Скільки років Едгару З БСД

Авторadmin

Скільки років Едгару З БСД

50 цікавих фактів про Едгара Аллана По

1. Великий американський письменник Едгар Аллан По вніс неймовірно величезний внесок у розвиток літератури.

Завдяки йому на світ з’явилися цілі нові жанри, незважаючи на те, що здебільшого творив у жанрі романтизму.

2. Впізнаваний «фірмовий стиль» цього письменника забезпечив йому гучний успіх.

3. Його книги читають у різних країнах, і багато з них отримали статус культових творів.

4. Свої перші твори він підписував псевдонімом «Бостонец».

5. Едгар По народився в родині акторів, які на час гастролей залишили дитини на піклування діда. Його дід був учасником громадянської війни в Америці.

6. Коли Едгару виповнився рік, його батько кинув сім’ю, і більше про нього нічого не відомо. Незабаром від хвороби померла і мати хлопчика, залишивши майбутнього письменника, його брата і сестру сиротами.

7. Дворічного Едгара Аллана По взяла до себе сім’я багатого торговця, давно мріяла про власну дитину. Його сестра зростала по сусідству в іншій родині, а брата виховали родичі з іншого міста.

8. У школі він успішно вивчав французьку та грецьку мови, а також латинську. Вже тоді Едгар читав Цезаря, Овідія і Вергілія в оригіналі.

9. По здобув вищу освіту у вузі, заснованому Джефферсоном. Навчання було дорогим – близько 350 доларів в рік, тому однокурсниками Едгара були тільки діти з багатих сімей.

10. Сімнадцятирічний По вивчав у вузі класичну філологію та сучасні мови.

11. У вузі Едгар Аллан По почав пити і захопився азартними іграми. До кінця навчального року він накопичив боргів на 2,5 тисячі доларів, з яких 2000 доларів програв у карти.

12. Його прийомний батько зі скандалом погодився оплатити лише десяту частину цієї суми, і, незважаючи на успіхи в навчанні, був змушений покинути університет.

13. Через рік після історії з відходом з університету Едгар По вже перебував у такому відчайдушно безвихідному становищі, що вирішив піти в армію. Він додав собі 4 роки і сказав, що йому вже 22 і його ім’я — Едгар. А. Перрі.

14. В армії він відслужив два роки (писарем при штабі) і отримав звання головного сержанта артилерійського полку. Пізніше він пішов з армії і вступив до військової академії Вест-Пойнт.

15. Військова кар’єра начебто складалася успішно, але після серйозної сварки з опікуном і з ним остаточного розриву Едгар По вирішив піти з академії і зробив так, щоб його відрахували. Його судили військовим судом за грубе порушення службових обов’язків та ігнорування наказів, і звільнили зі служби.

16. Першими літературними дослідами Едгара По були вірші. Ймовірно, багато хто з них він написав ще до університету, але достеменно це невідомо.

17. Але першою публікацією Едгара Аллана По був збірник віршів під назвою «Тамерлан та інші вірші». Книжка складалася з 40 сторінок. Всього було надруковано 50 примірників.

18. Збірок «Тамерлан та інші вірші» до нашого часу дожили всього 12 екземплярів першого видання, і сьогодні вони володіють винятковою цінністю. В 2009 році один такий екземпляр був проданий на аукціоні «Крістіс» в Нью-Йорку за рекордні 662 500 доларів. Напевно, Едгара По це б сподобалося.

19. Адже протягом усього життя письменник намагався забезпечити своє існування однієї лише літературною діяльністю. З-за цього у нього завжди були проблеми з грошима.

20. Вірш «Ворон» зробило його відомим, але не зробив багатим. За нього він отримав лише 9 доларів. Едгар По розповідав, що це був виклик самому собі — написати вірш з 100 рядків, яке легко можна було б прочитати на одному диханні.

21.Спочатку він збирався писати не про ворона, а про папугу, але потім зрозумів, що папуга не підходить. Опубліковано цей вірш було в 1845 році і за одну ніч зробив Едгара По-справжньому відомим.

22. За 80 років до появи теорії про утворення Всесвіту в результаті Великого вибуху Едгар Аллан По припустив те ж саме у своєму вірші «Еврика».

23. Більша частина творчості По — розповіді, причому, «страшні» і містичні розповіді.

24. У нього були ще вірші, а також кілька п’єс і повістей.

25. Роман він написав лише один — «Повість про пригоди Артура Гордона Піма».

З ДРУЖИНОЮ ВІРДЖИНІЄЮ

26. Коли Едгару було 27 років, він одружився на своїй двоюрідній сестрі, Вірджинії Клем, якій через два місяці повинно було виповнитися 14 років. За сьогоднішніми мірками це може виглядати досить нестандартно, але в той час було в порядку речей, так як дівчаток в середньому видавали заміж років у п’ятнадцять.

27. Деякі біографи вважають, що протягом перших двох років шлюбу пара вела себе більше як брат і сестра, ніж чоловік і дружина. Але одне можна стверджувати точно: їх відносини були справжньою любов’ю. На жаль, Вірджинії було всього 24 роки, коли вона померла від туберкульозу після довгих років боротьби з ним.

28. Дослідники творчості письменника стверджують, що життєві обставини зіграли вирішальну роль у становленні Едгара Аллана По як автора.

29. Едгар По багато писав про трагедію, горе і розбите серце — і все це на власному досвіді.

30. Почалося з того, що в ранньому дитинстві він втратив спочатку батька (той пішов із сім’ї), потім матір, яка померла від туберкульозу. Едгара взяла на виховання та піклування багата родина Джона Аллана — вони дали хлопцеві своє прізвище в якості другого, але офіційно так його не усиновили. Коли Едгару виповнилося 20 років, виростила його Френсіс Аллан теж померла. А через два роки помер його старший брат.

31. Едгар Аллан По був одним із перших письменників із США, зробили в своїй творчості упор на новели. За двадцятирічну літературну кар’єру він написав одну п’єсу, по 2 поеми і повісті, десяток есе, півсотні віршів і близько 70 оповідань.

32. Багато вважають, що вірш «Ворон» — це головне твір Едгара По, але сам він так не вважав.

33. Своїм справжнім шедевром він вважав вірш у прозі «Еврика», але сьогодні про нього мало хто знає.

34. А в цьому вірші, написаному в 1848 році, містяться дивовижні передбачення. Про те, що Всесвіт виник в результаті єдиної події, яка дала початок всім частинкам, і про те, що вона могла постійно розширюватися. Треба розуміти, що ця ідея стала науковою теорією лише в 1927 році — через 80 років після того, як було створено це віршоване космологічне передбачення.

35. Едгар Аллан По був одним з небагатьох письменників-американців, чия популярність в Європі значно перевершувала славу в рідній країні.

36. «Повість про пригоди Артура Гордона Піма» — єдиний закінчений роман Едгара По. Більшість його робіт — короткі розповіді. Роман оповідає про моряків, потерпілих корабельну аварію і вимушених вбити і з’їсти одного з членів команди, людини по імені Річард Паркер.

37. Книга не отримала великого визнання і навіть сам називав її «дуже дурною книжкою». Але через 46 років після виходу цієї книги сталася схожа історія: корабель вирушив у плавання з Англії до Австралії, по дорозі затонув, а команда опинилася посеред океану в рятувальній шлюпці. І щоб вижити, вони вирішили вбити і з’їсти одного з своїх товаришів, і його звали Річард Паркер.

38. Детективний твір «Вбивство на вулиці Морг» авторства По поклало початок детективному жанрі в тому вигляді, в якому ми його знаємо.

39. Едгар По є родоначальником сучасної форми детектива, але і психологічної прози. Його творіння також вплинули на формування наукової фантастики.

40. Жюль Верн і Говард Лавкрафт називали Едгара Аллана По родоначальником кількох нових літературних жанрів.

41. Алкоголізм супроводжував Едгара Аллана По протягом всієї його дорослому житті.

42. Образ цієї людини зазвичай малюють у похмурих і трагічних тонах — життя його не балувала, нещастя сипалися одне за іншим, що і призвело до смерті в 40 років.

МОГИЛА ЕДГАРА ПО

43. Таємниця, що оточує його передчасну кончину. За тиждень до того, як Едгар По був знайдений на вулицях Балтімора, він виїхав з Вірджинії, щоб відправитися в Нью-Йорк. Йому треба було владнати справи перед новим одруженням (після смерті дружини він вирішив одружитися на подруги дитинства). Едгара Аллана По знайшли на вулиці в коматозному стані 3 жовтня 1849 року і відвезли в лікарню. Однак допомогти йому вже не вдалося, і він помер, через 4 дні, не приходячи в свідомість. І ніхто так і не дізнався, які події передували цій трагедії. Але коли його знайшли, він був просто на себе не схожий — брудний, оброслий, з неживим згаслим поглядом. Одяг на ньому був явно не його, а чиясь чужа — старе пальто, все в плямах, поношені черевики, старий солом’яний капелюх. На це було не схоже, адже він завжди ретельно стежив за зовнішнім виглядом. До речі, і багажу при ньому не було. Точна причина смерті письменника досі невідома, і, ймовірно, ніколи не буде відома.

44. Письменник був похований своїми кузенами на наступний день після смерті, що для того часу було надто поспішно. Похорони відбувалися у холодний вітряний день і зайняли менше трьох хвилин. Священик навіть не прочитав проповідь. Один з родичів присутніх на похороні, сказав: «Я не мав з ним нічого спільного за його життя і не хочу мати з ним нічого спільного після його смерті». На похороні літератора було лише сім чоловік, включаючи священика і могильників.

45. Навіть після смерті Едгара По продовжували переслідувати невдачі: його некролог склав давній суперник по роботі, відчуваючи неприязнь до письменника. І цей некролог був довгим, зневажливим і відверто наклепницькою. Починався він так: «Едгар По мертвий. Він помер позавчора в Балтіморі. Звістка це вразить багатьох, але мало кого засмутить». Написаний він, до речі, був під псевдонімом. У некролозі Едгар По представлений як божевільний алкаш, розпусник і наркоман. Практично весь цей текст був брехнею. Сьогодні точно відомо, що наркоманом письменник не був.

46. Едгар По був спочатку похований без надгробного каменя і на задвірках кладовища. На могилі не було нічого, крім кам’яної плити з цифрою 80. Через 24 роки після смерті, в 1873 році, один поет відвідав могилу і був обурений її плачевним станом. Він написав про це в газету і почав збір коштів для перепоховання письменника. У 1875 році провели перепоховання, перенісши могилу ближче до фасаду церкви, і встановили надгробний камінь, на якому зображений ворон. Могила Едгара Аллана По перебуває на кладовищі Westminster Hall and Burying Ground на території Юридичного коледжу Університету Меріленда.

47. Ліззі Дотен була американською поетесою, борцем за права жінок і медіумом. Жила вона в 19 столітті. У 1863 році Ліззі Дотен видала збірку віршів під назвою «Вірші від духовного світу» і недвозначно дала зрозуміти, що кілька творів написані під «прямим впливом духа» таких письменників, як Вільям Шекспір і Едгар Аллан По.

48. Непроста особисте життя, постійна бідність і похмурий, за спогадами сучасників, характер наклали свій відбиток на творчість Едгара Аллана По. Воно справді унікально, але при цьому воно буквально пронизане чимось невловимо похмурим.

49. За життя Едгар Аллан По отримав мало визнання. А після смерті він став легендою і залишається нею донині.

БУДИНОК-МУЗЕЙ ЕДГАРА ПО В РІЧМОНДІ

50. Єдиний музей Едгара Аллана По розташований в США, штат Вірджинія, місто Річмонд. Хоча в будівлі, де розташований музей, По ніколи не жив, тут зібрані речі, які оточували його при житті — меблі (навіть його дитяче ліжко і піаніно його сестри), рукописи, колекція його творів — в тому числі перші та рідкісні видання, такі як поетичну збірку «Тамерлан та інші вірші», наприклад.

Николай Гоголь

Николай Гоголь ( ニコライ・ゴーゴリ , Nikorai Gōgori ? ) — одно из пяти действующих лиц организации “Смерть Небожителей”.

Внешность

Глаза у Гоголя подведены карандашом, а вертикально через левый глаз нарисована черная прорезь. По сравнению с левым оком, его правое кажется пустым, в нем нет бликов, что указывает на то, что он может быть слеп. Над его правым глазом, похоже, находится маска в виде карты или повязки.

Наряд Гоголя столь же эксцентричен, как и его личность, и очень похож на циркового манежника. Он носит в основном черный плащ, правая сторона которого сплошь черная, черно-белые полосатые брюки, рубашку с оборчатым круглым воротом, похожим на свободную, замысловатую водолазку и темные перчатки. Завершает наряд Николая прекрасный цилиндр с ромбовидным узором.

Личность

Гоголь представлен, как достаточно весёлый человек-садист, который очень любит задавать другим вопросы, и не дожидаясь ответа, сразу отвечать на них. Очень часто, а точнее постоянно, находится веселым и достаточно безумным из-за ответов на собственные вопросы, делая из этого настоящее преступление. Подобно Достоевскому, Гоголь тоже верит, что он сможет очистить нынешний мир от эсперов и окрасить его кровью. Когда он представился Огури, то назвал себя карателем небожителей и ненужных его организации проблем и людей, которые слишком много знают.

Гоголь утверждает, что он абсолютно нормальный, и понимает, что убивать людей – плохо. Но ему нравится чувство абсолютной свободы, он желает стать свободным, подобно птице. Николай утверждает, что череп и есть клетка, из которой он мечтает выпорхнуть. Его понимает только Фёдор Достоевский, которого он называет “Дос-кун”.

Сюжет

Арка: Идеальное убийство и убийца

Дебют Николая Гоголя.

Когда Ранпо раскрывает Огури и тот самолично решает сдаться, его отводят и садят в полицейскую машину, однако, водителя неожиданно убивает Гоголь, который тут же раскрывает свой образ для Муситаро и сообщает ему, что он — один из пяти террористов, которые покарают небожителей. Он сообщает, что исполняет свою работу, которая заключается в ликвидации тех, кто знает о дальнейших планах Крыс. Огури пытается сообщить Ранпо по рации, что “Детективному Агентству” вскоре поручат крупное дело, и чтобы они ни в коем случае не соглашались, поскольку в противном случае – агенство будет поверженно, но в это самое время Гоголь делает решающий выстрел, однако не убивает Огури, а доставляет его к остальным сообщникам, чтобы там он отменил все покрытые преступления Вооруженного Детективного Агентства. [1]

Арка Смерть Небожителей

Спустя некоторое время, он проникает в департамент депутатов и прикидывается помощником Тонана (босса), который забирает у Гоголя нужные документы и бьет его по голове за то, что мужчина слишком медленный. Затем, когда они очутились в коридоре, Николай использует свою способность и выстреливает в Тонана и благодарит его за то, что он заботился о нём эти пол года. Он спрашивает у Тонана, знает ли тот, почему он его не убил, и сам отвечает на свой же вопрос тем, что перед смертью его бывшему боссу должна стать ненавистна сама жизнь. Таким образом, Гоголь является одним из небожителей. [2] Следующим его вопросом является заключение самой забавной части плана, на который тот отвечает, что жизнь или смерть Тонана зависят только от действий Детективного Агентства. [3]

Видео-обращение Гоголя к Детективному агентству.

Спустя какое-то время, Гоголь записывает видео-послание к “Вооруженному Детективному Агентству” вместе со своими заложниками на фоне, где присутствуют несколько высокопоставленных политиков, которые, по словам Гоголя, будут убиты через полчаса, если агентство их не спасет. Он рассказывает им о четырёх сообщениях, где согласно указанию Гоголя, агентство не должно никому сообщать о ситуации и не имеет права прибегать к помощи полиции, армии и другим официальным сообществам, если хочет освободить заложников живыми, но при этом, забыв о последнем четвертом, изобразив забавную гримассу на лице, Николай сообщает, что этого пункта попросту нет.

Принявшись спасать заложников, “Детективное Агентство” отправляет Ацуши первым, полагаясь на его скорость. Затем, когда Накаджима решает проникнуть через подземный эвакуационный выход, его уже поджидает Гоголь, который с помощью своей способности делает ту же уловку, что и с Тонан, выстреливая парню в спину. Не смотря на момент неожиданности, Ацуши уворачивается, и Гоголь наконец-то показывается, хваля тигра и добавляя, что слухи о нем не врут. Он представляется и задает парню вопрос: что у него за способность, на что Ацуши быстро и правильно отвечает, поэтому Гоголь раскрывает некоторые подробности о своей способности, от чего вынуждает тигра тут же напасть на него, не оставляя варианта для побега, поскольку тут же выстрелит в него. Не смотря на быструю скорость Накаджимы, Николай ловко подставляет пистолет ко лбу мальчишки, но второму удается увернутся и схватить ствол зубами, ломая его и думая, что сможет одолеть Гоголя в ближнем бою, что оказывается ложным убеждением, ведь мужчина применяет свою способность и отталкивает парня огромным телефонным столбом, вынутым из-под плаща, поскольку его способность может соединять пространство, находящееся на расстоянии от плаща в диапазоне около тридцати квадратных метров.

Гоголь полностью осознает все то, что делает.

Когда столб впечатывает Ацуши в стену, Гоголь задумывается о способах убийства паренька, предположив, что может еще несколько десятков телефонных столбов в него бросить, похоронить в песках или даже создать ударную волну от взрыва, однако, не закончив свои варианты, он сует руку в свой плащ и достает оттуда ногу Ацуши, чтобы для начала обездвижить его. Затем он пытается задать загадку в честь того, что Ацуши обездвижен, но не может придумать ничего подходящего, поэтому Накаджима спрашивает у него, попутно пытаясь потянуть время для Агентства: зачем Николай убивает, да еще и такими жестокими способами. Гоголь в свою очередь только рад этому вопросу, с энтузиазмом отвечая, что четверо убитых тоже задавали этот вопрос. Он дает сразу два ответа, первый: потому что это весело, объясняя, что он практически получает от этого радость и возбуждение и никакого мотива в его поступках нет, а он просто ненормальный садист, который любит видеть боль и страдания других людей. Второй: он уверяет парня, что полностью в своем уме и осознает, что убийство — это зло, и испытывает чувство вины, добавляя, что любит абсолютную свободу полета, лишенную оков гравитации. Поэтому он и вступил в «Смерть Небожителей», ведь им движет желание стать свободным. Ацуши не понимает его, однако Гоголь не удивляется этому, поскольку говорит, что только Достоевский знает о чем говорит Николай, а затем, задает парню следующий вопрос: с какого момента его слова – ложь. Насмехаясь над парнем, он советует не верить клоунам, а затем возвращает ногу Ацуши, оставив ее прикованной к полу и прощается с ним, поскольку должен встретить других гостей, что вот-вот прибудут. [4]

Николай Гоголь на месте заложника.

Затем он возвращается обратно к заложникам и разговаривает с Тонан, которому сообщает, что мужчина скоро лишится конечностей. Тонан отпирается его словам и обещает, что созданное его отцом и им министерство юстиций, непременно уничтожит их, даже если сам он умрёт. Николаю нравится такой решительный настрой мужчины, и он решает сохранить ему жизнь, и даже дает в руки телефон, с помощью которого Тонан сможет вызвать подмогу. Все это только потому, что он работал на него полгода, но мужчина всё так же угрожает убийце. Он становится серьёзным и говорит, что испытывает зависть к Тонан, объясняя это тем, что он хочет быть свободным, выбраться из клетки, подобно птице, которая может находиться в клетке целую и счастливую жизнь, так и не узнав, что она была несвободной. Клеткой для себя же он называет собственный череп.

В это самое время члены Детективного Агентства пробираются во внутрь здания и взламывают дверь, которая отделяет их от Гоголя, а сам Николай решает начать своё шоу и приказывает включить пилу. Тонан просит его остановиться, поскольку до шести часов остается ещё несколько минут, но Гоголь уверяет его, что всё по плану. Он просит снять колпаки, в это время пилы работают и разрезают всех, кроме Тонан, заложников. Внутри комнаты находятся люди в белых одеждах, которые снимают головные колпаки, и ими в конечном итоге оказываются члены Детективного Агенства. Куникида не понимает, что происходит, Джуничиро нажимает кнопку пуска пил и тем самым убивает заложников, сам же Николай находится на стуле связанным. Николай приветствует детективов и называет их олицетворением справедливости, но соглашается с тем, что план «Смерти Небожителей» поистине злой и именно поэтому он присоединился к ним. Он решительно говорит, что собирается освободить себя от врожденной «морали» и освободить свою душу. Затем Николай вопит от боли, поскольку пила разрезает его тело пополам. Гоголь умоляет Тонан спасти его, вызвать подмогу и сообщить личности преступников, что и делает мужчина.

Николай Гоголь выполнил часть плана Смерти Небожителей.

Тело Николая Гоголя разрезано пополам, но он выполнил часть плана, поскольку благодаря похищенной странице “книги”, они сумели изменить ход событий, в котором «Детективное Агентство» и есть «Смерть Небожителей». Пятый признак: им становится невыносимо само их место, относится именно к Детективному агентству.

Арка Ищейки

Он находится под “Небесным казино”, прямиком на земле, когда Сигма падает вниз без малейшего шанса на спасение. Николай применяет свою способность и ловит тело Сигмы, телепортируя его в обратную сторону, не дав тому разбиться. Он даже остановил кровотечение его раны, полученной от Готорна. Сигма удивляется этой выходке и спрашивает у Гоголя о его мотивах и почему он всё ещё жив, ведь именно его смерть послужила началом облавы на «Детективное агентство» и признание их как врага всей Японии, не дав шанса на спасение. Сигма нравится Гоголю своей нормальностью, поэтому он раскрывает ему свой козырь спасения, объяснив это тем, что он в момент смерти создал разрыв пространства и подменил нижнюю часть тела другим человеком. Сигма не столь удивлен этому поступку, но он был уверен, что Гоголь хотел умереть по-настоящему, на что сам Гоголь отвечает, что он действительно хотел так сделать, но понял, что если убьет близкого друга, то это послужит доказательством истинной свободы, свободы от промывки мозгов. Для убийства Достоевского ему понадобится информация о сути его способности, поэтому он и спас Сигму. [5]

Способности

Способность, которой ни в коем случае не должен обладать злодей!

Шинель – благодаря своему плащу, Гоголь демонстрирует способность, которая позволяет связывать себя с пространством в диапазоне около 30 метров вокруг и перемещать предметы в его пределах. Обычно он использует её на себе, чтобы телепортироваться за спины врагов, однако технику можно применять и на другие объекты, в том числе и на людей.

Цитаты

Интересны факты

  • Эксцентричный характер Гоголя, вероятно, связан с реальной репутацией Николая Гоголя как драматурга и сатирика.
  • Способность плаща Гоголя напоминает технику Камуи Обито Учиха из манги и аниме Наруто. В 58 главе было показано небольшое шоу с исчезновением, как это делал Обито в образе Тоби.

римечания

  1. Великий из Бродячих Псов: Глава 57
  2. Великий из Бродячих Псов: Глава 57, стр. 36
  3. Великий из Бродячих Псов: Глава 57, стр. 39
  4. Великий из Бродячих Псов: Глава 58
  5. Великий из Бродячих Псов: Глава 78

Скільки років Едгару? Brawl Stars

Вам цікаво грати Brawl Stars? У цій грі для кількох гравців вам доведеться зіткнутися з іншими конкурентами, щоб досягти кінця кожної гри. Кращий? У вас є можливість використовувати різних персонажів з різними характеристиками та здібностями, щоб отримати максимальне задоволення.

Цього разу ми розповімо вам більше подробиць про Едгара, одного з персонажів серіалу Brawl Stars. Не пропустіть!

Скільки років Едгару? brawl Stars

¿хто такий едгар Brawl Stars?

Едгар — бешкетник або персонаж, якого ви знайдете в цій епічній грі. Його характеристики цікаві, оскільки його відрізняє біло-фіолетовий шарф, темний одяг і загальний темний стиль. Цей персонаж був безкоштовним протягом 2020 року, але тепер, щоб отримати його, ви повинні отримати його в деяких коробках гри.

Хоча для багатьох він має занадто низький рівень здоров’я та ще гіршу дальність, він здатний викрасти життя, завдати занадто багато шкоди та досягти неймовірної швидкості перезарядки. Тож одне компенсує інше, не кажучи вже про його здатність з часом перезаряджати свій Super. Завдяки цьому він може зробити «Суперстрибок» у повітрі, хоча він також має здатність здійснити «Вимушену посадку» та нанести «Чистий удар».

Його головний атрибут заряджається за 30 секунд, і вам не потрібно наносити удар. У якості атаки керуйте вивільненою люттю, яка складається з ударів ворога кількома швидкими ударами. Найкраще те, що кожного разу, коли він б’є, він зцілюється.

¿Скільки років Едгару??

Багатьом цей персонаж здається сварливим серед співробітників Starr Park. Однак, як ми вже зазначали, це до зброї. Незважаючи на це, він має дивний вигляд, через який важко визначити вік у грі.

Однак не дуже важко помітити, що цей персонаж — молодий чоловік, який вивільняє свою лють, коли це потрібно. Швидше за все, її розділяє не більше двох років із сестрою Колетт, якій приблизно 16 років. Це означає, що Едгару не більше 19 років.

Про автора

admin administrator