Чому шкідливо робити педикюр узимку

Авторadmin

Чому шкідливо робити педикюр узимку

Чи варто робити педикюр взимку? Переваги та недоліки, на які звернути увагу

Чи варто робити педикюр взимку? OBOZ.UA розповів, що, незважаючи на позитивні сторони, важливо зважити і на недоліки.

– Педикюр взимку допоможе зберегти здоров’я ніг і запобігти появі мозолів, оскільки в холодну пору року ноги найчастіше закриті черевиками та чоботами. Регулярний педикюр може ефективно видаляти ороговілу шкіру і зберігати стопи м’якими та гладенькими.

– Це розслаблююча і приємна процедура, що дозволяє такий необхідний догляд за собою в сезон, який може бути досить напруженим. Приділивши час педикюру, ви відчуєте себе омолодженими.

– Педикюр протягом зими гарантує, що нігті на ногах залишатимуться доглянутими, запобігаючи їх ламкості через холодну погоду та тривале перебування в шкарпетках і взутті.

– Одним з потенційних недоліків педикюру взимку є дискомфорт, пов’язаний з тим, що під час процедури ноги піддаються впливу перепадів температури, коли ви знімаєте взуття та шкарпетки. Це може бути не дуже зручно або корисно, особливо якщо в приміщенні холодно.

– Крім того, деяким людям може бути складно підтримувати нігті на ногах у відмінному стані взимку, навіть за допомогою педикюру, через постійне носіння чобіт і щільних шкарпеток.

– Зіпсувати свіжий педикюр взимку більш імовірно, особливо в шкарпетках. Краще не робити кольорове покриття, а лише гігієнічну чистку.

Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram і Viber, щоб бути в курсі останніх подій.

Навіщо робити педикюр узимку?

Багато дівчат впевнені, що робити взимку педикюр не обов’язково. Адже з настанням холодів відкрите взуття вирушає до шафи, а в чобітках гарний нейл-арт нігтиків ніхто не побачить. Насправді, такий підхід неправильний. Педикюр потрібен не тільки для краси ступнів, але і для їхнього здоров’я. Давайте розбиратися, навіщо доглядати ніжки в холодну пору року і як це правильно робити.

Плюси педикюру взимку

Чи можна робити педикюр узимку? Ну звичайно ж! Більше того – у зимовий період потрібно обов’язково доглядати нігті та ступні. У холодні сезони ми майже весь час ходимо у закритому взутті. Це негативно впливає на гігієну ніг, підвищує ризик розвитку грибкової інфекції та інших захворювань стоп.

Ще одна причина того, чому потрібно робити педикюр узимку, – це підвищений ризик появи натоптишів та мозолів. Ноги постійно перебувають у чоботях чи черевиках, відпочивають від закритого взуття лише вдома – після роботи чи навчання. Через це на ніжній шкірі можуть утворюватися натоптиші. Якщо взуття тісне або ви регулярно носите незручні шкарпетки, мозолі та натоптиші не забаряться. Запобігти їх появі допоможуть регулярний педикюр та застосування якісних засобів для догляду за ногами.

Види педикюру

Є різні методики догляду за стопами та нігтями. Вони різняться способами обробки нігтьової пластини та шкірного покриву ніг, а також вибором покриття.

Який можна вибрати педикюр узимку:

  • Обрізний – це класична техніка, в якій майстер використовує ножиці, щипчики та пилки. Методика отримала таку назву через те, що кутикулу і шкіру, що омертвіла, на навколонігтьових валиках обрізають ножицями. Довжину та форму нігтьової пластини коригують за допомогою пилочки та ножиць. Перед процедурою шкірний покрив обов’язково розм’якшують, занурюючи ступні в спеціальну ванну.
  • Апаратний – замість ножичок та пилок використовують спеціальну фрезу з насадками. За допомогою фрези фахівець знімає декоративне покриття, коригує форму нігтики, видаляє кутикулу та омертвілі клітини епідермісу. Якщо у вас є невеликі натоптиші, варто вибрати апаратний педикюр на зиму. Фрезою майстер зможе видалити ці неприємні утвори.
  • Необрізний. До цієї категорії відносять європейський та кислотний педикюр. Європейська техніка вважається однією з найбільш щадних, оскільки майстер не обрізає кутикулу. Її розм’якшують ремувером, а потім відсувають апельсиновою паличкою. Кислотна методика має свої відмінності. На нігті, пальці та стопи наносять спеціальні кислотні засоби, які ефективно видаляють омертвілі клітини.
  • Медичний – це комплексний догляд, що допомагає підтримувати здоров’я стоп. У чому користь педикюру взимку? Його основні завдання – лікування та профілактика хвороб ніг. Ця методика допомагає впоратися з натоптишами, мозолями, тріщинами, підвищеною пітливістю та іншими захворюваннями ніг. Проводять процедуру за допомогою фрези та різальних інструментів.

Після всіх видів педикрюру можна наносити декоративний лак чи лікувальне покриття.

Як часто потрібно робити педикюр узимку?

Чи потрібний педикюр взимку так само часто, як і влітку? Все залежить від індивідуальних особливостей організму. На частоту впливають такі фактори:

  • Швидкість зростання нігтьової пластини. У середньому протягом тижня вона відростає на 0,25-1 мм. У кожної людини нігті ростуть із різною швидкістю, цю особливість обов’язково треба враховувати.
  • Особливості шкіри – схильність до утворення тріщин, натоптишів та мозолів.
  • Спосіб життя. Якщо ви займаєтеся спортом, дуже багато ходите або стоїте на роботі протягом дня, відвідувати майстра потрібно частіше.

У середньому фахівці рекомендують проводити процедуру кожні 3-4 тижні. За цей час нігтьова пластина та кутикула відростають, а п’яти огрубують.

У деяких випадках фахівець сам порекомендує, з якою частотою слід ходити до салону. Наприклад, якщо ви лікуєте грибок чи тріщини, видаляєте натоптиші, використовуєте лікувальні покриття, відвідувати спеціаліста доведеться частіше.

Як доглядати ноги в домашніх умовах?

Робити педикюр узимку можна не тільки в салоні, а й самостійно. Домашній догляд повинен включати необхідний мінімум процедур: корекцію форми та довжини нігтів, видалення кутикули та обробку шкіри ступнів. Дуже важливо не перестаратися, вкорочуючи нігтик. Адже, надто сильно підрізавши куточки нігтьової пластини, можна спровокувати її вростання. Друга обережність – це обробка огрубілої шкіри. Знімати її потрібно делікатно. Агресивні скраби та пілінги або надто інтенсивна робота пилкою можуть призвести до пошкоджень здорового шкірного покриву.

Для комплексного догляду за ніжками слід виконувати такі процедури:

  • Ванни з морської сіллю. Вони допоможуть розм’якшити шкіру перед обробкою та зменшать втому в ногах наприкінці дня.
  • Поживні та зволожуючі креми. Хороші косметичні засоби пом’якшать шкіру, забезпечать її необхідною вологою та поживними речовинами.
  • Масаж. Він допоможе розслабитися та нормалізує кровообіг стоп. Завдяки регулярному самомасаж стан шкірного покриву поліпшиться, а набряки підуть.

Хочете, щоб навіть у холоди та морози нігтики на ногах були красивими та доглянутими? Тоді записуйтесь в Подо Центр Ольги Пашиної. Наші майстри застосовують різні техніки догляду, тому ви зможете вибрати відповідну саме вам методику. У наших спеціалістів також можна замовити нейл-арт будь-якої складності: від лаконічних однотонних покриттів до дизайну з малюнками та об’ємним декором.

Записатися на прийом

З вами зв’яжеться наш адміністратор і уточнить час і дату прийому,
а також підбере спеціаліста під ваше завдання.

Детальна інформація щодо наших послуг в Instagram

Про автора

admin administrator