Скільки коштує бранч у Метрополі

Авторadmin

Скільки коштує бранч у Метрополі

Бранч в “метрополі”: адреса, фото та відгуки

Бранч-це різновид недільного сніданку. Зазвичай він протікає між 11: 00 та 15: 00, тому його іноді називають обідом. Така європейська традиція дозволяє всім сім`ям відпочити в неділю від домашніх справ і обов`язків.

У Росії такі сніданки не мають свого особливого стилю або напрямки, проте бранч в “Метрополе” (готель Москви) вважається найвишуканішим.

Про готель “Метрополь”

Цей знаменитий готель розташований в Москві, на Театральному проїзді, в будинку 2. Будівля готелю є історичною та культурною спадщиною столиці. Спорудження почали зводити в 1899 році, а закінчили в 1905-му. З цього часу комплекс функціонує в повну силу і приносить радість всім гостям.

Стилістика будівлі з часів побудови практично весь час залишалася незмінною. Зовні і всередині дизайн відрізняється. Зовнішнє облицювання “Метрополя” наповнена строгими лініями і вежами. Стиль модерн присутній практично в кожній деталі. Доповнено образ елементами неокласицизму. Баштові піки і готичні елементи добре доповнюють образ споруди.

Всередині інтер`єр перегукується з декількома стилями. Неокласицизм, псевдоруський і модерн-всі ці стильові напрямки можна зустріти в залах і холах готелю.

Зал ресторану – одне з найпопулярніших місць в готелі. Сюди приходять не тільки для сніданків, обідів і вечерь, а й для того, щоб насолодитися краса і стилем цього місця. Після пожежі в 1901 році приміщення повністю відреставрували. Воно виконано в стилі модерн з франко-бельгійської обробкою.

Бранч в “Метрополе”

Ось уже кілька років в цьому готелі існує традиція, коли по неділях всіх гостей запрошують за обідній стіл. Такі сніданки проводяться кілька разів на місяць. Вони дуже полюбилися місцевим жителям.

Організовується недільний бранч в “Метрополе” у великому і розкішному головному залі під розписним куполом. Всі страви з меню-шедеври шеф-кухаря Шмакова Андрія.

Кухня

Бранчі готують за принципом сезонних меню. Вони повинні бути легкими, але насиченими. При цьому всі гості повинні піти ситими і задоволеними. При вході гостям пропонують вітальний напій.

Власна кондитерська в готелі – “родзинка” цього закладу. На сніданок тут завжди свіжа і ароматна випічка в широкому асортименті. Самостійно готують кухарі і свіжий йогурт і сир. Їх подають з гранолой. В результаті виходить ситний і корисний бранч в “Метрополе”, фото якого представлено нижче.

З холодних закусок гості можуть спробувати різні сири, шинку, соління, ростбіф і овочі. А ось від гарячих закусок не зможе відмовитися ніхто. Тут є відварені яйця, картопляні крокети, овочі на грилі і ковбасні вироби зі свинини і курки (сосиски).

Бранч в “Метрополе” – це корисна і різноманітна їжа. Тут є каші, млинці, страви халяль і азіатської кухні. За бажанням відвідувачі можуть вибрати страви без глютену, а також різноманітність молочних продуктів і десертів.

З напоїв під час недільного обіду клієнтам пропонують свіжовичавлені соки, гарячі напої та алкоголь (шампанське). Ягідний і трав`яний чай, какао, кава в асортименті-все це гості можуть покуштувати в “Метрополе”.

Заходи під час сніданків

Недільні сніданки не обходяться без культурної програми. Відвідувачам пропонується невелика екскурсія по знаменитому готелю. Гості зможуть насолодитися співом Олексія Лисенка та дитячою розважальною програмою. Іменинників чекає особливий сюрприз від кондитерів-десерт.

Вартість

В готелі “Метрополь” пропонують кілька варіантів недільних обідів, які відрізняються за ціною. Так, бранч “Преміум” обійдеться в 9000 рублів на одного дорослого, а “Алкогольний” – у 6000 рублів. Дешевше коштують дитячі та “Безалкогольний” сніданки (по 1960 і 5000 рублів відповідно).

Компанії понад 9 осіб мають у своєму розпорядженні власних офіціантів, при цьому зі столика стягується сервісне обслуговування (10% від суми чека). Забронювати недільний бранч в “Метрополе” можна на офіційному сайті або по телефону. Скасування замовленого столика необхідно провести не пізніше ніж за 48 годин до початку недільного обіду. В іншому випадку грошові кошти за сніданок не повертаються.

Дрес-код

Для того щоб потрапити на святковий недільний обід в “Метрополе”, мало просто забронювати столик. Необхідно підібрати відповідні наряди для всієї родини. After 5-форма одягу, призначена для особливих випадків. Жінки можуть вибрати коктейльне плаття або ошатне вечірнє з паєтками. Обов`язково повинні бути туфлі на підборах. Чоловіки повинні одягнутися в костюм (необов`язково строгий брючний). Це можуть бути джинси і піджак. Краватка необов`язковий. Також потрібно подбати про те, щоб кавалери прийшли в туфлях або мокасинах.

Бранч в “Метрополе”: відкликання

Традиція сімейних недільних обідів або сніданків поза домом ще не щільно вжилася в життя російських людей. Однак в готелі “Метрополь” такі обіди вже кілька років проводяться регулярно і користуються популярністю. Відвідувачам подобається атмосфера в цьому місці.

У своїх відгуках гості розповідають, що в захваті від таких заходів. В готелі “Метрополь” такий сімейний обід виявляється не просто посиденьками, а справжнім святом. У колі рідних і близьких і в такій царській обстановці навіть звичайний чай здається королівським. Сніданок смачний і ситний. Кожен, в тому числі і діти, знаходить, що поїсти. Багато молочних продуктів і смачних десертів, напої на будь-який смак, приємна музика і ввічливий персонал.

В відгуках клієнти пишуть, що їх бранч в “Метрополе” виявився казковим. Незважаючи на те що потрапили відвідувачі сюди випадково, вони залишилися задоволені. Тепер розповідають друзям і знайомим і періодично заглядають самі. Їжа в достатку, страви оформлені, як на виставку. Все просто чудово, вважають гості. Бранчі березня в “Метрополе” насичені великою кількістю овочів і фруктів. У них простежуються весняні мотиви.

Є й ті, хто залишився не зовсім задоволений кухнею. У відгуках відвідувачі ресторану пишуть, що їжа красива, але несмачна. Немає смакових акцентів і недостатньо солі і спецій. Хоча асортимент широкий і представлений для всіх переваг (є столи зі стравами без глютену і для вегетаріанців). В іншому гостей все влаштовує.

Скільки коштує здати металобрухт в Україні – ціни за тонну та кілограм

В різних містах України ціни на металолом відрізняються, хоч і не критично. Вони залежать від хімічного складу, габаритів, наявності дорогих кольорових металів тощо. Декому здається, що простіше викинути все на смітник, ніж розібратися в цінових характеристиках. Але не поспішайте та спершу дізнайтеся, скільки коштує 1 кг брухту.

Сайт Pro Гроші розповідає, за скільки можна здати тонну та кілограм металолому в Україні.

За скільки купують метал на OLX

Чимало оголошень про прийом брухту публікують на порталі OLX. Ціни встановлюють різні, втім середня вартість тонни чорного металу – 5 000 грн. Якщо обсяги менші, то за 1 кілограм пропонують від 4 до 4,5 грн.

Дорожче купують брухт кольорових металів, тобто міді, латуні, алюмінію та ін. Наприклад, вартість міді починається з 200 грн/кг, латуні – зі 170 грн/кг, бронзи – 120 грн/кг.

Скільки коштує тонна металолому

Як було зазначено, показники відрізняються залежно від регіону. Чорний брухт на заході України та в Києві приймають мінімум за 4 500 грн/т. Тоді як у Дніпрі та в Харкові ціни вищі та можуть сягати 6 000 грн/т.

Зауважимо, до чорних металів належать всі матеріали, які містять природне залізо, марганець, хром. Такий брухт після перероблення може отримати друге життя та використовуватися як вихідна сировина для виробництва.

Скільки коштує кілограм брухту

Якщо вартість тонни більш-менш стабільна, то за кілограм різні компанії пропонують різні ціни. У Дніпрі такі середні показники:

  • чорний брухт – 7,7-8,2 грн/кг;
  • рейки, батареї – 6,7-7,2 грн /кг;
  • оцинкування – 4,5 грн /кг;
  • стружка – 4 грн/кг.

У Львові середня ціна на чорний брухт – 4-4,5 грн/кг. У Києві – 4 грн/кг. У Дніпрі за кольоровий метал (мідь) дають 200-220 грн/кг, у Львові – від 190 грн/кг, у Києві – 240 грн/кг, у Харкові – від 235 грн/кг.

Більшість компаній самі приїжджають до клієнта та забирають весь узгоджений заздалегідь об’єм брухту. Втім деякі підприємства встановлюють трохи більшу вартість прийому, зате не транспортують метал, а змушують клієнтів самостійно привозити його до пункту збору.

Раніше сайт Pro Гроші писав, що ціни на зерно продовжують падати та розповідав, скільки коштує тонна пшениці в Україні. Також ми повідомляли про митний безвіз для зерна та зазначали, куди Україна постачатиме продукцію без додаткових витрат.

Ціни на латунь в Україні: скільки коштує 1 кг брухту кольорових металів у серпні

Латунь — це сплав міді та цинку, що був відомий ще в давнину. У Стародавньому Єгипті та Месопотамії з латуні робили прикраси, посуд та інші предмети, а у Стародавньому Римі цей метал використовувався для виготовлення монет. Сьогодні латунь продовжує широко використовуватись у різних галузях промисловості. Вона є хорошим провідником тепла та електрики, а також має високу міцність і стійкість до корозії, що робить її дуже корисним матеріалом. Латунь також використовується у виробництві ювелірних виробів, оскільки вона має красивий золотистий колір та може бути легко оброблена.

Новини.LIVE розповідають, скільки коштує 1 кг латуні в Україні у серпні.

Цікаві факти про латунь

Латунь не зустрічається у природі у чистому вигляді. Вона є сплавом міді та цинку, а також може містити інші елементи, такі як алюміній, олово, свинець, марганець та нікель. Ці елементи додаються для покращення різних властивостей латуні, таких як її міцність, корозійна стійкість, теплопровідність та електропровідність.

Колір латуні залежить від кількості елементів, що містяться в ній. Латунь із високим вмістом цинку має жовтий колір, латунь із високим вмістом міді має золотистий колір, а латунь із високим вмістом інших елементів може мати зеленуватий або коричневий колір.

Часто з латуні роблять гільзи стволів вогнепальної зброї. Латунь є більш м’яким металом, ніж сталь, і тому вона менш тертя на ствол зброї при пострілі. Це призводить до зниження кількості механічних пошкоджень ствола. Крім того, латунь менш схильна до корозії, ніж сталь, що також продовжує термін служби ствола.

Запальнички Zippo виготовлені із гальванізованої латуні. Гальваніка це процес нанесення тонкого шару металу на поверхню іншого металу для захисту його від корозії. При запальничках Zippo на латунь наноситься тонкий шар нікелю. Це захищає латунь від іржі та інших ушкоджень, а також надає запальничці гарного блиску.

Існує особливий рецепт латуні, який використовується для виготовлення біжутерії. Цей рецепт включає мідь, нікель і алюміній. Алюміній надає латуні золотистого кольору, який дуже схожий на колір золота 583 проби. Крім того, алюміній робить латунь більш міцною та довговічною, ніж золото. Біжутерія, виготовлена з латуні з додаванням алюмінію, дуже популярна, тому що вона виглядає як золото, але коштує набагато дешевше. Крім того, біжутерія з латуні дуже міцна та довговічна, тому вона не втрачає свого зовнішнього вигляду з часом.

Як правильно здавати латунь в пункти прийому вторсировини

Латунь та бронза – це поширені сплави, які застосовуються у виготовленні різноманітних деталей, предметів інтер’єру та інших виробів. При першому погляді на них можна подумати, що вони дуже схожі. Тим не менш, є суттєві відмінності в їх структурі та властивостях, що також відбивається на їх вартості. Тому при здаванні металевого брухту у пункти прийому важливо заздалегідь визначити, який метал перед вами, щоб уникнути неприємних несподіванок у процесі приймання.

Існує кілька способів, як відрізнити латунь від бронзи:

  1. Латунь має золотистий колір, а бронза має червонувато-коричневий колір. Однак колір латуні та бронзи може змінюватись залежно від кількості легуючих елементів, що містяться в сплаві.
  2. Якщо вдарити по латуні або бронзі, латунь дасть дзвінкіший звук, а бронза дасть глухіший звук.
  3. Латунь не магнітиться, а бронза може магнітитися залежно від кількості заліза, що міститься в сплаві.
  4. Латунь стійкіша до корозії, ніж бронза.

На пунктах прийому вторинної сировини приймають такі види латунного брухту:

  • Кускові відходи. Цей вид брухту латуні є чистим металом без сторонніх домішок. До цієї категорії входять деталі сантехнічного обладнання розміром не менше 50×50 мм, вироби із сортового металу та виробничий брак.
  • Змішаний латунний брухт. Цей вид є різнофракційною сировиною, яка не сортується перед відправкою на прийом. До цієї категорії входять великі виробничі відходи, деталі сантехнічних конструкцій та частини прокату.
  • Латунна стружка. Цей вид дрібнофракційного брухту позбавлений неметалічних домішок. До нього включаються відходи, що виникають під час виробництва труб, секцій радіаторів та аналогічних виробів.
  • Очищений латунний дріт. Особливістю очищеного латунного дроту є його рівномірний поперечний переріз. Діаметр дроту не повинен перевищувати 1,2 см.
  • Латунні радіатори. Це елементи конструкції побутових кондиціонерів, сільськогосподарської техніки та двигунів внутрішнього згоряння радянських автомобілів.
  • Латунні труби і трубки. Цей тип латунного металобрухту, вільний від неметалічних домішок, включає брак із заводу, відпрацьовані вироби та їх залишки.

Підготовка латуні перед здаванням у пункти прийому вторинної сировини допоможе вам отримати максимальну ціну за ваш матеріал. Ось що потрібно зробити:

  • Переконайтесь що латунь не містить сторонніх матеріалів, таких як пластик, гума, дерево та інші неметалеві елементи. Очистіть латунь від цих матеріалів, якщо вони присутні у виробах.
  • Якщо на латуні є накипи, окислення або забруднення, які можуть знизити якість сировини, спробуйте видалити їх. Для цього можна використовувати щітку, абразивні засоби або спеціальні засоби для чищення металу.
  • Якщо у вас є різні види брухту, розділіть їх на відповідні категорії відповідно до вимог пункту прийому. Наприклад, шматкові відходи, змішаний брухт, стружка і так далі. Це допоможе спростити процес приймання та визначення ціни.
  • Якщо латунь представлена у вигляді довгих або великих деталей, які можна розрізати на дрібніші шматки без шкоди для якості, це може покращити ефективність переробки та збільшити цінність вашого матеріалу.

Ціни на латунь в Україні

Середні ціни на 1 кг латуні по областям України залежно від виду і стану металобрухту:

Київська область — від 120,3 до 159,9 грн

Вінницька область — від 121,7 до 154,7 грн

Волинська область — від 124,5 до 154,6 грн

Дніпропетровська область — від 125,3 до 155,4 грн

Житомирська область — від 130,8 до 154,3 грн

Закарпатська область — від 121,2 до 155,5 грн

Запорізька область — від 135,8 до 153,5 грн

Івано-Франківська область — від 121 до 154,8 грн

Кіровоградська область — від 121,1 до 154,2 грн

Львівська область — від 125,2 до 153,5 грн

Миколаївська область — від 130,3 до 154,3 грн

Одеська область — від 145,1 до 155,6 грн

Полтавська область — від 127,1 до 154,7 грн

Рівненська область — від 120 до 154,8 грн

Сумська область — від 121 до 154,7 грн

Тернопільська область — від 120,3 до 154,2 грн

Харківська область — від 125,2 до 155,6 грн

Хмельницька область — від 122,6 до 155 грн

Черкаська область — від 122,6 до 155 грн

Чернівецька область — від 123,9 до 153,6 грн

Чернігівська область — від 125,8 до 155,2 грн

Нагадаємо, ми розповідали, скільки коштує брухт міді та алюмінію в Україні у серпні. Ці метали можна знайти майже всюди у побуті — від посуду до техніки та меблів. У ці непрості для кожного українця часи здавання металу може бути непоганим додатковим джерелом доходу. Ще ми розповіли, скільки коштує брухт бронзи, золота та срібла в Україні. Це досить дорогий метал, який теж можна здати на переробку. Також ми зібрали ціни на платину в Україні. Це рідкісний та дорогоцінний метал, який відіграє важливу роль в історії людства.

Крім того, ми писали про ціни на чермет в Україні. Здавання металобрухту у переробку є важливим та відповідальним кроком.

Про автора

admin administrator