Скільки хвилин готувати плов після додавання рису

Авторadmin

Скільки хвилин готувати плов після додавання рису

Зміст:

Скільки варити плов?

На приготування плову йде 1 година . Півгодини потрібно для обсмажування м’яса з морквою і цибулею і приблизно годину варіння потрібен після того, як в каструлю доданий рис. Рис потрібно буквально” томити ” верхнім шаром, тому тримати плов мінімум 40 хвилин після закипання води в Казані, ну а якщо плову багато – то і годину. Після варіння плов потрібно перемішати і настояти мінімум 15 хвилин.

Як варити плов

М’ясо для плову
на казан або каструлю 5 літрів
М’ясо — півкіло /в класичному рецепті використовується баранина, яку при необхідності можна замінити на яловичину, телятину і, в крайньому випадку, на нежирну свинину або курку

Рис для плову
Рис пропарений — півкіло

спеції для плову
морква — 250 грам
Лук — 2 великих
часник — 1 головка
Зіра — 1 столова ложка
Барбарис — 1 столова ложка
Куркума — половина столової ложки
червоний мелений перець — 1 чайна ложка
чорний мелений перець — половина чайної ложки
сіль — 1 чайна ложка з гіркою
рослинна олія — 1/8 склянки (або курдючне сало — 150 грам)

Як варити плов
1. Очистити цибулю і нарізати півкільцями.
2. Розігріти товстостінну каструлю або казан, налити масло (або витопити жир з курдючного сала) і викласти цибулю; обсмажувати при періодичному помішуванні на середньому вогні 5 хвилин.
3. М’ясо нарізати шматочками стороною 2-4 сантиметри, додати до цибулі і обсмажувати до рум’яності 7 хвилин.
4. Моркву нарізати довгими брусочками завтовшки 0,5 сантиметра, додати до м’яса.
5. Додати зіру і сіль, всі спеції і приправи, перемішати м’ясо і овочі.
6. Розрівняти м’ясо і овочі по 1 рівню, зверху рівним шаром всипати рис.
7. Залити окропом — так, щоб вода покривала рис вище на 3 сантиметри, в центр викласти цілу головку часнику.
8. Накрити кришкою казан, тушкувати плов 40 хвилин — 1 годину на тихому вогні до повної готовності м’яса.
9. Перемішати плов, накрити кришкою, укутати ковдрою і залишити на 15 хвилин для упревания.

Плов на багатті в Казані

кількість продуктів рекомендується збільшити в 2 рази
1. Розвести багаття, подбати про достатню кількість дров і наявності довгої лопатки для перемішування. Дрова повинні бути дрібні, щоб полум’я був сильним.
2. Встановити казан над дровами — він повинен бути рівно над дровами, паралельно землі. Казан повинен бути великим, щоб перемішувати в ньому було зручно.
3. Полити його маслом — масла потрібно втричі більше, тому що плов легше пригорає над багаттям.
4. У добре розігріте масло викласти м’ясо по шматочку, щоб масло не остигало. Важливо класти масло акуратно, щоб не обпектися масляними бризками. Можна використовувати рукавички або викладати масло за допомогою лопатки.
5. Смажити 5 хвилин, кожну хвилину перемішуючи шматки.
6. Рубану цибулю викласти до м’яса, смажити ще 5 хвилин.
7. Додати півсклянки окропу і смажити ще 5 хвилин.
8. Прибрати сильне полум’я: зірвак повинен гаситися при середньому кипінні.
9. Додати сіль і спеції, перемішати.
10. Додати трохи невеликих полін, щоб вистачило для варіння рису.
11. Промити рис, викласти рівним шаром, вставити зверху цілу головку часнику.
12. Посолити, додати воду так, щоб вона була врівень з рисом, і ще на 2 пальці вище.
13. Закрити кришкою казан, відкривати тільки для контролю приготування.
14. Парити плов 20 хвилин.
15. Перемішати м’ясо з рисом, варити ще 20 хвилин.

поради по варінні плову

Рис для плову
для приготування плову можна використовувати будь-який якісний довгозерний або середньозерний рис твердих сортів (дев-зіра, лазер, аланга, басматі), щоб при варінні він залишався розсипчастим. морква для плову необхідно саме нарізати, а не натирати на тертці, щоб морква за час варіння (фактично морква в плові готується цілу годину) не втратила структуру і плов залишався розсипчастим. цибуля теж рекомендується нарізати крупно, щоб він не розварився. М’ясо і цибулю для плову необхідно обсмажити до практично повного випарювання рідини, тому що зайва рідина веде до зменшення розсипчастості плову.

які спеції кладуть в плов
традиційні — зіра (індійський кмин), барбарис, шафран, куркума. Саме куркума надає плову жовтий колір. Якщо додати в м’ясо з овочами трохи родзинок і паприки, плов придбає солодкість. Ізюм додавати так: спочатку промити, потім залити окропом на 15 хвилин, потім нарізати (інакше родзинки набубнявіє в плові цілком, не віддавши рису солодкість). Готової приправи з магазину на 1 кілограм м’яса слід всипати 2 столових ложки.

Головку часнику в плов кладуть потім, щоб часник не впливав на консистенцію плову, але віддав плову весь свій аромат.

яке м’ясо краще для плову
використання баранини і яловичини — щодо «жорсткого» м’яса — в плові обгрунтовано не тільки традиціями, а й сучасними уявленнями про смак і поживності. Плов через рису досить калорійний, тому використання жирної свинини небажано з дієтичних міркувань. Ідеальна баранина — тому що м’яке м’ясо, в міру вбирає спеції, правильно віддає рису і овочам навар і за структурою на кус більш підходяще рису, ніж всі інші. Плов з яловичиною вийде трохи суші, телятина залишить глибокий м’ясний відбиток і ризикує затьмарити рис. Для домашнього« швидкого » плову використовується свинина, з якої перед варінням плову зрізають зайвий жир. Ну або в крайньому випадку курка. Куряче м’ясо ніжне, тому смажити курку слід до скоринки на сильному вогні буквально кілька хвилин — потім засипати рис. Овочі в курячому плові не отримають тієї міри навару, який отримали б з м’яса барана або корови/теляти.

традиції плову
Плов готується на відкритому вогні в Казані і переважно з баранини. М’ясо смажать не на олії, а на курдючному салі — це сало овець, яких розводять в основному в Казахстані для отримання заміни масла. Однак курдючне сало може мати сильний специфічний запах, оскільки знаходиться в районі хвоста барана. Ціна курдючного сала — від 175 грн./1 кілограм (в середньому в Києві на Червень 2020 року). Шукати курдючне сало слід на ринках татарських продуктів, на м’ясних ринках і в магазинах VIP-продуктів.

стандартні пропорції продуктів для варіння плову — на кожен кілограм рису 1 кілограм м’яса, півкіло цибулі і півкіло моркви.

найбільш популярний плов в Узбекистані, де самий класичний варіант називають «ферганським» від назви містечка в Ферганській долині, звідки він стався. На батьківщині плов вживається повсякденно, і його варять жінки. На весілля, народження дитини і поминки готують особливі святкові види плову, і їх традиційно готують чоловіки.

у чому варити плов
Плов зазвичай готують в чавунному казані, оскільки температура відкритого вогню рівномірно розподіляється по чавунному казану, плов не пригорає і готується рівномірно. За часом в Казані виходить довше, але плов виходить більш розсипчастим. При відсутності будинку казана, плов можна готувати в звичайній сталевий каструлі або сковороді з товстим дном.

Рис, нут та яловичина: найпростіший рецепт плову

Традиційний плов починає грати новими смаковими барвами із додаванням нуту до цього близькосхідного рецепта. Одна з головних характеристик хорошого плову – кожне зернятко рису залишається окремо одне від одного. Страва має бути розсипчастою, рис ні в якому разі не повинен злипатися у кашу. Саме такі згадки про плов існують в арабських текстах ще ХІІІ століття.

Існують сотні рецептів плову. Залежно від країн та їх регіонів, плов готують із м’ясом, рибою, овочами, сухофруктами. Набір спецій також дуже різноманітний. Тип рису, що використовується для приготування плову, залежить від рецепта, але у більшості випадків це довгозернистий рис – переважно Басматі та Жасмин. Тому саме довгозернистий рис ми й візьмемо для сьогоднішнього рецепта плову з нутом та м’ясом. Ароматний та смачний, простий у приготуванні, цей плов – саме те, що треба для чудового обіду.

Використання нуту у плові: що треба знати

Нут містить рослинний білок і додаткову корисну клітковину, тому додати його до плову – хороша ідея. До того ж, це дуже смачне поєднання! Нут для плову потрібно спочатку замочити у холодній воді. Зробіть це приблизно за 6 годин до початку приготування страви, або звечора. За потреби можна використати й консервований нут, тоді замочувати його не потрібно, просто додайте у процесі приготування, попередньо зливши з банки рідину. Також часто замість нуту використовують сочевицю чи квасолю, тож можете експериментувати.

Що додати у плов?

У нашому рецепті плову з нутом та яловичиною ми використали звичайну воду. Якщо ж ви хочете зробити смак більш насиченим, можна взяти овочевий чи курячий бульйон. Набір спецій теж може змінюватися. Крім зіри та часнику, що взяли ми, додавайте за бажанням барбарис, лаврові листки, кмин, паприку, корицю тощо. Можна додати й свіжі трави: кінзу, естрагон, розмарин чи навіть м’яту, це зробить плов ще більш ароматним.

Також маю для вас інші прості страви з рису, які допоможуть трохи урізноманітнити вашу їжу та на приготування яких не потрібно витрачати багато часу.

Із родзинками, курагою та імбиром. Готуємо незвичний плов у мультиварці

Маклюбе

Як приготувати плов з нутом

Інгредієнти

Для плову:

Для салату:

Рис, нут та яловичина: найпростіший рецепт плову: Покроковий рецепт

Перед початком приготування потрібно замочити нут. Викладіть 200 г нуту в миску та залийте водою, аби вона повністю його покрила. Залиште на 6 годин.

Поріжте 450 г яловичини однаковими середніми шматочками. Якщо плануєте використати для страви заморожену яловичину, заздалегідь розморозьте її, переклавши з морозилки у холодильник.

У казанок чи каструлю із товстим дном влийте 150 мл олії. Викладіть шматочки яловичини та підсмажте на середньому вогні до утворення золотистої скоринки.

Очистьте дві великі цибулини та наріжте середніми кубиками. Очищену велику морквину наріжте середньою соломкою.

Додайте кубики цибулі у казанок до яловичини та обсмажте кілька хвилин до м’якості. Далі покладіть моркву та смажте ще 3-4 хвилини.

Злийте воду з нуту та додайте його у каструлю до м’яса з овочами, перемішайте та смажте все разом на невеликому вогні протягом 5 хвилин.

Влийте у казанок 900 мл води та варіть 30 хвилин на невеликому вогні. Промийте 200 г пропареного довгозернистого рису та додайте у казанок через 30 хвилин.

Покладіть 5 неочищених зубчиків часнику та додайте 1 ч. л. зіри, посоліть до смаку. Влийте у каструлю окріп, аби він покривав вміст приблизно на 2 см. Накрийте кришкою та варіть ще 45-50 хвилин на маленькому вогні. Після цього вимкніть вогонь та дайте плову настоятися ще протягом приблизно 30 хвилин.

Аби освіжити смак страви, дрібно наріжте білокачанну капусту, огірки, томати та трохи перцю чилі. Викладіть свіжий салат зверху на готовий плов або подавайте його окремо, заправивши ароматною олією.

Залишити відгук Скасувати відповідь

Читайте також

Маклюбе

Ідеальне тісто та начинка до смаку: тертий пиріг

Як приготувати лаваш на пательні: перевірений рецепт

Філе коропа в кисло-солодкому соусі від Євгена Клопотенка

Легка закуска або смачний гарнір: пюре з буряка

З кетчупом чилі та імбиром: новий варіант легендарного

Просто готувати. Тісто на чебуреки з горілкою від

Витончений смак. Брускета з грушею та сиром від

Смакуватиме взимку. Як приготувати малинове желе в простий

Заливне з індички

Viva Italia! Готуємо класичну пасту з соусом Болоньєзе

Завжди доречно: сандвіч з куркою, гливами та соусом

Гастрономічна спадщина України: рецепт зіньківської ковбаси

На вершині смаку. Рецепт мідій у вершковому соусі

Класичні пиріжки з лівером, смажені на сковорідці. За

Котлета по-київськи з рубленого курячого фаршу: так само

Простий рецепт шніцеля в духовці із соусом на

Салат зі сливами і телятиною

Вишуканий десерт. Карамелізована груша від Євгена Клопотенка

Бефстроганов з картопляним пюре: класичний смак та легкість

Рис, нут та яловичина: найпростіший рецепт плову

Інгредієнти

Follow The Directions

Перед початком приготування потрібно замочити нут. Викладіть 200 г нуту в миску та залийте водою, аби вона повністю його покрила. Залиште на 6 годин.

Поріжте 450 г яловичини однаковими середніми шматочками. Якщо плануєте використати для страви заморожену яловичину, заздалегідь розморозьте її, переклавши з морозилки у холодильник.

У казанок чи каструлю із товстим дном влийте 150 мл олії. Викладіть шматочки яловичини та підсмажте на середньому вогні до утворення золотистої скоринки.

Очистьте дві великі цибулини та наріжте середніми кубиками. Очищену велику морквину наріжте середньою соломкою.

Додайте кубики цибулі у казанок до яловичини та обсмажте кілька хвилин до м’якості. Далі покладіть моркву та смажте ще 3-4 хвилини.

Злийте воду з нуту та додайте його у каструлю до м’яса з овочами, перемішайте та смажте все разом на невеликому вогні протягом 5 хвилин.

Влийте у казанок 900 мл води та варіть 30 хвилин на невеликому вогні. Промийте 200 г пропареного довгозернистого рису та додайте у казанок через 30 хвилин.

Покладіть 5 неочищених зубчиків часнику та додайте 1 ч. л. зіри, посоліть до смаку. Влийте у каструлю окріп, аби він покривав вміст приблизно на 2 см. Накрийте кришкою та варіть ще 45-50 хвилин на маленькому вогні. Після цього вимкніть вогонь та дайте плову настоятися ще протягом приблизно 30 хвилин.

Аби освіжити смак страви, дрібно наріжте білокачанну капусту, огірки, томати та трохи перцю чилі. Викладіть свіжий салат зверху на готовий плов або подавайте його окремо, заправивши ароматною олією.

h2:eq(0)’ data-code=’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’ data-block=’1’>

Товари від Шефа

Поради Клопотенка

Поради експертів

Новини

@Klopotenko

Підписатися на нас

Всі права на матеріали, розміщені на сайті klopotenko.com охороняються відповідно до законодавства України. Повне або часткове використання матеріалів сайту klopotenko.com без письмового дозволу Адміністрації сайту забороняється. © Євген Клопотенко 2024

h2:eq(1)’ data-code=’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’ data-block=’2’>

h2:eq(2)’ data-code=’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’ data-block=’3’>

h2:eq(3)’ data-code=’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’ data-block=’4’>

h2:eq(4)’ data-code=’PGRpdiBjbGFzcz0nY29kZS1ibG9jayBjb2RlLWJsb2NrLTUgY29kZS1ibG9jay1wcmVtaXVtXzVtJyBzdHlsZT0nbWFyZ2luOiA4cHggYXV0bzsgdGV4dC1hbGlnbjogY2VudGVyOyBkaXNwbGF5OiBibG9jazsgY2xlYXI6IGJvdGg7Jz4KPCEtLSAvNTgzMDI4NDQvU0xEU19LbG9wb3RlbmtvX1ByZW1pdW01X00gLS0+CjxkaXYgaWQ9J2Rpdi1ncHQtYWQtMTcwMTk0Nzc3ODEzNy0wJyBzdHlsZT0nbWluLXdpZHRoOiAzMDBweDsgbWluLWhlaWdodDogMjUwcHg7Jz4KICA8c2NyaXB0PgogICAgZ29vZ2xldGFnLmNtZC5wdXNoKGZ1bmN0aW9uKCkgeyBnb29nbGV0YWcuZGlzcGxheSgnZGl2LWdwdC1hZC0xNzAxOTQ3Nzc4MTM3LTAnKTsgfSk7CiAgPC9zY3JpcHQ+CjwvZGl2PjwvZGl2Pgo=’ data-block=’5’>

h2:eq(0), .posts-e .post-border:eq(2)’ data-code=’PGRpdiBjbGFzcz0nY29kZS1ibG9jayBjb2RlLWJsb2NrLTE5IGNvZGUtYmxvY2stbW9iaWxlLXBvc3RzLTEnIHN0eWxlPSdtYXJnaW46IDhweCBhdXRvOyB0ZXh0LWFsaWduOiBjZW50ZXI7IGRpc3BsYXk6IGJsb2NrOyBjbGVhcjogYm90aDsnPgo8IS0tIC81ODMwMjg0NC9TTERTX0tsb3BvdGVua29fUHJlbWl1bTFfTSAtLT4KPGRpdiBpZD0nZGl2LWdwdC1hZC0xNjE3MzgyMTMyMTE0LTAnIHN0eWxlPSd3aWR0aDogMzAwcHg7IGhlaWdodDogMjUwcHg7Jz4KICA8c2NyaXB0PgogICAgZ29vZ2xldGFnLmNtZC5wdXNoKGZ1bmN0aW9uKCkgeyBnb29nbGV0YWcuZGlzcGxheSgnZGl2LWdwdC1hZC0xNjE3MzgyMTMyMTE0LTAnKTsgfSk7CiAgPC9zY3JpcHQ+CjwvZGl2Pgo8L2Rpdj4K’ data-block=’19’>

h2:eq(1), .posts-e .post-border:eq(4)’ data-code=’PGRpdiBjbGFzcz0nY29kZS1ibG9jayBjb2RlLWJsb2NrLTIwIGNvZGUtYmxvY2stbW9iaWxlLXBvc3RzLTInIHN0eWxlPSdtYXJnaW46IDhweCBhdXRvOyB0ZXh0LWFsaWduOiBjZW50ZXI7IGRpc3BsYXk6IGJsb2NrOyBjbGVhcjogYm90aDsnPgo8IS0tIC81ODMwMjg0NC9TTERTX0tsb3BvdGVua29fUHJlbWl1bTJfTSAtLT4KPGRpdiBpZD0nZGl2LWdwdC1hZC0xNjE3Mzg0MTIzNDY2LTAnIHN0eWxlPSd3aWR0aDogMzAwcHg7IGhlaWdodDogMjUwcHg7Jz4KICA8c2NyaXB0PgogICAgZ29vZ2xldGFnLmNtZC5wdXNoKGZ1bmN0aW9uKCkgeyBnb29nbGV0YWcuZGlzcGxheSgnZGl2LWdwdC1hZC0xNjE3Mzg0MTIzNDY2LTAnKTsgfSk7CiAgPC9zY3JpcHQ+CjwvZGl2Pgo8L2Rpdj4K’ data-block=’20’>

h2:eq(2), .posts-e .post-border:eq(6)’ data-code=’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’ data-block=’21’>

h2:eq(3), .posts-e .post-border:eq(8)’ data-code=’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’ data-block=’22’>

h2:eq(4), .posts-e .post-border:eq(10)’ data-code=’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’ data-block=’23’>

h2:eq(5)’ data-code=’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’ data-block=’24’>

h2:eq(0), .direction-wrap-layout1′ data-code=’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’ data-block=’25’>

Про автора

admin administrator