Що сталося з блогером Джошем

Авторadmin

Що сталося з блогером Джошем

Ознайомлення з Джошем – біо, чиста вартість, сімейне життя канадського ютубера

Настільки незвично, як звучить назва, досліджуючиДжош насправді є титулом одного з найвідоміших каналів YouTubers, який обирає бути відомим. Він регулярно публікує відео про себе, досліджуючи жахливі та таємничі місця, такі як покинуті будівлі чи речі, та інші загалом моторошні речі, яких звичайні люди вважають за краще уникати особисто. Завдяки своєму розважальному та інколи недовірливому контенту, програма Exploring With Josh накопичила мільйони підписників на своєму каналі YouTube із понад 230 000 тисяч підписників на своїй сторінці в Instagram. Багато людей, очевидно, люблять споживати вміст, який він викладає, спілкуючись з ним на своїх платформах соціальних медіа.

Зірка YouTube відвідала сотні страшнихтакі місця, як школи, тематичні парки, банки, літаки, що розбилися, та інші цікаві місця. Хоча його критикують деякі люди, які вважають, що деякі з його так званих захоплюючих місць не є справжніми, а ставлять так, щоб виглядати як фактичні місця. Невже це правда чи ні, було б неможливо заперечити, що «Дослідження з Джошем» вкладає багато думок та оригінальності в більшу частину його змісту. Влоггер дуже талановитий у тому, чим займається, і він, схоже, придумав, як використовувати соціальні медіа для досягнення слави та успіху у вибраній кар’єрі подорожевого блогера.

Вивчення Джоша – біографія

По правді, про це відомо дуже малоРеальне життя Ютубера, як-от його ім’я, подробиці про його сім’ю та раннє виховання, крім того, що він виявив досі. Він ніби насолоджується таємничою інформацією про своє життя, подібно до предметів, які він часто досліджує у своїх відео. Можливо, він очікує, що хтось розслідує його і розкриє таємниці, які він може ховати. Однак зірка «Дослідження із Джошем» народився в Род-Айленді, Канада, 20 березня 1993 року. Його виховали батьки народження, і він переїхав до Лондона, коли йому було 15 років, а також решти його родини.

Джош зачарувався танцями, коли йому бувмаленький хлопчик, і він виховував цю пристрасть у підлітковому віці. Саме ця любов до танців започаткувала його кар’єру на YouTube у 2013 році. Він розпочав розміщення відеозаписів своєї танцювальної групи. Популярність цього каналу надихнула його на створення ще одного, де він розміщував відео лише з екскурсійних подорожей. Зрештою, він розлучився зі своїм танцювальним колективом, щоб присвятити свій час і увагу новій пристрасті.

На каналі «Exploring With Josh» налічується понад 3 мільйони підписників, і безліч його відеороликів перейшли у вірус, залучаючи мільйони глядачів. Деякі його найпопулярніші відео включають Покинутий Федеральний банк обміну золота, Моя покинута середня школа знайшла мій щорічник, Покинута нова лікарня, Знайдений покинутий літак, і Опущений особняк з розкинутого наркотиків. Молодий дослідник мандрував різнимитакі країни, як Японія, Сполучені Штати Америки, Гонконг та Німеччина в пошуках покинутих будівель. Зміст, який він випустив за багато своїх подорожей по всьому світу, був дуже захоплюючим і цікавим для перегляду.

Хоча він не отримав жодних відзнак чи нагородза роботу, яку він виконує над дослідженням Джоша, він був номінований на коротку нагороду в категорії «Подорожі» і навіть зумів потрапити до останнього списку. Кар’єра Джоша як Ютубера не пройшла без суперечок. Його неодноразово звинувачували у нечесності, зарозумілості та брехуні. Деякі квартали стверджують, що він повторює локації та інколи ставить їх замість того, щоб насправді чесно ставитись до себе та своїх глядачів, публікуючи оригінальний розважальний контент.

Крім його каналу подорожей, Джоштакож є бічний канал, де він веде блоги про всі ігри. Він також зумів знайти деяку роботу як фотографа-аматора. Ютубер також продає товари, що слугує для нього ще одним джерелом доходу.

Його чиста вартість

Із кількістю передплатників у нього є таВплив, який він має у своєму обраному полі, очікується, що знаменитий YouTuber зібрав для себе значне багатство своїми зусиллями. Однак реальна цифра дослідження чистої вартості Джоша наразі невідома.

Сімейне життя відомого ютубера

Інтернет-сенсація, однак, має двох братів,їхні імена, як і прізвища його батьків, невідомі. Він багато про них не розмовляє і не включає їх у свої подорожі, так що цей аспект його особистості все ще знаходиться під заговором.

“Київстар” не працює. Що сталось і чи можна обійти проблему

Вранці 12 грудня стався масштабний збій у роботі мобільного оператора “Київстар” – зник мобільний зв’язок та інтернет. Є проблеми з оплатою в терміналах, які працюють на мобільних сім-картах, та з роботою усіх пов’язаних систем і обладнання.

Станом на ранок 13 грудня сервіси ще не запрацювали, а компанія пообіцяла запустити їх протягом дня. Хоча домашній інтернет почав вже з’являтись.

“Київстар” заявив про велику хакерську атаку, в результаті якої “частково зруйнована ІТ-інфраструктура” компанії, а СБУ висунула версію, що за цим стоять спецслужби Росії.

З регіонів надходять повідомлення про проблеми у цілих міських сферах життя. Можуть не працювати системи оповіщення повітряних тривог.

Сайт компанії також не працює. Під час спроби зайти на сторінку повідомляють, що вона не доступна. Так само не працює мобільний додаток “Київстар”.

Причиною масового технічного збою стала хакерська атака на ядро мережі, спочатку повідомило спеціалізоване IT видання DEV.UA з посиланням на власні джерела всередині компанії.

Згодом компанія “Київстар” сама повідомила про атаку.

“Війна з Росією має багато вимірів і один з них у кіберпросторі. На жаль, сьогодні вранці “Київстар” став ціллю над потужною хакерської атаки, в результаті якої тимчасово недоступні послуги зв’язку та доступу в інтернеті”, – заявив генеральний директор “Київстару” Олександр Комаров.

Компанія залучила правоохоронців та спеціальні служби для фіксації наслідків втручання в роботу. Там кажуть, що персональні дані людей не скомпрометовані.

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков повідомив, що проблему ліквідовуватимуть кілька годин.

“Якраз завершилася нарада з цього приводу. Сподіваюся за кілька годин відновиться. Бажаємо колегам успіху, бо всі від них залежимо”, — сказав Олександр Кубраков, якого цитує “Суспільне”. Деякі ЗМІ цитують його прогноз подолання наслідків “у 4-5 годин” – цей прогноз пролунав близько опівдня 12 грудня.

Генеральний директор “Київстару” Олександр Комаров каже, що “терміни відновлення сервісу остаточно не зрозумілі”.

“Дуже потужна хакерська атака на інтелектуальну інфраструктуру компанії, частково зруйнована IT-інфраструктура. Тому наразі ми опрацьовуємо питання про те, скільки часу займе відновлення”, – пояснив гендиректор в ефірі телемарафону.

За словами Комарова, мета хакерської атаки полягала саме в максимально можливому руйнуванні IT-інфраструктури оператора.

Українці в соцмережах масово скаржаться, що немає мобільного зв’язку та інтернету.

Люди під останнім дописом оператора у фейсбуці пишуть, що не працює мережа, немає інтернету та не приходять смс-повідомлення.

“Київстар” – найбільший оператор країни і займає понад 50% ринку.

Скриншот з телефона

Термінали не працюють

Через збій зв’язку не працюють деякі термінали. Проблеми можуть виникнути з усім обладнанням, яке працює на мобільному інтернеті компанії.

“Шановні клієнти, у зв’язку з труднощами в роботі мобільного оператора “Київстар”, деякі POS-термінали, банкомати та термінали самообслуговування ПриватБанку можуть працювати нестабільно або не мати зв’язку”, – заявили у “Приватбанку”.

Не працює і деяка частина банкоматів, POS-терміналів та інформативно-платіжних терміналів “Ощадбанку”.

“Повне відновлення їх роботи відбудеться після ліквідації збою сервісів компанії Київстар”, – сказали журналістам “Громадського” у пресслужбі банку.

Фахівці з “Київстар” вже працюють над усуненням проблеми, кажуть там.

Зателефонувати з “Київстар” на номери інших мобільних операторів також немає можливості. Якщо спочатку у кореспондентів ВВС зник тільки зв’язок, то згодом і інтернет.

Що кажуть у “Київстар” про атаку

Автор фото, Київстар

Спочатку у пресслужбі компанії заявили, що в мережі стався технічний збій, над усуненням якого працюють.

“Сьогодні в нашій мережі стався технічний збій, у результаті якого можуть бути недоступні послуги зв’язку та доступу в інтернет у частини абонентської бази. Спеціалісти компанії працюють над усуненням проблеми”, – розповіли у пресслужбі “Київстар”.

Проте згодом там розповіли деталі хакерської атаки.

“Сьогодні вранці ми стали мішенню потужної хакерської атаки. Вона спричинила технічний збій, у результаті якого тимчасово недоступні послуги: мобільного зв’язку та доступу в інтернет”, – йдеться у заяві.

Зараз для фіксації обставин та наслідків втручання у діяльність мережі компанія️ залучила представників правоохоронних органів та спеціальних державних служб.

Компанія ️працює для усунення наслідків для якнайскорішого відновлення зв’язку.

“Найважливіше, що станом на зараз персональні дані абонентів не скомпрометовані. Ми щиро перепрошуємо за тимчасові незручності та дякуємо за розуміння. Так, наші вороги — підступні. Але ми готові зустрітися з будь-якими труднощами, подолати їх та продовжувати працювати для українців”, – йдеться у заяві.

Як вказує один з профільних IT-ресурсів DEV.UA з посиланням на джерела, причиною масового технічного збою в роботі найбільшого мобільного оператора стала атака хакера на ядро мережі.

Медіа також вказує, що джерела заперечують інформацію про те, що в офісі “Київстар” проводять обшуки правоохоронні органи. Такі дані опублікували кілька великих телеграм-каналів.

Автор фото, Фейсбук Сергія Старенького

Версія СБУ – атака Росії?

Служба безпеки України повідомила вдень, що відкрила кримінальне провадження за фактом кібератаки на одного із національних операторів мобільного зв’язку “Київстар”.

При чому провадження відкрите одразу за вісьмома статтями Кримінального кодексу України, зокрема несанкціоноване втручання в роботу інформаційних систем, державна зрада, диверсія та ведення агресивної війни.

“Одна із версій, яку наразі досліджують слідчі СБУ, – за цією хакерською атакою можуть стояти спецслужби РФ”, – повідомили в СБУ.

там пояснили, що одразу після виникнення інциденту у офіси компанії “Київстар” виїхала оперативно-слідча група СБУ, яка документує всі обставини атаки.

На місці події працюють кіберфахівці СБУ, які надають допомогу співробітникам “Київстар” і координують зусилля всіх державних установ для якнайшвидшого відновлення мережі.

Автор фото, Getty

Як обійти проблему

Від початку повномасштабної війни та на фоні проблем зі світлом минулої зими мобільні оператори для зручності українців запровадили систему безкоштовного внутрішнього роумінгу.

За порадами спеціалістів, у разі, якщо один з операторів недоступний, користувачі можуть перейти у мережу іншого оператора та користуватись послугами.

Для цього у налаштуваннях телефону треба прибрати автоматичний вибір мережі та обрати вручну таку, що доступна у вашій місцевості.

Проте техніки попереджали, що у разі масового підключення абонентів до іншої мережі в неї теж можуть виникнути проблеми зі зв’язком. Багато абонентів скаржаться, що не можуть перейти на роумінг іншого оператора.

У Мінцифри вже пояснили, що така схема може не працювати, адже “Київстар” не може передати інформацію про абонентів іншим операторам.

“Маємо велику кількість звернень від абонентів “Київстар” в наші кол-центри щодо послуги нацроумінгу. На нашому боці послуга працює коректно. Принаймні бачимо абонентів lifecell, зареєстрованих у нашій мережі за допомогою послуги національного роумінгу. Так само, абоненти Vodafone можуть реєструватися в мережі іншого оператора, наразі це також тільки мережа lifecell”, – заявили в оператора Vodafone.

Вдень 12 грудня Vodafone повідомив про тимчасові труднощі з доступом до програми My Vodafone. Сталося це через велике навантаження на канали обслуговування. При цьому з мобільними послугами все гаразд, мережа працює, заявив мобільний оператор у Facebook.

Lifecell повідомляє про збільшення кількості звернень у кол-центр, соціальні мережі та через інші канали комунікації.

“Водночас робота нашої мережі наразі стабільна. Труднощі можуть бути із поповненням рахунку, активацією нових абонентів, сайтом чи застосунком. P.S. Kyivstar, тримайтесь!”, – заявили у компанії lifecell.

МВС вже закликало просити про допомогу у нацгвардійців, поліцейських та прикордонників, які несуть службу у населених пунктах та на автодорогах. Також там закликають звертатись до пунктів незламності, де є можливість скористатися Wi-Fi.

Автор фото, Київстар

Аналіз кореспондента ВВС Святослава Хоменка: Російський слід?

Збій в роботі одного з найбільших операторів мобільного зв’язку України “Київстар” стався вранці 12 грудня і призвів якщо не до паралічу, то до дуже серйозних інфраструктурних проблем по всій країні. Це не жарти – абонентами “Київстару” є більш ніж 24 мільйони жителів України, тобто більше ніж половина населення країни.

Вранці у вівторок виявилося, що на телефонах цього оператора зник зв’язок і мобільний інтернет. Абоненти “Київстару” через технічні причини не змогли приєднатися на вежі інших операторів в рамках запущеного з початком великої війни національного роумінгу.

Труднощами зі зв’язком ситуація не обмежилася. Проблеми виникли з усім обладнанням, яке працює на мобільному інтернеті компанії. Наприклад, у кількох містах України перестали працювати банкомати і платіжні термінали, а у Львові через падіння “Київстару” довелося відключати вуличне освітлення вручну.

Сайт компанії ліг ще рано-вранці, служба підтримки теж не відповідала. У цих умовах в соцмережах почали поширюватися чутки про те, що аварія на “Київстарі” пов’язана з тим, що в головний офіс компанії прийшли з обшуками силовики.

Одним із співвласників “Київстару” називають російського олігарха Михайла Фрідмана. Останнім часом Київ націоналізував низку активів, які йому належать, тому інформація про проблеми і в цій компанії виглядала цілком логічно.

Але ближче до обіду “Київстар” також випустив заяву, в якій пояснив масштабний змій потужною хакерською атакою. Представниця компанії розповіла, що в її офіс дійсно прийшли представники правоохоронних органів і спецслужб – але виключно для фіксації наслідків протиправних дій, ні про які обшуки не йдеться. Більше того, додали в компанії, особисті дані користувачів “Київстару” не були скомпрометовані, а абоненти оператора отримають компенсацію за незручності.

Чи є в цій хакерській атаці “російський слід” – а така гіпотеза з врахуванням сьогоднішніх реалій виглядає більш ніж реалістично – в “Київстарі” не уточнили.

Профільний віцепрем’єр українського уряду Олександр Кубраков сказав журналістам, що ліквідація наслідків збою займе декілька годин.

З його оптимізмом різко контрастує свіжа новина про масштабну DDos-атаку на популярний додаток інтернет-банкінгу “Монобанк”.

Також на цю тему

Про автора

admin administrator