Які яйця у змії

Авторadmin

Які яйця у змії

Зміїні яйця шкірясті і м'які, а не тверді, як пташині яйця, тому їм потрібна волога". Експерт по зміям додав, що як тільки дорослі коричневі змії відкладають яйця в дикій природі, вони залишають їх, щоб вилупитися і постояти за себе.

У такий спосіб розмножуються деякі види морських змій, справжня гадюка тощо. Кількість дитинчат, що народжуються або яєць, які відкладаються міниться від кількох штук до кількох десятків (до 100) у різних видів, середня кількість — 10 — 12.

Саме степова гадюка вважається найбільш небезпечною серед отруйних змій України, порція отрути і її токсичность найбільша. Поширена тільки у лісостеповій частині Лівобережжя. Загалом зустрічається рідко. Це найбільша з трьох отруйних змій України, її довжина може перевищувати 80 см.

У харчуванні змії невибагливі, їдять дрібних акваріумних рибок, наприклад гупі та даніо, земноводних, дощових черв'яків, жаб, мишенят та пташенят.

Всі змії строго м'ясоїдні, їдять дрібних тварин, включаючи ящірок, інших змій, дрібних ссавців, птахів, яєць, риб, равликів або комах. Оскільки змії не можуть кусати або розривати їжу на шматки, здобич потрібно проковтнути цілою. Тому розмір тіла змії має великий вплив на її харчові звички.

Крупні змії за умов правильного догляду живуть по 60 років, дрібні – по 15, отруйні – 15-10. Удави – 13-14, пітони – до 30. Залежить від виду. Така тривалість життя у неволі.





В Україні поширені 3 види гадюки: звичайна, степова та лісостепова (Нікольського). Остання є досить поширеною в степових районах на півдні країни. Гадюка степова зустрічається в Україні лише в лісостепу та є нечисельним в країні видом. Найбільш поширеною є гадюка …

Про автора

admin administrator