Які шампуні краще не купувати

Авторadmin

Які шампуні краще не купувати

Не купуйте безсульфатні шампуні. Вони підходять тільки для сухих, рідше – нормального волосся. Використовуйте їх тільки в тих випадках, якщо проводили такі процедури як ламінування або ботокс волосся. Безсульфатний шампунь можна замінити пілінгом для шкіри голови.

Чутливість шкіри: Сульфати можуть бути подразнюючими для людей з чутливою шкірою, спричиняючи свербіж, почервоніння та подразнення. Безсульфатні шампуні більш придатні для людей з чутливою шкірою, оскільки менше ймовірності викликати подразнення.

Шампунь обов'язково повинен містити зволожувальні компоненти, наприклад: олію ши, авокадо і мигдалю. У складі також повинні бути рослинні екстракти, ланолін (заміняє відсутній захисний шкірний жир), пантенол і гліцерин (ефективно зволожують волосся та шкіру голови).

Визначити, чи є шампунь безсульфатний, можна за складом. У ньому будуть відсутні такі компоненти: Sodium Lauryl Sulfate (SLS), Ammonium Lauryl Sulfate (ALS), Ammonium Laureth Sulfate (ALES).

Чого не повинно бути в шампуні: огляд складу Якщо ви хочете мати здорові локони, не зіпсовані хімічним складом, обов'язково звертайте увагу на те, чи немає в шампуні наступних компонентів: сульфати SLS та SLES; кокаміди; силікони.

Кому показані безсульфатні шампуні?

  • у Вас дуже чутлива, легко дратівлива, проблемна шкіра голови;
  • у Вас сухе або кучеряве волосся;
  • волосся почало сильно плутатися, ламатися, пушитися;
  • Ви робите завивку, ламінування, кератинове випрямлення, а також хочете, щоб пігмент після фарбування вимивався повільніше.





Індивідуальні особливості шевелюри вимагають ретельного підбору, навіть якщо йдеться не про проблему, а про явну, очевидну і безумовну перевагу. І довгі, і густі, і локони, що красиво завиваються, вимагають грамотного і продуманого догляду. А основа його — вдалий шампунь. Розберемося, …

Про автора

admin administrator