Чи можна застрахувати свою квартиру

Авторadmin

Чи можна застрахувати свою квартиру

Онлайн страхування нерухомості: квартир і будинків

Оздоблення та ремонт стін, підлоги, стелі, а також електрообладнання, системи опалення, каналізації, кондиціювання та інші.

Матеріальна відповідальність за шкоду, внаслідок якого постраждало майно сусідів.

Переваги страхування квартири або будинку на Polis.ua

Чому варто застрахувати будинок чи квартиру

Спокійно залишати своє майно поки ви знаходитесь на роботі або подорожуєте
Мінімум тривог про власну квартиру або будинок при здачі в оренду
Відчувати себе безпечно та вільно у своєму чи орендованому житлі
Звільнити час для інших важливих речей та не відволікатися на збереження свого житла

Що робити, якщо настав страховий випадок

Нерухомість без огляду – це добровільне страхування нерухомості та майна, що перебуває в ньому, а саме: конструкції квартири або будинку з комунікаціями, внутрішньою обробкою (стіни, вікна, двері, ремонт), а також техніка і меблі без огляду і експертної оцінки. Страхування майна проводиться від найпоширеніших ризиків: пожежа, яка виникла в результаті замикання електричних ланцюгів, спалаху, удару блискавки і т.п.; пошкодження водою в результаті аварії каналізаційної, опалювальної системи, водопроводу або каналізації і т.п.; стихійні явища: землетрус, буря, ураган, шторм, град, повінь і т.д.; вибух побутового газу; протиправні дії третіх осіб – крадіжка з проникненням зі зломом, умисне знищення або пошкодження застрахованого майна; страхування відповідальності – виплата сусідам у випадку нанесення шкоди їх квартирі.

Кожен з нас впевнений, що з ним і його майном нічого не станеться. Так думати нормально, але ситуації бувають різні, на які вплинути ми, на жаль, не можемо (прорвало трубу, протекла пральна машина або затопив сусід). Хто відшкодує всі ці витрати? Дана страховка майна покриє витрати і допоможе Вам спокійно оплатити ремонт.

Квартири, житлові будинки, а також орендовані квартири і орендовані житлові будинки. Не приймаються на страхування майна: квартири розташовані на першому поверсі, які використовуються під офіс, магазин або під приміщення громадського харчування, а також недобудовані будівлі, гаражі і т.д

1. Повідомити про це співробітнику компанії за телефоном, вказаним в договорі страхування протягом 24 (двадцяти чотирьох) годин після того, як вам стало відомо про настання події. 2. Повідомити в компетентні органи за телефонами: 101 – при настанні випадків «Пожежа» і «Стихійне явище»; 102 – при настанні випадків «Протиправні дії третіх осіб»; 101 і 104 – при настанні випадку «Вибух побутового газу». 3. Слідувати підказкам і рекомендаціям відповідального співробітника страхової компанії, який допоможе оформити страхове відшкодування.

Згідно з умовами договору, термін розгляду заяви по страховому випадку – до 30 днів, так як необхідно проведення експертизи і визначення суми збитку незалежними експертами. Виплата страхового відшкодування здійснюється протягом 3 днів з моменту прийняття рішення.

Ви можете застрахувати житло, але отримати відшкодування може тільки власник квартири.

Так, застрахувати житло можна і майно, але при отриманні страхового відшкодування необхідні будуть документи вступу в спадщину або документ який підтверджує, що Страхувальник є власником даної нерухомості.

  • Можу я застрахувати майно іншої людини (родича) без його відома?

Присадибну ділянку – не покриває, а додаткові споруди – покриває.
Присадибна територія не страхується, відповідно інструменти на ній теж.

Популярні види страхування на polis.ua

Встанови додаток POLIS.UA та отримай усі фінансові послуги у своєму смартфоні!

Онлайн страхування квартир і будинків на Polis.ua

Мало хто замислюється про необхідність застрахувати квартиру або будинок, але коли форс-мажор все ж трапляється, то багато хто розуміє наскільки б страховка стала в пригоді.

Список неприємних сюрпризів, які можуть пошкодити майно немаленький, починаючи від затоплень або проблем з газовою колонкою і закінчуючи непередбачуваними стихійними лихами, особливо в останні роки, коли так очевидні зміни клімату.

Тому застрахувати квартиру від крадіжки та пошкоджень, від непередбачених ситуацій — розумний хід, адже у разі нещасного випадку, у вас завжди буде матеріальна підтримка від страхової компанії.

Багато людей роками роблять ремонт, інвестуючи в домашній затишок або беруть кредит, щоб облаштувати комфортне майно. Страхування майна не захистить від аварії, але відшкодує збитки, а заодно збереже ваші нерви. Застрахувати майно – це гарантія спокійного відновлення житла від пошкоджень, без переживань про фінансові витрати.

Які ризики покриває поліс страхування майна

На сайті Polis.ua доступні наступні види страхування майна:

  • страхування відповідальності перед сусідами;
  • від протиправних дій третіх осіб;
  • страховка квартири від затоплення сусідів;
  • страховка квартири від пожежі;
  • матеріальні збитки, викликані іншим стихійним лихом (блискавки, урагани тощо);
  • крім об’єктів нерухомості (власної або орендованої квартири, приватного будинку), на нашому сайті ви можете застрахувати рухоме майно (меблі, техніку, одяг та інше).

Зверніть увагу! Майно, яке не підлягає страхуванню – це квартири, розташовані на першому поверсі, що використовуються під крамницю або під приміщення громадського харчування.

У яких випадках найчастіше краще застрахувати нерухомість

Деякі клієнти замовляють страхування нерухомості незалежно від ситуації, для свого спокою. Найчастіше страхування будинку замовляють перед поїздками, особливо коли не можна залишити квартиру під постійним наглядом на друзів або знайомих.

Також має сенс страхування квартири або будинку після капітального ремонту.

Щоб заощадити час клієнтів, на сайті діє сервіс онлайн оформлення. Страховка нерухомості онлайн має свої переваги:

  • оформляється за кілька хвилин;
  • не вимагає огляду майна.

Як формується вартість страховки майна

На ціну страховки впливають:

  • вартість майна;
  • перелік ризиків. Чим він ширший, тим дорожче тариф.

Скільки коштує застрахувати майно визначає клієнт. Важливо якомога точніше оцінити нерухомість, оскільки при заниженні страховка нерухомості буде менше коштувати, але і зменшаться виплати в разі форс-мажору. При завищенні ж — оформлення коштуватиме дорожче. Використовуючи онлайн-калькулятор, ви підберете вигідний тариф.

Як отримати виплату при настанні страхового випадку

  • обов’язково зв’язатися зі страховиком протягом 24 годин;
  • протягом 3-х робочих днів потрібно подати письмову заяву про настання страхового випадку;
  • по можливості зменшити збитки, зберігаючи вціліле страхове майно, але особисто не змінювати стан місця події;
  • повідомити про те, що трапилося в компетентні органи (повідомити поліцію, співробітників ОСББ або ЖЕКу);
  • дозволити страховику оглянути й оцінити розміри збитків.

Які документи потрібні для оплати:

  • письмову заяву;
  • паспорт і ІПН;
  • техпаспорт на нерухомість;
  • довідка з переліком ушкоджень нерухомого майна;
  • рішення експертизи;
  • додаткові документи, які може попросити страховик і які обговорюються при оформленні страховки.

Страхування житла в Україні — виправдана інвестиція, для тих, хто хоче уникнути фінансових збитків при можливій форс-мажорній ситуації з квартирою або будинком.

Захист на вcі випадки від polis.ua

  • Страхування здоров’я. Оформити медичне страхування можна не тільки для туризму, а й для щоденного захисту від захворювань. Polis.ua пропонує покриття понад 173 ризиків хвороб, у тому числі COVID-19.
  • Туристична страховка. Необхідний документ у подорожі, який покриває медичні витрати.
  • ОСЦПВ. Автострахування онлайн – швидке та вигідне оформлення автоцивілки всього за кілька хвилин.
  • КАСКО онлайн. Polis.ua пропонує варіанти повного покриття та міні КАСКО від провідних страхових компаній України.
  • Зелена картка. Якщо виїжджаєте за кордон на авто, обов’язково оформіть поліс страхування. Він потрібен для перетину кордону та страхує водія від ДТП з його вини.

Страхування квартири

Правда: застрахувати квартиру чи будинок набагато дешевше ніж витратитися на новий ремонт чи компенсувати збитки Вашим сусідам.

Сума Вашого страхового платежу пропорційно залежить від того майна, яке Ви хочете застрахувати. Ви можете купити одразу декілька коробкових продуктів та збільшити суму в два, три, чотири і більше разів.

Міф 2. Процес страхування забирає багато часу і вимагає тяганини з документами

Правда: можна застрахувати своє майно не виходячи із квартири.

Варіант 1. Якщо вартість Вашої квартири до 1 000 000 грн Ви можете застрахувати майно онлайн без фотографій та огляду. Ви можете оформити договір страхування самостійно, скориставшись калькулятором. Якщо при заповненні у Вас виникнуть питання, Ви можете замовити консультацію – ми Вам зателефонуємо за декілька хвилин.

Варіант 2. Якщо вартість Вашої квартири від 1 000 000 грн до 5 000 000 Для страхування майна Вам не потрібно їхати до нас в офіс. Ви можете зателефонувати нам, проконсультуватись з нашим співробітником і наш працівник вишле Вам на електронну пошту договір та заяву на страхування, які Вам потрібно заповнити.

В заяві Ви вказуєте, що саме хочете застрахувати та вартість майна (максимум 5 000 000 грн). Вам потрібно буде самостійно зробити фотографії своєї квартири та зворотно вислати на електронну пошту фото та заяву.

Наш працівник розрахує вартість страхування Вашої квартири, повідомить її Вам, заповнить договір страхування, надішле Вам рахунок на оплату. Оплатити страхування Вашої квартири Ви можете тут на цьому сайті. Наш працівник надішле Вам оригінал Вашого договору на найближче відділення Нової пошти. Оригінал договору Ви можете підписати або в будь-якому з наших офісів.

Варіант 3. Якщо вартість Вашого майна більше ніж 5 000 000 гривень – процедура страхування майна вимагає проведення огляду, з ціллю встановлення більш точнох оціночної вартості . Представник Страхової компанії UNIVERSALNA приїде у зручний для Вас час, щоб оформити необхідні документи.

Міф 3. У мене ніколи нічого не станеться. У мене є встановлена сигналізація

Правда: охоронні системи, багаточислені замки не гарантують безпеку. Завжди знаходяться умільці які зможуть відключити сигналізацію, відкрити замок у Вашому будинку чи квартирі.

А що казати якщо Ви затопите когось із сусідів? Чи спасе Вас сигналізація в такому випадку? Ми вже не говоримо про природні фактори. Ваш будинок може постраждати від пожежі, урагану, зсуву снігу тощо.

Про автора

admin administrator