Скільки коштує 1 квадратний метр ґрунтовки

Авторadmin

Скільки коштує 1 квадратний метр ґрунтовки

Скільки коштує 1 м. кв. готової бруківки?

Даний розрахунок вартості тротуарної плитки і витрати матеріалів надано виключно в цілях ознайомлення, оскільки вартість укладки залежить від типу грунту, передбачуваного навантаження та типу подушки для бруківки. Зазвичай повну вартість матеріалу (пісок, щебінь, гранвідсів) визначає сам майстер, а у випадку складного візерунку кількість бруківки розраховується спеціальними програмами. Тому слід розуміти, що вартість одного квадратного метру бруківки може дуже кливатися.

Що потрібно?

На один квадратний метр вкладеної бруківки середній розхід 0,2 м.куб. щебеню та 0,1 м.куб. відсіву (або 0,5 м.куб. піску). Для встановлення поребрика нам також знадобиться напівсухий бетон або цементно-піскова підсипка (для засипання рівчаку під поребрик глибиною 10-20 см).

Бруківка

Вартість 1 м.кв. найпоширенішої бруківки “Старе Місто” товщиною 4 см сірого кольору 180-199 грн по Західній Україні, в залежності від заводу-виробника. Для порівняння – вартість бруківки товщиною 6 см починається від 199 грн, а товщиною 8 см – від 233 грн Поребрик – від 59 грн/м

Робота

Вартість робіт по Івано-Франківську та області – 100 грн/м.кв. бруківки та 70 грн/м.кв. поребрика

Доставка

Доставка вантажівкою – 20-25 грн/км Розгрузочно-Погрузочні роботи 35 грн/піддон.

Загальна вартість

Підрахувавши приблизну вартість вкладеної бруківки з роботою, ми бачимо, що сума на 1 кв.м. вийшла така: 180 грн (бруківка сіра 4 см) 120 грн (робота з врахуванням поребрику) 70 грн (сипучі матеріали та цемент) = 370 грн. Приблизно стільки нам знадобиться грошей на готовий квадратний метр бруківки для подвір\’я. Припустимо що маємо загальну площу тротуару 50 м.кв., відповідно вартість матеріалу з роботою вийде 18 500 грн.

Якщо Ваш об\’єкт знаходиться в 50 км від міста, то загальна вартість з доставкою, погрузкою, розгрузкою складе до 21 000 грн. Цікаво, що коли ви оберете бруківку товщиною 6 см різних кольорів і форм, її приблизна вартість на ту ж площу подвір\’я суттєво не зміниться. 23-24 тис. грн буде коштувати матеріал з доставкою та роботою на подвір\’я розміром 50 м.кв.

Слід пам\’ятати, що на загальну вартість впливає багато факторів та безпосередньо Ваші побажання. Тому для більш точного прорахунку звертайтесь до нас – порадимо і допоможемо обрати бруківку на будь-який смак.

Що ще потрібно для прибудинкової території

Якщо ви плануєте вимостити бруківкою прибудинкову територію, варто також подбати про її огородження. Огорожа (паркан) є важливою складовою загального архітектурного вигляду садиби, обійстя, дозволяє чітко окреслити межі ділянки, окрім декоративної функції може забезпечувати захист від проникнення сторонніх.

Одне з найкращих рішень – металеві паркани. Вони досить надійні, відносно прості в монтажі та мають добрі естетичні характеристики. Територію, вимощену бруківкою, можна обнести такими парканами:

  • металевий штахетник з профільованих планок, що монтуються вертикально на деякій відстані одна від одної;
  • огорожа Ранчо, що складається з горизонтальних планок, схожих на дошки, які монтуються між опорними стовпами;
  • огорожа жалюзі, завдяки особливій формі ламелей з похилою лицьовою стороною при монтажі видимий просвіт між сусідніми ламелями перекривається, але огорожа пропускає повітря та світло.

Ці та інші види парканів можна замовити через інтернет-магазин Budmat. Вартість металевого паркану залежить від форми (профілю) та розмірів окремих панелей, ламелей. Для розрахунку кількості необхідно знати:

  • висоту паркану від фундаменту до верху (залежить від призначення об’єкту, функції огорожі – декоративна, захист від проникнення, захист приватності);
  • периметр ділянки, кількість опорних стовпів, відстань між сусідніми;
  • рекомендована виробником монтажна дистанція (відстань між сусідніми планками).

Для точного розрахунку кількості елементів паркану та загальної вартості огорожі можна звернутись по допомогу до спеціалістів Budmat.

Витрати ґрунтівки: скільки потрібно на 1 м²?

Ґрунтування стін і стель часто не тільки рекомендована процедура, але – й необхідна. Дізнайтеся, коли необхідно ґрунтувати поверхні, які існують види ґрунтовок для стін, стелі та фасадів, від чого залежать витрати ґрунтівок на 1м².

З цієї статті Ви дізнаєтеся:

– Які основні властивості ґрунтівок? – Види ґрунтівок? – Від чого залежить розхід ґрунтівок?

Властивості і витрати ґрунтівки

  • Зменшує або збалансовує поглинальні властивості основи;
  • Збалансовує основу, надає структурі поверхні однорідності;
  • Зміцнює основи стін і стель;
  • Покращує адгезію і розхід поверхневих продуктів;
  • Сприяє рівномірному висиханню поверхневих виробів;
  • Допомагає рівномірному нанесенню на стіни шпаклівок, штукатурок, а також фарб, без просвітів, смуг і плям;
  • З’єднує між собою частинки основи.

Порада! Чи завжди потрібно ґрунтувати стіни і стелі?

Насамперед ґрунтують нові мінеральні та гіпсові штукатурки, гіпсові шпаклівки, гіпсокартон, стіни на стадії будівництва, основи після зняття старих лакофарбових покриттів, стіни, місця або поверхні, які ремонтують локально, основи, з яких були видалені плями та сліди від води. Однак не рекомендують ґрунтувати стіни, раніше пофарбовані латексними або акриловими фарбами, оскільки вони можуть набути склоподібного покриття та ускладнити нанесення фарб.

До складу ґрунтівок входять полімерна водна мікродисперсія, що відповідним чином розбавлена, до якої додані різні допоміжні речовини. Під час нанесення слід враховувати види ґрунтівок, від застосування яких залежить їхній розхід.

Ґрунтівки можна поділити на:

  • зміцнювальні грунтівки, універсальні – не проникають так глибоко в стіну, як деякі інші типи, але створюють на поверхнях стін міцні та еластичні покриття. Їх використовують для гіпсових штукатурок, керамічної плитки або цегляних основ, а також для зміцнення старих штукатурок;
  • ґрунтівки глибокого проникнення – розмір частинок діючої речовини може бути в 10 разів менший, ніж у зміцнювальних ґрунтувальних засобів, тому вони здатні глибоко проникати в структуру стіни. Зменшують поглинальну здатність основи та її можливості знизити утворення пилу. Такі ґрунтівки можна використовувати перед нанесенням клею, на зашпакльовані основи або попередньо пофарбовані водоемульсійними фарбами поверхні, гіпсокартонні плити. Найчастіше використовують для нанесення на слабопористі основи;
  • силіконові ґрунтівки – в основному їх використовують для силіконових фарб. Збалансовують і зменшують поглинальну здатність основ. Після їхнього застосування поверхі не втрачають паропроникних властивостей;
  • адгезійні ґрунтівки – покращують поглинальну здатність основи і її адгезію. Їх застосовують для бетону, гіпсу, вапна, дерев’яних поверхонь, наприклад плити-OSB або цементу, під штукатурки, клеї, шпаклівки або керамічну плитку.

Порада! Яку ґрунтівку вибрати, щоб отримати максимальну ефективність?

Перед фарбування основи слід підібрати необхідний вид ґрунтівки. Якщо стіна в доброму стані – достатньо використати універсальну зміцнювальну ґрунтівку. Якщо поверхня швидко поглинає вологу, а на ній є крихкі компоненти, що погано з’єднуються (тобто коли, наприклад, при потиранні стіни долонею на ній залишається білий слід), краще використовувати ґрунтівку глибокого проникнення, наприклад, ACRYL-PUTZ® GR43 GRUNT PRO. Цей виріб просочує і зміцнює основу, покращує адгезію опоряджувальних продуктів з поверхнею, зменшує водопоглинання.

Ґрунтівка для фасаду повинна бути призначена для зовнішнього використання. Цей виріб має бути стійким до шкідливих погодних умов і вологи. Також можете вибрати грунтівку глибокого проникнення. Для використання під бетон добре вибирати адгезійну ґрунтівку густої консистенції. У результаті він міцно зчепиться з основою і підвищить адгезійні властивості наступних оздоблювальних матеріалів, які будуть наносити на бетон.

Який розхід ґрунтівок?

Розхід (витрати) ґрунтівки для фасадів і стін залежить від кількох факторів. Одним з них є її вид і поглинальна здатність основи. Чим більше стіна або стеля вбирає виріб, тим кількість використаної ґрунтівки збільшиться.

На розхід грунтівки під штукатурку або перед фарбуванням також впливає спосіб її нанесення та правильне її розподілення по поверхні. Ґрунтівку добре наносити широким пензлем, а можливі патьоки відразу розтирати валиком. Якщо ви ґрунтуєте велику площу, ефективним методом може бути ґрунтування за допомогою спеціального розпилювача.

Розхід ґрунтівки під фарби, штукатурки або шпаклівки зазвичай становить від 8 м² з одного літра при одноразовому нанесенні. Купуючи ґрунтувальний засіб, ви повинні взяти до уваги, що стіни або стелі, які ви будете фарбувати, можуть бути шорсткими та з високою поглинальною здатністю, що значно збільшить розхід виробу.

Перед використанням того чи іншого продукту завжди читайте рекомендації й інструкції виробника штукатурки, шпаклівки чи фарби та перевіряйте, чи не вказано там конкретний вид ґрунтівки, яку слід наносити на конкретний тип покриття.

Галерея:

Витрати ґрунтівки: скільки потрібно на 1 м²?

Про автора

admin administrator