Силосорізання своїми руками

Авторadmin

Силосорізання своїми руками

Годівнички своїми руками — 30 ідей з фото

В холодний період птахи будуть раді отримати від нас трохи уваги та турботи. До того ж це зовсім не складно, адже пернаті досить невибагливі. Особливої майстерності саморобні годівнички від нас не вимагатимуть, тільки бажання їх зробити. Матеріали також довго шукати не знадобиться, адже зробити годівничку можна з того, що у вас вже є вдома або в гаражі. А якщо придумати ще й оригінальне оформлення саморобної конструкції, вона стане не тільки рятівником пташок, а й прикрасою вашого подвір’я. Сьогодні ми зібрали 30 фотоідей для створення годівничок своїми руками для вашого натхнення.

Годівнички своїми руками — 30 ідей з фото

Незалежно від того, яку конструкцію та матеріали для годівнички ви оберете, бажано врахувати наступні елементи:

  • Для неї слід зробити дах, який захистить їжу та гостей від опадів.
  • Зробіть широкий отвір, що дозволить пташці без перепон проникнути всередину годівнички та вибратись назад.
  • Обирайте досить стійкі матеріали, які зможуть витримати різні погодні умови.

З чого зробити годівничку?

Годівничка з жерстяної банки

У кожного в господарстві знайдеться жерстяна банка, тому ви легко можете використати її для створення пташиної годівнички. Вам потрібно згладити гострі краї, пофарбувати її яскравими фарбами та підвісити на гачок. Ви також можете приклеїти невелику палку ззовні, щоб пташки могли на ній посидіти.

Годівничка із мисок

Візьміть глибокі миски та скріпіть їх так, щоб був нижній ярус (а можна і декілька) для їжі, а зверху перевернута миска, яка слугуватиме дахом.

Годівничка зі скляної банки

Скляні банки нам також згодяться — у них можна насипати корм та підвісити за допомогою дроту.

Годівничка з дерев’яних паличок

Палички з-під морозива — ідеальний варіант «будівельного» матеріалу для годівнички. З них можна склеїти навіть справжню пташину хатинку, а для краси пофарбувати.

Читайте також наші статті:

Годівничка з горщиків

Для створення глиняної годівнички нам знадобляться старі горщики для квітів. Потрібно просвердлити отвори для подачі їжі та прикріпити горщик до підставки.

Годівничка з посуду

Керамічна чашка та блюдце стануть ідеальною годівничкою для маленьких пташок, якщо їх між собою скріпити. Також ви можете використати старий заварник — в ньому потрібно буде закрити носик (щоб корм не випадав). До речі, годівнички можна не тільки підвішувати, а й закріплювати на різноманітних підставках.

Годівничка зі скляної пляшки

Зі скляної пляшки можна зробити різні види годівничок. Наприклад, вирізати отвори в нижній частині пляшки, закріпити її до блюдця та підвісити на дроті. Також перевернуту пляшку можна прикріпити до фанери.

⇒ Всі фото відкриваються у повному розмірі, якщо на них клікнути!

Вироби зі скла (130 фото ідей): покрокова інструкція створення красивих та незвичайних виробів зі скла своїми руками

Розмаїття підручних матеріалів дозволяє створити незвичайні вироби своїми руками. Напевно, у кожного в будинку присутні елементи зі скла, які не вписуються в інтер’єр. Скляні вироби можна використовувати для створення красивих аксесуарів.

У даному матеріалі ми розповімо про вироби зі скла своїми руками. Їх можна виготовити з цілого чи розбитого матеріалу.

Сучасні техніки дозволяють перетворити глянцеву поверхню на матову основу, зробити обтічну фігуру або складне панно, яке впишеться в дизайн приміщення.

Як працювати зі склом?

Перш ніж зробити вироби зі скла необхідно ознайомитися з тонкощами робочого процесу. Завдяки навичкам та знанням вдається створювати чудові та чарівні вироби.

Які прийоми хитрощів знадобляться для обробки поверхні та бічних граней? Фахівці рекомендують дотримуватися кількох порад:

  • Для обробки великих стекол знадобиться спеціальний склоріз.
  • Завдяки цьому обладнанню вдається акуратно оформити бічні грані та вирізати необхідні деталі;
  • Щоб грані не були гострими, їх шліфують за допомогою наждачного паперу;
  • Для створення матової основи знадобиться використання порошку для чищення, в основі якого присутні великі гранули;
  • Для створення наскрізних отворів використовують дриль із тонким свердлом. Однак робочу поверхню змащують невеликою кількістю скипидару та каніфоллю.

Робити дриль необхідно на низькій швидкості. Суміш повинна рівномірно заповнювати поглиблення, доки на поверхні скла не з’явиться отвір;

  1. Для очищення поверхні необхідно використовувати пилосос. Завдяки йому вдається видалити скляний пил;
  2. Не варто забувати про техніку безпеки. Особливу увагу приділяють очам. Для цього знадобляться прозорі окуляри.;
  3. Для фарбування скляних поверхонь використовують набір акрилових фарб, жовті віск.
  4. Воскову основу попередньо розчиняють у скипидарі. Далі, до рідкої основи додають сикатив.
  5. Ця речовина дозволяє збільшити швидкість сушіння. У віск можна додавати сухі барвники.

Як робити соломорізку своїми руками?

Соломорізка – незамінний помічник у сільському господарстві. За допомогою даного обладнання подрібнюють не тільки солому, а й інші культури, а також кормову продукцію для тварин. Подрібнену солому можна буде використовувати відразу ж, і проблем зі зберіганням не виникає на відміну від непереробленої.

Пристрій подрібнювача сіна і соломи

Всі соломорізки схожі за конструкцією, мають однаковий набір елементів, а також аналогічний принцип роботи. Різниця тільки в габаритах обладнання – існують промислові подрібнювачі, необхідні для переробки великої кількості сировини, а є компактні, які використовуються в невеликих господарствах. У конструкцію соломорізки входять такі елементи:

  • Електромотор – основна деталь, яка приводить у рух весь апарат. Його потужність залежить від розмірів соломорізки.
  • ^ (бункер) для завантаження сировини, розміри якої також залежать від величини подрібнювача.
  • Металева рама, на якій розміщений двигун.
  • Кронштейн, що фіксує мотор і приймає на себе його вібрації.
  • Опори у вигляді треноги, що дозволяють конструкції залишатися нерухомою. Висота залежить від розміру двигуна.
  • Ножі (від 2 до 4) і вал, що здійснюють сам процес подрібнення.
  • Вивантажувальний механізм – бічний елемент конструкції, що служить для вивантаження подрібненої сировини.

Деякі моделі оснащені молотковою дробаркою, тому не тільки забезпечують подрібнення тюків і валків, але також розмочують готовий продукт.

Соломорізка – незамінний у сільському господарстві інструмент. З її допомогою можна спресувати сировину в тюки або валки, щоб вони займали менше місця при зберіганні.

Як зробити дробарку з пральної машини?

Соломорізка – апарат, який коштує недешево. Взагалі, її конструкція досить примітивна, тому прилад можна зробити самостійно, витративши на це деякі зусилля. До того ж у більшості людей стоїть без діла стара техніка. Потрібно лише знайти необхідні для створення дробарки деталі і витратити деякий час, щоб її зібрати.

Для виготовлення соломорізки підійде будь-яка модель радянської пральної машини з циліндричним баком. Конструкція вийде досить проста і буде працювати за тим же принципом, що і кавомолка. Ось що знадобиться для виготовлення такої соломорізки:

  • бак і двигун від пральної машинки;
  • провід з виделкою;
  • ємність під відходи (можна використовувати звичайне відро);
  • кнопка для запуску;
  • металеві куточки для рами;
  • стара ножівка, яка піде на виготовлення ножів;
  • болти, гайки і втулки для з’єднання деталей.

Замість активатора в пральну машину встановлюють ножі, які перероблятимуть культури. При необхідності обрізають корпус до потрібної висоти. Зовні приробляють бункер і вловлювач сировини (на нього нелішнім буде закріпити мішок, щоб сировина не розліталася). Їх краще зробити з пластмасових відер, так як вони не іржавіють. Потім за допомогою зварювального апарату необхідно спорудити раму інструменту, де будуть закріплюватися всі інші елементи. Рама – найважливіша деталь конструкції. Після цього її поміщають на ніжки.

Далі потрібно запустити порожню соломорізку, щоб перевірити, чи працюють ножі і двигун. Якщо все функціонує, можна сміливо починати експлуатацію апарату.

Крім періодичної заточки ножів, дробарка не вимагає ніякого догляду.

Саморобний варіант з болгарки

Болгарка – необхідний інструмент, який є в навіть самому невеликому господарстві. З неї також можна зробити соломорізку своїми руками. Крім болгарки ще будуть потрібні:

  • болти і гайки, сталеві куточки;
  • ножі або диски для різання;
  • сітка;
  • посудину для перемолотого сировини;
  • рама.

Щоб зробити соломорізку, нарізані куточки за допомогою зварювального апарату перетворюють на раму, на яку відразу фіксують болгарку валом вгору. Після цього до корпусу пили прикріплюють зварний кожух з вихідним отвором збоку, на який рекомендується надіти мішок, щоб відходи дроблення не розліталися в усі боки.

Такий варіант підійде для будинку, щоб подрібнити невелику кількість сировини.

У деяких журналах про науку і техніку можна знайти багато порад, як і з чого зробити соломорізку. Там же представлені креслення і схеми складання.

Використовуємо підручні засоби

Можна самостійно виготовити дуже популярні роторні соломорізки, які мають безліч плюсів:

  • апарат сам викидає перероблену сировину;
  • його можна використовувати не тільки на вулиці, а й у будь-якому приміщенні;
  • легко збирається і розбирається.

Є декілька найпоширеніших способів. Варто заздалегідь вивчити всі можливі варіанти, а потім тільки вирішити, як саме виготовити таку конструкцію.

Можна виготовити соломорізку з використанням електричного триммера. На ніжки поміщається будь-яка ємність, в якій буде подрібнюватися сировина. Внизу прорізають отвір і під’єднують штангу з подрібнювальним ножем. Другий кінець штанги прикріплюється до триммера.

Раніше широке застосування мав спосіб виготовлення дробарки з ручної коси. Робили відкритий зверху і з боків ящик, кріпили його на ніжках, а в якості ножа служила звичайна коса, завдяки вигнутій формі якої солому з ящика можна було легко захопити і подрібнити. На ніжках фіксували педаль і, натискаючи на неї, приводили в рух механізм.

В обох випадках ємність для переробленої сировини можна зробити зі звичайної бочки.

Соломорізку можна зробити навіть з газового балона. Для цього зрізають його верхню і нижню частини. Збоку прорізається отвір, через який буде виходити подрібнена сировина. Всю конструкцію фіксують на металевих ніжках, а внизу прикріплюють двигун.

Якщо є всі необхідні інструменти і деталі, зробити соломорізку своїми руками за один день, особливо якщо є навички слюсарних і зварювальних робіт, не складе труднощів. Але навіть якщо на роботу піде набагато більше часу, це дозволить не витрачати чималі суми на купівлю соломорізки, що є великим плюсом.

Як робити соломорізку своїми руками, сомтріть у відео нижче.

Про автора

admin administrator