Скільки калорій у Рулеті червона ціна

Авторadmin

Скільки калорій у Рулеті червона ціна

Як розрахувати калорійність та БЖВ готової страви

Здоровий спосіб життя вимагає всебічного підходу до своєї щоденної рутини. Не важливо, чи йдеться про схуднення, сушіння або ж про підтримку фігури і хороше самопочуття – раціон харчування так само важливий як фізична активність. Нехтування зміною харчових звичок або контролю над кількістю калорій, що поглинаються, може звести нанівець всі ваші зусилля в залі. Щоб не розгубитися на шляху контролю калорійності, ми раді запропонувати вам інструкцію щодо розрахунку калорій у сирих та готових стравах, а також пропорції БЖВ для жінок в умовах різних навантажень та дієтичних уподобань.

Зміст:

  • Як правильно вирахувати калорійність?
  • Формула Міффліна-Сан Жеора
  • Калорійність та БЖУ – у чому взаємозв’язок?
  • Розрахунок калорійності страв та БЖУ для схуднення
  • Розрахунок калорійності страв та БЖУ для дівчат на кето дієті
  • Кількість калорій та співвідношення БЖУ для дівчини на сушінні
  • Таблиця калорійності продуктів
  • Як розрахувати калорійність готових страв
  • Калорії у картоплі (пюре, запечена, смажена)
  • Калорійність курки (варена, на грилі або смажена)
  • Калорії в лососі (запечений та малосольний)
  • Калорійність макаронів до і після приготування

Як правильно вирахувати калорійність?

Калорійність їжі – це найважливіший фактор, який слід враховувати при складанні раціону. Кожен продукт чи страва містить певну кількість калорій, що визначає її енергетичну цінність. Саме тому так важливо знати, як розрахувати калорійність страви, щоб керувати своїм харчуванням та підтримувати здорову вагу. Адже безконтрольне поглинання калорій, до того ж без урахування ступеня фізичного навантаження, може призвести до значного перевищення денної норми калорій, що вживаються.

Таким чином, спочатку потрібно дізнатися про те, яка денна норма споживаних калорій для жінки. Раніше ми писали про те, що жінці в средньому потрібно 2000 калорій в день, без виправлення на фізичну активність або особливі потреби. Тим не менш, є більш точний спосіб виміряти свою особисту добову норму і тим краще контролювати дефіцит або профіцит калорій.

Формула Міффліна-Сан Жеора

Ціла група американських лікарів-нутриціологів на чолі з Марком Д. Міффліном та Сатико Т. Сан-Жеором протягом кількох місяців проводила дослідження базового та активного метаболізму. В експерименті брали участь майже 500 добровольців. Серед них були чоловіки та жінки, володарі як нормальної, так і надмірної ваги.

Свої результати співробітники Університету Невади в Рено оприлюднили у 1990 році у статті під назвою “Нове рівняння визначення витрати енергії здоровими особами у стані спокою“. З тих пір їх формули стали активно використовуватися в медицині та дієтології. Їх рекомендують застосовувати і ADA (Американська асоціація дієтологів) і ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я).

Розрахунок денної норми калорій для жінок проводиться за такою формулою:

Базова витрата енергії (BMR)=(10 × вага в кілограмах) + (6,25 × зріст в сантиметрах) – (5 × вік в роках) – 161.

Потім, щоб розрахунок максимально наблизити до вашого способу життя, застосуйте до нього правильний множник рівня щоденної активності.:

  • Сидячий образ життя – BMR × 1,2 (мало чи зовсім немає фізичних вправ);
  • Легка активність – BMR × 1,375 (фізичні вправи від 1 до 3 днів на тиждень);
  • Помірна активність – BMR × 1,55 (фізичні вправи від 3 до 5 днів на тиждень);
  • Високий рівень активності – BMR × 1,725 (фізичні вправи від 6 до 7 днів на тиждень);
  • Екстра високий рівень активності – BMR × 1,9 (фізичні вправи 2 рази на день).

Результат, який ви отримали, і буде числом, від якого ви відштовхуєтеся під час підрахунку калорійності страв, адже мало просто вважати кількість калорій. Потрібно також правильно їх співвіднести з нормою споживання і, наприклад, дотримуватися дефіциту калорій для зниження ваги.

Але не переборщіть! Не треба оголошувати голодування. Здоровий щоденний дефіцит калорій становить 300-500 одиниць. Цього достатньо, щоб скинути півтора кілограми за два тижні. У нашій статті “Правильне харчування для схуднення: 16 рекомендацій” ви знайдете всі необхідні підказки про те, як дотримуватись дефіциту калорій без зайвого стресу.

Калорійність та БЖВ – у чому взаємозв’язок?

Для того щоб зрозуміти, як правильно розрахувати калорійність їжі, потрібно подивитися на їжу не тільки з точки зору енергії, але і того, з чого вона складається. Будь-яка їжа складається з білків, жирів та вуглеводів, а також води, вітамінів, мікро- та макроелементів. Її складові мають зовсім не однакову калорійність і це можна врахувати при плануванні раціону, тим самим визначаючи обсяг порцій. Крім того на співвідношення білків, жирів та вуглеводів у раціоні впливає тип та інтенсивність активності. Існують такі рекомендовані пропорції БЖВ:

  • сучасне правильне харчування: 4:2:4;
  • при інтелектуальних навантаженнях: 2:1:2;
  • при фізичних навантаженнях: 2:2:5;
  • для схуднення: 5:1:2;
  • для жінок-спортсменок: 2,2:2:4,5.

Калорійність 1 грама жиру – 9 калорій, а 1 грама білків та вуглеводів – 4 калорій. Знаючи це і знаючи, скільки калорій, виходячи з денної норми, повинно припадати окремо на кожну частину БЖВ, ми також тепер можемо розрахувати скільки грам чистих білків, жирів та вуглеводів потрібно споживати на день! Це виводить наші підрахунки на абсолютно новий рівень контролю та контакту із собою.

А тепер розглянемо кілька простих прикладів, як це може виглядати для різних жінок з різними фітнес цілями.

Розрахунок калорійності страв та БЖВ для схуднення

Уявімо, що денна норма для якоїсь жінки з помірною активністю становить 2100 калорій, вона хоче схуднути, тому обирає співвідношення БЖВ 5:1:2.

2100\8=262.5 – калорійність однієї частини.

Тепер розрахуємо скільки калорій має припадати на кожну частину протягом дня:

  • Білки: 262,5 ккал х 5 = 1 312,5 ккал;
  • Жири: 262,5 ккал х 1 = 262,5 ккал;
  • Вуглеводи: 262,5 ккал х 2 = 525 ккал.

Перекладаючи це в грамування отримуємо чистих 328 грамів білка, 29 грам жиру та 131 грамів вуглеводів на день. Обмеження в жирах та акцент на білках допоможуть спокійно та ефективно знижувати вагу без постійного почуття голоду.

Розрахунок калорійності страв та БЖВ для дівчат на кето дієті

Раніше ми писали про переваги кето дієти. Кето дієта – раціон харчування в якому практично виключаються вуглеводи та замінюються жирами. Це запускає процес кетозу – розщеплення жирів на енергію та воду, яка допомагає позбутися в тому числі і зайвого жиру в організмі.

Уявимо, що та сама дівчина з помірною активністю вибирає для себе кето дієту. Таким чином співвідношення БЖВ для неї буде 2:7,5:0,5. Зробимо такі самі розрахунки.

2100\10=210 – калорійність однієї частини.

Таким чином, вона може легко порахувати, скільки калорій потрібно відвести на кожну частину БЖВ.:

  • Білки: 210 х 2 = 420 ккл
  • Жири: 210 х 7,5 = 1575 ккл
  • Вуглеводи: 210 х 0,5 – 105 ккл

У ваговому обчисленні це чисті 105 грамів білка, 175 грамів жиру та 26,25 грамів вуглеводів. Орієнтуючись на ці цифри, дівчина на кето дієті зможе контролювати та уникати вуглеводів у своєму раціоні харчування..

Кількість калорій та співвідношення БЖВ для дівчини на сушінні

Сушіння це зменшення відсотка жиру в масі тіла. У нашій статті “Сушіння тіла для жінок безпечно та ефективно” ви зможете ознайомитися з усіма правилами та запобіжними заходами для тих, хто хоче це практикувати. У цій статті ви знайдете багато корисного, у тому числі й те, що раціон харчування при сушінні передбачає співвідношення БЖВ – 5,5:1:3,5.

Представимо дівчину, яка готується до змагань, у неї високий рівень активності і денна норма споживаних калорій становить 2500, щоб втрачаючи жирову масу не виснажувати себе і, тим більше, не втрачати м’язову масу. Таким чином ми маємо:

2500\10 = 250 – калорійність однієї частини

Тепер підрахуємо, скільки калорій має припадати на кожну частину:

  • Білки: 250 х 5,5 = 1375 ккл
  • Жири: 250 х 3,5 = 875 ккл
  • Вуглеводи: 250 х 1 = 250 ккл

Перекладаючи в грамування ми отримуємо в день чистих 343,75 г білків, 109,38 г жирів і 62,5 г вуглеводів. Таке співвідношення БЖУ у стравах допоможе отримати найкращу форму до дня змагань чи важливої події, а ваш рельєф буде ідеально підкреслено.

Таблиця калорійності продуктів

Їжа також складається з води та клітковини, які не впливають на калорійність, але впливають на вагу готової страви. Таким чином, щоб однаково ефективно контролювати як калорійність, так і співвідношення БЖВ, потрібно користуватись таблицями поживної цінності, які містять у собі всі ці показники на 100 г продукту. Пропонуємо вам таблицю калорійності найпопулярніших та найпоширеніших продуктів на підставі даних програми для підрахунку калорій Fatsecret.

Назва продукту

Калорійність на 100 грам

Білков на 100 грам

Жирів на 100 грам

Вуглеводів на 100 грам

Таблиця калорійності продуктів

Кожен продукт, який ми споживаємо, дає нам життєву енергію, що вимірюється у знайомих для нас калоріях (точніше в кілокалоріях – ккал.). Плануючи своє меню на день чи на тиждень, ми не задумуємось, що бажання тримати себе в формі, періодичне використання дієт, відвідування спортзалу не зовсім поєднується з дуже калорійним харчуванням. Замінюючи висококалорійні продукти на меншкалорійні, ми можемо регулювати свою вагу впродовж тривалого часу і рідше застосовувати жорсткі дієти для схуднення.

Дізнатися калорійність деяких продуктів, ми можемо читаючи етикетки, або ж використовуючи таблицю калорійності продуктів, наведену нижче.

Таблиця калорійності продуктів харчування

Найменування продуктуКалорійність, ккал/100 г
Калорійність овочів та зелені
Артишоки45
Баклажани28
Зелений горошок93
Зелений горошок консервований41
Кабачки22
Капуста білокачанна23
Капуста брокколі33
Капуста брюссельська12
Капуста квашена20
Капуста китайська16
Капуста червонокачанна27
Капуста кольрабі26
Капуста цвітна18
Картопля відварна60
Кукурудза103
Цибуля зелена20
Цибуля ріпчаста45
Морква34
Огірки свіжі15
Огірки солоні8
Перець солодкий19
Петрушка23
Помідори15
Ревінь16
Редис18
Редька25
Ріпа25
Салат15
Буряк44
листова Селера21
коренеплоди Селери38
Гарбуз24
Кріп30
Квасоля стручкова31
Хрін49
Цвітна капуста28
Часник60
Шпинат17
Щавель28
Калорійність Фруктів і ягоди
Абрикоси49
Авокадо204
Айва30
Алича38
Ананас44
Апельсин45
Кавун40
Банани90
Брусниця45
Виноград70
Вишня25
Лохина37
Гранат52
Грейпфрут35
Груша42
Диня45
Ожина32
Суниця48
Інжир56
Ківі50
Кизил41
Полуниця35
Журавлина33
Агрус48
Лимон30
Малина45
Мандарин41
Обліпиха30
Персики45
садова Горобина81
Горобина чорноплідна54
Сливи44
Смородина43
Черешня53
Чорниця44
Яблука45
Калорійність Горіхів і насіння
Насіння580
Горіхи Волоські650
земляні Горіхи (арахіс)470
Горіхи Кедрові620
Мигдаль600
Фісташки620
Фундук705
Калорійність Сухофруктів
Родзинки280
Інжир290
Кишмиш310
Курага293
Урюк297
Фініки290
Чорнослив220
Яблука210
Калорійність Яйця
Яйце куряче 1 шт.65
Яєчний порошок540
Калорійність Грибів
Гриби білі25
Гриби білі сушені210
Гриби варені25
Гриби в сметані230
Гриби смажені165
Опеньки20
Підберезники30
Підосичники30
Калорійність Хліба та здоби
Бублики312
житні коржі375
Здобна випічка300
Сушіння, пряники330
Сухарі пшеничні330
Хліб Дарницький206
Хліб пшеничний (білий)265
Хліб житній (чорний)210
Калорійність Молочних та кисломолочних продуктів
Ацидофілін (3,2% жирності)58
Бринза коров’яча260
Йогурт (1,5%)51
Кефір жирний60
Кефір (1% жирності)38
Кефір знежирений30
Молоко (3,2% жирності)60
Молоко коров’яче незбиране68
Молоко згущене з цукром324
Молоко сухе470
Морозиво вершкове220
Кисляк59
Ряжанка85
Вершки (10% жирності)120
Вершки (20% жирності)300
Сметана (10%)115
Сметана (20%)210
Сирки380
Сиркова маса207
Сир (18% жирності)226
Сир нежирний80
Сир зі сметаною260
Калорійність тведих Сирів
Сир голландський357
Сир Гауда384
Сир Ламбер377
Сир Пармезан330
Сир Російський371
Сир ковбасний268
Сир Рокфор352
Сир Честер398
Сир Швейцарський335
Калорійність Борошна і крупи
Горох Зелений280
Борошно Пшеничне348
Борошно Житнє347
Крупа Гречана ядриця346
Крупа манна340
Крупа вівсяна374
Крупа перлова342
Крупа пшенична352
Крупа пшоняна335
Крупа ячна343
Кукурудзяні пластівці369
Макаронні вироби350
Мюслі370
Вівсяні пластівці305
Пшоно351
Рис337
Соя395
Квасоля328
Сочевиця310
Ячмінні пластівці315
Калорійність М’яса і птиці
Калорійність БАРАНИНИ
Грудинка533
Окіст375
Відбивна на кісточці380
Лопатка380
Спинна частина459
Калорійність ЯЛОВИЧИНИ
Яловичина тушкована180
Яловичина смажена170
Яловичий фарш118
Грудинка405
Лопатка208
Мізки124
Нежирне тушене м’ясо200
Оковалок380
Окіст308
Печінка87
Нирки59
Ребра446
Серце82
Філе (стейк)189
Філе (ростбіф)381
Калорійність СВИНИНИ
Нежирне тушене м’ясо184
Окіст543
Відбивна на кісточці537
Печінка108
Плече593
Нирки80
Свиняча ніжка431
Серце90
Філе264
Шийка552
Шніцель252
Язик208
Калорійність ТЕЛЯТИНИ
Грудинка213
Ніжка161
Окіст155
Відбивна на кісточці188
Спинна частина210
Філе158
Шніцель162
Калорійність ПТИЦІ, ДИЧИНИ
Гусак390
Дика птиця, в середньому108
Індичка200
Індик230
Зайчатина124
Ковбаса варена250
Ковбаса напівкопчена380
Корейка430
Кролятина115
Курка варена135
Курка смажена210
Качка405
Фазан143
Курчата156
Калорійність М’ЯСНИХ ТА КОВБАСНИХ ВИРОБІВ
Шинка365
В’ялене м’ясо264
Діабетична Ковбаса254
Ковбаса Дієтична170
Ковбаса Докторська260
Ковбаса Любительська291
Ковбаса Кров’яна452
Ковбаса Українська404
Напівкопчена Краківська466
Напівкопчена Мінська259
Напівкопчена Полтавська417
Напівкопчена Українська376
Ковбаса копчена507
Паштет з печінки314
Ковбаса язикова215
Сало248
Салямі560
Сардельки147
Сервелат484
Сосиски204
Шпик215
Калорійність РИБИ і морепродуктів
Горбуша147
Ікра зерниста250
Ікра кетова245
Ікра минтая130
Кальмар75
Камбала90
Короп87
Короп смажений145
Кета157
Консерви рибні в олії320
Консерви рибні у власному соку120
Креветки85
Краби70
Лящ100
Лососина смажена145
копчена Лососина385
Макрурус60
Мідії72
Минтай70
Мойва157
Морська капуста16
Навага44
минь81
Окунь морський95
Окунь річковий82
Омар82
Печінка тріски613
Раки75
Салака98
Севрюга137
Оселедець атлантичний57
Сьомга219
Сиг144
Скумбрія153
Сом154
Ставрида119
Стерлядь320
Судак72
Тріска59
Трепанг35
Тунець296
Вугор річковий598
Форель208
Хек86
Шпроти в олії250
Щука72
Калорійність Жирів і масла
Жир яловичий топлений871
Жир гусячий930
Жир топлений930
Маргарин вершковий745
Маргарин бутербродний670
Маргарин для випічки675
Олія арахісова895
Олія кукурудзяна900
Олія оливкова824
Олія соняшникова900
Масло вершкове750
Олія соєва900
Масло топлене885
Калорійність Соусів
Кетчуп80
Майонез625
Майонез легкий260
Калорійність Безалкогольних напоїв
Апельсиновий сік123
Грейпфрутовий сік без цукру75
Колу110
Кава без молока і цукру0
Лимонад123
Мінеральна вода0
Морквяний сік68
Овочевий напій60
Сік із червоної смородини125
Сік з чорної смородини138
Яблучний сік118
Чай без цукру0
Калорійність Алкогольних напоїв
Вино біле80
Вино червоне74
Вино яблучне37
Віскі240
Вишнева наливка300
Горілка275
Джин33
Лікер325
Коньяк250
Пиво45
Слив’янка120
Сидр40
Шампанське сухе85
Шнапс200
Калорійність Кондитерських виробів, солодощів
Вафлі з фруктовими начинками342
Вафлі з жировмісними начинками530
Варення294
Драже фруктове384
Зефір300
Ірис387
Какао416
Карамель296
Цукерки, глазуровані шоколадом396
Мед310
Мармелад296
Пастила305
Повидло270
листкове Тістечко з кремом544
листкове Тістечко з яблуком454
Тістечко бісквітне з фруктовою начинкою344
Цукор380
Торт бісквітний з фруктовою начинкою;386
Торт мигдальний524
Халва тахинна510
Халва соняшникова516
Шоколад гіркий540
Шоколад молочний548

За допомогою нашої таблиці калорійності продуктів ви можете порахувати калорійність будь-якої страви. Для цього потрібно помножити вагу інгредієнтів з рецепту на їх калорійність(взяту з таблиці) та додати всі значення.

На сайті представлено найповнішу таблицю калорійності продуктів харчування – більше 250 найменувань. Для вашої зручності таблиця розбита на розділи, продукти вказані в алфавітному порядку.

Про автора

admin administrator