Скільки потрібно плівки на капот

Авторadmin

Скільки потрібно плівки на капот

Бронеплівка на авто: ціни, типи, чи потрібна

Сучасна промисловість пропонує всі нові і нові засоби для догляду за авто. Добре зарекомендований засіб захисту фарби і скла – різного роду плівки на клейовій основі.

Бронеплівки – народна назва захисних плівок, які наклеюють на кузов або скло. Також про такі плівки кажуть: антигравійна. Великою мірою це дієвий спосіб унебезпечити автомобіль від дрібних пошкоджень, усунення яких, однак, може коштувати недешево. В першу чергу йдеться про плівки для кузова, і з них почнемо розмову.

Поліуретанові плівки можуть захищати кузов від доволі значних пошкоджень

Існує два види захисних плівок для кузова – дешеві вінілові та дорогі поліуретанові. І перші, і другі можуть бути прозорими, а головна відмінність між ними – саме у функціоналі: поліуретанові у рази краще захищають машину і менше помітні на фарбі.

Переваги поліуретанових плівок

1. Кращі захисні якості через товщину: 0,19 – 0,35 мм проти 0, 08 – 0,15 мм

2. Можливість наклеювання на опуклі поверхні з мінімальною помітністю.

3. Більша довговічність – до 5 – 7 років проти 3 – 4 років, в тому числі краща стійкість до ультрафіолету (довше не жовтіє).

4. У випадку подряпання або матування таку плівку можна полірувати, хоча й дуже акуратно, уникаючи її перегріву.

5. Легше знімається з кузова за потреби

З недоліків поліуретанового захисту – суттєво більша ціна. Але якщо автомобіль куплено надо вго і вирішено берегти його всерйоз, більша вартість якісної плівки окупиться.

Один з серйозних мінусів дешевих вінілових плівок – їх не завжди можна без наслідків зняти з кузова

Ще один непростий момент у справі захисту покриття кузова бронеплівкою – її наклеювання. Проблема складається з двох частин – власне наклеювання і вирізання фрагментів плівки потрібної форми. Підготовити листи так, щоб вони закривали бажані фрагменти кузова і мали акуратні контури країв, насправді не так вже просто. Тим більше треба брати до уваги те, що при спостеріганні з відстані у півтора – два метри плівку на кузові можна побачити.

Враховуючи цей фактор, деякі виробники плівок продають комплекти під певні моделі автомобілів. Готові вирізані частинки для найбільш вразливих місць – заглиблення під ручками дверей, корпуси дзеркал, низ бампера – зручно наклеювати навіть самостійно.

Для захисту найбільш вразливих ділянок кузова випускаються готові комплекти заздалегідь вирізаних частин плівки

Бронеплівка для фар

Деякі власники клеять плівку на фари, але як показує досвід, такого захисту оптика особливо не потребує. Пластикові ковпаки фар зазвичай страждають не стільки від сколів та подряпин, як від природнього старіння пластику: він жовтіє або набуває внутрішніх мікротріщин, які погіршують світлопропускання.

Інша справа – кольорові плівки для фар, які можна вважати легким тюнінгом, оскільки вони додають машині певної індивідуальності. Про тонування темними плівками задньої світлотехніки ми говорити не будемо, оскільки такий тюнінг загрожує безпеці руху.

Бронеплівка для скла

Теоретично, вікна автомобіля можна бронювати спеціальними зміцнюючими плівками, але абсолютна більшість автомобілістів вкриває бокові вікна тонувальними плівками, які одночасно правлять і за «броню». Особливо зміцнюють скло тонувальні якісні плівки, адже їхня товщина сягає 0,2 мм.

Кольорове тонування скла фар – доступній і ненав’язливий спосіб тюнінгу

Прозорі захисні плівки рідко застосовують на лобовому склі. І тут треба бути обережним у тому плані, аби не порушити вимогу ПДР щодо 75-відсоткової прозорості лобового скла (п. 31.4.7 Правил). Нюанс у тому, що навіть прозоре штатне лобове скло-триплекс має світлопропускання на рівні 85%, плюс прозора плівка прозора лише на 95%, і кілька відсотків прозорості забирає межа між склом і плівкою.

Рекомендація Авто 24

Плівки – справді надійний засіб захисту фарби, але майте на увазі, що його чарівні якості не поширюються далі подряпин. До того ж є реальна залежність ефективності захисту від типу і якості плівки. Тож зважаючи на свої плани, узгодьте цей момент із продавцем плівки. І якщо не маєте досвіду, не намагайтеся самотужки готувати викройки та клеїти плівку на доступних для сторонніх спостерігачів місцях кузова.

Як правильно наклеїти плівку на авто?

Все більше автовласників в наші дні знають, що таке автоплівки. За допомогою плівки можна з легкістю змінити зовнішній вигляд свого автомобіля, зробивши його більш унікальним, або ж надійно захистити від різних пошкоджень, якщо використовувати поліуретанову плівку.

За допомогою вінілової плівки можна легко змінити колір автомобіля як повністю, так і частково, можна використовувати різні написи або малюнки, а можна і створити свій унікальний дизайн, який точно буде абсолютно ексклюзивним.

Антигравійна плівка допоможе вам зберегти лакофарбове покриття і оптику автомобіля в первинному вигляді на довгий час, оскільки захищатиме від подряпин, відколів, потертостей, негативного впливу навколишнього середовища і т.д. Плівки завжди можна легко зняти і замінити, якщо якась частина пошкоджена або вам просто набридло.

Поклейка тонувальної плівки на авто дозволяє убезпечити салон від негативного впливу ультрафіолетових і інфрачервоних променів, а також домогтися деякої конфіденційності. Крім цього, плівка на склі утримує уламки на клейовому шарі, в разі пошкодження, не дозволяючи їм розлітатися.

Обклеювання антигравійною і вініловою плівкою

Покриття кузова поліуретановою плівкою вимагає досвіду і навичок, оскільки тільки правильно встановлена ​​броня буде довгі роки захищати ваш автомобіль. Правильно обклеїти автомобіль плівкою самому дуже складно, тому що для цього потрібно багато різноманітних інструментів, і, знову ж таки, досвід. У майстернях є необхідні інструменти для обклеювання антигравійною плівкою, такі як будівельні фени, ракелі, вигонки і т.д., до того ж майстри дадуть вам точну і детальну консультацію щодо обклеювання.

Для того щоб правильно встановити плівку, необхідно мати достатню кількість різноманітних інструментів:

  • вигонки;
  • мильний розчин і розпилювач;
  • гумовий шпатель;
  • канцелярський ніж;
  • технічний фен;
  • мікрофібри або м’які рушники;
  • лінійку і інше.

Вінілову або поліуретанову плівку клеять так званим “мокрим” способом, тобто використовують мильний розчин для інсталяції плівки.

В першу чергу, щоб нанести плівку, автомобіль потрібно ретельно очистити від всіх забруднень, прибрати навіть найменші залишки бітуму, шпаклівки або інші сліди.

Далі необхідно змочити лакофарбове покриття та плівку мильним розчином, попередньо знявши захисну підкладку з плівки. Після цього слід встановити плівку на поверхню, ретельно розправляючи заломи.

Після того як плівка встановлена, слід знову змочити її мильним розчином і за допомогою вигонки, починаючи від центру і до країв, розгладити плівку і позбутися від води під плівкою. Працювати необхідно від центру до країв, досить сильно притискаючи вигонку до плівки, щоб прибрати всі залишки повітря і мильного розчину. При необхідності використовувати фен, щоб плівка була більш м’якою і піддатливою.

Далі потрібно обрізати канцелярським ножем надлишки плівки і обережно протерти плівку мікрофіброю.

Обклеювання карбоновою плівкою

Плівка під карбон має свої як позитивні, так і негативні сторони. Плівка з імітацією карбонової поверхні коштує значно дешевше справжнього карбону, що є істотним плюсом. Таку плівку можна клеїти практично на будь-яку поверхню, наприклад метал, заздалегідь підготовлений пластик або скляна поверхня. За допомогою плівки можна приховати незначні пошкодження поверхні, наприклад, потертості, подряпини або невеликі відколи. Також ця плівка буде захищати обклеєну поверхню від вигорання, оскільки не пропускає ультрафіолетові промені, додатково захищаючи ЛФП від впливу бензину, хімічних речовин і забруднень.

Технологія обклеювання карбоновою плівкою відрізняється від попередньої. Плівка під карбон клеїтися “на суху” за допомогою ракеля і будівельного фена.

Плівку необхідно відокремити від підкладки і встановити на попередньо очищений і знежирений автомобіль. Притискати плівку до поверхні необхідно за допомогою ракеля, починаючи від центру до країв. Далі за допомогою фена необхідно нагріти плівку, таким чином активувавши клей і його зчеплення з поверхнею авто. Після нагрівання необхідно знову розгладити плівку ракелем, щоб позбутися від можливих бульбашок повітря під плівкою. Обклеєний плівкою автомобіль рекомендовано не мити протягом мінімум 5 днів, щоб не піддавати плівку тиску від миючих агрегатів.

Обклеювання фар автомобіля плівкою

Фари потребують надійного захисту, оскільки є одними з найбільш вразливих частин авто. Захисна плівка для фар авто захищає їх від пошкоджень, а також зберігає їх прозорість і дозволяє уникнути дорогого полірування оптики. Плівкою для фар авто, яка дасть найкращий захист, є антигравійна поліуретанова плівка. Вона максимально пропускає світло, а також має абсолютну прозорість.

Плівка також може виступати в якості декору, якщо використовувати кольорову тонувальну плівку.

Процес обклеювання фар плівкою такий самий, як і обклеювання кузова антигравійною або вініловою плівкою. Після обклеювання плівці для повного висихання необхідний час, який залежить від пори року, температури, а також приміщення, де знаходиться машина. Автомобіль може експлуатуватися практично відразу після установки плівки, однак від мийки слід на деякий час відмовитися.

Особливості та важливі правила обклеювання автомобіля плівкою

Стильний дизайн, доступна ціна, захисні властивості – одні з небагатьох причин, чому багато хто використовує плівку для обклеювання своїх автомобілів.

Одну з найважливіших ролей в тому, як довго прослужить плівка, грає те, як правильно вона наклеєна. Самостійно впоратися з обклеюванням складно, оскільки завжди є ймовірність пошкодити або саму плівку, або ЛФП. Неправильна поклейка вінілової плівки може спричинити за собою неохайний зовнішній вигляд автомобіля, пошкодження та утворенню корозії на ЛФП, а також витрату зайвих коштів на виправлення помилок. Завжди рекомендується звертатися до професіоналів з обклеювання, які мають досвід, знання, всі необхідні умови і інструменти для роботи з плівкою.

Є деякі нюанси, які обов’язково варто врахувати при роботі з плівкою, якщо ви все ж зважилися взятися за обклеювання самостійно.

Поверхня, на яку буде поклеєна вінілова або антигравійна плівка, повинна бути ретельно очищена і висушена, не мати серйозних ушкоджень, а також слідів фарби, бітуму, шпаклівки і т.д.

Важливу роль відіграє приміщення, в якому буде проводитися поклейка захисної плівки на авто. Воно повинно бути чистим, добре провітрюваним і мати оптимальні температурні умови.

Обклеювання плівкою повинно проводитися з підворотами, як для антигравійної, так і для вінілової плівки, це дозволить уникнути відклеювання плівки по краях.

Догляд за плівкою після обклеювання

І вінілова, і поліуретанова плівки обслуговуються так само, як і автомобілі, що не обклеєні плівкою. Однак, є правила, яких все-таки варто дотримуватися, щоб плівка прослугувала вам довше і радувала своєю якістю і зовнішнім виглядом.

В першу чергу, це автомийки. Завжди попереджайте працівників сервісу, що ваша машина обклеєна плівкою. Неправильний кут або занадто сильний натиск води можуть зачепити і відірвати край плівки, особливо якщо вона поклеєна без підворотів.

Завжди варто вчасно видаляти різні забруднення з поверхні плівки, оскільки хоч більшість з них і має до них короткострокову стійкість, тривалий вплив може пошкодити плівку.

Великий асортимент антигравійних і вінілових плівок представлений в нашому інтернет-магазині PLENKA.market, також доступний різноманітний вибір товарів для полірування та догляду за автомобілем. Наші консультанти допоможуть вам з вибором і дадуть відповідь на ваші запитання, а звернутися до них або зробити замовлення ви можете будь-яким зручним для вас способом – зателефонувавши по телефону, написавши в онлайн-чат або залишивши заявку на зворотний дзвінок.

Оклейка авто антигравійною плівкою у Києві

Виберіть, що будемо робити Ціна захисту авто антигравійною плівкою

Передній бампер
Капот і крила частково (40-50 см)
Передні і протитуманні фари
Дзеркала і ручки

Передній бампер
Капот повністю, крила частково (40-50 см)
Передні і протитуманні фари
Дзеркала і ручки

Передній бампер
Капот і крила повністю
Передні і протитуманні фари
Дзеркала і ручки

Розрахуйте вартість захисту свого автомобіля

Наші останні роботи

Ми займаємося вашим авто тут Наші установчі центри

Чому Вам потрібен захист авто плівкою?

  1. Антигравійна плівка – єдиний надійний спосіб захистити кузов автомобіля від сколів, подряпин, затирань при парковці, дрібних ДТП.

Ми були першими, хто привіз антигравийну плівку в Україну в 2008 році, і доклали чималих зусиль для того, щоб захист автомобіля плівкою став такою ж звичною і необхідною послугою, як тонування вікон.

Якими плівками ми працюємо

Для захисту кузова ми використовуємо тільки поліуретанові плівки. Коли автомобільні плівки тільки почали з’являтися на ринку, то для обклеювання широко використовувався вініл, який надовго дискредитував добре ім’я захисних плівок. Знадобилися роки, щоб донести різницю між вінілом і поліуретаном.

Чому ж не вініл? У вінілу є тільки одна перевага – ціна. В іншому він програє поліуретану за всіма пунктами: він жовтіє, захищає тільки від самих легких пошкоджень, служить 3-5 років, після чого його потрібно видалити, щоб потім не видаляти разом з фарбою, не пропускає ультрафіолет, а значить кузов вигорає нерівномірно. Обклеювати кузов прозорим вінілом немає ніякого сенсу.

Поліуретан сам по собі дорогий матеріал, але він встановлюється один раз на весь термін служби автомобіля. Надійно захищає кузов від подряпин, сколів й інших ушкоджень аж до дрібних ДТП. Пропускає ультрафіолет, а це означає, що кузов вигорає рівномірно. У разі часткового обклеювання автомобіля кузов все одно буде вигоряти рівномірно.

У роботі ми використовуємо антигравійні плівки виробництва США. Ми є офіційним дистриб’ютором компанії 3М в Україні та прямим імпортером плівок SunTek, PremiumShield, Madico та ін. зі США.

Не плівка, а результат її роботи

Ми стояли у витоків зародження такого напрямку, як захист автомобіля плівкою в Україні.

Ось вже 12 років ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками захисних плівок – Eastman (Suntek), 3M, Madico, PremiumShield.

Ми не просто імпортуємо антигравійні плівки в Україну, але і співпрацюємо з виробниками на етапі тестування нових продуктів. Весь цей досвід дозволив нам підібрати для вас найбільш ефективні і довговічні поліуретанові плівки.

Це означає, що вам більше не потрібно витрачати свій час на пошук ідеального рішення для захисту вашого автомобіля. Ми повністю впевнені в матеріалі, з яким працюємо. А для вашої впевненості ми підкріпляємо свій вибір необмеженою гарантією на плівку і роботу.

Як працюють поліуретанові плівки?

1. Поліуретанові плівки мають товщину понад 200 мкр (для порівняння товщина найтовстіших вінілових плівок – 100 мкр) та високу еластичність , завдяки якій може наноситися на деталь будь-якої геометрії. Ці дві властивості роблять плівку кращим засобом захисту кузова від:

  • каміння, щебеню та іншого дорожнього сміття;
  • комах, комариної кислоти;
  • дрібних ДТП (зіткнення по дотичній бампером об бампер, об стінку, паркан, вкопані стовпи, і т. д.);
  • корозії;
  • всіляких хімічних реагентів;
  • актів вандалізму.

2. Поліуретанові плівки на 100% пропускають ультрафіолет . Антигравійна плівка не перешкоджає вигоранню захищених елементів і дозволяє зберегти однорідність кольору кузова при необхідності видалення плівки. Для порівняння вінілові плівки не пропускають ультрафіолет.

3. Сучасні поліуретанові плівки мають високий глянець , порівнянний з глянцем рідного ЛКП автомобіля. Завдяки наявності верхнього захисного шару плівки не жовтіють і зберігають свій привабливий зовнішній вигляд протягом багатьох років.

Про автора

admin administrator