що робити

Авторadmin

З подушок лізе перо що робити

Зміст:

Лізе пух з пуховика що робити в домашніх умовах

У деяких випадках наповнювач пуховиків починає пробиватися назовні. Така верхній одяг виглядає неакуратно, псує інші речі. Її власникові потрібно приймати термінові заходи. Якщо лізе пух з пуховика, не варто поспішати позбутися від нього. Усунути проблему в домашніх умовах вдасться за допомогою нескладних і ефективних методів, описаних далі.

Чому лізе пух і пуховика

Існують різні причини того, чому з верхнього одягу лізе пух або перо. Подібне явище обумовлене:

  • наявністю неякісної підкладки, що складається з одного шару тканини;
  • неправильним оформленням швів;
  • недотриманням правил зшивання матеріалу;
  • неписьменною обробкою вироби в хімчистці.

Також пух з’являється при неправильному догляді за річчю. Подібне трапляється, коли куртку перуть у гарячій воді, з використанням агресивних засобів. Крім цього, до пробивання ворсинок призводить занадто інтенсивний віджимання.

чи Підлягає виріб поверненню

У деяких випадках верхній одяг, з якої постійно лізе утеплювач, можна повернути на місце придбання. Це вдасться зробити, якщо проблема виникла відразу ж або через кілька днів після покупки. Важливо, щоб до повернення прання не проводилася.

Лізе пух з пуховика: 3 Перевірених способу позбавитися від проблеми

Скільки б не коштувала, з яких матеріалів не була виконана, завжди є ризик того, що з нею щось трапиться чи з’являться якісь дефекти, будь це зимова чи літня верхній одяг.

Якщо з куртки почав лізти пух, потрібно вжити ефективні та своєчасні заходи щодо усунення проблеми.

Лізе пух з пуховика, що робити в такому випадку? Можна знайти безліч порад і рекомендацій з цього приводу, але давайте розберемо найбільш ефективні з них, які повернуть одязі привабливий зовнішній вигляд.

Причини, по яким лізе пух

Виділяють кілька факторів, які роблять зовнішній вигляд верхнього одягу непривабливим. З основних причин появи білих ворсинок на куртці з натуральним наповнювачем можна відзначити:

  • Найпоширенішою причиною, з якої вилазить наповнювач з пуховика, є одинарна підкладка, яка використовувалася при пошитті виробу;
  • Крім цього, наповнювач починає вилазить в тому випадку, якщо виробу підкладка виконана з тонкої тканини. Під час використання матеріал стоншується, і на внутрішній стороні куртки з’являються білі ворсинки;
  • Якщо наповнювач з’являється зовні, то це свідчить про порушення технології пошиття одягу. Також це може статися із-за того, що для виготовлення пуховика застосовувалися нитки низької якості;
  • В основному, причиною, по якій пух лізе з куртки, є неправильний догляд. Під час прання повинен бути обраний делікатний режим, а в барабан потрібно покласти 3-4 м’ячика для гри в теніс. Застосування цих заходів дозволять уникнути проблеми.

3 надійних способу позбавитися від проблеми

Існує три ефективних способи, які допоможуть вирішити проблему і повернути річ в «початковий стан».

Замінюємо підкладку

Якщо з пуховика сильно лізе пух і річ стала зсередини вся біла через з’явилися ворсинок, тоді необхідно провести заміну підкладки.

В якості матеріалу для підкладки потрібно використовувати твк, перкаль або інше. Він повинен мати високу щільність, щоб проблема не повторилася знову.

Для цього потрібно повністю розпороти куртку: відокремити рукави, спинку і полички. Основна складність полягає в тому, щоб рівномірно розподілити пух на завершительных етапах роботи.

Важливо! Самостійна заміна підкладки без навичок шиття не рекомендується. Якщо ви не вмієте шити, тоді не намагайтеся розпороти пуховик самостійно, так як це може остаточно зіпсувати річ. Зверніться до професіоналів.

Підшиваємо додаткову підкладку

Для цього варіанту тканина підбирається тим же способом, що й для попереднього. Для того, щоб підшити додаткову підкладку не потрібно відпорювати наявну, потрібно пришити зверху іншу тканину, яка має більш високу міцність.

Застосовуємо пилосос і обробляємо антистатиком

Якщо наповнювач почав лізти відразу ж після покупки речі, тоді йому потрібно дати трохи полежати. У деяких випадках це допоможе виправити дефект: пух вляжеться і перестане з’являтися зовні.

Якщо спосіб виявився неефективний, використовуємо пилосос. З його допомогою витягуємо весь стирчить наповнювач з пуховика.

Варто зауважити, що пух може полізти знову. Для того щоб це запобігти, перед виходом у куртці на вулицю обробіть її антистатиком будь-якої марки виробництва.

Спосіб дозволить частково вирішити проблему, так як незабаром ворсинки знову будуть з’являтися на куртці і описані дії доведеться повторити.

Цей спосіб допоможе людям, які не знають, що робити в подібній ситуації, що б швидко вирішити проблему.

Неефективні способи

До неефективних методів боротьби з появою білих ворсинок можна віднести:

Обробка куртки водовідштовхувальним засобом для взуття. Такий метод може вирішити проблему, але зовнішній вигляд виробу буде погіршений і через деякий час ворсинки знову почнуть вилазити назовні.

Обробка лаком для волосся зіпсує виріб остаточно. По-перше, на куртці можуть залишитися плями, і вона придбає неприємний запах ацетону.

Профілактичні заходи

Ради по догляду та експлуатації пуховика допоможуть підтримувати одяг в хорошому стані протягом тривалого часу:

  • Щоб не ліз пух, періть верхній одяг при температурі не вище 40 градусів. При виготовленні виріб просочується спеціальними захисними речовинами, які від високої температури втратять свої властивості;
  • Якщо прання проводитися в пральній машині, виберіть спеціальний режим. Приміром, «пухова ковдра». Таким чином, шви зберігати свою цілісність і пух не почне лізти і псувати зовнішній вигляд одягу;
  • Сушіння речей, які мають натуральний наповнювач, повинна проводитися в кімнаті, яка добре провітрюється;
  • Для того щоб наповнювач не збився і на одязі не почали з’являтися білі ворсинки, перед пранням покладіть в барабан кілька тенісних м’ячиків;
  • Перш ніж почати носити куртку, після покупки обробіть її антисептиком.

Профілактичні заходи дозволять зберегти привабливий зовнішній вигляд пуховика і запобігти проблему, за якої лізе пух.

Пропоную вам поділитися власним методами, які ви використовуєте для боротьби з появою білих ворсинок.

Крім цього, підписуйтесь на наші спільноти в соціальних мережах, щоб дізнатися більше про те, як правильно доглядати за одягом.

Що робити, якщо з пуховика лізе пух?

Володіння модною, затишною, стильною зимовим верхнім одягом може затьмарити той факт, що з пуховика лізе пух. Цей тип одягу вважається найдорожчим і комфортним, бо натуральне пухова наповнення дає тілу дихати, зберігає тепло і при цьому не сковує рухів. Якщо відразу після покупки або нетривалої експлуатації лізе пух з пуховика, важливо визначити причину цього явища і постаратися ліквідувати його своїми силами або за допомогою професіоналів.

З пуховика лізе пух всередині і зовні

Факт, що з куртки лізе пух, неможливо ігнорувати, тому що одяг, в якій ви йдете на роботу або навчання, покривається розсипом білих ворсинок або грудочок, а іноді й цілими пір’їнками. Щодня витрачати час на очищення речей не зовсім зручно, тому варто зайнятися пошуком причин такої линьки і їх усуненням.

Ви стикалися з такою проблемою?

Існує кілька пояснень, чому лізе пух з пуховика:

  • Неякісна підкладка. Зазвичай при створенні верхнього одягу використовується подвійний підклад або потовщена тканина на клейовій основі, яка навіть після прання не стає більш рідкою і продовжує утримувати навіть тонкі ворсинки. Іноді виробника економлять і підшивають куртку одинарним шаром з тканини, змінює щільність в процесі експлуатації і прання. При такому шлюбі з куртки лізе пух з внутрішньої сторони.
  • Неякісний ізолюючий шар, що відокремлює верх від камер з наповнювачем. У нормі вона обшивається з зовнішнього боку, що прилягає до матерії верху, щільної м’якої тканиною типу саржі або атласу на клейовій основі. Відсутність такої додаткової прошарку призводить до проникнення пушинок на лицьову частину одягу.
  • Неправильно зроблені шви. Це можуть бути шовні матеріали низької якості (нитки рвуться або розтягуються в процесі шкарпетки) або порушення технологій зшивання (відсутність косою бейки, занадто великий стібок і т. д.). Цей шлюб має місце, коли з пуховика лізе пух по швах.
  • Неправильна експлуатація одягу і догляд за нею. Занадто висока температура прання, віджимання на максимальних обертах, збивання наповнювача в грудки і спроби «розбити» їх вручну можуть призвести до розриву камер, порушення швів, розтягнення ниток підкладкової тканини. Все це призводить до появи пушинок всередині і зовні одягу під час шкарпетки.

Правильна прання не тільки запобіжить поява пуху (за умови, що виріб якісний), але і позбавити від запаху поту і сигарет.

З описаних вище причин у багатьох з куртки лізе синтепон. Незважаючи на зовсім іншу форму і текстуру, цей матеріал так само, як натуральні пушинки, вимагає якісної ізоляції. Порушення технологій пошиття виробу або догляду за ним можуть призвести до незручностей у вигляді білих грудочок на підкладці або лицьовій стороні утепленого пальто.

Пух лізе з зовнішньої сторони пуховика

З часом може прийти в непридатність верхня матерія або наповнювач. Якщо зовні куртки лізе пух, то ситуацію можна постаратися виправити.

Досвідчені майстри дають наступні рекомендації:

  1. З допомогою липкого валика можна легко прибрати вилазять пір’я.
  2. Залишити річ на кілька днів відлежатися.
  3. Приготуйте розчин з клею ПВА і води в пропорції 1:30 і замочіть в ньому пуховик.

Природно, самим ризикованим варіантом є останній. Він може зробити виріб непридатним до шкарпетці або повністю знищити його. Цей слабкий розчин здатен зліпити в грудки вміст вироби, що сповільнить випадання пуху. Але теплоізоляція вироби порушиться і носити такий пуховик буде незручно.

Шлюб або не шлюб?

Перш ніж шукати способи виправлення дефекту, важливо зрозуміти, чи не є він заводським браком. Якщо це так, можна повернути товар продавцю для заміни або попросити повернути гроші.

Корисно знати! Кожен виробник надає на свою продукцію гарантію на визначений термін: хтось один сезон, хтось 10 років з моменту купівлі або настання сезону, для якого призначений товар. Якщо у вас лізе пух з пуховика до закінчення терміну гарантії, можна повернути його в магазин, маючи при собі чек. Замінити його на інший або відшкодувати його вартість продавець зобов’язаний не пізніше, ніж через 10 днів з моменту звернення споживача. (ЗОЗПП ст. 18, ст. 19, ст. 20).

Зрозуміти, що це шлюб, а не неправильна експлуатація, можна за двома ознаками:

  • наповнювач поліз відразу після покупки або до того, як одяг почали експлуатувати за призначенням;
  • пух з’явився на поверхні і підкладки в процесі експлуатації, але до того, як була проведена її хімчистка чи самостійна прання.

В інших випадках мова йде, швидше за все, про неправильному догляді за одягом, тому варто не сподіватися на компенсацію, а пошукати засіб, чим обробити куртку, щоб не ліз пух, або спосіб ущільнити підкладку.

Профілактичні заходи

Ради по догляду та експлуатації пуховика допоможуть підтримувати одяг в хорошому стані протягом тривалого часу:

  • Щоб не ліз пух, періть верхній одяг при температурі не вище 40 градусів. При виготовленні виріб просочується спеціальними захисними речовинами, які від високої температури втратять свої властивості;
  • Якщо прання проводитися в пральній машині, виберіть спеціальний режим. Приміром, «пухова ковдра». Таким чином, шви зберігати свою цілісність і пух не почне лізти і псувати зовнішній вигляд одягу;
  • Сушіння речей, які мають натуральний наповнювач, повинна проводитися в кімнаті, яка добре провітрюється;
  • Для того щоб наповнювач не збився і на одязі не почали з’являтися білі ворсинки, перед пранням покладіть в барабан кілька тенісних м’ячиків;
  • Перш ніж почати носити куртку, після покупки обробіть її антисептиком.

Профілактичні заходи дозволять зберегти привабливий зовнішній вигляд пуховика і запобігти проблему, за якої лізе пух.

Пропоную вам поділитися власним методами, які ви використовуєте для боротьби з появою білих ворсинок.

Крім цього, підписуйтесь на наші спільноти в соціальних мережах, щоб дізнатися більше про те, як правильно доглядати за одягом.

Як вирішити проблему

Існують активні і пасивні способи усунення що вилазить наповнювача верхнього одягу. До перших відноситься обробка вивороту і лицьової частини пуховика спеціальними засобами: антистатиком, лаком для волосся або клеєм. Діють такі заходи нетривалий час, тому доведеться повторювати їх щодня або з періодичністю 1-2 тижні.

Другі передбачають радикальну заміну підкладки, зміцнення швів або підшивання до вивороті додаткового шару, що втримує наповнювач всередині. Вони більш трудомісткі і дорогі, зате дозволяють назавжди забути про проблему вибивається на поверхню утеплювача. Далі кожен із способів буде розглянуто детально.

Корисна порада! Іноді для припинення «линьки» пуховик досить пропилососити з вивороту і залишити відлежатися на кілька днів. За цей час наповнювач остаточно вляжеться і буде вилазити набагато менше.

Обробка антистатиком

Перш ніж обробити пуховик, щоб не ліз пух, можна переконатися, що проблема з статичним напрузі: досить потерти його з вивороту пластикової гребінцем, як на поверхні матерії з’являться пушинки. Цей шлюб характерний для одягу з синтетичної підкладкою. Щоб позбутися дефекту, доведеться перед кожним виходом розпорошувати на неї антистатик, щоб він рівномірно змочив виворіт. Результат — матеріал буде менше намагнічуватися і притягувати пушинки з камер.

Переваги способу: швидкість виконання, доступність за ціною.

Недоліки способу: короткочасний ефект.

Ущільнення підкладки лаком для волосся

Друге за популярністю засіб, чим обробити пуховик, щоб пух не ліз з вивороту — звичайний лак для волосся. Спосіб підійде для усунення дефекту на одязі з неякісною, дуже рихлою підкладкою. Смолисті речовини лаку будуть утримувати пушинки на поверхні матеріалу, але не скоротять їх випадання. Засіб розпорошується по всій вивороті до її змочування, потім одяг просушується. Обробку потрібно проводити 2-3 рази в тиждень.

Переваги способу: дешевизна, швидкість, усунення проблеми на 2-3 дні.

Недоліки способу: матеріал може стати липкою, більш шорстким, з часом тканина псується.

Водовідштовхувальне засіб для взуття

Засіб для обробки взуття з водовідштовхувальним ефектом — непоганий варіант кошти, чим обробити куртку, щоб не пух ліз із зовнішньої сторони. Для цього краще взяти спрей, а не віск або пасту. Його розпилюють по всій поверхні матерії з відстані 20-30 см, намагаючись не залишати сухих місць. Потім одяг залишають для фіксації просочення на 1-2 години.

Переваги способу: швидке усунення дефектів, додання покриттю водовідштовхувальних властивостей.

Недоліки способу: зміна зовнішнього вигляду одягу (кольору, фактури тканини), випадіння наповнювача по швах і декоративним рядками.

Прання з клеєм

Спосіб підходить, якщо утеплювач лізе з вивороту і лицьового боку. Прання з клеєм ПВА допоможе закріпити його всередині підкладки до наступного разу. Для цього потрібно розчинити 1 частина клею в 30 частинах теплої води і занурити куртку в розчин. Можна трохи пом’яти її, щоб рідина краще просочила наповнювач. Через 1-2 години її акуратно віджимають і сушать у розправленому вигляді.

Переваги способу: довготривалий ефект, дешевизна.

Недоліки способу: погіршення теплоізоляційних властивостей наповнювача, втрата об’єму, високий ризик появи плям або розлучень.

Другий варіант пошиття підкладки

Власниць подібних речей дуже засмучує, коли з пуховика лізе пух. «Що робити?» – це головне питання, яке їх турбує. Є ще один варіант пошиття підкладки. Для цього вам потрібно взяти прозору клейонку, пухонепроницаемую тканина (вибирайте не яскраву, так як вона може просвічуватися через основний матеріал). Вам потрібні будуть мірки двох сторін пуховика і дві довжини рукавів.

Довжину виробу потрібно вимірювати від верхньої точки плеча до самого низу. Для того щоб зняти рівні мірки, необхідно розкласти курточку і описувати. Викрійку передній частині притискайте до спинки, рукава і капюшона (якщо є необхідність). Далі заготовки потрібно прикласти до тканини і додати про запас ще десь 2 см для швів. Виконуючи цю процедуру, ви ще маєте додаткову можливість утеплити пуховик, якщо він не дуже теплий або втратив багато пуху.

Далі треба вивернути курточку і розпороти всі шви, акуратно вивернути річ. Зберіть весь пух і покладіть виріб на рівній поверхні, починайте пришивати нову підкладку на шви. Не поспішаючи обробіть пилососом, щоб нічого не застревало і не кололо.

Оновлення підкладки

Якщо є мета виправити шлюб або похибка у догляді радикально, варто підготуватися до найбільш трудомісткого процесу — оновлення підкладки. Якщо ви бачите, що з пуховика лізе пух, доведеться робити одну з двох процедур:

  1. Підшити додатковий шар з гладкого щільного матеріалу.
  2. Повністю замінити виворіт, отпоров його і оновивши зовнішній та внутрішній шар «касети».

Вибір способу залежить від декількох факторів. Так, створення додаткового внутрішнього шару підійде, якщо наповнювач лізе з вивороту. Якщо ж пух або синтепон лізе з куртки зовні, доведеться повністю замінювати внутрішнє наповнення одягу.

Як зробити додатковий шар підкладки

Для початку необхідно підібрати відповідний матеріал: щільний, гладкий, бажано з шовковистою лицьовою стороною. Ідеальним буде перкаль з подвійним переплетенням ниток і твк. Зазвичай їх використовують для пошиття наволочок-насипушек, наматрацників і т. п. Як варіант можна використовувати фліс. Також потрібно клейова тканина.

Як зробити додатковий шар:

  1. Розкроїти деталі додаткового шару. Для цього куртку вивертають навиворіт і проводять контури рукавів, поличок, спинки на тканини. Роблять їх більше на 2-3 см з кожної сторони.
  2. Прострочити шви на рукавах, потім зробити бокові шви на поличках і спинці. В останню чергу втачать рукави і закрити плечові шви.
  3. Клейовий тканиною зміцнити шви з боків і на рукавах, а також контури підкладки, де будуть розташовуватися шви, що з’єднують його з курткою.
  4. Додатковий шар пришити по колу, починаючи від горловини, потім пристрочивши рукава на манжетах, точково зафіксувати плечові шви. В останню чергу пристрочивши шви на поличках (поряд із застібками), і тільки потім закрити шов по низу виробу.

Якщо видно зсередини і зовні, що з пуховика лізе пух, доведеться робити більш трудомістку повну заміну вивороту. Для цього також потрібно запастися підкладковим матеріалом і клейовий з нетканій основою.

Алгоритм виконання операції:

  1. Видалити стару підкладку. Відпороти її від куртки, відокремити рукава, манжети, інші дрібні деталі. Наповнювач видаляється і відкладається на час в пакет. Розпоротий деталі очистити від залишків пуху, розгорнути і пропрасувати.
  2. Розкроїти нову. По контурах распоротих деталей викроїти нові. Кожної деталі повинно бути 4 штуки: по 2 з підкладкової тканини, і по 2 з клейовий.
  3. Зміцнити і ущільнити підкладку клейовий тканиною. Деталі поєднати і пропрасувати, а потім зшити попарно клейовим шаром всередину, залишаючи шов шириною не більше 1 див.
  4. Отримані «касети» заповнити наповнювачем. Краще це робити поступово: наповнити верхню чверть, наприклад, рукави, зробити горизонтальну сходинку, наповнити другу чверть, знову прострочити, і так до самого низу. Така технологія допоможе уникнути скочування пуху вниз за час шкарпетки.
  5. Отримані деталі зшити. При необхідності бічні шви закрити косою бейкой або стрічкою з підкладкового матеріалу, укріпленого клейовий тканиною. Це вбереже від висипання пуху по швах.

На завершення нову підкладку вшити в куртку. Спочатку пришити манжети і горловину, потім з допомогою стрічок або прямих швів зафіксувати плечову частину, після чого прітачать полички. Завершальний етап — пришити виворіт по низу.

Створюємо якісну підкладку

Не завжди є можливість купити іншу верхній одяг. У цьому випадку варто спробувати реанімувати стару курточку, шанси врятувати її все-таки є. На питання про те, чому з пуховика лізе пух, є проста відповідь: із-за неякісної підкладки. Перший варіант: ви можете звернутися за допомогою в ательє, і вони пошиють вам її з щільної якісної тканини, яка не буде пропускати пух навіть після довгого носіння або прання.

Другий варіант: ви можете зшити підкладку самостійно, не вдаючись до допомоги кравців. Люди, які мають хоча б невеликий досвід у цій сфері, без праці впораються з поставленим завданням. Якщо з пуховика лізе пух постійно, можливо, це пов’язано з тим, що наповнювач не оброблений належним чином. У цьому випадку пушинки можуть з’являтися кілька днів, а потім перестануть. На етикетці має бути вказана вся інформація про утеплювачі.

Якщо наповнювач — синтепон

Описані в попередніх розділах процедури актуальні для випадків, якщо куртки лізе синтепон — що робити в конкретній ситуації, можна вирішити виходячи з особливостей дефекту верхнього одягу:

  • неякісну підкладку зміцнити додатковим шаром тканини або замінити повністю;
  • висипання наповнювача по бічних швах ліквідувати їх укріпленням, накладенням додаткових рядків;
  • якщо волокна синтепону лізуть зовні і зсередини, замінити утеплення повністю.

Експерт проекту УборкоВедение, за освітою слюсар-автомеханік, власник невеликого бізнесу (малоповерхове будівництво)

Пуховик для мене — найкращий вид верхнього одягу, легкий і теплий одночасно. Мені подобається, що в пуховику взимку — не холодно на вулиці і не жарко в метро і наземному транспорті. АЛЕ — якщо пуховик натуральний, хоча б з найдешевшим качиним пухом. Або з гарним сучасним синтепоном. Інакше пуховик стає бідою. На мій погляд, якщо пуховик дійсно хороший, то за неї треба поборотися — див. вище заходи. Якщо це дешевий продукт (іноді дешевий не за ціною, а тільки за якістю, тобто купили-то дорого, але повну нісенітницю), — то краще використовувати тимчасові заходи — лак для волосся, антистатик, видалення вилезших волокон валиком або пилососом.

Автор: Анастасія Віткова

(Visited 1 910 times, 1 910 visits today)

Є це шлюбом?

Якщо з пуховика лізе пух – це шлюб, так як це перша ознака неякісного виробу. Таке явище особливо властиво недорогим китайським курточкам, які зроблені за аналогією з елітними брендовими виробами. Такі речі найчастіше купують на ринках і виносних торгових точках. У результаті покупці виявляють, що пуховика лізе пух. Що робити і які заходи вжити – вирішити непросто. Але перш ніж поміняти тонку і неякісну підкладку, відразу підрахуйте ваші витрати. Адже може скластися так, що заміна підкладки в ательє або купівля нової якісної, але дорогої тканини обійдеться вам дорожче, ніж сам пуховик.

Методи боротьби та усунення пуху

Якщо лізе пух з пуховика зовні, то ви можете просто його пропилососити, а якщо зсередини, то можна спробувати ще один досить ефективний метод – підшити одну додаткову підкладку поверх старої. Такого роду реанімація цілком може допомогти, і вас не будуть колоти пір’я в спину, а наповнювач не залишиться на вашому одязі.

Існує ще один самий простий і легкий спосіб позбутися від проблеми, якщо пух вилазить з пуховика. Досить просто взяти в руки пилосос і «пройтися» їм з внутрішньої сторони. Багато роблять таку процедуру і стверджують, що вона дуже ефективна. При необхідності її можна повторити через деякий час або проводити після кожного прання, коли пух буде трохи лізти.

Related posts

Як використовується Стіродур для утеплення будинків?

У сучасному світі питання енергоефективності та збереження тепла у будинках набуває все більшого значення. Один із.

Паркетна дошка інженерна: все, що ви хотіли знати

Паркетна дошка інженерна — це виготовлена з декількох шарів деревини та інших матеріалів підстилаюча підлогова покрівля.

Монтаж Сантехніки «Під Ключ»: Забудьте Про Головний Біль та Зайві Турботи!

Коли настав час встановлювати нову сантехніку або робити ремонт в ванній кімнаті чи кухні, одне питання.

Про автора

admin administrator