Як правильно розморозити бульйон

Авторadmin

Як правильно розморозити бульйон

Просто переставити контейнер з бульйоном в холодильник з морозильної камери та дочекатися повної розморожування. Як правило, на це йтиме 10-12 годин, тому що рідина достатня щільна і розморозка буде дуже повільною.

Заморожувати можна овочевий, свинячий, яловичий, курячий та рибний навар. Його слід процідити, повністю охолодити, розлити у формочки і заморозити. Я ще намагаюся у кожну налити однакову кількість ложок, щоб потім легше було додавати бульйон у рецепти. До речі, для використання його навіть розморожувати не потрібно.

Як зробити каламутний холодець прозорим На 2 л бульйону беруть 1 білок. Для освітлення процідіть бульйон від м'яса і доведіть до кипіння. Яєчний білок відокремте від жовтка і злегка збийте виделкою. Влийте білок в киплячу рідину при постійному помішуванні.

Для будь-якої м'ясного супу, чи то зі свинини, яловичини та баранини діють ті ж правила, що й для курки. Щоб отримати запашний бульйон, солять після того, як вода закипить, а господиня зніме зайву піну. Якщо потрібне смачне м'ясо, то підсолюють суп за пів години до готовності.

Щоб бульйон був прозорим, гарного кольору, використовують цибулину та різноманітні коренеплоди, як от морква, пастернак, селера.

Як правильно розморозити холодець після заморозки

  1. Після розморожування холодець краще прокип'ятити, щоб надати йому попереднього вигляду. Особливо це стосується холодцю з додаванням желатину.
  2. Після кип'ятіння холодець необхідно знову розлити по тарілках та почекати, поки він застигне.





Різниця не дуже велика. Яловичина вариться довше, а сам відвар виходить більш насиченим. Температура зберігання в незамороженому вигляді така ж, як і у курячого відвару, тобто від 4 до 8 градусів. Це легко досягається на середній полиці холодильника. А ось терміни трохи довші – він цілком …

Про автора

admin administrator