Скільки коштує літр опариша

Авторadmin

Скільки коштує літр опариша

Як у домашніх умовах вирощувати опаришів?

Досвіду вважають однією з найпопулярніших приманок, які існують сьогодні і при цьому, абсолютно кожен може почати вирощування його в домашніх умовах. Ця насадка широко застосовується в більшості випадків при здійсненні ловлі «мирних» видів риби – серед яких червоноглазка, плотва, карп, карась і так далі.

  • Правду кажучи, в опаришу є два дуже вагомих недоліки:
  • Але при цьому, вирішення даної проблеми є – це самостійне вирощування опаришу в домашніх умовах.
  • Уповільнити цей несприятливий процес для риболова може допомогти набір таких дій:
  • Існує п’ять основних видів отримання опаришу в домашніх умовах:
  • Але зараз зупинимося на наступних основних видах приготування опаришу:
  • Заготівля для вирощування – місткість з пляшки
  • Заготівля – місткість з судка
  • Культивація опаришу: початок
  • Культивація: вигодовування і збирання врожаю
  • Процес розведення опаришу в домашніх умовах
  • Спосіб розведення № 1
  • Спосіб розведення № 2
  • Як зберігати опариша
  • Поради від рибалок:

Але при цьому, важливо звернути свою увагу ще й на те, що опариш застосовується як для поплавкових снастей, так і для ловлі на «донку» – донні снасті. Іноді на опариша також клюють і деякі хижаки. Дуже часто його застосовують при підгодівлі і залучення риби до місця ловлі.

Саме завдяки всьому вищепереліченому, опариш користується стабільно високим попитом на території нашої з вами країни.

Правду кажучи, в опаришу є два дуже вагомих недоліки:

  1. Продається опариш не у всіх магазинах і дістати його буває іноді дуже складно.
  2. Ціни на цю приманку сильно завищені – чим більше – тим дорожче.

Але при цьому, вирішення даної проблеми є – це самостійне вирощування опаришу в домашніх умовах.

Опариш досить швидко розвивається і при найбільш сприятливих умовах, даний вид хробака швидко розвивається і переходить вже до наступного етапу при розвитку окукливання.

Уповільнити цей несприятливий процес для риболова може допомогти набір таких дій:

  • Зберігати личинку опаришу рекомендується при температурі, яка близька до нуля – це обумовлено тим, що якщо вона буде нижче, личинки просто загинуть. При низькій температурі, життєвий процес опаришу трохи зупиняється і він зберігається досить довго – близько двох місяців.
  • Для того, щоб зберігати опариша, ємність з кришкою в обов’язковому порядку потрібно ретельно промити, повністю просушити і вже після цього, можна класти личинок.
  • Найкраще зберігати личинок у звичайних тирсах якоїсь породи листяного дерева.

Розведення опаришу в домашніх умовах

Існує п’ять основних видів отримання опаришу в домашніх умовах:

  1. За допомогою яйця. Це напевно найбільш нехитрий спосіб вирощування опаришу в домашніх умовах. Для цього береться звичайне куряче яйце, вариться, остигає. Після цього, потрібно буквально на сантиметр зняти скарлупи вгорі і після цього, ставиться в тіньок на вулицю. Яйце має протухнути таким чином досить швидко. Відразу після того, як воно протухне, мухи почнуть відкладати в ньому свої личинки. Таким чином ви отримаєте хороший опариш максимально швидко.
  2. У пляшці. Для цього береться звичайна дволітрова пляшка – обов’язково повинна бути чистою. Ідеально підходять пивні пляшки. Вгорі вирізаються отвори діаметром в 3,5-4 см, туди закидаються потроха або м’ясо і підвішуєте десь в сухому місці. Мухи буквально відразу ж залітають і починають відкладати личинки. Але ні в якому разі не можна мочити.
  3. У кістки. Це найскладніший спосіб вирощування опаришу, оскільки запаху дуже багато, час вирощування дуже великий і ймовірність появи дуже мала, а якщо опариш і з’являється, то його дуже мало.
  4. У печінці. Для цього береться шматок печінки (в крайньому випадку легені). На ньому робляться надрізи – найчастіше горизонтальні і підвішуються на гачку на вулиці. Почекавши всього два дні, коли мухи відкладуть яйця, печінку (або легеню) знімають, а також кладуть у відерко або горщик, яке попередньо наповнене тирсою.
  5. У рибі. Для того, щоб скористатися цим методом, потрібно взяти велику рибу і покласти її в пляшку. Після цього, пляшка з рибою відкладається кудись вдаль, оскільки запах буде просто нестерпний. При цьому, кращим рішенням буде віднести на вулицю і приховати кущами. Після цього, можна перекладати опариша в ємність з заздалегідь заготовленою стружкою.

Для того, щоб надати опаришу більш стерпний запах, можливо застосовувати різноманітні ароматизуючі речовини. Найкращим способом є старий спосіб – відвар тирси.

Щоб скористатися цим методом, рекомендується засипати тирси в каструлю і залити водою – рекомендована пропорція 1:2. Важливо зазначити, що у воду після додавання стружки додають ще й ароматизуючий засіб – це може бути краплі корвалолу, зерна конопель, кріп, часник, коріандр, рослинне масло, ваніль, мед тощо.

Вміст «вариться» до повного кипіння, після чого ще три хвилини вариться без кришки. Зварні тирси віджимаються, а також підсушуються в мікрохвильовці.

Найпоширенішим серед численних рибалок способом фарбування опаришу є звичайне вимочування риби у воді, яка попередньо розбавлена харчовим барвником, йодом, марганцівкою або зеленкою.

Але окращувати таким способом потрібно дуже акуратно – не здавлювати опаришу, так як він може просто втратити свою еластичність і на так щільно сидіти на гачку.

Рецепти приготування опаришу для риболовлі

На даний момент існує безліч методів, щоб приготувати опариш до повноцінної рибної ловлі.

Але зараз зупинимося на наступних основних видах приготування опаришу:

  1. Варенний опариш. Варений опариш просто чудово підходить не тільки для літньої риболовлі, але ще й для зимової риболовлі. Особливо варений опариш хороший ще й тому, що досить добре тримається безпосередньо на гачку. Вариться опариш всього 5-7 хвилин на слабкому вогні, не доводячи до кипіння.
  2. Маринований опариш. Даний «екзотичний» варіант приготування опаришу придумав один англійський риболов. Даний спосіб хороший тим, що можна маринувати ще й вже старий опариш, який незабаром може зіпсуватися. Перед маринівкою, личинки опаришу очищають від всякого сміття і тирси, в оцті маринують протягом однієї години. Відразу після цього, опариш висушується в звичайній серветці.
  3. Лялечка опаришу – це один з найкомфортніших і найбільш поширених видів лову риби. Таким чином риба ловиться дуже добре, але вони менш пружні.

Зберігання опаришаХолодильник як спосіб зберігання

Як вже говорилося вище, зберігати личинку опаришу рекомендується при температурі, яка максимально наближена до нуля і це обумовлено насамперед тим, що коли вона буде трохи нижче, личинки також просто можуть загинути.

При помірно низькій температурі, життєві процеси опаришу трохи зупиняються і він може зберігатися досить довго – близько трьох місяців.

Але щоб повноцінно зберігати опаришів, ємності з кришкою потрібно дуже ретельно промити проточною водою, повністю просушити, а вже після цього, можливо класти самих опаришів.

Найкраще зберігати личинок у звичайних деревних тирсах будь-якої поширеної породи листяних дерев – це не повинно бути фруктове дерево. Найкраще використовувати клен і так далі.

Зберігання опаришу взимку

Зимову пору року для розводіїв опаришу зручно насамперед тим, що опаришів тримати можливо навіть на відкритому повітрі (але знову ж таки, коли температура повітря не нижче нуля). Можна просто створити так звану теплушку.

Ставитися до процесу вирощування і зберігання опаришу в домашніх умовах рекомендується дуже відповідально, оскільки якщо щось зробити не так, це може призвести до загибелі всіх личинок. При цьому, слід звернути свою увагу на те, що сьогодні, завдяки всім перерахованим вище способам, можна виростити найбільш якісне потомство опаришу, завдяки якому рибна ловля буде набагато приємнішою і ефективнішою.

Чим якісніше опариш, тим краще і більше риба, яка буде прагнути поласувати таким делікатесом.

Але взагалі, в результаті хочеться відзначити, що опариш зростає досить швидко і завдяки сприятливим умовам може виростати до досить великих розмірів. Природно, з першого разу, найбільш великих опаршів виростити буде досить складно. Але як відомо, навички знаходяться з досвідом.

Тому рекомендується пробувати різні методи і якийсь з них обов’язково вам сподобається, але завжди потрібно комбінувати способи вирощування, так як не завжди виходить очікуваний ефект і необхідна кількість опаришів.

Головна перевага вирощування полягає в тому, що можна вирощувати відразу кількома способами і це буде дуже ефективно, так як ви отримуєте достатню кількість наживи і безцінний досвід у розведенні.

Любителів риболовлі терзають сумніви – чи можна опариші для риболовлі розведення здійснити вдома? Куди простіше купити готову приманку. Але не кожному вона по кишені. Можна не сумніватися – неприємний запах і бруд відсутні під час їх розведення. Спробувавши виростити 1 раз, рибалці сподобається – це швидко, зручно і не витратно. Як же розводити опаришів самому?

Перший варіант – у печінці. Для цього знадобиться сира печінка великої рогатої скотини. Личинки люблять харчуватися їхньою плоттю.

  1. Взяти шматочок печінки (допускається будь-яка свіжість), найкраще корови. Також підійде її м’ясо, але тільки воно має полежати на вулиці певний час.
  2. Через кілька діб перемістити печінку в посуд, який заповнений тирсою. Закрити щільно кришкою.
  3. Коли з яєць вилупляться личинки, засипати відруби і почекати, поки опариш виросте до 8 мм. Після цього перемістити в незакриту тару.
  4. Пару діб продовжувати годувати личинок печінкою.
  5. Процедура вирощування займає не більше 7 днів. Приманка готова до використання.

Процедура вирощування проста, для цього не потрібно спеціальних знань і зусиль. Виростити опаришів для риболовлі можна стільки, скільки рибалці буде достатньо для всього сезону.

Другий варіант – в рибі. Процедура вирощування схожа з попереднім. Основна відмінність – рибу з головою вішають на відкритому повітрі. Коли вона зіпсується, мухи відкладуть у ній свої яйця, згодом у них вилупляться личинки.

Після відкладення яєць необхідно зняти рибу і обернути її газетою на 5 днів. За цей період лялечки зростуть до потрібних розмірів і розбредуться по газеті. Обертати слід кількома шарами, так легше буде збирати опаришів. Тирси сюди не потрібні.

Поширеним є варіант вирощування в яйці своїми руками. Використовується тими, хто є аматором, а не професіоналом. Він не має на увазі великий обсяг наживки.

  1. Відварити вкруту яйце курки, дати охолонути.
  2. Зверху очистити шкаралупу і залишити в темному місці на вулиці.
  3. Яйце зіпсується миттєво, мушки відкладуть у ньому яйця.
  4. Опариші розвиваються в шкаралупі і нікуди з неї не вилазять.

Цей спосіб найбільш простий, але опаришів з нього вийде небагато.

Ще 1 варіант – опариші для риболовлі та їх розведення в пляшці.

  1. Зрізати з пляшки з пластику кришечку і в низ її зсипати тирси.
  2. Відрізану частину (вниз горловиною) вставити в нижню.
  3. У отриманий отвір укласти м’ясо або печінку, залишити на відкритому повітрі.
  4. Через кілька годин подивитися, чи відклали мухи яйця. Якщо яйцекладка виявиться, сховати конструкцію в тінек.
  5. Через 3-4 доби вони підростуть і переповзуть у нижню частину пристосування.

Після їх підростання перемістити в більш об’ємний посуд і продовжувати їх годувати тирсою. Помити опариші і пересипати свіжими тирси. Наживка готова до використання.

Ще одним цікавим варіантом вирощування наживки будинку є кістка рогатої скотини. У порожній кістці корови або свині вийде з легкістю її виростити. Необхідно обваляти її брудом і потримати на відкритому повітрі 1 день. Незабаром у ній виявляться лялечки. Через пару діб їх використовують на риболовлі.

Розведення опаришу в домашніх умовах не передбачає витрати грошей або особливих зусиль. Виготовити їх вийде скільки завгодно.

Варіантів вирощування чимало, рибалки обирають для себе відповідний. Крім правил вирощування також потрібно знати правила зберігання, щоб наживка залишалася придатною весь сезон лову риби.

Вирощування опаришу відбувається швидко, а з моменту переходу з личинки в лялечку пролітає дуже мало часу. Тому будь-яким способом необхідно уповільнити цю дію. Зберігають опариша для риболовлі при температурі ближче до 0 ° C, але не менше, інакше приманка не виживе
. Помістивши їх у холодильник, процес зростання сповільниться – опариш залишиться свіжим протягом тривалого часу. З приводу неприємного запаху можна не переживати – опариші не пахнуть.

Щоб зберегти опаришів на довгий час їх потрібно помити, перемістивши в посуд. На дні тари постелити папір, щоб волога ввібралася. Сухі личинки покласти в холодильник. Для кращої збереження додати в тару тирси від дерева – 300 г на 100 г опаришів.

Позитивні і негативні сторони

Вирощування опаришів має масу позитивних моментів.

Сама наживка має такі переваги:

  • вона рухлива, відмінно вигинається на гачку, тому вабить рибу;
  • без зусиль насаджується, добре тримається – підходить для донної і поплавкової снасті;
  • розведення і зберігання здійснюється без зусиль.

Незважаючи на це, є і негативні моменти. Але вони є актуальними у разі купівлі опаришу.

Вирощування личинок опаришу в домашніх умовах їх не стосується:

  • знайти цю наживку нелегко, її продають не в кожному рибальському магазині;
  • висока ціна.

Після зважування достоїнств і недоліків рибалки приймають рішення розвести опаришів самостійно в домашніх умовах.
Виводячи опариша вдома, рибалки розвивають фантазію в області кулінарії, придумуючи нові типи наживки. Для забарвлення приманки її поміщають у тару з молоком і соком буряків. Також застосовують харчові барвники, марганець, розчин йоду або зеленки.

Якщо немає можливості зберегти приманку будинку, рибалки її заморожують. Перед ловлею дають їй підтаяти. Однак це не дуже ефективно, тому що риба віддає перевагу живій наживці.

Якщо ловля буде здійснюватися взимку або влітку, то виведений опариш варять у гарячій воді 5 хв. Часто живі личинки замінюють штучними – поролон ріжуть на смужечки, обмочують в яєчному білку і варять.

Вирощування в опарушниці

Як виростити опариша в домашніх умовах у спеціальному пристосуванні? Така конструкція допомагає розводити наживку з мінімальним контактом з нею. Зробити її не складе труднощів. Складається пристосування з 3 ємностей, які вставляються одна в одну. Верхня закладається рибою або м’ясом, в середній знаходяться тирси і в нижній – готова наживка. Її засипають тирсами.

Працює пристосування так:

  1. Верхня ємність заповнюється м’ясом або рибою і залишається на кілька діб. За цей час її відшукають мушки і відкладуть яйця.
  2. Якщо яйця відклалися, закрити кришкою тару і відставити її для того, щоб личинки виросли. Вони будуть зариватися глибше, переміщаючись на дно.

Тривалість проростання – від 1 тижня до 10 діб, залежно від температури. Після цього приманка готова для використання на риболовлі. Виробництво опаришу будинку можливе цілорічно.

Щоб приманка розвивалася повноцінно, її слід підгодовувати.

Посуд для зберігання обов’язково потрібно мити. Перед використанням – просушити. Тільки після цього закладати личинок. Тирси вибирають звичайні – з порід листяних дерев.

Для надання аромату в наживку додають ароматизатори. Найкращий спосіб – відвар з тирси. Заливають їх водою у співвідношенні 1:2. Ароматизатором виступають корвалол, конопляні зерна, часник, ванілін та інше. Після закипання проварити 3 хв, віджати і висушити в мікрохвильовці.

В даний час є чимало варіантів приготування приманки. Так рибна ловля буде результативніше.

Найбільш поширеними рецептами є:

  • варені личинки. Варять їх на невеликому вогні протягом 5 хв, до закипання воду не доводять;
  • мариновані. Хороший цей варіант тим, що маринувати можна навіть той опариш, який зберігався вже довго і починає пропадати. Перш ніж маринувати личинки позбавляють від сміття, заливають оцтом на 1 годину. Після закінчення часу висушити серветкою;
  • з яйцем. Перед риболовлею опаришу згодовують жовток від вареного яйця – він стане жовтого кольору.

Підходити до питання вирощування. Приготування та зберігання опаришу будинку слідує з відповідальністю. Якщо піти проти правил вирощування, личинки загинуть. Перерахованими способами можна виростити якісну наживку.

На більш якісну приманку буде ловитися велика риба. Великі особини люблять делікатес.

Пробуючи розводити личинок перший раз, великі опариші можуть не вийти. Тому варто випробувати всі варіанти і вибрати для себе відповідний. Також допускається суміщення декількох способів одночасно.

За кордоном, де ця продукція коштує порівняно дешево, опариків і кастерів (окукливі личинки) використовують як добавку підгодівельні суміші або навіть безпосередньо як пригодування. Купити опариша можна майже в будь-якому рибальському магазині, але його реально вирощувати і самому. У приватному секторі це можна зробити взагалі без особливих клопотів, 5-6 днів рідкісних нехитрих маніпуляцій – і у вас завжди в наявність краща насадка.

Далі я розповім про свій досвід. Зауважу, що мені результат дуже сподобався. Тепер можу, не переживаючи за сімейний бюджет, від душі здобрити пригодування живим компонентом, і мені не доводиться шукати по магазинах свіжого опаришу перед риболовлями. Є й економія. Наприклад, у нас порція (приблизно, столова ложка) коштує 7 гривень.

Заготівля для вирощування – місткість з пляшки

Ще це називають пастками. Вирішив випробувати два варіанти: з пластикового судка і ПЕТ-пляшки. Для початку зробив невеликі робочі моделі.

Далі – або укрупнюватися, або брати кількістю пасток. Пляшку обсягом 2 літри розрізаємо під верхом. В ідеалі краще використовувати темну пивну, щоб внутрішній простір затінявся, я застосував прозору для наочності, нижня частина буде основним піддоном, щоб його можна було підвісити, ножицями робимо невеликі проушини.

Продіваємо петлю у вигляді повідка з товстої ліски.

Верхня частина буде перегорнута і вставлена в пастку горлечком вниз, основне її завдання – не дати опаришу виконзти назовні, коли він стане не в міру активним. Горлечко зрізав, щоб мухам було простіше дістатися до сировини, в ємність засипаємо шар тирси (не хвойних), приблизно 10-15 сантиметрів. Я використовував пшеничні отруби.

Вбиваємо 3-4 сирих яйця і паличкою перемішуємо їх з верхньою половиною тирси/відрубів. На дні має залишитися деяка кількість сухої «підстилки». При бажанні можна на яєчну суміш ще додати трохи м’яса або риби, припустимо, пару дрібних плотвічок.

Заготівля – місткість з судка

Бажано використовувати судок з високими стінками. З дрібноосередкової сітки робимо почесний кузовок, який трохи занурюється всередину судка. Отвори повинні бути такими, щоб дорослий опариш, який буде використовуватися для насадки або для додавання в риболовецьку пригодівлю, міг пролізти, не менше 3 мм.

Насипаємо підстилку – небагато, кілька сантиметрів.

На сітку викладаємо щось білкове. Підійдуть пташині потроха, курятина, м’ясо, риба тощо. У наявність був свинячий фарш, тому він і пішов у справу.

Прикриваємо кришкою (тільки для притеніння). Так само прив’язуємо петлю з ліски через проколоті отвори в бічних стінках.

Культивація опаришу: початок

Поміщаємо наші пастки на вулиці в тіні. Непогано б розташувати їх у приміщенні, куди вільно у великій кількості потрапляють літаючі комахи. Ідеальне місце – вуличний туалет, хлів тощо. Принаймні, щоб муха відклала яйця. У будь-якому випадку нашу поживну сировину потрібно вберегти від котів та інших нахлібників, тому – підвішуємо.

Буквально через день-півтора на субстраті з’являться яйця і вилупляться мініатюрні опариші. Пастки можна перемістити в більш укромне місце, де «запахи» не будуть нікому заважати. До речі, як виявилося, яйця пахнуть не так сильно.

Культивація: вигодовування і збирання врожаю

Наступні 2 дні нічого робити не потрібно. Личинки поїдають все те, що ми їм залишили. Потім можна заглянути в пастки. Опариші в судці повністю з’їли фарш і прокидалися/пролізли всередину.

Личинки в ємності з-під пляшки теж багато живності, буквально сотні особин. Вони покинули верхній поживний шар, який був просочений яйцями і або намагаються вибратися нагору, або пішли на дно в рихлу підстилку.

В обох випадках копирсатися у відпрацьованій сировині не доведеться. По ходу справи знайшов спосіб мінімізувати неприємний запах, використовував відомий бальзам «Зірочка» – трохи мазнув під носом, і немає проблем.

Підстилки витягуємо і висипаємо на площині. Нам потрібно виловити великих і середніх опаришів. Практика показує, що в непромислових умовах ростуть личинки нерівномірно. Можливо, від часу появи, можливо, корму на всіх не вистачає.

Дрібниця потрібно догодувати. Готуємо площину ємності і пересипаємо туди підстилку з дрібними личинками. Потім вводимо деяку кількість сиру (або знову щось м’ясне), накриваємо кришкою з отворами для надходження повітря, поміщаємо в тінь, і чекаємо ще день два. Буде другий урожай.

Я зібрав ось таких ось красенів тільки з першої вибірки.

Пересыплю их вкусно пахнущей прикормкой и отправлю на нижнюю полку холодильника.

Наступну партію спробую пофарбувати. Звичайно, відзвітую.

Турищев Антон – Спеціально для сайту Samodelki FISH, Україна, м.Слов’янськ

  • Популярні і найбільш уловисті насадки і наживки для ловлі леща
  • Популярні і найбільш вловисті насадки і наживки для ловлі карася

Опариш – це личинка мухи, яка в розмірі досягає до 10 мм., і має світло кремовий колір. Даний вид наживки поступається своєю популярністю лише навізному хробаку, і користується величезним попитом у любителів половити білу рибу: плотва, карась, густера, ліж та ін.

Процес розведення опаришу в домашніх умовах

Всего пару лет назад.

купити опариша в моєму провінційному містечку було практично нереально, та й сам я не дуже рвався за цією наживкою. Коли ж його почали повально продавати в рибальських магазинах, мене зацікавило питання його розведення.

Як розводити опариша в домашніх умовах і забути про магазини?

Відразу кажу, це не спосіб економити, а просто заради того, щоб зробити самостійно.

Поспілкувавшись з досвідченими рибалками, я дізнався пару хитрощів у цій справі опаришівництва.

Спосіб розведення № 1

Для розведення личинки мухи нам знадобиться м’ясо або риба, будь-якої свіжості, головна умова – воно повинно бути сирим. Опарші їдять плоть. Елементарний метод – це покласти м’ясо, рибу (надалі приманку) на сонці, до тих пір, поки не побачимо на ній яйця мухи (дрібні, білі яйця в розмірі, що не перевищують 2 мм).

Після того як муха зробила свою справу, прибираємо приманку в тінь, і чекаємо кілька днів, поки не з’являться личинки.

Їх можна збирати в міру підростання. Врахуйте – приманка буде виділяти не дуже приємний запах. Цей метод простий, але витягати опариша з м’яса, що розкладається, не найприємніше діло. Тому ось інший спосіб.

Спосіб розведення № 2

пластикова пляшка. Її ми розріжемо на дві частини.

У склянку насипаємо тирси (0.5-1 см.), горловину перевертаємо і вставляємо в склянку, перш відкрутивши пробку. Далі кладемо приманку в горловину і проробляємо теж, що і в першому методі. (у моєму випадку я просто створив макет пристрою у себе на кухні для більш легкого розуміння читача)

Відмінність з попереднім варіантом в тому, що коли опариш підросте, він буде падати по горловині в склянку з тирси.

Після того як опариш осиплеться в склянку, його потрібно періодично підгодовувати.

Як зберігати опариша

Зберігання опаришу в домашніх умовах, теж важливе питання. Оскільки личинка за лічені хвилини може перетворитися на лялечку, яка не годиться для риболовлі. Що б не допустити окукливання, наживку потрібно зберігати в прохолодному місці (1-5 С °).

Для такого зберігання підійде холодильник або льох.

Для тривалого зберігання наживку потрібно помістити в посудину з відрубами, перебитою кукурудзою або борошном (як на картинці). При такому зберіганні Ви можете користуватися наживкою протягом місяця.

Поради від рибалок:

  • Якщо хочете віддати певний колір опаришам, варто лише додати харчовий барвник в корм.
  • Виїжджаючи на риболовлю, не тягніть весь урожай з собою, візьміть порцію. Елемент списку

Німеччина Ціни 2024

Marcia Murphy недавно відвідав Німеччина і підготував цю статтю про ціни в Німеччина. Дізнайтеся про середні ціни в Німеччина, включаючи ціни на продукти харчування, ресторани, пиво, проживання, транспорт тощо.

Яка валюта використовується в Німеччина?
Ось інформація про валюту:
Валюта Німеччина є євро (EUR). 1€ (euro) ділиться на 100 c (cent). Є 8 різні монети: €1, €2, 5c, 10c, 20c, 50c, 1c, 2c. Є 7 різних банкнот з наступними значеннями: €5, €10, €20, €50, €100, €200, €500. Щоб уникнути несподіваних ризиків отримання підроблених грошей, ми рекомендуємо перевірити валюту при торгівлі. Будьте особливо обережними з такими банкнотами: €500, €200. Поточний курс обміну євро (EUR) є: $1 USD = 0.92 EUR, 1 EUR = 42 UAH. (Дані впорядковано: сьогодні) Менш популярними банкнотами є: €200, €500.

  1. За 1 українська гривня Вы можете отримати: 0.02EUR євро (EUR)
  2. За 1 долар США $ (USD) Ви можете отримати: 0.92EUR євро (EUR)
  3. За 1 £ Британський фунт (GBP) Ви можете отримати: 1.17EUR євро (EUR)
  4. За 1 ₽ російський рубль (RUB) Ви можете отримати: 0.01EUR євро (EUR)

Чи Німеччина дорога країна?
Середні ціни в Німеччина вище, ніж в Україна. Якщо ви робите покупки в Німеччина ви повинні заплатити 2.39 разів більше за це, ніж в Україна. Середня вартість проживання в діапазоні Німеччина від: 2,500 UAH (60 EUR) у хостелі до 3,200 UAH (76 EUR) в 3-зірковому готелі. Ціна за ніч в готелі класу люкс в Німеччина становить близько 5,000 UAH (120 EUR) .
Використання громадського транспорту в Німеччина відбувається за вартістю: 122 UAH (2.90 EUR) для квитка в один бік. Ціна на оренду автомобіля в Німеччина (наприклад, Volkswagen Golf або Toyota качки) є 1,071,000 UAH (25,000 EUR) . Якщо ви віддаєте перевагу таксі, пам’ятайте, що ціна на таксі в Німеччина залежить від декількох факторів. Початкова ціна на таксі: 147 UAH (3.50 EUR) . За 1 км їздити в Німеччина вам доведеться заплатити близько: 84 UAH (2.00 EUR) .

Дивіться також, як змінилися ціни в попередні роки: Зміни цін за попередні роки в Німеччина

Про автора

admin administrator