Як з’являються голуби

Авторadmin

Як з’являються голуби

Го́луб си́зий (Columba livia) — широко розповсюджений птах родини голубових, батьківщиною якого вважається Європа, Південно-Західна Азія і Північна Африка. Ще за сивої давнини, близько 5000 років тому, ці птахи були одомашнені людиною, унаслідок чого було виведено так званих домашніх голубів (Columba livia var.

Гніздо пухке, зазвичай кладка складається з двох яєць. Вона зустрічається в гніздах припутнів не раніше кінця квітня. Насиджують і самець і самка, причому вони сідають на гніздо вже після відкладання першого яйця. Насиджування триває 17—18 днів.

Голубів починають привчати літати навколо голуб'ятні після перебування в ній не менш ніж 3 дні, коли вони досягнуть шеститижневого віку й отримають оперення.

Домашніх голубів зазвичай годують сумішшю різних видів зернових, бобових і олійних культур, хоча їм також можуть надаватися інші види їжі. Як правило, голуби їдять близько 30 г зерна щоденно, кількість якого може збільшуватися в період їх розмноження.

У кладці 2, рідше 1 яйце. Насиджують кладку обидві статі. Інкубаційний період пташиних яєць триває від 2,5 (дрібні види) до 4 і навіть 5 тижнів залежно від виду. Пташенята народжуються сліпими, вритими рідко розміщеним ниткоподібним пухом.





Го́луб (Columba) — рід голубоподібних птахів родини голубових (Columbidae). Представники цього роду мешкають в Африці, Євразії і Австралазії, однак деякі види, зокрема сизі голуби, булі інтродуковані за межі їх природного ареалу, наприклад, в Америку. В Україні мешкають три види голубів: …

Про автора

admin administrator