Чим можна замінити сироп у каві

Авторadmin

Чим можна замінити сироп у каві

Чим замінити каву зранку: вісім напоїв, які стануть корисною альтернативою

Давно вже задумались над тим, щоб вживати менше кофеїну, однак не можете уявити початок дня без вранішньої кави? Сьогодні існують корисні аналоги, які також можуть зарядити вас енергією. Чим можна замінити каву – читайте в матеріалі ТСН.ua.

Натуральне какао

В какао-бобах також є кофеїн та теобромін, які допомагають розширити судини, стимулювати серцеву діяльність, покращити роботу мозку та концентрацію уваги. А ще до складу какао входить анандамін. Цей мікроелемент бере участь у активізації ендорфінів та відповідає за відчуття ейфорії.

Якщо ви будете пити цей напій зранку, зможете швидше відновити м’язи після виснажливих тренувань. Однак, якщо ви думаєте, чим замінити каву, варто звернути увагу, що підійде лише натуральне какао. Воно вирізняється насиченим коричневим кольором, однорідною масою та жирністю не менше 15%.

Кава з жолудів

Назва цього напою звучить дивно, однак він може допомогти вам, якщо ви обираєте, чим можна замінити каву зранку. До його складу кофеїн не входить, однак є інша речовина – кварцетин. Це природний антиоксидант, який допомагає активізувати відновлювальні процеси, зняти запалення, набряки та спазми.

Порошок для приготування кави з жолудів ви можете купити в аптеці або приготувати самостійно. Просто зберіть стиглі жолуді, очистіть їх від шкірки, обсмажте, а потім подрібніть, щоб отримати порошок.

Ячмінна кава

Цей напій також допоможе вирішити проблему, чим замінити каву. Він прекрасно тонізує, а ще допомагає організму пришвидшити обмінні процеси. Однак варто звернути увагу, ячмінна кава не підходить людям з непереносимістю глютену.

Готують напій лише в джезві, тоді його смак розкривається повністю.

Матча лате

Цей напій готується з популярного японського зеленого чаю та молока. Найчастіше беруть рослинне молоко, але можна використовувати будь-яке. В матчі також є кофеїн, але він відрізняється лагіднішим ефектом. Тому нервові клітини не виснажуються, а з часом людина не відчуває такої сильної сонливості, як після кави.

Також порошок японського зеленого чаю багатий антиоксидантами і амінокислотою L-теанином. Остання допомагає виробляти серотонін.

Лате з куркуми

В Індії цей напій часто називають “золоте молоко”. Окрім тонізувального ефекту, ви також відчуєте значний приплив сил. А ще лате з куркуми має протекторну дію. Якщо його вживати в сезон простуд, ви будете менш вразливими до хвороб. До складу куркуми входить особлива речовина – куркумін. Вона позитивно впливає на метаболізм, допомагає зміцнити пам’ять, підвищити тонус шкіри, знизити тягу до солодощів та жирної їжі.

Приготувати лате з куркуми можна і вдома. Для цього візміть склянку молока та додайте пів чайної ложки куркуми, кориці, натертого імбиру та кардамону. Перемішайте, а потім прокип’ятіть. Готовий напій можна підсолодити за допомогою сиропу або меду.

Кава з батату

Чим можна замінити каву? Цікавою альтернативою можуть стати підсушені та подрібнені насіння квітучих сортів батату. Такий напій допомагає стимулювати центральну нервову систему. Однак його заборонено вживати вагітним жінкам і тим, які годують малюка грудним молоком.

Лате з буряка

Цей напій був вигаданий австралійськими баристами спеціально для людей, які шукають, чим замінити каву, через проблеми з тиском та судинами. Лате з буряка допомагає підвищити тонус, покращити розумові здібності та пришвидшити метаболізм.

Як приготувати цей унікальний напій? Візьміть фреш із молодих цукрових буряків та змішайте зі збитим підігрітим рослинним молоком.

Грибний кавовий напій

Ще один чудовий варіант, чим можна замінити каву зранку. Грибна кава (чага) має вдвічі менше кофеїну. Хоч вона і має дещо землистий смак, однак за допомогою молока його можна нейтралізувати. Також напій покращить травлення, зміцнить імунітет та зменшить рівень цукру в крові. А ще чага нейтралізує кавову кислоту, тому ви можете додати в напій трішки звичайної кави. Тоді вона не нашкодить вашому шлунку навіть натщесерце.

5 варіантів заміни цукру в каві

Коли каву доводиться пити без цукру, але при цьому вона просто не лізе в горло, можна замінити «білу отруту» досить незвичайними продуктами.

Ідею можуть підхопити і охочі відкрити для себе новий смак кави, тому що для цього використовуватимуть не тільки мед, але ще корицю та ваніль.

Чим замінити цукор у каві

  1. У будь-якому кулінарному виробі та напої натуральним та корисним підсолоджувачем є мед. У поєднанні з корисними властивостями кавового напою, він зарядить додатковою енергією ваш сніданок.
  2. Кориця в каві змусить вас забути про те, що в чашку проситься ложка-друга цукору. До того ж кориця корисна для організму: вона нормалізує рівень цукру в крові, підтримує імунітет.
  3. Екстракт ванілі не такий корисний, як попередні варіанти, але й шкоди від нього немає. А ось смак кави вийде абсолютно приголомшливим.
  4. Какао-порошок урізноманітнить смак і аромат, підбадьорить і підвищить настрій, тому що какао належить до натуральних антидепресантів.
  5. Якщо є можливість розжитися натуральним кленовим сиропом, то можна зробити каву максимально корисною для здоров’я. До того ж смак напою приємно здивує.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Свою війну за незалежність і свободу ми, українці, пройдемо гідно та успішно – виступ Володимира Зеленського у Конгресі

Дніпрянин перетворює непотріб на свічки і акумулятори для ЗСУ
Найсильніша за 115 років злива обрушилася на столицю Південної Кореї: є жертви (ВІДЕО)
Волонтери-хіміки готують лікувальні мазі для військових (Відео)
Українці, засуджені в Польщі, відбуватимуть покарання в Україні
Який масаж допоможе при закладеності носа: декілька дієвих порад
У Польщі людям з алкогольною залежністю платитимуть грошову допомогу
Скільки ведмедів, зубрів та куниць: у лісах Буковини провели перепис тварин (ФОТО)
Найсмачніша борщова заправка на зиму, яка точно зекономить ваш час

Як працює система торгівлі квотами на викиди в Німеччині: Міндовкілля вивчає досвід європейських колег

Справа на 8 мільйонів: Міноборони судитиметься із кіровоградськими електропостачальниками
Через пориви вітру – на Волині оголошено «жовтий» рівень небезпеки
Заволодіння 14,8 млн грн при будівництві школи на Івано-Франківщині – НАБУ

GreenPost — інформаційно-аналітичний ресурс, який спеціалізується на висвітленні актуальних тем в екологічній, медичній, енергетичній та агросферах. Наша місія – роз`яснювальна журналістика. Інформація має бути цікавою та корисною. Дякуємо за довіру!

Дякуємо за підписку! Ми надсилатимемо Вам підбірки новин щотижня.

Усі права захищені. Матеріали із сайту «GreenPost» можуть використовуватися іншими користувачами безкоштовно з обов’язковим активним гіперпосиланням на https://greenpost.ua, розміщеним у першому абзаці матеріалу. Також активне гіперпосилання на сайт greenpost.ua необхідне в разі використання частини матеріалу. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Думка авторів матеріалів може не збігатися з позицією редакції.

Про використання cookies

Продовжуючи переглядати greenpost.ua ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом і погоджуєтеся на використання файлів cookies

Про автора

admin administrator