Як заїкаються діти

Авторadmin

Як заїкаються діти

Найчастіше заїкання виникає в дітей із двох-трьох років. Саме в цей період у них починає активно розвиватися фразове мовлення. Заїкання може мати органічний або психогенний характер. Дитина може робити паузи або зупинки, зациклюватись на певному складі або звукові, розтягувати слова.22 жовт. 2021 р.

Заїкання – це порушення мовлення, що характеризується частим повторенням слів або звуків, зупинками або нерішучістю в мовленні. Найчастіше заїкання виникає в дитинстві. Дитина може робити паузи або зупинки, зациклюватись на певному складі або звукові, розтягувати слова.

Заїкання – це мовний розлад, який характеризується неконтрольованими перервами у мовленні, повторенням звуків, слів, фраз. Основною ознакою заїкання є порушення плавності та ритму мовлення. Воно може бути тимчасовим явищем у дітей під час розвитку мови, але в деяких випадках залишається протягом життя.

Заїкання — порушення мовлення, що виявляється у мимовільному повторенні окремих звуків, складів або цілих фраз, неприродному розтягуванні звуків або блоках мовчання, протягом яких людина, що заїкається, не може вимовити звук.

Науковці з'ясували, що гіперактивна структура в передній частині мозку, ймовірно, відіграє визначальну роль у розвитку заїкання. Вона заважає підготувати та виконувати мовленнєві рухи, посилаючи своєрідний стоп-сигнал. Як наслідок, вільне мовлення більше людині не вдається.

Перші ознаки заїкання Дитина може заїкатися протягом декількох тижнів або кількох місяців, заїкання може бути і спорадичним (епізодичним і нерегулярним). Однак, якщо ваша дитина заїкається часто, а заїкання продовжує посилюватись і супроводжується мімікою або жестами, її варто показати логопеду.





Лікування багато в чому залежить від віку дитини. У 2-4 роки заїкання найкраще піддається лікуванню, іноді може пройти саме по собі. Зазвичай …

Про автора

admin administrator