Скільки можна ходити з капсульним нарощуванням

Авторadmin

Скільки можна ходити з капсульним нарощуванням

Скільки тримаються нарощене волосся? На скільки часу може вистачити після нарощування? Скільки можна їх носити і як за ними доглядати?

У сучасному світі значно розширилися б’юті можливості. Тепер представниці прекрасної статі можуть змінювати зачіску немов по клацанню пальця. Сьогодні коротке волосся, завтра — середньої довжини, ну а післязавтра і взагалі до талії. А все тому, що професіонали навчилися якісно, безболісно, а головне, без шкоди нарощувати дамську шевелюру. Зрозуміло, процедура не з дешевих, зате дозволяє докорінно змінити імідж і образ в цілому. Нижче ми більш детально дізнаємося, скільки ж можна носити нарощені пасма, ознайомимося з порадами по догляду за ними та деякими іншими нюансами.

Знайомство з технікою

На сьогоднішній день нарощені пасма багато в чому можуть врятувати образ дівчатам і жінкам старшого віку, адже вони так перетворюють зовнішність, роблячи натуральні волосся густіше, жвавіше і, звичайно ж, довше, а також можуть приховати суттєві недоліки за типом залисини.

На сьогоднішній день є кілька методик і технік нарощування волосся, розглянемо їх більш детально. Існує 2 основних види:

Італійська методика (капсульне нарощення волосся)

Вважається однією з найбільш затребуваних, практичних і безпечних методик на ринку б’юті індустрії. Вона відноситься до гарячих, так як її сенс полягає в припаивании кератиновых капсул з матеріалом до натуральних волосся. Якщо італійське нарощування буде виконувати професіонал, то капсули будуть практично непомітні і тим більше невідчутні на волоссі.

  • Процес нарощування досить трудомісткий, займає близько 3-4 годин.
  • У дуже рідкісних випадках виникають незручності під час сну, особливо коли підходить час до корекції.
  • Що ж стосується корекції, то іноді після неї якість нарощених пасом знижується. Це відбувається через використання сильних складів (ремуверов), схожих з ацетоном.

Також нарощування може бути вироблено і микрокапсулами, але воно обійдеться трохи дорожче звичайного капсульного.

Англійська методика

Теж відноситься до гарячої техніці нарощування. Однак, вибираючи саме англійський метод, слід врахувати, що:

  • з нарощеними цим методом волоссям не можна ходити в лазні і сауни;
  • незважаючи на те що нарощування даною методикою є не настільки дорогим, капсули на волоссі можуть бути дуже помітні, особливо при неоновому освітленні, коли вони починають світитися;
  • якщо є бажання зберегти шевелюру як можна довше слід забути про фені, перших тижнях миття голови і деяких інших незручні моменти, які роблять цю техніку не затребуваною.

Незважаючи на масу мінусів, англійська методика все ж користується попитом, але її витісняють більш нові та вдосконалені техніки нарощування.

Французька, іспанська та японська техніки нарощування відносяться до холодних і більш щадним. При даних методиках матеріал на капсулах прикріплюється до натуральних волосся за допомогою спеціального клею.

Іспанська методика рекомендується представницям прекрасної статі зі світлими локонами, а саме блондинкам і русявим, оскільки на їх волоссі капсули будуть менш помітні. Через кілька місяців, як правило, майстри рекомендують зробити легку корекцію для підтримки обсягу локонів.

Якщо волосся нарощуються з іспанської техніці, то з ними можна відвідувати лазню і сауну, високих температур вони не бояться.

Існують також і інші методики нарощування, які використовуються сучасними стилістами і перукарями в салонах краси.

Власницям тонких і ламких локонів професіонали рекомендують робити стрічкове нарощування. Його вистачає приблизно на 2 місяці, після чого доводиться робити корекцію. Стрічкове нарощування являє собою кріплення матеріалу на стрічці натуральним волоссям, процес займає дуже мало часу, а тому однозначно підходить жінкам, які хочуть за короткий термін одержати потрібну довжину шевелюри.

Скільки тримаються?

Скільки протримаються нарощене волосся, буде залежати не тільки від типу процедури, але і від волосся, які будуть використовуватися для нарощування. Вважається, що слов’янські локони більш якісні, порівняно, наприклад, з азіатськими.

У середньому з нарощеними волоссям можна ходити від 3 до 6 місяців. Проміжок часу від початкового нарощування до наступної корекції залежить від безлічі факторів. В першу чергу, від професіоналізму майстра, який виконував нарощування, потім від правильного догляду і, звичайно ж, від регулярних візитів до фахівця.

Носити волосся довго без корекції не тільки не естетично, але і шкідливо для власної шевелюри.

Догляд

Вимоги до догляду за нарощеними натуральними і штучними волоссям можуть розрізнятися. Пов’язано це з тим, що у різних методик — різні вимоги, про яких в першу чергу зобов’язаний розповісти майстер з нарощування.

Розглянемо список універсальних вимог по догляду, які відносяться практично до всіх методиками.

  • Для зволоження, живлення і насичення волосся всім необхідним слід використовувати лише ті засоби по догляду за волоссям, які мають нейтральні показники Ph. Тільки такі шампуні і бальзами не будуть травмувати волосяні фолікули.
  • Дуже важливо уникати контакту з бігуді, щипцями та іншими стайлерами. Капсули можуть пошкодитися.
  • Не можна використовувати масла і кошти з маслами в складі для очищення волосся і для різних масок, вони також можуть пошкодити капсули.
  • Миття голови слід здійснювати тільки по зростанню волосся. З мокрими волоссям лягати спати вкрай небажано. Однак, є й ті методики, при яких сушка феном не дозволена.
  • Розчісувати нарощені пасма краще всього за допомогою спеціальних гребінців або щіток, краще, якщо вони будуть з дрібними зубами і без кульок на кінцях.
  • При поході в баню, сауну або басейн найкраще на волосся надягати спеціальну захисну шапочку. Дуже важливо пам’ятати, що після будь-яких водних процедур не можна викручувати волосся занадто сильно, більше того, не варто їх розчісувати мокрими, інакше пасма ушкодяться. В даному випадку слід для початку використовувати рушник для висушування волосся.
  • Довге волосся на ніч можна заплітати в косу, так вони будуть травмуватися менше всього. А якщо вони довгі, то і спати з ними буде більш комфортно.

Зрозуміло, що це лише загальні правила догляду за нарощеними волоссям, більш детальний догляд буде залежати від обраної технології. Крім того, краще всього для догляду за волоссям купувати спеціальні засоби, які продаються в салонах краси. Тільки професійні марки можуть забезпечити належний догляд шевелюрі.

Проте, багато фахівців схиляються до того, що нарощеного волосся відмінно підходять настої на травах, які можна приготувати самостійно в домашніх умовах.

Корекція

В залежності від техніки нарощування корекцію доводиться робити через 1-6 місяців.

При італійською технологією нарощування йти на корекцію доведеться приблизно через 2 місяці, а при правильному догляді і акуратному миття — через 2,5-3 місяці. Англійська технологія нарощування може радувати протягом 4 місяців, після чого пасма доведеться коригувати. А ось волосся, нарощені за іспанською технологією, практично завжди тримаються до півроку, однак, у деяких випадках може знадобитися корекція і після 4 місяців.

Зрозуміти, що пора йти до майстра можна, уважно оглянувши капсули на волоссі. Якщо локони дуже сильно відросли або видні заплутані пасма, то це, швидше за все, говорить про те, що пора відвідати фахівця. Також не слід забувати про час, відведений штучним волоссям. Чим довше ви будете носити відрослий матеріал, тим більше буде зростати ймовірність того, що рідні волосся почнуть рватися тому, що штучна капсула буде сповзати вниз. Якщо минуло кілька місяців, то візит до майстра вкрай бажаним.

Зняти пасма з капсулами, як правило, можна і через 3 місяці, і через 6, якщо немає бажання ходити з нарощеними волоссям. Звертатися з цим питанням, зрозуміло, краще всього до професіонала, оскільки зняття нарощених пасом в домашніх умовах загрожує серйозними наслідками.

Відновлення

Якщо ви все-таки зняли нарощене волосся після певного проміжку часу, то їм обов’язково необхідно відновлення. В іншому випадку вони будуть реабілітуватися занадто довго. Особливо якщо волосся носилися рік і пережили кілька корекцій.

До негативних наслідків після нарощування відносять надмірну сухість і ламкість волосся, нерідко їх випадання і перетин на кінцях. І це далеко не всі наслідки, але, щоб мінімізувати всі процеси, відразу ж після зняття нарощених волосся доведеться максимально доглядати за рідний шевелюрою.

Найкращі і найбільш поживні процедури по типу «щастя для волосся» проводять в салонах, однак, деякі можна виконати і вдома.

  • Велику користь не тільки волосся, але і організму в цілому можуть принести вітаміни й мінеральні комплекси. Однак перед їх застосуванням консультація фахівця обов’язкова. Бувають також і окремі вітамінні розчини, які втираються безпосередньо у волосся, але їх також повинен призначати фахівець.
  • За можливості після зняття волосся рекомендується на деякий час відмовитися від фена і від гарячих приладів: плойок і випрямлячів.
  • Для густих і пружних волосся дуже важливий водний баланс шкіри голови. Але це зовсім не говорить про те, що мити її потрібно кілька разів у день. Зовсім ні, досить випивати щодня кілька літрів води. Це не тільки допоможе реабілітувати шевелюру, але і буде корисно для організму в цілому.
  • Як уходових засобів для шкіри голови краще використовувати ті, в яких є натуральні компоненти, що відновлюють пошкоджене волосся і стимулюють їх природне зростання.

Ідеально, якщо такі підбере майстер, який робив нарощування.

Підводячи підсумки, слід сказати, що назвати точний час, скільки протримаються нарощені пасма не можна. Це напевно може сказати майстер, який буде виконувати процедуру нарощування, враховуючи стан волосся і їх потреби. Більше того, час від корекції до корекції багато в чому залежатиме не тільки від техніки, але і правильного догляду за шевелюрою. Те ж стосується і технік нарощування: немає якоїсь ідеальної, яка дозволить носити волосся рік, у кожної є свої плюси і мінуси.

Експерт у наступному відео розповість про правильний догляд за нарощеними волоссям.

Коли можна садити дитину: важливі нюанси, у скільки місяців можна висаджувати хлопчиків, дівчаток? Як починати висаджувати дитину?

В даній темі ми розглянемо терміни і правила висаджування немовлят.

Новонароджені дітки ростуть не по днях, а по годинах. Не встиг навчитися голову тримати, як тут же дитина прагне сам перевертатися або навіть вже сідати. Це цілком зрозуміло, оскільки малюкові нецікаво просто лежати. Тому він прагне пізнавати світ, вивчати своє тіло і отримати нові навички. Багато батьки, спостерігаючи за спробами дитини сісти, задаються питанням — у якому віці можна садити дитину. І ось в такій делікатній темі ми з вами спробуємо розібратися.

З якого віку можна садити дитину: важливі нюанси

Спостерігати за розвитком свого малюка для новоспечених батьків – саме задоволення. Але як би ні хотілося, щоб малюк швидше виріс і навчився бути більш самостійним, не варто квапити його ні в якому разі. Тим більше, не можна втручатися у фізіологічний розвиток немовляти, намагаючись скоріше садити дитину. Тому головне правило – це не висаджувати малюка занадто рано.

Якщо почати саджати дитину рано, чим це небезпечно?

  • У новонароджених діток погано розвинена м’язова система. Більш того, його хребет ще занадто слабкий, щоб витримати власну вагу, а кістки і хрящі протягом довгого часу залишаються м’якими. Тому будь навантаження, а тим більш раннє висаджування може негативно відбитися на подальшому розвитку дитини і його фізичному стані.
  • Категорично не варто допомагати малюкові, використовуючи опори під спину, а також брати за руки з пози лежачи. Незміцнілий хребет малюка без м’язового корсета піддається великим навантаженням, що в подальшому загрожує такими наслідками, як лордоз, сколіоз, остеохондроз та інші викривлення хребта. А також доповнює список викривлення кісток тазу та порушення роботи внутрішніх органів.

Дозволені терміни, коли можна садити дитину

  • Ближче до 6 місяців малюк починає активно володіти власним тілом, а м’язи спини і черевної порожнини цілком розвинені, щоб утримати себе в положенні сидячи протягом деякого часу. До цього часу кістки також зміцніють і будуть містити достатню кількість кальцію, щоб не деформуватися.
  • Як правило, у віці 6-8 місяців діти сідають з положення лежачи самостійно, без особливої допомоги оточуючих. До того ж, цей процес дитині не приносить дискомфорту і неприємних відчуттів, а грати в такому положенні для нього набагато цікавіше.

Важливо: Навіть якщо малюк не сидить у віці 7 місяців, то не варто панікувати. У кожного свій режим! Але повинно насторожити, якщо дитина зовсім не тримає спинку, навіть у вас на руках. Це може говорити або про наявність патологій, або через недостатність вправ з боку батьків.

  • Якщо ви помітили, що дитина стрімко намагається сісти вже у віці півроку, йому необхідно створити оптимальні і комфортні умови. Не поспішайте бігти до малятку на допомогу і квапити його. Цей процес повинен проходити максимально природно, малюк повинен навчитися самостійно тримати баланс і трохи орієнтуватися в просторі.

Під час висаджування потрібно враховувати особливості дитини, в цьому питанні до хлопчикам і дівчаткам ставляться по-різному.

Забудьте за бабусин метод з подушками!

З якого віку можна висаджувати хлопчиків?

В першу чергу, потрібно визначити, чи готовий організм сидіти. Це з точністю може встановити досвідчений педіатр після повного огляду немовляти, але і уважним батькам також під силу.

  • Якщо малюк сам по собі не дуже активний, наприклад, йому не подобається розминка, різні вправи, він знехотя перевертається зі спини на живіт, то це однозначно показник того, що його м’язи ще недостатньо зміцніли. А розвиток відбувається трохи повільніше, ніж у більш активних діток.
  • Ні в якому разі не варто думати, що з дитиною щось не так. Вся справа в генетиці, і нічого страшного немає. Але таких флегматичних хлопчиків краще не висаджувати до 6 місяців, а точніше – настійно не рекомендуємо робити це раніше піврічного терміну.
  • До речі, деколи це говорить про нестачу вправ. Тому не варто пропускати щоденні купання, вечірні масажі і гімнастичні вправи для потрібних областей.
  • Якщо ж дитина, навпаки, веде себе рухливі, активно рухає ручками, ніжками, сам намагається перевертатися і сідати, то цілком можна дозволити дитині посидіти якийсь час, починаючи з 5,5 місяці.

Важливо: Але не здумайте це робити раніше 5 місяців, оскільки хлопчик не тільки в армію буде непридатний, але і на майбутній статевого життя це відбитися.

  • Іноді грає роль і статура хлопчика. Найчастіше вгодовані малюки самостійно починають сідати пізніше інших. З одного боку, таким малюкам дійсно важко утримати свою вагу, але найважливішу роль грає все-таки темперамент дитини.
  • Навіть якщо у нього є невелика зайва вага, але при цьому він дуже рухливий і цікавий, то вже в 5 місяців буде відмінно себе почувати, сидячи на руках у мами. Але при цьому спинка не повинна бути ідеально рівною.

Скільки можна висаджувати дівчаток?

    <>Раніше, ніж півроку, а ще краще місяців 7, висаджувати дівчаток категорично не варто. В даному випадку мова йде не тільки про навантаження на хребет, як у хлопчиків, але і на сечостатеву систему. З-за раптового висаджування в ранньому віці у дівчаток в майбутньому можуть виникнути зміни в розвитку внутрішніх органів, що негативно позначається на репродуктивній діяльності.

    • Хоча багато педіатри стверджують, що раннє висаджування малятка ніяким чином не впливає на вигин матки, все-таки варто перестрахуватися і не квапити події.

    Як правильно починати саджати дитину?

    Важливо пам’ятати, що перші спроби «посидіти» повинні тривати не більше 2-5 хвилин.

    • Без падінь не обійтися! Навряд чи у малюка з першого разу вийде сісти самостійно. Він буде падати на бік, при цьому намагаючись вхопитися за що-небудь. Вам необхідно подбати лише про те, щоб під час падінь малюк не забився.
    • Також варто пам’ятати, навіть якщо дитина намагається сісти самостійно, для неї це все одно фізичне навантаження. Тому щоб полегшити завдання дитини і допомогти йому придбати новий навик скоріше, можна робити легкі масажі, зарядку (повороти, нахили, згинання ліктів і колін і т. д.). Головне — не перестаратися.
      • А ось одне з найбільш оптимальних вправ для будь-якого малюка. Покладіть дитину на живіт на підлогу. Перед цим обов’язково застеліть його чомусь не дуже м’яким, щоб дитині не було холодно! В метрі від дитини розташуйте яскраву іграшку (м’яч, звірятко або що-небудь різнобарвне). Діти за своєю природою дуже цікавий народ. Тому малюкові обов’язково захочеться розглянути предмет. І він буде намагатися підповзти до нього. Ось це для нього буде дуже корисно! Кожен день таких занять принесе набагато більше користі, ніж рутинна висаджування дітей і ваші думки про те, що вже нібито пора!
      • Профілактикою дисплазії і зміцненням різних м’язів послужить носіння в слінгу, в якому дитина приймає «м-позицію» — попа нижче, ніж коліна. Але не варто плутати з кенгуру, адже в такий перенесенні малюк знаходиться зовсім в іншому становищі.

      Можна використовувати сучасних «помічників», щоб висаджувати дитину?

      Щоб полегшити собі долю, багато батьків вдаються до використання різних ходунків, слінгів, кенгуру і т. д. Звичайно, ближче до півроку малюк стрімко набирає вагу, а носити його стає набагато важче. Але, на думку багатьох педіатрів, варто почекати з використанням подібних пристосувань, або звести до мінімуму проведення часу з ними.

      • Кенгуру дозволено використовувати з 3 місяців. При цьому потрібно вибрати модель з підголовником і жорсткою спинкою. У такому девайсі» носити малюка за добу можна не більше 2-3 годин. Т. к. в основному малюк не сидить у ньому, а «висить», спираючись на промежину. Що в свою чергу може негативно позначитися на поставі в майбутньому.
      • Для використання ходунків малюк повинен добре зміцніти, навчитися самостійно сидіти або повзати. Незважаючи на те, що ходунки дуже зручні в застосуванні, яскраві і дуже подобаються дітям, перебування в них повинно бути не більш 40 хв в день. Для хлопчиків довгий проведення часу в такому пристрої загрожує неправильним розвитком статевої функції, а у дівчаток – розвиток дисплазії.
      • Те ж саме стосується і прыгунков або висячих качель. У них малюка не садять до моменту, коли спина не зміцніє. Запам’ятайте – в подібних речах не вчать дитину сидіти!
      • Звичайно, малюкам дуже набридає за перші місяці життя просто лежати. І вже у віці 4-6 місяців вони проявляють активність і інтерес до навколишнього світу. Тому і намагаються навчитися сидіти. Щоб максимально відтягнути цей час, хоча б до виконання півроку, мами можуть скористатися різними шезлонгами і кріслами.
        • В шезлонгу або навіть автомобільному кріслі малюки знаходяться в положенні напівсидячи, що дозволяє їм розглядати все навколо. При цьому таке положення не заважає нормальному розвитку органів малого тазу і мінімізує навантаження на спину.
        • Але знову-таки ними користуватися потрібно тільки після спроб дитини сісти самостійно. Це ознака того, що м’язи і відстала система малюка вже готова до положення напівлежачи.

        На завершення варто зазначити, найкращий спосіб не нашкодити всьому, що стосується фізичного розвитку дитини – це не квапити події і довіритися природі. Нехай м’язи і кісткова система зміцніє, тоді дитина зможе самостійно сісти, потім встати, тримаючись за опори, а потім і піти.

Про автора

admin administrator