У чому замочити корінь півонії перед посадкою

Авторadmin

У чому замочити корінь півонії перед посадкою

Догляд за півоніями: Важлива інформація, яку потрібно знати перед посадкою

Коли краще за все висаджувати півонії?

Найсприятливіший час для висаджування коренів півонії припадає на жовтень до заморозків. Коріння збирають і обробляють тільки на початку періоду природного відпочинку: з середини вересня до середини листопада. Таким чином, ритм росту рослин не порушується, а якість залишається на висоті.

Рослини використовують останнє тепло у ґрунті, завдяки чому набувають нові коріння протягом цього періоду, а це значить, що півонії можуть добре прикріпитися. Ці процеси сприяють гарному росту квітки.

Зазвичай ми відправляємо коріння в першій половині жовтня. Тому рекомендуємо зайнятися посадкою рослин якомога швидше після отримання.

Обычно мы отправляем корни в первой половине октября. Поэтому рекомендуем заняться посадкой растений как можно скорее после получения.

5 основних правил, які слід знати перед посадкою півоній

1. Найголовніше – це добре дренований грунт. Півонії не пристосовані до великої вологи: вона часто створює кореневу гниль, через що квіти можуть навіть загинути. Якщо інші рослини в саду вимагають багато води, рекомендується садити коріння півоній на невеликому підвищенні, тобто слід локально «підняти» грунт для створення ефективного зневоднення, а також зробити хороший дренаж.

2. Не саджайте піони в закритому місці. Ділянка, яка особливо загороджена або закрита, у вологі періоди може стати зручним будинком для грибкових бактерій, наприклад таких як «Botrytis». Тому важливо забезпечити достатню циркуляцію повітря.

3. Півонії люблять сонце. В ході зростання, квіти потребують достатньої взаємодії з сонячним світлом. Для півоній ідеальної буде ситуація, де або сонце освітлює їх круглий день, або де можлива часткова, тимчасова тінь. Рослини, які більшу частину часу проводять в тіні, дають подовжений зростання і не радують цвітінням.

4. Хороші сусіди. Не саджайте півонії занадто близько до великих кущів і дерев: це створює недобросовісну конкуренцію між рослинами. Поверхнево вкорінені дерева або чагарники «крадуть» майже всю вологу і харчування півоній.

5. Не слід садити квіти в тому ж місці, де вже росли півонії. Справа в тому, що, серед іншого, півонії виділяють в грунт певні речовини, які можуть перешкодити гарному росту нових рослин.

Тепер розглянемо правила посадки півоній більш докладніше: розберемося, якBQ грунт найбільш підходить для цих рослин, яку відстань слід дотримуватися при висадці і т.д. Читайте статтю до кінця, і тоді ви зможете виростити піони, які будуть радувати вас своїм прекрасним цвітінням!

ПЛАНУВАННЯ ПОСАДКИ: ВІДСТАНІ

Дайте піонії простір. Півонії можуть значно збільшитися після першого вегетаційного періоду – резерв від 0,75 до 1 м2 на рослину. Для групової посадки рекомендується дотримуватися відстань посадки не менше 70 см між рядами і 50 см в рядах між рослинами.

Ми будемо раді відповісти і на інші Ваші питання: порадити оптимальну кількість рослин для висадки на певній території, допомогти визначитися з вибором сорту і т.д. Просто зв’яжіться з нами за номером, вказаним в контактах сайту. Ми намагаємося бути корисними для Вас!

ГЛИБИНА ПОСАДКИ РОСЛИН

Глибина посадки піонів дуже важлива.Верхні очі (зазвичай «квітучі очі») повинні бути трохи нижче поверхні землі. Якщо півонія висаджують глибше, він буде намагатися сформувати нове зростання у верхній частині рослини, щоб створити свого роду «нову рослину», але на це може піти кілька років. У гіршому випадку, коли рослина посаджено занадто низько, надземного зростання не видно. Вони працюють глибоко в грунті, коріння залишаються вологими занадто довго, що часто призводить до загибелі рослини.

  1. Зробіть посадкову лунку, яка в 2 рази більше рослини;
  2. Не робіть посадкову лунку занадто глибокої (зазвичай близько 10-15 см) і добре звільніть дно;
  3. Помістіть рослину в ямку. Коріння можуть бути розміщені горизонтально в посадковому отворі;
  4. Рослина має тепер перебувати на глибині, щоб верхні очі були на 2-5 см нижче поверхні землі (або на глибині двох пальців);
  5. Знову закрийте посадкову яму і помістіть розпізнавальний знак (наприклад, якусь паличку) поряд з цим місцем, щоб до початку лютого / березня це вам нагадало не розміщувати інші рослини занадто близько.

НАЗЕМНІ ВИДИ

Піони відмінно себе почувають на всіх типах грунтів. Але чим важче фундамент, тим довше ростуть перші квіти. Однак це зовсім не погано; навпаки – наприклад, міцний глинистий грунт може бути ідеальним в довгостроковій перспективі. В цілому сірчані, торф’яні і глинисті грунти відмінно підходять для вирощування півоній. Суміш глини, піску і садової грунту ідеальна в співвідношенні 60-20-20.

Грунти з рН 6,5-7,5 підходять найбільше. На «кислих» грунтах (кислотність нижче 6,5) рекомендується змішувати трохи вапна через посадкову ямку, після чого ви також можете додавати трохи вапна щороку для підвищення pH. На «солодких» грунтах (кислотність вище 7,5) рекомендується змішувати садовий торф або інший матеріал з окислюючими властивостями.

Піони також можуть добре рости на легких піщаних ґрунтах, але тоді вони вимагають більшої уваги: ​​на подібній землі рекомендується регулярно постачати рослину водою і їжею. Ще краще збагатити грунт в місці посадки півонії (ів). Хороший спосіб зробити це: вирити яму глибиною 50 см і розміром 40×40 см. Зробіть шар приблизно 25 см добре переваренного коров’ячого навозу і / або кісткового борошна на дно ями, потім додайте грунт для заміни зверху.

Пионы также могут хорошо расти на легких песчаных почвах, но тогда они требуют большего внимания: на подобной земле рекомендуется регулярно снабжать растение водой и едой. Еще лучше обогатить почву в месте посадки пиона (ов). Хороший способ сделать это: вырыть яму глубиной 50 см и размером 40×40 см. Сделайте слой приблизительно 25 см хорошо переваренного коровьего навоза и / или костной муки на дно ямы, затем добавьте почву для замены сверху.

ВИРОЩУВАННЯ ПІВОНІЇ В ГОРЩИКУ

Найбільш оптимально півонія буде рости тільки в разі, якщо він придбаний як «гола рослина» восени. Та ж «гола рослина», куплена навесні, завжди втрачає життєву силу, тому що зберігається протягом декількох місяців, поки чекає продажу. Така весняна покупка також пропускає дуже важливу частину зростання для зими, в результаті чого рослина починає повертатися сильніше, і вам доводиться довше чекати цвітіння. Іноді півонії також пропонуються для покупки в горщиках. У той час, як вирощування рослин в горщику візуально більш привабливо, усе ж найгарніше цвітіння вдасться побачити саме у саду.

Півонії навіть отримали певну славу саме як “трудноквітущі” рослини, через те що їх часто продають в горщиках, хоча це безумовно не виправдано! Справа в тому, що півонії утворюють у горщиках зовсім іншу кореневу систему, ніж у відкритому грунті. У горщиках харчування і волога завжди дуже близькі, і рослина не змушена накопичувати запас кормів в своє коріння. В результаті цього рослина утворює дуже багато тонких коренів з невеликим запасом їжі, тому у неї немає можливості проводити квіти.

У разі, коли ви купуєте півонію в горщику великого розміру, є велика ймовірність, що перший рік рослина буде цвісти завдяки вмісту кореня, який півонія виростила у відкритому грунті до того, як його пересадили в горщик. Якщо ви потім посадите цю рослину в своєму саду, буде потрібно не менше 1-2 років на відновлення достатньої кількості кореневих систем, щоб можна було знову вирощувати квіти. А купуючи півонія в невеликому горщику, будьте готові до того, що розмір рослини буде таким же, і після посадки в вашому саду перші 2-3 роки, швидше за все, цвітіння не відбудеться.

Якщо у вас все ж немає можливості посадити півонії в своєму саду і ви хочете спробувати посадити їх в горщиках для свого балкона або тераси, рекомендуємо використовувати для цього великий горщик і важкий грунт. Завжди пробуйте спочатку звичайний сорт, – так буде набагато простіше досягти успіху і потренуватися, перш ніж ви зможете виростити ексклюзивний сорт про який давно мріяли. Тримати квітучу півонію в горщику протягом декількох років зовсім непросто, але для справжнього ентузіаста такі труднощі служать тільки додатковим натхненням!

Залишилися питання? Пишіть нам в вайбер або телефонуйте за номерами, вказаними в контактах на сайті. Ми з радістю відповімо і проконсультуємо вас додатково.

Цибулю перед посадкою треба замочити: 2 народні засоби, які в цьому допоможуть

Для того, щоб цибулини швидко прийнялися та добре розвивалися, треба обробити їх у деяких розчинах. Їх можна приготувати самостійно. Які речовини використати для цибулин – знає 24 Канал.

У чому обробити цибулю перед посадкою

Потужним засобом, який дасть результат, є звичайна сода. Перед посадкою треба замочити цибулини в її розчині. Сода має антисептичну дію, а також робить овоч більш стійкими до хвороб та шкідників.

  • Розчин соди допомагає цибулі збагатитися корисними речовинами та краще переносити різні погодні умови.

Для приготування потрібно розбавити 1 чайну ложку харчової соди в гарячій воді, мінімум +45. Зверху суміш накриваємо. Чекаємо десь пів години.

Сода / Фото Klopotenko.com

Перевага цього засобу ще в тому, що він розкислює землю, що позитивно впливає на рослини. Тому що в такій землі не з’являються шкідники та менше ростуть бур’яни.

  • Також можна просто посипати ділянку сухим порошком чи підлити грядки содовим розчином. Дозування – 100 грамів речовини на 1 літр води. Потім варто розпушити ґрунт та власне, саджати цибулю.

Ще один дієвий засіб

Експерти наголошують, що чимало хвороб – грибків, інфекцій та бактерій передаються саме через насіння. Тому перед посадкою важливо занурити цибулини в чисту воду на 2-3 години.

  • Потім розбавляємо 3 столові ложки солі у 5 літрах води та занурюємо цибулини в розчин. Хай настоюється півтори години.
  • Таким чином, після посадки у цибулі з’явиться молоде листя, тому що вона зможе швидше прорости та буде захищена від шкідників.

Про автора

admin administrator