Скільки грам важить маленький снікерс

Авторadmin

Скільки грам важить маленький снікерс

Зміст:

Снікерс калорії. Калорійність “снікерсу” та його склад

Батончики Снікерс популярні у всьому світі. Виробниками він позиціонується як енергетичний продукт – відмінний утолювач голоду. Але це не означає, що його потрібно щодня по кілька штук. Їм можна дуже легко завдати своєму організму істотної шкоди. Давайте ж розберемося, чим так небезпечний Снікерс.

Правда про Снікерс

Хтось не уявляє собі життя без цієї шоколадки, а хтось стверджує, що вона дуже шкідлива, вольовим рішенням відмовляючись від ласощів. Цей батончик, як і багато інших смакот, прийшов до нас з Америки. І в перші роки своєї появи справді славився поживністю – за це багато хто вважав його корисною. Але що більше цього продукту стало вироблятися, то менш смачним він ставав. Змінювався і його склад, який почав включати дедалі більше ненатуральних компонентів. Але вартість у своїй не знижувалася, лише зростала.
Напевно, більшість із нас пробувала цю цукерку на смак. А тим, хто ще жодного разу не купував цей батончик, варто сказати, що складається він із нуги, карамелі, смаженого арахісу та залитий молочним шоколадом. Сьогодні роблять Снікерси і з фундуком чи насінням соняшника. Калорійність 100 г продукту – цілих 507 калорій. І це при тому, що великий батончик таки важить 100 грам! Є ще й міні-порція. Її вага – 50 грам. В цьому випадку за один раз ви з’їдаєте 254 ккал, що, погодьтеся, теж чимало.

Склад Снікерса

Крім калорійності, про яку вже було сказано, потрібно звернути увагу і на харчову цінність 100 г цих ласощів:

  • 9,3 г білків;
  • 28 г жирів;
  • 54,6 г вуглеводів.

Варто зазначити, що при створенні одного батончика використано цілих – 27 г цукру.

До шкідливих хімічних складових цих ласощів варто віднести:

  • соєвий лецитин;
  • пальмова олія;
  • знежирене сухе молоко;
  • ароматизатори;
  • підсилювачі смаку, підсолоджувачі;
  • барвники.

Їсти чи не їсти?

Карієс, серцеві захворювання, проблеми з судинами, захворювання підшлункової залози і, звичайно ж, надмірна вага – це лише частина проблем зі здоров’ям, які можуть виникнути при постійному споживанні цих шоколадних ласощів.
Все це означає, що їсти такий продукт часто не варто. Звичайно, іноді для підняття настрою можна потішити себе маленькою порцією. Але захоплюватися Снікерсами не можна, особливо якщо ви прагнете ідеальної фігури. Пам’ятайте, нормальна вага і ці ласощі несумісні!

“Снікерс”, мабуть, один із найпопулярніших шоколадних батончиків у світі. Виробляється він на фабриці Марс з 1923 року. З того часу рецептура його виготовлення не змінилася. Незважаючи на те, що калорійність “Снікерса” висока, його популярність серед шоколадних батончиків не зменшується. Він давно перестав бути просто шоколадкою, а перетворився на символ, який став невід’ємною частиною поп-культури. Продажі цього батончика приносять компанії “Марс” до двох мільярдів доларів на рік. На сьогоднішній день шоколад випускається у різних форматах упаковок.

Калорійність «Снікерс» та його склад

Основу всіма улюбленого батончика складає шар нуги, упереміш зі смаженим арахісом та молочний шоколад. Крім основних інгредієнтів в батончик входить пальмова олія, кукурудзяний сироп, сіль, яєчні білки, знежирене молоко, а також невелика кількість соєвої олії. Нещодавно в деяких шоколадках замість арахісу почали використовувати мигдаль, лісовий горіх і навіть ядра соняшника. Для тих, хто стежить за своєю фігурою та вважає калорії, вся інформація про калорійність “Снікерса” знаходиться на задній стороні його обгортки. Калорійність одного середнього батончика становить 250 ккал, вуглеводів у ньому міститься близько 28 г, білка – 4,15 г, а також 13 г жиру. У невеликих кількостях у “Снікерсі” містяться такі корисні речовини, як цинк, фосфор, кальцій, калій, вітаміни А та В.

У великого “Снікерса” калорійність вища. У 100 г міститься 506 ккал, 27,4 г жиру, 8,3 г білків, 56 г вуглеводів. Не всі знають, що в одному середньому батончику знаходиться 16 смажених горішків. Оскільки щодня у світі виготовляється близько п’ятнадцяти мільйонів батончиків, витрата арахісу становить близько 99 т.

Морозиво «Снікерс». Калорійність та склад

Мабуть, одним із найусніших ласощів є вершкове морозиво «Снікерс» з арахісом та карамеллю. На свій смак воно чимось нагадує охолоджений батончик. На прилавках магазинів можна знайти кілька видів:

  • Морозиво-батончик. До його складу входять вершки, цукор, знежирене згущення та звичайне молоко, сіль, глюкозний сироп, горіхи, суха молочна сироватка, молочний жир, терте какао і какао-масло, емульгатори, а також натуральні ароматизатори. Калорійність такого батончика становить 180 ккал.
  • Морозиво у відерці складається з знежиреного молока, какао порошку, емульгаторів, солі, смаженого арахісу, пальмової олії, сухого молока, лактози, молочної сироватки. У шоколадний прошарок входять згущене знежирене молоко з цукром, глюкозний сироп, рослинний жир, емульгатор, стабілізатор, ароматизатори. На 100 г такого продукту припадає 209 ккал.
  • Рожок. Має склад такий самий, як морозиво-батончик «Снікерс». Єдина відмінність – вафельний ріжок. Калорійність 100 мл ріжка становить 229 ккал.
  • Мультипак. Його склад ідентичний батончику “Снікерс”. Але на 100 г такого морозива припадає 338 ккал.

“Снікерс” – це висококалорійні ласощі, які вважаються суперживильними і містять багато білка. Батончик складається з молочного шоколаду, подрібненого арахісу (мигдалю або лісового горіха), карамелі, виробляє компанія Mars. Існує кілька різновидів цих ласощів: міні-цукерки, великі та маленькі батончики, а також морозиво. У великому “Снікерсі” міститься чверть добової норми калорій і близько 7 чайних ложок цукру, тому зловживання цукерками призводить до швидкого набору жирової маси тіла, харчової залежності та різних захворювань. Батончик можна використовувати як перекус після стомлюючої фізичної роботи, але включати в свій щоденний раціон категорично не рекомендується.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ!
Ворожка баба Ніна:
“Грошей завжди буде надміру, якщо під подушку покласти…” Читати докладніше >>

Калорійність “Снікерса”

Калорійність “Снікерса
” з лісовим горіхом складає 510 кілокалорій на 100 г шоколадного батончика. У середньому кількість вуглеводів на одній шт. – понад 50 г та близько 10 г чистого протеїну.

Таблиця калорійності та харчова цінність Снікерса – КБЖУ:

Склад, користь та шкода

До складу батончика “Снікерс” входять такі основні інгредієнти:

  • нуга;
  • шоколадна глазур;
  • лісовий горіх чи арахіс.

Крім цих продуктів, у цукерки кладуть харчові добавки, ароматизатори, рослинні жири та велику кількість цукру (близько 30 г на одну порцію).

Користь “Снікерса” полягає в заряді бадьорості та підвищенні життєвого тонусу, а також горіхи покращують роботу мозку. Шоколад збільшує настрій. Але шкода цього батончика набагато більша: величезна кількість цукру сприяє ожирінню.

Регулярне вживання ласощів призводить до проблем з яснами, карієсу, серцевої недостатності та шкірних висипів. У цьому ласощі були виявлені транс-жири, які провокують інфаркти, послаблюють імунітет, погіршують пам’ять, сприяють розвитку онкологічних захворювань та негативно впливають на всі системи органів.

Протипоказання до вживання продукту:

  • Цукровий діабет.
  • Підвищений тиск.
  • Надмірна маса тіла.
  • Хвороби серцево-судинної системи.
  • Індивідуальна нестерпність.
  • Діатез та харчові отруєння.

І трохи про секрети…

Історія однієї з наших читачок Аліни Р.:

Особливо пригнічувала мене моя вага. Я сильно набрала, після вагітності важила як 3 сумоїсти разом, а саме 92кг при зростанні в 165. Думала живіт зійде після пологів, але ні навпаки стала набирати вагу. Як впоратися з перебудовою гормонального фону та ожирінням? Адже ніщо так не спотворює чи молодить людину, як її постать. У свої 20 років я вперше дізналася, що повних дівчат називають “ЖІНКА”, і що “таких розмірів не шиють”. Далі у 29 років розлучення з чоловіком та депресія…

Але що зробити, щоб схуднути? Операція лазерна ліпосакція? Дізнавалася – не менше 5 тисяч доларів. Апаратні процедури – LPG-масаж, кавітація, RF-ліфтінг, міостимуляція? Трохи доступніше – курс коштує від 80 тисяч гривень із консультантом дієтологом. Можна звичайно намагатися бігати на біговій доріжці, до запаморочення.

І коли на цей час знайти? Та й все одно дуже дорого. Особливо зараз. Тому для себе я обрала інший спосіб.

Продукція повсюдно, навіть у вуличних кіосках, стала звичною своєю різноманітністю. Незалежно від марки, до них “прилипло” загальна назва – “снікерс”. Склад цієї специфічної кондитерської продукції, створеної “на один перекус” і важить приблизно 60 грам, відрізняється у різних марок і виробників, але є у батончиків і загальна риса. Вони повинні мати неодмінну комбіновану начинку та шоколадний шар, що покриває її. З’явився цей продукт з легкої руки одного американського власника невеликої фабрики в XIX столітті і з того часу переможно йде по планеті. Давайте розламаємо (або розкусимо) класичний “Снікерс” і подивимося, що у нього всередині.

Довгий шлях торгових марок

“Милки Уей”, “Баунті”, “Твікс”, “Снікерс”, “Ем-енд-Емс” – що всі ці заморські ласощі мають спільного з “Марсом”? Нічого космічного. Просто Марс – це прізвище таке. Спочатку її носив засновник сімейного бізнесу, Френк, який ліпив разом із дружиною Етель шоколадні батончики на продаж. Справи різко пішли в гору орієнтовно в 1920 році, коли їм вдалося створити справжній кондитерський шедевр – Чумацький Шлях. З того часу у фірми постійно з’являлися новинки, і ця традиція зберігається і донині, коли компанія перетворилася на величезну корпорацію, що має відділення по всьому світу.

Батончики різних марок представлялися на ринку орієнтовно у наступній хронології:

1932 – «Три мушкетери»;

У наведених даних може бути деяка плутанина, пов’язана зі зміною торгових назв продукції. Так, він був добре відомий батончик «Марафон» (Marathon), а в США та інших країнах він був відомий як «Снікерс». Склад, рецептура та технологія виробництва нічим не відрізнялися. “Занадто американську” назву Raider наблизили до європейського ринку і перейменували його в печиво “Твікс”. Загалом, були задіяні складні дослідження, що супроводжувалися і отримали назви «ребрендингу» і «ренеймінгу». 1991 року всі ці напрацювання прийшли до України.

Рекламна стратегія

Калорійність Снікерса є одночасно його сильною і слабкою стороною. Він справді поживний, і це його властивість знайшло свій відбиток у рекламної стратегії продукту. Мало хто вміє так продавати свій товар, як американці, і цьому в них, безперечно, треба вчитися. Перед тим як поставити свою продукцію на якийсь національний ринок, вони ретельно досліджують його традиційно-гастрономічні особливості, а вже потім виробляють масове вторгнення товару. У країнах СНД дуже популярний футбол, ось і вирішено було наголосити на представників цього виду спорту, що вимагає багато енергії. Загалом, «з’їв і порядок!» Хоча, як у нас кажуть, зрозуміло і їжу, що наїстися 58-грамовим батончиком здоровенний футболіст навряд чи зможе.

Також дуже популярний заклик не гальмувати, а «снікерсувати» на повну силу.

Харчова цінність

Різноманітність змісту

Не тільки від розміру та маси залежить калорійність «Снікерса», а й від його начинки. Щоправда, виробник, йдучи назустріч споживачеві, намагається стандартизувати величину харчової цінності своєї продукції, зате спокушає його новими видами та смаками. Класичний арахісовий батончик – перший і довгий час єдиний вид цієї насолоди від фірми «Марс». «Снікерс» з важливим 81 грам (2 міні-батончики по 41 г), з’явився відносно недавно. Він, звичайно, коштує дорожче, адже сировини виробник не шкодує. Додане слово “хард” означає підвищений вміст компонента начинки. Все вищезгадане стосується і батончика з мигдалем. А ще є «Снікерс» із соняшниковим насінням. Що буде далі – невідомо, але до кеш’ю, мабуть, не дійде: продукція не позиціонується як елітна. Загальна політика компанії – максимальна доступність та демократичність.

І вінчає горіхи, що наповнюють «Снікерс», шоколад.

Що ще всередині

Як прийнято, склад харчового продукту поділено на три основні категорії. Так ось, білків у 100 грамах батончика міститься 7,5 г, вуглеводів 55 г, а жирів 26 г. Усі разом становить мало не чверть денної норми споживання відповідних складових середнього людського раціону. Іншими словами, калорійність Снікерса така, що якщо з’їсти його грам 400, то з голоду померти не вийде.

Що стосується загальних та зрозумілих назв інгредієнтів, то вони, у свою чергу, діляться також на дві основні частини:

1. Глазур, якою покритий «Снікерс» (шоколад), робиться з олії молока цільного, знежиреного сухого та порошкового, молочного жиру, лактози та ваніліну.

2. Начинка складається з одного із згаданих варіантів горіха, сухого сиропу глюкозного, цукру та пальмової олії.

Докладніша інформація вказана на упаковці будь-якого батончика.

Деякі цікаві відомості про «Снікерс» в Україні

З 1996 року українські “Снікерси”, виготовлені в Ступіно, їсть вся Європа, часом про це навіть не підозрюючи.

Слово «Снікерс» перекладається українською мовою як «іржання», або «смішок».

Кожен батончик покритий зверху особливим «візерунок», сформованим із шоколаду, що є одним із своєрідних видів захисту від підробок.

Київський (ступинський) офіс компанії «Марс» управляє збутом усієї різноманітної продукції, у тому числі і «Снікерсів», у дванадцяти пострадянських країнах та Монголії.

У 2012 році було відкрито ще одну «батончикову» фабрику, цього разу в Ульянівській області.

Компанія «Марс» є одним із найбільших іноземних інвесторів у українську економіку.

Шоколадний батончик «Снікерс» вперше був зроблений засновником компанії «Марс» Френком Марсом у 1923 році. Названий батончик був на честь коханого коня сім’ї Марса.

Він спочатку позиціонувався на ринку не лише як ласощі, а й як калорійний продукт, що надає сили.

У України “Снікерс” з’явився в 1991 році, разом з іншою продукцією Марс. Завдяки масованій телевізійній підтримці став широко відомий рекламний слоган «Полон горіхів – з’їв і порядок». Популярність «Снікерс» у молоді призвела до появи ще одного не менш відомого слогана – «Не гальмуй – снікерсні!»

Згідно з дослідженням компанія «Profi Online Research», кожен п’ятий хлопець в Україні купує шоколадний батончик щодня. Причому «Снікерс» найпопулярніший у рейтингу переваг.

«Снікерс» завдяки своїй калорійності включається до раціону американських солдатів. Також відомо, що обгортки від батончиків «Снікерс» знаходили на позиціях бойовиків під час війни у ​​Чечні.

Класичний «Снікерс» – це батончик з карамеллю, нугою та арахісом. Також випускаються варіанти з насінням та лісовим горіхом. Вага батончиків “Снікерс” – 42 г, 55 г, 81 г і 95г.

Румія
(19 грудня 2016)

Чому власники франшизи не стежать за якістю продукту? Арахіс, що підгорів, наприклад, дуже часто потрапляє в шоколад. Чи перевіряють франчайзери якість.

нова ідея для вашого продукту

Загалом їм і їм. Існує креативка для продукту. тел для зв’язку 89523087851 або електронна пошта. Чекатиму діалогу з представником компанії з просування продуктів на ринку

за якою електронною адресою можна надіслати Вам своє резюме?
тел.для зв’язку: +79376401000

Снікерс з Лісовими горіхами

Завжди обожнювала Снікерс, але з минулого року, на жаль, оригінальний – з арахісом – батончик їсти не можу – алергія: , ззаду попереджається, що він з АРАХІСОМ і додаванням подрібненого лісового горіха.

завжди за нього!

Снікерс – найкращий батончик із усіх! Ситний, смачний і особливо тішить наявність арахісу, де його майже більше не знайдеш. А вся критика – це всього лише проста балаканина.

навіщо себе вбивати?

Дивно, що людина піддається на безглузде припущення, що батончик “Snickers” – хороша заміна звичайної їжі. Ви самі подумайте – це і постійні розлади шлунка, і зайва вага та прищі. А якщо дивитися на склад, то можна все самому зрозуміти.

При написанні відгуку постарайтеся описати

Снікерс калорії. Калорійність “снікерсу” та його склад

Батончики Снікерс популярні у всьому світі. Виробниками він позиціонується як енергетичний продукт – відмінний утолювач голоду. Але це не означає, що його потрібно щодня по кілька штук. Їм можна дуже легко завдати своєму організму істотної шкоди. Давайте ж розберемося, чим так небезпечний Снікерс.

Правда про Снікерс

Хтось не уявляє собі життя без цієї шоколадки, а хтось стверджує, що вона дуже шкідлива, вольовим рішенням відмовляючись від ласощів. Цей батончик, як і багато інших смакот, прийшов до нас з Америки. І в перші роки своєї появи справді славився поживністю – за це багато хто вважав його корисною. Але що більше цього продукту стало вироблятися, то менш смачним він ставав. Змінювався і його склад, який почав включати дедалі більше ненатуральних компонентів. Але вартість у своїй не знижувалася, лише зростала.
Напевно, більшість із нас пробувала цю цукерку на смак. А тим, хто ще жодного разу не купував цей батончик, варто сказати, що складається він із нуги, карамелі, смаженого арахісу та залитий молочним шоколадом. Сьогодні роблять Снікерси і з фундуком чи насінням соняшника. Калорійність 100 г продукту – цілих 507 калорій. І це при тому, що великий батончик таки важить 100 грам! Є ще й міні-порція. Її вага – 50 грам. В цьому випадку за один раз ви з’їдаєте 254 ккал, що, погодьтеся, теж чимало.

Склад Снікерса

Крім калорійності, про яку вже було сказано, потрібно звернути увагу і на харчову цінність 100 г цих ласощів:

  • 9,3 г білків;
  • 28 г жирів;
  • 54,6 г вуглеводів.

Варто зазначити, що при створенні одного батончика використано цілих – 27 г цукру.

До шкідливих хімічних складових цих ласощів варто віднести:

  • соєвий лецитин;
  • пальмова олія;
  • знежирене сухе молоко;
  • ароматизатори;
  • підсилювачі смаку, підсолоджувачі;
  • барвники.

Їсти чи не їсти?

Карієс, серцеві захворювання, проблеми з судинами, захворювання підшлункової залози і, звичайно ж, надмірна вага – це лише частина проблем зі здоров’ям, які можуть виникнути при постійному споживанні цих шоколадних ласощів.
Все це означає, що їсти такий продукт часто не варто. Звичайно, іноді для підняття настрою можна потішити себе маленькою порцією. Але захоплюватися Снікерсами не можна, особливо якщо ви прагнете ідеальної фігури. Пам’ятайте, нормальна вага і ці ласощі несумісні!

“Снікерс”, мабуть, один із найпопулярніших шоколадних батончиків у світі. Виробляється він на фабриці Марс з 1923 року. З того часу рецептура його виготовлення не змінилася. Незважаючи на те, що калорійність “Снікерса” висока, його популярність серед шоколадних батончиків не зменшується. Він давно перестав бути просто шоколадкою, а перетворився на символ, який став невід’ємною частиною поп-культури. Продажі цього батончика приносять компанії “Марс” до двох мільярдів доларів на рік. На сьогоднішній день шоколад випускається у різних форматах упаковок.

Калорійність «Снікерс» та його склад

Основу всіма улюбленого батончика складає шар нуги, упереміш зі смаженим арахісом та молочний шоколад. Крім основних інгредієнтів в батончик входить пальмова олія, кукурудзяний сироп, сіль, яєчні білки, знежирене молоко, а також невелика кількість соєвої олії. Нещодавно в деяких шоколадках замість арахісу почали використовувати мигдаль, лісовий горіх і навіть ядра соняшника. Для тих, хто стежить за своєю фігурою та вважає калорії, вся інформація про калорійність “Снікерса” знаходиться на задній стороні його обгортки. Калорійність одного середнього батончика становить 250 ккал, вуглеводів у ньому міститься близько 28 г, білка – 4,15 г, а також 13 г жиру. У невеликих кількостях у “Снікерсі” містяться такі корисні речовини, як цинк, фосфор, кальцій, калій, вітаміни А та В.

У великого “Снікерса” калорійність вища. У 100 г міститься 506 ккал, 27,4 г жиру, 8,3 г білків, 56 г вуглеводів. Не всі знають, що в одному середньому батончику знаходиться 16 смажених горішків. Оскільки щодня у світі виготовляється близько п’ятнадцяти мільйонів батончиків, витрата арахісу становить близько 99 т.

Морозиво «Снікерс». Калорійність та склад

Мабуть, одним із найусніших ласощів є вершкове морозиво «Снікерс» з арахісом та карамеллю. На свій смак воно чимось нагадує охолоджений батончик. На прилавках магазинів можна знайти кілька видів:

  • Морозиво-батончик. До його складу входять вершки, цукор, знежирене згущення та звичайне молоко, сіль, глюкозний сироп, горіхи, суха молочна сироватка, молочний жир, терте какао і какао-масло, емульгатори, а також натуральні ароматизатори. Калорійність такого батончика становить 180 ккал.
  • Морозиво у відерці складається з знежиреного молока, какао порошку, емульгаторів, солі, смаженого арахісу, пальмової олії, сухого молока, лактози, молочної сироватки. У шоколадний прошарок входять згущене знежирене молоко з цукром, глюкозний сироп, рослинний жир, емульгатор, стабілізатор, ароматизатори. На 100 г такого продукту припадає 209 ккал.
  • Рожок. Має склад такий самий, як морозиво-батончик «Снікерс». Єдина відмінність – вафельний ріжок. Калорійність 100 мл ріжка становить 229 ккал.
  • Мультипак. Його склад ідентичний батончику “Снікерс”. Але на 100 г такого морозива припадає 338 ккал.

“Снікерс” – це висококалорійні ласощі, які вважаються суперживильними і містять багато білка. Батончик складається з молочного шоколаду, подрібненого арахісу (мигдалю або лісового горіха), карамелі, виробляє компанія Mars. Існує кілька різновидів цих ласощів: міні-цукерки, великі та маленькі батончики, а також морозиво. У великому “Снікерсі” міститься чверть добової норми калорій і близько 7 чайних ложок цукру, тому зловживання цукерками призводить до швидкого набору жирової маси тіла, харчової залежності та різних захворювань. Батончик можна використовувати як перекус після стомлюючої фізичної роботи, але включати в свій щоденний раціон категорично не рекомендується.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ!
Ворожка баба Ніна:
“Грошей завжди буде надміру, якщо під подушку покласти…” Читати докладніше >>

Калорійність “Снікерса”

Калорійність “Снікерса
” з лісовим горіхом складає 510 кілокалорій на 100 г шоколадного батончика. У середньому кількість вуглеводів на одній шт. – понад 50 г та близько 10 г чистого протеїну.

Таблиця калорійності та харчова цінність Снікерса – КБЖУ:

Склад, користь та шкода

До складу батончика “Снікерс” входять такі основні інгредієнти:

  • нуга;
  • шоколадна глазур;
  • лісовий горіх чи арахіс.

Крім цих продуктів, у цукерки кладуть харчові добавки, ароматизатори, рослинні жири та велику кількість цукру (близько 30 г на одну порцію).

Користь “Снікерса” полягає в заряді бадьорості та підвищенні життєвого тонусу, а також горіхи покращують роботу мозку. Шоколад збільшує настрій. Але шкода цього батончика набагато більша: величезна кількість цукру сприяє ожирінню.

Регулярне вживання ласощів призводить до проблем з яснами, карієсу, серцевої недостатності та шкірних висипів. У цьому ласощі були виявлені транс-жири, які провокують інфаркти, послаблюють імунітет, погіршують пам’ять, сприяють розвитку онкологічних захворювань та негативно впливають на всі системи органів.

Протипоказання до вживання продукту:

  • Цукровий діабет.
  • Підвищений тиск.
  • Надмірна маса тіла.
  • Хвороби серцево-судинної системи.
  • Індивідуальна нестерпність.
  • Діатез та харчові отруєння.

І трохи про секрети…

Історія однієї з наших читачок Аліни Р.:

Особливо пригнічувала мене моя вага. Я сильно набрала, після вагітності важила як 3 сумоїсти разом, а саме 92кг при зростанні в 165. Думала живіт зійде після пологів, але ні навпаки стала набирати вагу. Як впоратися з перебудовою гормонального фону та ожирінням? Адже ніщо так не спотворює чи молодить людину, як її постать. У свої 20 років я вперше дізналася, що повних дівчат називають “ЖІНКА”, і що “таких розмірів не шиють”. Далі у 29 років розлучення з чоловіком та депресія…

Але що зробити, щоб схуднути? Операція лазерна ліпосакція? Дізнавалася – не менше 5 тисяч доларів. Апаратні процедури – LPG-масаж, кавітація, RF-ліфтінг, міостимуляція? Трохи доступніше – курс коштує від 80 тисяч гривень із консультантом дієтологом. Можна звичайно намагатися бігати на біговій доріжці, до запаморочення.

І коли на цей час знайти? Та й все одно дуже дорого. Особливо зараз. Тому для себе я обрала інший спосіб.

Продукція повсюдно, навіть у вуличних кіосках, стала звичною своєю різноманітністю. Незалежно від марки, до них “прилипло” загальна назва – “снікерс”. Склад цієї специфічної кондитерської продукції, створеної “на один перекус” і важить приблизно 60 грам, відрізняється у різних марок і виробників, але є у батончиків і загальна риса. Вони повинні мати неодмінну комбіновану начинку та шоколадний шар, що покриває її. З’явився цей продукт з легкої руки одного американського власника невеликої фабрики в XIX столітті і з того часу переможно йде по планеті. Давайте розламаємо (або розкусимо) класичний “Снікерс” і подивимося, що у нього всередині.

Довгий шлях торгових марок

“Милки Уей”, “Баунті”, “Твікс”, “Снікерс”, “Ем-енд-Емс” – що всі ці заморські ласощі мають спільного з “Марсом”? Нічого космічного. Просто Марс – це прізвище таке. Спочатку її носив засновник сімейного бізнесу, Френк, який ліпив разом із дружиною Етель шоколадні батончики на продаж. Справи різко пішли в гору орієнтовно в 1920 році, коли їм вдалося створити справжній кондитерський шедевр – Чумацький Шлях. З того часу у фірми постійно з’являлися новинки, і ця традиція зберігається і донині, коли компанія перетворилася на величезну корпорацію, що має відділення по всьому світу.

Батончики різних марок представлялися на ринку орієнтовно у наступній хронології:

1932 – «Три мушкетери»;

У наведених даних може бути деяка плутанина, пов’язана зі зміною торгових назв продукції. Так, він був добре відомий батончик «Марафон» (Marathon), а в США та інших країнах він був відомий як «Снікерс». Склад, рецептура та технологія виробництва нічим не відрізнялися. “Занадто американську” назву Raider наблизили до європейського ринку і перейменували його в печиво “Твікс”. Загалом, були задіяні складні дослідження, що супроводжувалися і отримали назви «ребрендингу» і «ренеймінгу». 1991 року всі ці напрацювання прийшли до України.

Рекламна стратегія

Калорійність Снікерса є одночасно його сильною і слабкою стороною. Він справді поживний, і це його властивість знайшло свій відбиток у рекламної стратегії продукту. Мало хто вміє так продавати свій товар, як американці, і цьому в них, безперечно, треба вчитися. Перед тим як поставити свою продукцію на якийсь національний ринок, вони ретельно досліджують його традиційно-гастрономічні особливості, а вже потім виробляють масове вторгнення товару. У країнах СНД дуже популярний футбол, ось і вирішено було наголосити на представників цього виду спорту, що вимагає багато енергії. Загалом, «з’їв і порядок!» Хоча, як у нас кажуть, зрозуміло і їжу, що наїстися 58-грамовим батончиком здоровенний футболіст навряд чи зможе.

Також дуже популярний заклик не гальмувати, а «снікерсувати» на повну силу.

Харчова цінність

Різноманітність змісту

Не тільки від розміру та маси залежить калорійність «Снікерса», а й від його начинки. Щоправда, виробник, йдучи назустріч споживачеві, намагається стандартизувати величину харчової цінності своєї продукції, зате спокушає його новими видами та смаками. Класичний арахісовий батончик – перший і довгий час єдиний вид цієї насолоди від фірми «Марс». «Снікерс» з важливим 81 грам (2 міні-батончики по 41 г), з’явився відносно недавно. Він, звичайно, коштує дорожче, адже сировини виробник не шкодує. Додане слово “хард” означає підвищений вміст компонента начинки. Все вищезгадане стосується і батончика з мигдалем. А ще є «Снікерс» із соняшниковим насінням. Що буде далі – невідомо, але до кеш’ю, мабуть, не дійде: продукція не позиціонується як елітна. Загальна політика компанії – максимальна доступність та демократичність.

І вінчає горіхи, що наповнюють «Снікерс», шоколад.

Що ще всередині

Як прийнято, склад харчового продукту поділено на три основні категорії. Так ось, білків у 100 грамах батончика міститься 7,5 г, вуглеводів 55 г, а жирів 26 г. Усі разом становить мало не чверть денної норми споживання відповідних складових середнього людського раціону. Іншими словами, калорійність Снікерса така, що якщо з’їсти його грам 400, то з голоду померти не вийде.

Що стосується загальних та зрозумілих назв інгредієнтів, то вони, у свою чергу, діляться також на дві основні частини:

1. Глазур, якою покритий «Снікерс» (шоколад), робиться з олії молока цільного, знежиреного сухого та порошкового, молочного жиру, лактози та ваніліну.

2. Начинка складається з одного із згаданих варіантів горіха, сухого сиропу глюкозного, цукру та пальмової олії.

Докладніша інформація вказана на упаковці будь-якого батончика.

Деякі цікаві відомості про «Снікерс» в Україні

З 1996 року українські “Снікерси”, виготовлені в Ступіно, їсть вся Європа, часом про це навіть не підозрюючи.

Слово «Снікерс» перекладається українською мовою як «іржання», або «смішок».

Кожен батончик покритий зверху особливим «візерунок», сформованим із шоколаду, що є одним із своєрідних видів захисту від підробок.

Київський (ступинський) офіс компанії «Марс» управляє збутом усієї різноманітної продукції, у тому числі і «Снікерсів», у дванадцяти пострадянських країнах та Монголії.

У 2012 році було відкрито ще одну «батончикову» фабрику, цього разу в Ульянівській області.

Компанія «Марс» є одним із найбільших іноземних інвесторів у українську економіку.

Шоколадний батончик «Снікерс» вперше був зроблений засновником компанії «Марс» Френком Марсом у 1923 році. Названий батончик був на честь коханого коня сім’ї Марса.

Він спочатку позиціонувався на ринку не лише як ласощі, а й як калорійний продукт, що надає сили.

У України “Снікерс” з’явився в 1991 році, разом з іншою продукцією Марс. Завдяки масованій телевізійній підтримці став широко відомий рекламний слоган «Полон горіхів – з’їв і порядок». Популярність «Снікерс» у молоді призвела до появи ще одного не менш відомого слогана – «Не гальмуй – снікерсні!»

Згідно з дослідженням компанія «Profi Online Research», кожен п’ятий хлопець в Україні купує шоколадний батончик щодня. Причому «Снікерс» найпопулярніший у рейтингу переваг.

«Снікерс» завдяки своїй калорійності включається до раціону американських солдатів. Також відомо, що обгортки від батончиків «Снікерс» знаходили на позиціях бойовиків під час війни у ​​Чечні.

Класичний «Снікерс» – це батончик з карамеллю, нугою та арахісом. Також випускаються варіанти з насінням та лісовим горіхом. Вага батончиків “Снікерс” – 42 г, 55 г, 81 г і 95г.

Румія
(19 грудня 2016)

Чому власники франшизи не стежать за якістю продукту? Арахіс, що підгорів, наприклад, дуже часто потрапляє в шоколад. Чи перевіряють франчайзери якість.

нова ідея для вашого продукту

Загалом їм і їм. Існує креативка для продукту. тел для зв’язку 89523087851 або електронна пошта. Чекатиму діалогу з представником компанії з просування продуктів на ринку

за якою електронною адресою можна надіслати Вам своє резюме?
тел.для зв’язку: +79376401000

Снікерс з Лісовими горіхами

Завжди обожнювала Снікерс, але з минулого року, на жаль, оригінальний – з арахісом – батончик їсти не можу – алергія: , ззаду попереджається, що він з АРАХІСОМ і додаванням подрібненого лісового горіха.

завжди за нього!

Снікерс – найкращий батончик із усіх! Ситний, смачний і особливо тішить наявність арахісу, де його майже більше не знайдеш. А вся критика – це всього лише проста балаканина.

навіщо себе вбивати?

Дивно, що людина піддається на безглузде припущення, що батончик “Snickers” – хороша заміна звичайної їжі. Ви самі подумайте – це і постійні розлади шлунка, і зайва вага та прищі. А якщо дивитися на склад, то можна все самому зрозуміти.

При написанні відгуку постарайтеся описати

Про автора

admin administrator