Коли буде 2 сезон рангових боїв

Авторadmin

Коли буде 2 сезон рангових боїв

Що таке Рангові бої та як у них грати?

Рангові бої — це спеціальний вид змагальних боїв, у якому гравці двох команд б’ються один з одним, просуваються рангами в лігах та отримують цінні нагороди. Режим доступний з 16 рівня акаунту.

Рангові бої поділяються на сезони. Сезони проходять постійно з невеликими перервами: тепер ви можете обирати між Випадковими, Кооперативними та Ранговими боями практично постійно.

Щоб перейти в режим Рангового бою, в Порту натисніть напис «Вибрати тип бою» праворуч від кнопки «До бою!».

Потім виберіть «Ранговий бій» на відкритому екрані типів бою.

Структура та правила Рангових боїв можуть відрізнятися в залежності від сезону. Докладніше з правилами сезонів можна ознайомитись у статті Wiki.

Існують також спільні правила для всіх сезонів Рангових боїв:

  • Загони не допускаються до участі в Рангових боях.
  • Сезони не успадковують прогрес із попередніх рангових сезонів та не впливають на наступні.

Рангові бої проходять у форматі сезонів із невеликими перервами між ними.

Кожний сезон складається з кількох спринтів.

Спринт — це основний відрізок часу в ранговому сезоні, і його тривалість визначається правилами поточного сезону (як правило, тиждень або два).

У рамках спринту гравець може досягнути першого рангу у своїй лізі та пройти кваліфікацію до наступної ліги. Якщо гравець завершив кваліфікацію, то новий спринт він розпочне з мінімального рангу наступної ліги. Якщо гравець не пройшов кваліфікацію, його прогрес буде скинуто, і новий спринт він розпочне з мінімального рангу поточної ліги.

У вищій лізі немає кваліфікації. Це означає, що прогрес скидатиметься з початком кожного нового спринту, навіть якщо було взято перший ранг.

Структура сезону Рангових боїв:

У Рангових боях прогрес полягає в переході з однієї ліги до іншої. Для цього вам потрібно здобувати рангові зірки. Набрані зірки дозволяють вам отримувати нові ранги та проходити кваліфікацію до наступної ліги.

Зірка нараховується за перемогу, вираховується за поразку або нічию. Крім того, у програшному бою зірку можна зберегти, якщо посісти у своїй команді перше місце за підсумками бою (актуально тільки для деяких ліг).

Ранги поділяються на спалимі та неспалимі. З утратою зірки спалимий ранг буде втрачено. Неспалимий ранг втратити не можна. Візуально неспалимі ранги виділено спеціальною кольоровою заливкою всередині емблеми.

Кваліфікація — це особливий ранг, який відкривається після досягнення першого рангу в поточній лізі (крім вищої). Бої в рамках кваліфікації відбуваються між гравцями, які проходять цю кваліфікацію, та гравцями з наступної ліги.

Для цих боїв діють правила наступної ліги.

За участь у Рангових боях можна отримати різноманітні нагороди: вугілля, сталь, розхідні камуфляжі, дублони, пам’ятні прапори, рангові жетони та ін. Нагороди видають за:

  • певну кількість перемог у лізі;
  • досягнення першого рангу в лізі;
  • проходження кваліфікації до наступної ліги.

Нагороди оновлюються за кожний спринт і їх можна отримувати повторно.

Фінальна нагорода за участь у ранговому сезоні — ранговий жетон. Рангові жетони можуть бути обміняні в Адміралтействі на стильні постійні камуфляжі.

Докладніше про оновлену систему Рангових боїв можна дізнатися в цій статті.

Рангові бої 2 сезон коли вийде. Рангові бої. Сезон рангових боїв

З останнього сезону рангових боїв пройшло вже досить багато часу, і ми готові анонсувати новий сезон, який стане ще цікавішим.

Одна мета, один етап
Починаючи з наступного сезон рангових боїв стане безперервним. Новий сезон складатиметься всього з одного етапу, тому більше не потрібно буде сидіти за комп’ютером день безперервно, щоб досягти максимального рангу за тиждень. Тепер у вас буде 21 день та цілих 15 послідовних рангів.

Захист рангу
Як ви вже знаєте, у новому сезоні буде 15 рангів (що вище досягнутий ранг, то краще). Ранг 1 та 15 не згорають. Однак сезон буде довгим і напруженим, тому ми вводимо систему «Захист рангу», яка гарантуватиме безпеку певних рангів та дає вам право на помилку.

Як це працюватиме: ранг 5, 10 та 13 матимуть захист (буквально), який дозволить не втрачати ранг, навіть якщо згідно з правилами це мало статися. Ця система дозволить нам пробачити вам деякі помилки, а вам зібратися перед наступним ривком. Захист руйнується. Перш ніж захист зруйнується і ви втратите ранг, вам буде прощено певну кількість поразок. Ранг 5 допускає 3 поразки. Ранг 10 допускає 2 поразки.

Пам’ятайте, що кожна поразка знижуватиме захист рангу на одне очко. Однак навіть отримання одного шеврона буде достатньо для відновлення міцності захисту.

Переможцю дістанеться всі
Шеврони все ще визначають прогрес по рангах, і ми змінили їх розподіл, щоб мотивувати вас.

За підсумками бою шеврони отримуватимуть 10 найкращих гравців команди, що перемогла, і всього 1 найкращий гравець команди, що програла. Однак, якщо ви потрапили в трійку найкращих гравців команди, що перемогла, ви отримаєте додатковий шеврон. Якщо ви опинилися серед найгірших 10 гравців команди, що програла, ви втратите один шеврон. За інших зайнятих позиціях кількість ваших шевронів зберігається. Така система дозволить хорошим гравцям заробляти ранги швидше, забезпечуючи додаткову мотивацію ефективної гри.

Ось як це виглядатиме:

Рейтинг Щоб гарантувати собі місце в рейтингу, вам потрібно буде заробити щонайменше 6 очок рангу, що означає досягнення 6-го рангу. Подальше просування буде складнішим, ніж здається. Як і раніше, ви отримуватимете одне очко за отримання кожного нового рангу. Після отримання 15-го рангу кожні 5 шевронів, зароблені на конкретній машині, даватимуть додаткове очко рангу та 25 бон. А починаючи з цього сезону, ви зможете стежити за своєю позицією в рейтингу як у грі, так і на нашому порталі.

Особливі нагороди чекатимуть на учасників рангових боїв: вони залежатимуть від ваших успіхів у сезоні. Тому важливо демонструвати добру гру як особисто, так і в команді!

Про нагороди у Рангових боях 2018 WoT
Оскільки наступний сезон буде єдиним змаганням, етапних нагород не буде. Однак нагороди за отримання рангів залишаться і будуть переглянуті, щоб виправдовувати ваші зусилля та мотивувати рухатися вперед. Наприклад, дійшовши до 9-го рангу ви сумарно заробите до 1 500 бон, і, чим вищий ранг, то більшою буде нагорода. За досягнення 15-го рангу ви отримаєте сумарно 4500 бон і більше 3500000 кредитів.

Ми також переглянемо нагороди після закінчення сезону, щоб ви отримали гідне заохочення у золоті, бонах та днях преміум акаунту. А за влучення в кожну з ліг ви гарантовано отримаєте унікальні стилі та нашивки

Попередній
сезон показав, що деякі карти погано підходять під вимоги рангових боїв. З цієї причини ми оновили список доступних карт, прибравши з ротації «Ерленберг» та «Топ».

Доступні карти: “Карелія”, “Малинівка”, “Хіммельсдорф”, “Прохорівка”, “Енськ”, “Ласвілль”, “Рудники”, “Мурованка”, “Лінія Зігфріда”, “Монастир”, “Вестфілд”, “Піщана” річка», «Ель-Халлуф», «Аеродром», «Фьорди», «Рибальська бухта», «Заполяр’я», «Хайвей», «Тихий берег», «Тундра», «Віндсторм», «Париж», «Промзона» .

Ми запровадили всі ці зміни, щоб зробити перемогу більш цінною, гідно винагородити найефективніших гравців, а розподіл за рангами зробити відповідним вашим ігровим навичкам. Тепер ваш хід: беріть участь у рангових боях та розкажіть, чи вийшло у нас, за допомогою відгуків на форумі!

Регламент

  • Початок сезону – 20 листопада 2015 року, закінчення – 23 грудня.
  • Рангові бої ставали доступними лише після досягнення гравцем 11-го рівня ігрового акаунту – при цьому якщо доступ до них був отриманий до виходу оновлення 0.5.1 (коли вони відкривалися на 9-му рівні), він зберігався, а гравець автоматично отримував цей рівень;
  • Кількість рангів – 18;
  • Гравці, які брали участь у рангових боях попереднього сезону, отримували стартовий ранг, залежно від досягнутого раніше рівня;
  • У боях могли взяти участь кораблі певного рівня залежно від рангу:
  1. 18÷11 ранги – V та VI рівня;
  2. 10÷1 ранги – VII та VIII рівня.
  • Бої проводилися на картах«Новий світанок»,«Північ»,«Лінія розлому»,«Протока»,«Океан» та«Вогняна Земля»;
  • Усі рангові бої проходили в режимі «Перевага»:
  1. кількість точок для захоплення – 2;
  2. початкова кількість очок – 300;
  3. максимальна кількість очок – 1000.
  • У команді могло бути не більше одного авіаносця та двохлінкорів – хоча у разі тривалого очікування гравців кількість лінкорів у команді могла бути більшою;
  • Нагороди за отримання певних рангів – камуфляж,прапорні сигнали,кредити тапам’ятні прапори. При цьому, якщо гравець починав рангові бої не з 18-го рангу через його участь у попередньому сезоні, нагороди ранніх рангів йому були нараховані автоматично після проведення першого бою.

Незгоральні ранги

Ранги з 18-го по 15-й і 10-й ранг були «незгоряними» – навіть за втрати всіх зірок ними зниження рівня немає.

Ліги

Існував поділ на «ліги» за рангами – у кожній лізі необхідно отримати певну кількість зірок для переміщення на наступний ранг:

  • Бронзова ліга – 18-15 ранги (2 зірки);
  • Срібна ліга – 14-11 ранги (4 зірки);
  • Золота ліга – 10-6 рангів (6 зірки);
  • Платинова – 5-1 ранги (8 зірок).

Нагороди та призи

За досягнення певних рангів

РангМиттєві призи 2-го сезону
1715 шт. India Bravo Terrathree, 10 шт. Equal Speed ​​Charlie London, 5 шт. Zulu
1510 шт. Mike Yankee Soxisix, 10 шт. Juliet Charlie, 10 шт. Sierra Mike
14Прапор “Друга ліга”
1325 шт. камуфляж “Тип 1”, 30 шт. India Bravo Terrathree, 5 шт. India Yankee, 20 шт. Equal Speed ​​Charlie London, 10 шт. Zulu
1120 шт. Mike Yankee Soxisix, 20 шт. Juliet Charlie, 20 шт. Sierra Mike
10Прапор “Перша ліга”
925 шт. камуфляж “Тип 2”, 50 шт. Mike Yankee Soxisix, 50 шт. Juliet Charlie, 10 шт. India Delta, 50 шт. Sierra Mike, 10 шт. India Yankee, 10 шт. Juliet Yankee Bissotwo
725 шт. камуфляж “Тип 1”, 25 шт. камуфляж “Тип 2”, 45 шт. India Bravo Terrathree, 30 шт. Equal Speed ​​Charlie London, 15 шт. Zulu
5Прапор “Вища ліга”
450 шт. Mike Yankee Soxisix, 50 шт. Juliet Charlie, 25 шт. India Delta, 50 шт. Sierra Mike, 25 шт. India Yankee, 25 шт. Juliet Yankee Bissotwo
33000000 кредитів
230 шт. камуфляж “Тип 1”, 30 шт. камуфляж “Тип 2”, 60 шт. India Bravo Terrathree, 40 шт. Equal Speed ​​Charlie London, 20 шт. Zulu
1Підкреслити Веселий Роджер, 100 шт. камуфляж “Тип 4”, 50 шт. Mike Yankee Soxisix, 50 шт. Juliet Charlie, 25 шт. India Delta, 50 шт. Sierra Mike, 25 шт. India Yankee, 25 шт. Juliet Yankee Bissotwo, 10 000 000 кредитів

Таким чином, гравець, який досяг 1-го рангу, в результаті отримував як моментальні нагороди:

  • 1025 прапорних сигналів;
  • 13000000 кредитів;
  • 260 штук камуфляжів, включаючи 100 шт. спеціального камуфляжу “Тип 4”;
  • прапор “Веселий Роджер”, що показує іншим гравцям, що цей учасник досяг цього рангу в першому сезоні.

Конкурс “Кращий ранговий бій”

  • необхідно було після кращого з погляду гравця бою протягом періоду проведення конкурсу зробити скріншот вкладок «Особистий результат» та «Командний результат» (мають бути видні дата проведення бою (особистий результат) та «чистий» досвід (командний результат)) в екрані післябойової статистики;
  • опублікувати скріншот на своїй сторінці у соціальній мережі або у спеціальній темі на форумі у розділі “Офіційні конкурси”;
  • заповнити спеціальну форму учасника (посилання перебуває у темі регламенту конкурсу).

Конкурс проводився у номінаціях, що визначаються класом корабля.

Нагороди у кожній номінації, залежно від місця:

  • прапорні сигнали;
  • камуфляжі різних типів;
  • і т.д.

Акція “Рангові вихідні”

Ця акція проходила три рази протягом сезону рангових боїв і полягала в тому, що необхідно було отримати якомога більшу кількість перемог під час участі в рангових боях.

Новий режим і новий сезон рангових боїв тільки для десятих рівнів, через безліч проведених експериментів створити щось нове на старий лад (можливо це ранжування гравців по скілу?).

Бої, як і зазвичай, будуть проводитися 15 танків на 15 танків, без взводів, чистий скілл (уміння). У рангових боях, балансувальник буде розподіляти гравців по Рангах, рівний ранг проти рівного рангу, для однакової умови, але теж плюс+мінус один ранг і це нормально.

Рангових бої 2019 – Новий сезон

Ранги у WoT

Такі битви відбуватимуться у стандартному форматі: 2 команди по 15 гравців. Особливість полягає в тому, що в баталіях братимуть участь лише танки 10-го рівня.

Умови бою відповідають режиму випадкового бою: перемагає команда, яка повністю знищила танки суперників або захопила базу.

Однак тут аналогія закінчується. Ключовою особливістю рангового бою є персональний результат. Суть задуму полягає в наступному: показуючи високу результативність гри, танкісти будуть просуватися вгору в рейтингу, підвищуючи свій ранг, отримуючи цікаві нагороди та призи.
Якщо танкіст потрапляє в топ-12 переможців або в топ-3 складу, що програв він отримує шеврон. Шеврони – це ключ до отримання чергового рангу. Щоб піднятися на перший щабель у рейтингу і стати володарем першого рангу, вистачає одного шеврона, але потім умови будуть поступово ускладнюватися.

Потрібно уточнити, що ранги 1 та 5 – це своєрідні чекпоїнти, що зберігають ігровий прогрес. По суті це точки відліку, звідки гравці можуть рухатися далі в системі рейтингу.

Цікаво, але 5 ранг є максимально можливим для облікового запису. Досягши вершини, починає підвищуватися ранг техніки. Тут діє той самий принцип: персональний внесок у кінець бою підвищує ранг танка.
Перемагаєш

у рангових боях, прогресуєш і отримуєш нові ранги. Кількість рангів 1, 2, 3, 4, 5 – ранг.

– Перші топ 3 гравці команди, що програла, не тільки не втрачають ранг, але і продовжують рух вгору по досягненню найвищого рангу. Перший і п’ятий ранг є негорючим.
Що робити, якщо набрав 5 ранг у World of Tanks? Відкриваються нові можливості гравців, з’являються ранги машин. Чим більше рангів машин ви наформите, тим вище місце ви займете в підсумковій таблиці.

Сезон рангових боїв

Рангові бої розбиті на сезони. Сезони рангових боїв зробили спеціально не дуже довгими – всього МІСЯЦЬ. У рамках сезону рангові бої розбиті на етапи. Де після кожного етапу результати скидатимуться. За підсумками кожного сезону формується таблиця найкращих гравців – це ЛІГИ, всього ліг буде три. Найкращі гравці увійдуть до першої ліги, хто посередині до другої ліги та інші до третьої. Усі нагороди у рангових боях нараховуватимуться за підсумками сезонів.

Головна нагорода за рангові бої будуть спеціальні ящики, в яких будуть бустери, кредити, вільний досвід, навіть ігрове золото. Пропрацювали до дрібниць та врахували досвід попередніх режимів.
За бони можна буде купувати два види нагород: покращують характеристики екіпажу, але діють лише один бій. – Збільшені показники звичайного обладнання, що встановлюється на танк. Коштуватимуть дуже дорого і в Бонах.
Використовувати передбойові інструкції та вдосконалене обладнання можна буде разом, щоб максимально посилити танк. У майбутньому розглядається можливість додавання Бонов до інших режимів World of Tanks – питання часу.

Зміни економіки. У рангових боях передбачено додаткову систему фінансування. Гравцям нараховують стандартну кількість кредитів за результатами бою плюс до цього, додаються фінансові бонуси за отримання чергового рангу, виконання спеціальних ЛБЗ. До цього додається призове спорядження та особисті резерви. Коли сезон рангових боїв добігає кінця, учасникам нараховують бони – нову грошову одиницю, яку неможливо придбати в ігровому магазині. Бони витрачаються на придбання модернізованого обладнання та «Предбоївий інструктаж», які суттєво підвищують результативність екіпажу та машини загалом. Кількість нарахованих бонів залежить від ефективності гравця.
У майбутньому швидше за все з’являться і нові способи заробітку БОНІВ, але поки в оновлення 9.19 планується, що рангові бої будуть єдиним способом.
Бони
– нова валюта WoT, що заробляється виключно в Республіці Білорусь. Бони не можна купити, а можна лише заслужити у грі, нарахування яких проводиться після завершення сезону. Витрачати Бони можна на додаткове обладнання в патчі 9.19.

Удосконалене обладнання – збільшені показники звичайного обладнання, що встановлюється на танк. Коштуватимуть дуже дорого і в Бонах.
Покращене обладнання, що купується за бони, де не можна використовувати два однакових обладнання на одному танку. Встановлюються у слоти із звичайним обладнанням. Вартість в бонах велика, а знімається за 10 одиниць голди.

Передбойові інструкції – покращують характеристики екіпажу, але діють лише один бій. Також додається новий слот для додаткових БАФІВ (передбойові інструкції), щось схоже на додаткове голдове спорядження, що додають бонуси до обладнання або екіпажу, але тільки на один бій.
Передбойові інструкції – для обладнання
.
Збільшує ефект встановленого обладнання.
Передбойові інструкції – для екіпажу
.
Допомагає прокачати перк на один бій або поліпшити встановлений, але отримати два ефекти одночасно не можна.

Використовувати всі нововведення за бони на абсолютно будь-який клас техніки і рівня, для всіх видів боїв.

Рангові бої стартували 19 лютого о 5:00 (МСК) і продовжаться до 12 березня о 5:00 (МСК)
. Детальний регламент ви можете дізнатись за посиланням:

Одна мета, один етап

Починаючи з наступного сезон рангових боїв стане безперервним. Новий сезон складатиметься всього з одного етапу, тому більше не потрібно буде сидіти за комп’ютером день безперервно, щоб досягти максимального рангу за тиждень. Тепер у вас буде 21 день та цілих 15 послідовних рангів.

Захист рангу

Як ви вже знаєте, у новому сезоні буде 15 рангів (що вище досягнутий ранг, то краще). Ранг 1 та 15 не згорають. Однак сезон буде довгим і напруженим, тому ми вводимо систему «Захист рангу»
, яка гарантуватиме безпеку певних рангів і дає вам право на помилку.

Як це працюватиме: ранг 5, 10 та 13 матимуть захист (буквально), який дозволить не втрачати ранг, навіть якщо згідно з правилами це мало статися. Ця система дозволить нам пробачити вам деякі помилки, а вам зібратися перед наступним ривком. Захист руйнується. Перш ніж захист зруйнується і ви втратите ранг, вам буде прощено певну кількість поразок.

  • Ранг 5 допускає 3 поразки.
  • Ранг 10 допускає 2 поразки.
  • Ранг 13 допускає 1 ураження.

Пам’ятайте, що кожна поразка знижуватиме захист рангу на одне очко. Однак навіть отримання одного шеврона буде достатньо для відновлення міцності захисту.

Переможцю дістанеться все

Шеврони все ще визначають прогрес у рангах, і ми змінили їхній розподіл, щоб мотивувати вас.

За підсумками бою шеврони отримуватимуть 10 найкращих гравців команди, що перемогла, і всього 1 найкращий гравець команди, що програла. Однак, якщо ви потрапили в трійку найкращих гравців команди, що перемогла, ви отримаєте додатковий шеврон. Якщо ви опинилися серед найгірших 10 гравців команди, що програла, ви втратите один шеврон. За інших зайнятих позиціях кількість ваших шевронів зберігається. Така система дозволить хорошим гравцям заробляти ранги швидше, забезпечуючи додаткову мотивацію ефективної гри.

Ось як це виглядатиме:

Рейтинг

Щоб гарантувати собі місце у рейтингу, вам потрібно буде заробити щонайменше 6 очок рангу, що означає досягнення 6-го рангу. Подальше просування буде складнішим, ніж здається. Як і раніше, ви отримуватимете одне очко за отримання кожного нового рангу. Після отримання 15-го рангу кожні 5 шевронів, зароблені на конкретній машині, даватимуть додаткове очко рангу і 25
. А починаючи з цього сезону, ви зможете стежити за своєю позицією в рейтингу як у грі, так і на нашому порталі.

Особливі нагороди чекатимуть на учасників рангових боїв: вони залежатимуть від ваших успіхів у сезоні. Тому важливо демонструвати добру гру як особисто, так і в команді!

Про нагороди

Оскільки наступний сезон буде єдиним змаганням, етапних нагород не буде. Однак нагороди за отримання рангів залишаться і будуть переглянуті, щоб виправдовувати ваші зусилля та мотивувати рухатися вперед. Наприклад, дійшовши до 9-го рангу ви сумарно заробите до
1 500
і чим вище ранг, тим більше буде ставати нагорода. За досягнення 15-го рангу ви отримаєте сумарно 4500
і більше 3500000
.

Ми також переглянемо нагороди після закінчення сезону, щоб ви отримали гідне заохочення у золоті, бонах та днях преміум акаунту. А за влучення в кожну з ліг ви гарантовано отримаєте унікальні стилі та нашивки

Скорочений список карт

Попередній сезон показав, що деякі карти погано підходять до вимог рангових боїв. З цієї причини ми оновили список доступних карт, прибравши з ротації «Ерленберг» та «Топ».

Доступні карти: “Карелія”, “Малинівка”, “Хіммельсдорф”, “Прохорівка”, “Енськ”, “Ласвілль”, “Рудники”, “Мурованка”, “Лінія Зігфріда”, “Монастир”, “Вестфілд”, “Піщана” річка», «Ель-Халлуф», «Аеродром», «Фьорди», «Рибальська бухта», «Заполяр’я», «Хайвей», «Тихий берег», «Тундра», «Віндсторм», «Париж», «Промзона» .

Ми запровадили всі ці зміни, щоб зробити перемогу більш цінною, гідно винагородити найефективніших гравців, а розподіл за рангами зробити відповідним вашим ігровим навичкам. Тепер ваш хід: беріть участь у рангових боях та розкажіть, чи вийшло у нас, за допомогою відгуків на форумі!

Второй сезон Ранговых боёв в World of Tanks начнётся уже совсем скоро

Wargaming анонсировала второй сезон Ранговых боёв 2021–2022 в World of Tanks. Он стартует уже 10 января и продлится две недели — до 24-го числа.

Авторы заявили, что во втором сезоне количество наград будет увеличиваться по мере возрастания количества сыгранных боёв. Сражения будут проходить 10х10 на технике Х уровня. Для удобства разработчики добавили специальный фильтр. С помощью него игроки смогут быстро найти нужные для сражений танки.

Максимальной годовой наградой в этот раз стала 114 SP2, новая китайская ПТ-САУ X уровня. Помимо неё, пользователей также ждут боны, золото и множество других ценных наград за высокую эффективность в бою. Ознакомиться со всеми подробностями можно на официальном сайте игры.

Про автора

admin administrator