Як Омез захищає шлунок

Авторadmin

Як Омез захищає шлунок

Омепразол працює шляхом зменшення кількості кислоти, яку шлунок виробляє. Він блокує протонні насоси, які відповідають за вироблення кислоти у шлунку. Це допомагає зменшити подразнення слизової оболонки шлунка та кишечника, а також знизити ризик появи виразки та інших ускладнень.

Омепразол інгібує секрецію соляної кислоти у шлунку шляхом специфічного впливу на протонну помпу у парієтальних клітинах. Препарат при застосуванні 1 раз на добу діє швидко та забезпечує контроль шляхом оборотного пригнічення секреції соляної кислоти шлункового соку.

Симптоматичне лікування печії та кислотної регургітації при гастроезофагеальній рефлюксній хворобі. Рекомендації з дозування: ≥1 року (маса тіла 10–20 кг) — 10 мг* 1 раз на добу. При необхідності дозу можна підвищити до 20 мг 1 раз на добу.

У більшості випадків омепразол застосовують у поєднанні з двома антибіотиками, наприклад, омепразол + кларитроміцин + амоксицилін, омепразол + кларитроміцин + метронідазол, омепразол + амоксицилін + метронідазол. Лікування зазвичай триває 7 днів, проте оптимальну комбінацію та тривалість лікування визначає лікар.

Спосіб застосування та дози. Середня рекомендована доза для дорослих – по 1 капсулі 2 – 3 рази на добу за 30 хвилин до їжі, запиваючи склянкою води. За необхідності, у випадку загострення стану, доза може бути збільшена лікарем до 2 капсул 2 рази на добу. Курс лікування – 4 – 8 тижнів.

Спосіб застосування та дози. При пептичній виразці – дорослим по 1капсулі 2 рази на добу; курс лікування – 2 – 6 тижнів. При лікуваннірефлюкс-езофагіту – по 2 капсули, тривалість лікування становить 4 – 8 тижнів. Підтримуюча терапія при рефлюкс-езофагіті – 1 капсула 1 раз на добу протягом 12місяців.





Дія всіх препаратів ІПП направлено на лікування кіслотозавісмих захворювань шлунково-кишкового тракту. Такі …

Про автора

admin administrator