Як дізнатися чи вагітна самка кролика

Авторadmin

Як дізнатися чи вагітна самка кролика

Висока поживність молока забезпечує швидкий розвиток кроленят, вже на 5-7-й день життя вони покриваються шерстю і їх жива маса подвоюється, на 10-11-й день починають бачити, на 15-20-й день вилазять з гнізда.

Особливості розмноження кроликів Сезонності розмноження у кролів не існує. Вони можуть призводити потомство круглий рік. Незапліднена кролиця проявляє ознаки статевої охоти кожні 5-6 днів. Влітку тічка триває близько 9 днів, взимку — близько 6.

Видає жалібні звуки чи падає на самця, намагаючись укусити його. Коли ж самки перебувають в стадії статевого спокою, від парування з самцями таких самок треба утриматись. Слід пам'ятати, що овуляція яйцеклітин відбувається тільки під час парування з самцем.

Але щоб кроленята народилися міцними і здоровими, потрібно врахувати деякі моменти. Злучати кролів слід у лютому-березні. Обирайте добре складених великих самців не молодше одного року. Підсадіть самку до самця у клітку на пару діб.

До того ж, кролематка не відпочине. Тому, плануючи годувати кроленят молоком до 45 днів, парувати кролицю треба не раніше ніж через два тижні після окролу.





Кролики дуже швидко розвиваються і стають статевозрілими. Великі породи дорослішають через 6-7 місяців, а маленькі декоративні кролики готові злучатися вже з 3 місяців. Молоді самки за один виводок призводять 4-5 малят, а досвідчені матусі — до 9 кроленят. Ці пухнасті …

Про автора

admin administrator