Заєць з метеликом

Авторadmin

Заєць з метеликом

Заєць: цікаві факти з життя тварини

Весь зовнішній вигляд даної тварини може викликати виключно позитивні емоції.

На всій земній кулі не знайти звіра милішого, ніж заєць. Торкає людський погляд один тільки його зовнішній вигляд: сіра, коричнева, або ж біла шубка, мордочка з великими вухами і величезними красивими очима. Весь зовнішній вигляд даної тварини може викликати виключно позитивні емоції, інформує UkrMedia.

Цікаві факти

Ареал поширення зайців дуже великий, ці тварини зустрічаються практично в кожній країні.

Заячі вуха допомагають тварині уникнути перегріву в літній період часу, вони активно виводять тепло з маленького тіла.

Коли заєць потрапляє під дощ, він миттєво підгинає вуха, щоб в них не змогла потрапити вода, так як він може застудитися, якщо волога потрапить в них.

Середня швидкість зайця може становити близько 50 кілометрів на годину, а максимальна – 72 кілометри. При цьому він не тільки може швидко бігти, він ще робить різні маневри і віражі; з боку може скластися враження, що замість лап ця тварина має пружини.

У зайців на протязі всього життя ростуть зуби. Вони постійно стираються внаслідок того, що тварини вживають тверду їжу, але рости не перестають.

Зайці по суті своїй є територіально закріпленими тваринами. Навіть якщо тварина тікає від будь-якого хижака, робить це він виключно в межах своєї території.

Люди марно вважають зайця вегетаріанцем: нарівні з капустою і морквою він їсть і м’ясо, особливо він віддає перевагу м’ясу куріпки, убитої мисливцями.

Знаменитий заячий барабанний дріб є засобом спілкування між родичами. Також дріб може означати той факт, що територія, на яку зазіхає якийсь заєць, вже зайнята його побратимом.

Люди, які вважають, що зайців називають косими через косоокість, дуже помиляються. Так тварин прозвали через те, що під час бігу заєць, петляючи, заплутує свої сліди.

У зимовий період часу у зайців відростає волосся на животі і навколо носа, це необхідно для того, щоб тварина не замерзла в холодну пору року.

Тварин зоологи відносять до окремого виду – зайцеподібні, але ще кілька років тому їх було прийнято вважати гризунами.

Середня тривалість життя зайця становить 5 – 9 років.

Зайців масово винищують по всьому світу, але вони не вимирають, це пов’язано з тим, що дані тварини розмножуються практично з геометричною прогресією.

Вагітність зайчихи становить 50 днів. У той же час вона примудряється завагітніти повторно, не народивши ще перше потомство.

Незважаючи на те, що по своїй суті зайці і кролики є практично однаковими тваринами, між собою вони ніколи не схрещуються.

Люди марно вважають зайців боязкими і полохливими тваринами, впадаючи в лють, вони можуть захистити себе від ворога, порвавши тому груди своїми потужними кігтями.

На сьогоднішній день по всьому світу представлено близько 30 видів зайців.

Зайці від природи володіють відмінним слухом і нюхом, а ось зір у них слабкий.

У місті Санкт-Петербурзі будь-який турист може побачити пам’ятник зайцю.

В Японії можна зустріти зайця, який лазить, такий вид більш ніде не зустрічається. Влада країни оберігає дану тварину: нею був виданий указ про винищення природного ворога зайця – мангуста.

Вага стародавнього зайця становила до 12 кг.

Голодний заєць не відмовиться і від падалі.

Зайці поділяються на біляків (шуба змінює колір в зиму) і русаків (колір хутра не змінюється)

А нам все одно, чи.

Заєць не відноситься до числа тварин боязкої десятка. За допомогою задніх лап він цілком успішно може відбитися від свого природного ворога. Зайчихи, захищаючи своє потомство, можуть роздерти дорослу ворону, даний птах може спокійно розірвати молодого зайченя. Знаходяться поруч зі своїм потомством такі матусі всього 5 днів.

Відомі випадки, коли дорослі зайці змушували тікати геть невеликих за розміром собак. Старі особини на очах пса, який гучно гавкає, можуть байдуже до того поїдати в городі капусту, моркву і все що виявиться приємним їм по смаку. Заєць ніколи не буде здійснювати свою трапезу в городі, якщо побачить там лякало. Городній страж вселяє у тварин мабуть не тільки страх, але й повагу, так що зайці воліють навідуватися тільки в ті городи, які пугалами не охороняються.

Романтичні фотографії тварин з метеликами на носі

Відео: Метелики на носі у тварин! Зворушливі моменти!

Метелики – сама, мабуть, беззахисна частина нашого світу. Ці літаючі квіти викликають у людини захоплення. На серії фотографій відображені унікальні моменти – метелики сидять на носі у самих різних тварин. І нехай вчені стверджують, що метелики не отримують всі необхідні мінерали на квітках, і тому їх приваблюють мокрі носи тварин, дивлячись на ці зворушливі фото так і хочеться придумати версію поромантічнее.

1. Кот в очікуванні .

Метелик відпочиває на теплому носі у котика.

Метелики, як розвага для кота.

Відео: аквагрим Красиві Малюнки на Особі Метелик Вінкс

Цікаве развлечний для кота.

Відео: Смішний макіяж губ. Малюнки тварин на обличчі

4. Незвичайний дует

Метелик і хамелеон підходять один одному навіть за кольором.

5. Усміхнений Льова

Шикарна посмішка лева.

6. Задоволені крокодили

Крокодили радіють сонцю і метеликам.

Словник української мови

1. Невеликий полохливий звірок родини гризунів, з куцим хвостом, довгими задніми І ногами і довгими вухами. Менш цінне хутро [ніж білки] дають зайці, з яких використовується і м’ясо (Зоологія. Підручник для 7 кл., 1957, 148) ; Полохливий заєць і пенька боїться (Українські народні прислів’я та приказки, 1955, 213) ; [Тетяна:] Ви себе рівняєте з Іосифом? Далеко куцому до зайця! (Іван Котляревський, II, 1953, 51) ; На дорогу вибіг охлялий за зиму заєць, стрибнув раз, вдруге, зупинився навпроти Романа, нашорошив вуха, повернув голову вбік, і тільки тоді помітив людину, і аж залопотів у кущах (Михайло Стельмах, I, 1962, 341) ; * У порівняннях. Василь.. мерщій, як заєць той, вискочив з-забур’яну і побіг до хати (Панас Мирний, IV, 1955, 124) ; Андрієві треба щось одповісти, та язик, полохливий, як заєць, тіка кудись в горло (Михайло Коцюбинський, II, 1955, 56) ;
// розм. Заяче хутро;
// розм. Заяче м’ясо.
▲ Заєць-біляк — заєць, який узимку змінює рудувато-сіре забарвлення шерсті на біле. Завць-біляк.. заселяв значні простори в тундрі (Посібник з зоогеографії, 1956, 90) ; Заєць-русак — сірий заєць. У більш південних, безлісних областях живе заєць-русак. Він більший за біляка і відрізняється від нього забарвленням (Зоологія. Підручник для 7 кл., 1957, 149) ; Земляний заєць — те саме, що тушканчик; Морський заєць — вид тюленя, що родиться в Білому морі.
♦ Від (од, у) зайця [відняв, приніс і т. ін. ] ; Випрохав у зайця — про гостинець, принесений або привезений дітям з поля, з подорожі і т. ін. Дітвора страх любила Пріську. Вона завжди уміла з нею обійтися; то, дивись, шматочок хлібця принесе і дає: — Це від зайця відняла, — скаже (Панас Мирний, III, 1954, 35) ; А яка то була радість, коли орач виймав тобі з торби шматок причерствілого хліба і казав, що він од зайця (Михайло Стельмах, Гуси-лебеді. 1964, 37) ; Завжди батько, вернувшись з поля, казав нам, що або відняв, або випрохав у зайця по шматочку хлібця, нам на гостинець (Збірник про Кропивницького, 1955, 14) ; За двома зайцями ганяти (бігти, полювати і т. ін. ) — намагатися одночасно здобути успіх у двох різних починаннях, справах і т. ін. Не раз вже за двома зайцями ти ганяв, Зате ж ні одного, Гонившись, не піймав; Не раз ти жаловав [жалував] ухналиків стареньких, Зате ж ти скільки вже згубив підків новеньких (Гулак-Артемовський, Байки. 1958, 60) ; Убивати (убити) двох зайців (два зайці) — одночасно робити дві справи. Ярошенко почував себе переможцем.. Так би мовити — два зайці вбив — і попові на хвіст наступив, і хату-читальню для села відвоював (Валентин Речмедін, Весняні грози, 1961, 202) ; Як солоного зайця [ганяти] кого — не давати перепочинку кому-небудь. — Клопітна тільки служба. Інколи і на місці не посидиш, ганяють тебе, як солоного зайця (Панас Мирний, III, 1954, 197) .

2. розм. Безквитковий пасажир або глядач у театрі, кіно і т. ін. Люся потайки зітхає: — Хоч два рази перевір, — не зустрінеться тут «заєць» — безбілетний пасажир! (Наталя Забіла, У.. світ, 1960, 15) ; * Образно. [Мося:] Ви думаєте, що робите революцію? Аякже. Ви їдете зайцями, от і все. А революцію ми вже без вас зробили (Іван Микитенко, I, 1957, 104) .

3. розм. , рідко. Те саме, що зайчик 2. Весною, прокинувшись вранці, коли.. сонце напускало повну кімнату світляних Зайців, хлоп’ята радісно гули один одному через вулицю, даючи знати, що я, мовляв, уже встав (Олесь Гончар, IV, 1960, 78) .

Про автора

admin administrator