Як з’явився зелений колір очей

Авторadmin

Як з’явився зелений колір очей

Зелений колір очей визначається невеликою кількістю меланіну. У зовнішньому шарі райдужної оболонки розподілений жовтий або світло-коричневий пігмент липофусцин. У сумі з отриманим в результаті розсіювання в стромі синім або блакитним кольором виходить зелений.

Зелений пігмент у природі не зустрічається. Він виходить в результаті з'єднання чорного та коричневого пігментів. Люди зелений колір очей утворюється внаслідок мутації, коли він знижується рівень мелатоніну.

Найбільш поширеним на Землі вважають карий колір очей. Це результатами спостережень Американської академії офтальмології, найбільш рідкісним є зелений колір очей. Дослідження показало: 45% мають карі очі

Про це пише Styler. Зелений вважається найрідкіснішим кольором очей у світі. Згідно з опитуванням Американської академії офтальмології, лише 9 відсотків людей мають зелені очі, тоді як 45 відсотків мають – карі, 18 відсотків – світло-карі та 27 відсотків – блакитні.

Сині очі Синій колір очей багатьма визнаний найкрасивішим і найглибшим.





1 Визначення. 2 Основні кольори. 2.1 Синій. 2.2 Блакитний. 2.3 Сірий. 2.4 Зелений. 2.5 Змішаний. 2.6 Болотний. 2.7 Карі. 2.8 Червоний. 2.9 Гетерохромія. 3 Зміна кольору. 4 Галерея. 5 Примітки. 6 Див. також. 7 Посилання. Визначення. Райдужна оболонка складається з ектодермального і …

Про автора

admin administrator