Що входить до складу соку

Авторadmin

Що входить до складу соку

Шлунковий сік – це прозора рідина, що має кислу реакцію і містить муцин (слиз), ферменти (пепсин, ліпазу) й хлоридну кислоту. За добу в людини виділяється 1,5-2 л шлункового соку.15 трав. 2018 р.

В одній склянці свіжо вичавленого соку містяться: вуглеводи, вітаміни, мінеральні речовини, рослинні ферменти й гормони, органічні кислоти, фітонциди, флавоноїди, поліфеноли та ін. При різноманітній соковій продукції, представленій на прилавках супермаркетів, важко розібратись, що обрати для споживання.

Основним неорганічним компонентом шлункового соку є соляна кислота у вільному та зв'язаному з протеїнами стані. Також до складу входять хлориди, фосфати, сульфати, карбонати натрію, калію, кальцію та ін. Серед органічних сполук — білки, муцин (слиз), лізоцим, ферменти (ензими) пепсин, продукти метаболізму.

Що краще пити для здоров'я: сік чи нектар Звичайно, найкориснішим вважається непастеризований фруктовий сік (фреш). Він і спрагу втамує, і забезпечить організм всім необхідним для здоров'я. В напоях, які не піддавалися термічному обробленню, зберігаються практично всі речовини натуральних фруктів та овочів.

Концентрат представляє собою фруктовий сік з якого вже вилучена зайва вода. Виготовляється методом щадного уварювання та сепарування у вакуум-випарних апаратах. У ньому немає волокон, освітлений без додавання цукру, консервантів та харчових барвників.

Березовий сік консервують, заморожують, готують сироп, квас, лимонад, також настоюють на сухофруктах, ягідному соку і різних травах.





Безбарвна, сильно кисла (pH 1—1,5 у людей), злегка опалесцентна рідина. Шлунковий сік на 99,4 % містить воду (Н2О), в якій розчинені основні компоненти — ферменти, соляна кислота і лукоїди. Основним неорганічним компонентом шлункового соку є соляна кислота у вільному та зв’язаному з …

Про автора

admin administrator