Як доглядати гіпсофілу в коробці

Авторadmin

Як доглядати гіпсофілу в коробці

Що робити, якщо подарували гіпсофілу в коробці За гіпсофілою у коробці необхідно щодня доглядати. Все просто: необхідно раз на день додавати воду у флористичну губку. Для цього можна використовувати лійку з тонким носиком або пульверизатором.8 бер. 2023 р.

підрізати стебла та видалити нижні листочки, щоб попередити розмноження бактерій та гниття; поставити вазу подалі від опалювальних приладів та кондиціонера; міняти воду через день або щодня, щоразу злегка підрізаючи стебло.

Флорист Ольга Маценко вважає, що догляд за гіпсофілою у вазі дуже простий: міняйте воду раз на 1-2 дні та підрізайте гострим ножем. Перед тим, як поставити у воду — видаліть невеликі зелені листочки зі стебел. Це сповільнить процес розмноження несприятливих бактерій. Гіпсофіла може простояти у вазі дуже довго.

Розділіть гіпсофілу на нещільні пучки з 2-3 гілок і скріпіть кожен з них товстою ниткою, мотузкою або шнурком. Розвісьте пучки на мотузці так, щоб вони не торкалися один одного та стін. Чим ближче рослини розташовані одна до одної, тим вищий ризик того, що вони почнуть гнити. Підвішувати пучки потрібно квітами донизу.

Більшість видів зрізаних квітів необхідно зберігати при нормальній температурі, яка становить близько 4-8 градусів за Цельсієм. Це всі троянди, хризантеми, півонії, еустома, гортензія, альстромерія, гербера, анемона, гвоздика, гіпсофіла, більшість декоративної зелені тощо.

Гіпсофіла є довговічною квіткою, яка може стояти у вазі до тижня та довше. Крім того, ці квіти не вимагають особливого догляду.





За гіпсофілою у коробці необхідно щодня доглядати. Все просто: необхідно раз на день додавати воду у флористичну губку. Для цього можна використовувати лійку з тонким носиком або пульверизатором. Раніше ми розповідали, що подарувати подрузі на День народження. А …

Про автора

admin administrator