Скільки можна грати з кошеням

Авторadmin

Скільки можна грати з кошеням

Скільки часу потрібно грати з кішкою, щоб вона любила свого господаря

Власники домашніх тварин надають перевагу тому, щоб їхні вихованці отримували оптимальний догляд, включаючи поживну їжу, чисту воду та достатню фізичну активність. У цьому відношенні вони прислухаються до вказівок ветеринарів і зоопсихологів, визнаючи вирішальну роль, яку відіграють фізичні вправи для підтримки здоров’я котів.

Втім, важливо і не захоплюватися, щоб тварина не втрачала інтересу до гри. Ветеринари заявили, що є певні часові межі ігор з котиком. Якщо дотримуватися їх, то котик любитиме господаря до нестями.

Скільки часу потрібно грати з кішкою?

Ветеринарні лікарі наголосили, що кішки зі зниженою фізичною активністю схильні до ризику захворювань, таких як ожиріння, діабет і проблеми з серцем. Вони розповіли, що ігри з вихованцем сприяють розвитку мисливських навичок, підвищують апетит і надають додаткове тренування.

Важливість ігор з кішкою також пов’язана з психологічними аспектами. Ігри допомагають знімати стрес, позбавлятися негативних емоцій і зміцнювати зв’язок між господарем і твариною.

Крім того, ігри сприяють інтелектуальному розвитку вихованця, тому грати з кошеням слід за його бажанням.

Щоб забезпечити зрілій кішці достатньо фізичної активності, рекомендується грати з нею не рідше двох разів на день – вранці та ввечері,
– йдеться у повідомленні.

Для літніх кішок досить проводити розважальні заходи один раз на день, переважно за пару годин до відходу до сну.

З кішкою потрібно грати щонайменше двічі на день / Фото Unsplash

Скільки має важити здоровий кіт?

У сфері благополуччя котів загальновизнаний орієнтир оптимальної ваги залишається недосяжним. Визначення здорової ваги для котів залежить від різних факторів, включаючи породу, стать, вік і загальний фізичний стан.

Але стежити за тим, у якій вазі перебуває ваш пухнастий друг вкрай важливо, адже пропустивши ознаки ожиріння, це погано вплине на його загальне самопочуття. Pets 24 розповідає, як дізнатися, чи все добре з вагою кота. Окрім ваги, для оцінки здоров’я котика слід використовувати й інші критерії: масу м’язів, кількість жиру тощо.

Як і чим годувати кошеня – поради ветеринарів по раціону харчування

Правильне годування кошеняти має вирішальне значення для його розвитку. Крім того, воно сильно впливає на його фізичний стан в зрілому віці. Раціон кошеня повинен бути різноманітним і повністю відповідати його природним потребам. Велике значення в харчуванні кошенят також має кількість їжі і частота її прийомів. Гід Онлайн розповідає, як і чим потрібно годувати маленького кошеня, щоб виростити здорового кота.

Чим годувати маленького кошеня?

Фото: unsplash.com

Життя кошенят можна розділити на два основні періоди: до відлучення від мами-кішки і після. Раціон малюків діаметрально відрізняється на обох етапах.

З народження до віку 3-4 тижнів меню кошенят складається тільки з материнського молока, яке за складом найкраще відповідає потребам малюка. Кошенят, що залишилися без матері, можна годувати замінниками молока.

У застарілих посібниках по догляду за маленькими пушистиками можна зустріти рекомендацію годувати кошенят кашею з молоком. Безсумнівно, автори цих текстів припускали, що раз каша є здоровою їжею для дітей, вона, безумовно, повинна підійти і для маленьких кішок, тим більше, якщо в ній присутнє молоко. Однак вони не врахували, що у людей і кішок абсолютно різні організми, тому і потреби в харчуванні кардинально відрізняються.

Почнемо з того, що манна крупа зроблена з пшениці, яка, безумовно, не є природною їжею для наших муркочущих домочадців. Природа не пристосувала кішок до перетравлювання і засвоєнню злаків. Більш того, білок, що міститься в зернах пшениці, є однією з найбільш частих причин харчової алергії у домашніх тварин.

Друга проблема – коров’яче молоко, яке містить багато лактози. А при переході на тверду їжу кошенята втрачають ферменти, що розщеплюють цей цукор. Через це після вживання коров’ячого молока у кошенят та кішок виникають блювота і діарея. Годування кошенят і дорослих котів крупою з молоком не тільки безглуздо, але й може дуже негативно позначитися на їх здоров’ї.

Фото: unsplash.com

В цілому, продукти рослинного походження не підходять для наших вихованців. Для них найкориснішою їжею є сире м’ясо, тому що термічна обробка позбавляє його багатьох цінних інгредієнтів і вітамінів. В ході еволюції кішки навчилися засвоювати найбільше число корисних ферментів саме з м’яса, а не зі злаків і рослин.

Багато любителів кішок не хочуть давати своїм вихованцям сире м’ясо, побоюючись за їхнє здоров’я. Ветеринари радять не відварювати м’ясо, а, перед тим, як годувати м’ясом кошеня, проморозити його 2-3 дня.

Для кошенят прекрасно підходять:

  • Яловичина або телятина – годувати їх свининою може бути досить ризиковано, так як свині є переносниками хвороби Ауєскі. Вона не шкідлива для людей, але дуже небезпечна для кішок.
  • М’ясо птиці і рибу можна давати в обмеженій кількості – краще після термічної обробки.
  • Субпродукти – шлунки, серце, печінка, язик. Вони не так поживні, як м’ясо, однак це не означає, що не приносять користі.
  • Яйця також є здоровим доповненням до раціону кошенят. Їх бажано варити, тому що сирий продукт містить авідин – білок, який перешкоджає засвоєнню біотину.
  • Овочі і фрукти можна додавати в меню вихованців, але вони не є необхідними для їх життя і правильного розвитку. Частка овочів і фруктів в раціоні кішки не повинна перевищувати 5%.

Існують також готові корми для кошенят, сухий і вологий. На даний момент в магазинах представлений широкий асортимент цих продуктів. В першу чергу, слід звертати увагу на склад корму. Якісний продукт з високим вмістом м’яса і без злаків може по праву увійти в меню вашого кошеняти.

Чим не можна годувати кошенят?

Фото: flickr.com

Вище вже були позначені деякі продукти, якими не варто годувати маленьких кішок. Крім них, наші вихованці не повинні їсти шоколад та інші солодощі, картоплю, яблука, персики, абрикоси, виноград, родзинки і авокадо.

Також заборонені гриби, жирні соуси, хліб і бобові. Корм для собак не можна давати кішкам, так як він не відповідає їхнім потребам в харчуванні. Крім того, не рекомендується їжа з великою кількістю спецій.

Як часто годувати кошенят?

Добову дозу їжі кошеня слід розподілити на декілька прийомів. У цього підходу є дві переваги: такий раціон не ускладнює шлунок малюків і сумісний з природним раціоном. І маленьким, і дорослим кішки краще їсти мало, але часто.

Перевірена методика годування кошенят – забезпечити їм постійний доступ до сухого корму. Крім того, кожен день можна давати сире м’ясо і інші природні продукти, але в такій кількості, щоб кошеня з’їв все за один прийом.

Також слід пам’ятати про забезпечення постійного доступу до води. Кішки, особливо коли їх годують сухим кормом, повинні багато пити.

Скільки корму потрібно для кошеняти?

При годівлі важливо враховувати потреби кошенят в їжі – ветеринари розробили спеціальні таблиці, в яких зазначено, скільки білків, жирів, вітамінів та інших поживних речовин вони повинні споживати щодня.
Таблиці дозувань вказані на кожній упаковці готового корму для кошенят. Однак практика вчить нас, що краще давати кошенятам їсти стільки, скільки вони потребують. Адже наші вихованці здатні самостійно регулювати кількість необхідної їжі, щоб не голодувати і не переїдати одночасно.

Графік годівлі кошеня: скільки можна годувати вашим зростаючим кошеням

Так само, як людські діти, кошенята ростуть багато в перший рік свого життя. Вид їжі та кількість спожитого кошеня безпосередньо впливає на темпи їхнього зростання та розвиток. Переконавшись, що кошеня має відповідний графік годівлі, ви зможете контролювати зростання свого кошеня і гарантувати, що вони отримують відповідне харчування.

Тижневий графік годування

Кошеня, як правило, важить від 3 до 3, 7 унцій. при народженні, але швидко набирає вагу від догляду. Протягом перших декількох тижнів життя новонароджений кошеня буде повністю залежати від матері, щоб забезпечити її їжею. Її очі і вуха запечатані, коли він народжується, так що він буде покладатися на феромони, які її мати віддає, щоб знайти молоко і тепло. Більшість кошенят чудово справляються без людського втручання, але якщо кошеня повинна бути згодованою в пляшках, або тому, що мама-кішка відсутня, хвора або відхиляє кошеня, ви повинні регулярно зважувати кошеня, щоб переконатися, що його вага відображає здоровий і нормальний темп росту кошеня.

Кошеня буде годувати близько 45 хвилин кожні 2-3 години протягом першого тижня життя. Решту часу буде витрачено на сон. Під час годування кошенята, які харчуються в пляшках, повинні споживати приблизно по 1 столовій ложці, або 15 мл, спеціальної формули кошеня. Це дуже багато часу для того, хто в пляшці годує новонародженого кошеня, тому, якщо це можливо, ви захочете спробувати зберегти кошеня з матір’ю або сурогатною лактуючою кішкою, яка може годувати її.

До кінця першого тижня відкриються вушні канали кошеня і, якщо він їсть належним чином, він повинен важити приблизно 4 унції. Посилення маси тіла слід контролювати за допомогою шкали грам, наприклад, такого типу, який використовується для зважування їжі на кухні.

Розподіл двох і трьох тижнів

Кошеня віком від 2 до 3 тижнів потрібно ще годувати кожні 2-3 години, і він повинен споживати принаймні 1/2 столової ложки формули або молока під час кожного прийому їжі. Якщо кошеня доглядає за своєю матір’ю, вам доведеться залежати від того, наскільки кошеня важить, щоб дізнатися, чи вона споживає достатньо їжі. Між 8 – 18 днем ​​його вага повинна зрости приблизно до 10 унцій. і він почне повзати навколо незабаром після відкриття очей.

До кінця 3-го тижня кошеня зможе встати і почне взаємодіяти зі своїми друзями. Грати, кусатися вухами, боротися і досліджувати поведінку почнеться і є важливою частиною соціалізації.

Розподіл чотирьох і п’яти тижнів

Протягом 4 та 5 тижнів кошеня повільно збільшує кількість їжі, яку вона споживає в їжі. Підживлення відбуватиметься рідше і миску з формулою або іншою рідкою їжею кошеня повинна бути доступна для кошеня, щоб почати пити з. До кінця 5-го тижня кошеня повинна тільки годувати трьох разів на день, але кожна їжа повинна споживати приблизно 3 столові ложки молока або суміші.

Кошеня має важити від 14 до 16 унцій. до того моменту, коли їй виповнилося від 4 до 5 тижнів, якщо їжа достатньо. До кінця п’ятого тижня, ви повинні пропонувати кошеня більше їжі з блюдця, ніж вона споживає від догляду. Їжа повинна перетворитися з рідини в кінцевому підсумку більше каші, використовуючи все менше і менше води з консервованою їжею кошеня протягом декількох тижнів. Це буде непристойною стадією життя кошеня, оскільки вона зазвичай закінчується ходом у їжі, але це необхідний крок, щоб почати відлучати її від молока матері.

Графік годування шість тижнів

До шеститижневого віку кошеня повинна їсти кашу чотири рази на день і годувати менше. Каша повинна ставати все менше і менше водної і сухої їжі кошеня повинна бути введена, а також чаші з водою.

Наприкінці 6-го тижня зменшуйте час прийому їжі лише три рази на день. Якщо у вас є кілька кошенят, не забудьте надати кілька мисок консервованої і сухої їжі кошеня, щоб кошенята не стали їжею агресивною.

Сім тижнів і вісім графіків годування

Обмежені сестринські сеанси все ще повинні бути дозволені до тих пір, поки кошенята не пройдуть два місяці, якщо вони всі їдять їжу кошеня, яку їм пропонують три рази на день. Мати-кішки може знадобитися відокремитися від кошенят, які невпинно намагаються годувати більше, ніж повинні, але до кінця восьмого тижня кошеня повинна важити близько двох фунтів від поєднання обмеженого догляду та харчування звичайної їжі кошеня.

Годування кошеня протягом 8 тижнів

Після того, як кошеня перевищила вісім тижнів, їм слід годувати двічі на день їжею звичайного кошеня. Тверда їжа не повинна бути проблемою для кошенят цього віку, але вони все одно можуть спробувати винести догляд. У віці від восьми до десяти тижнів кошеня повинна бути повністю відлучена і готується покинути свою матір, якщо ви плануєте знайти кошеня нового будинку. Перші вакцинації, як правило, проводяться приблизно вісім тижнів, тому, коли кошенята відвідують ветеринара, ви можете бути впевнені, що вони зростають належним чином.

Формула домашньої добавки для кошенят

Про автора

admin administrator