У чому різниця 1 та 2 Аірподсів

Авторadmin

У чому різниця 1 та 2 Аірподсів

Зміст:

Посібник користувача AirPods

Ви можете створити пару між AirPods і своїми пристроями Apple, щоб прослуховувати музику, фільми, повідомлення тощо. Після налаштування AirPods на одному пристрої Apple (як-от iPhone) AirPods автоматично підключаються до інших пристроїв Apple, на яких ви виконали вхід за допомогою того самого ідентифікатора Apple ID.

Керуйте відтворенням торканням або натисканням

Одним торканням або натисканням можна призупинити й поновити відтворення, пропустити доріжку, активувати Siri чи виконати інші дії, навіть не беручі в руки інший пристрій.

Приборкайте зовнішні звуки

Повністю зосередьтеся на тому, що важливо зараз. Увімкніть Шумогасіння для AirPods Pro (усіх поколінь) або AirPods Max, щоб блокувати зовнішні звуки, а якщо вам потрібно буде почути гавкіт собаки або свист чайника, перемкніться на режим Проникності. На AirPods Pro (2-го покоління) можна також увімкнути режим «Адаптивний звук», щоб автоматично регулювати рівень шуму в залежності від середовища.

Пошук AirPods

Якщо AirPods загубилися, за допомогою програми «Локатор» можна знайти їх геопозицію та прокласти до неї маршрут. Якщо AirPods поблизу, ви можете відтворити звуковий сигнал на AirPods, щоб полегшити їхній пошук, установлювати оповіщення про забуті пристрої, і не тільки.

Розроблено для вас

Завдяки вбудованим функціям на AirPods вам буде легше зосередитися на роботі, користуватися елементами керування AirPods і чути людей у приміщенні.

Щоб переглянути Посібник користувача AirPods, клацніть «Зміст» у верхній частині сторінки або введіть слово чи фразу в полі пошуку.

Як визначити модель навушників AirPods

З цієї статті ви дізнаєтеся, як визначати покоління навушників AirPods за номером моделі, а також модель зарядного футляра для AirPods.

Як знайти номер моделі

За номером моделі навушників AirPods ви зможете визначити їхнє покоління.

Як знайти номер моделі в меню «Параметри»

  1. Перейдіть у меню «Параметри» > Bluetooth. Також можна перейти в меню «Параметри» > [ваші AirPods].*
  2. Знайдіть свої навушники AirPods у списку (наприклад, «AirPods Івана»).
  3. Торкніть кнопку «Докладніше» поряд зі своїми AirPods.

* Якщо на вашому пристрої не встановлено iOS 14 або iPadOS 14 чи новішої версії, а навушники AirPods підключено до нього, ви можете знайти номер моделі, перейшовши в меню «Параметри» > «Загальні» > «Про пристрій». Потім прокрутіть униз до назви своїх навушників AirPods і торкніться її.

Як знайти номер моделі на навушниках AirPods

Якщо ви не можете дізнатися номер моделі за допомогою меню «Параметри», знайдіть його на навушниках AirPods. Номер моделі вказано в першому рядку тексту, надрукованого під кожним навушником AirPods або під лівим амбушуром навушників AirPods Max.

Як визначити покоління навушників AirPods за номером моделі

Знаючи номер моделі навушників AirPods, ви можете визначити їхнє покоління.

AirPods Pro (2-го покоління) із зарядним футляром MagSafe (USB-C)

Номер моделі: A3047, A3048, A3049

Рік випуску: 2023

AirPods Pro (2-го покоління) із зарядним футляром MagSafe (Lightning)

Номер моделі: A2931, A2699, A2698

Рік випуску: 2022

AirPods (3-го покоління)

Номер моделі: A2565, A2564

Рік випуску: 2021

AirPods Max

Номер моделі: A2096

Рік випуску: 2020

AirPods Pro

Номер моделі: A2084, A2083

Рік випуску: 2019

AirPods (2-го покоління)

Номер моделі: A2032, A2031

Рік випуску: 2019

AirPods (1-го покоління)

Номер моделі: A1523, A1722

Рік випуску: 2016

Як визначити модель зарядного футляра

Модель зарядного футляра для навушників AirPods можна визначити за розташуванням індикатора стану й іншими деталями.

Зарядний футляр MagSafe (USB-C) для навушників AirPods Pro (2-го покоління)

Номер моделі: A2968

Рік випуску: 2023

Зарядний футляр MagSafe (USB-C) для навушників AirPods Pro (2-го покоління) сумісний із бездротовими зарядними пристроями, сертифікованими за стандартом Qi, і підтримує магнітне кріплення до зарядних пристроїв, сумісних із MagSafe. У нижній частині футляра розташовано порт USB-C для заряджання від джерела живлення. У нижній частині футляра також розташовано зовнішній динамік для індикації заряджання й стану батареї, а збоку — петлю для шнурка. Індикатор стану розташовано на передній частині футляра, а серійний номер — на зворотній стороні кришки.

Зарядний футляр MagSafe (Lightning) для навушників AirPods Pro (2-го покоління)

Номер моделі: A2700

Рік випуску: 2022

Зарядний футляр MagSafe (Lightning) для навушників AirPods Pro (2-го покоління) сумісний із бездротовими зарядними пристроями, сертифікованими за стандартом Qi, і підтримує магнітне кріплення до зарядних пристроїв, сумісних із MagSafe. У нижній частині футляра розташовано порт Lightning для заряджання від джерела живлення. У нижній частині футляра також розташовано зовнішній динамік для індикації заряджання й стану батареї, а збоку — петлю для шнурка. Індикатор стану розташовано на передній частині футляра, а серійний номер — на зворотній стороні кришки.

Зарядний футляр із роз’ємом Lightning для навушників AirPods (3-го покоління)

Номер моделі: A2897

Рік випуску: 2022

У нижній частині футляра розташовано порт Lightning для заряджання від джерела живлення. Індикатор стану розташовано на передній частині футляра, а серійний номер — на зворотній стороні кришки.

Зарядний футляр MagSafe для навушників AirPods (3-го покоління)

Номер моделі: A2566

Рік випуску: 2021

Зарядний футляр MagSafe для навушників AirPods (3-го покоління) сумісний із бездротовими зарядними пристроями, сертифікованими за стандартом Qi, і підтримує магнітне кріплення до зарядних пристроїв, сумісних із MagSafe. У нижній частині футляра розташовано порт Lightning для заряджання від джерела живлення. Індикатор стану розташовано на передній частині футляра, а серійний номер — на зворотній стороні кришки.

Зарядний футляр MagSafe для навушників AirPods Pro

Номер моделі: A2190

Рік випуску: 2021

Зарядний футляр MagSafe для навушників AirPods Pro сумісний із бездротовими зарядними пристроями, сертифікованими за стандартом Qi, і підтримує магнітне кріплення до зарядних пристроїв, сумісних із MagSafe. У нижній частині футляра розташовано порт Lightning для заряджання від джерела живлення. Індикатор стану розташовано на передній частині футляра, а серійний номер — на звороті кришки. Останні чотири знаки серійного номера — або 1059, або 1NRC.

Зарядний футляр для навушників AirPods Pro

Номер моделі: A2190

Рік випуску: 2019

Сумісний із навушниками AirPods Pro

Зарядний футляр для навушників AirPods Pro сумісний із бездротовими зарядними пристроями, сертифікованими за стандартом Qi. У нижній частині футляра розташовано порт Lightning для заряджання від джерела живлення. Індикатор стану розташовано на передній частині футляра, а серійний номер — на звороті кришки. Останні чотири знаки серійного номера — або 0C6L, або LKKT.

Бездротовий зарядний футляр

Номер моделі: A1938

Рік випуску: 2019

Сумісний із навушниками AirPods (2-го покоління) і AirPods (1-го покоління)

Бездротовий зарядний футляр сумісний із зарядними пристроями, сертифікованими за стандартом Qi. У нижній частині футляра розташовано порт Lightning для заряджання від джерела живлення. Індикатор стану розташовано на передній частині футляра, а серійний номер — на зворотній стороні кришки.

Зарядний футляр із роз’ємом Lightning

Номер моделі: A1602

Рік випуску: 2016

Сумісний із навушниками AirPods (2-го покоління) і AirPods (1-го покоління)

У нижній частині футляра розташовано порт Lightning для заряджання від джерела живлення. Індикатор стану розташовано всередині футляра, а серійний номер — на зворотній стороні кришки.

Шукаєте серійний номер?

Серійний номер навушників AirPods розташовано там само, де й номер моделі. Дотримуйтеся вказівок на початку цієї статті. Дізнайтесь, як ще можна знайти серійний номер.

Чим відрізняються AirPods 1 від AirPods 2: 8 аргументів на питання «чи варто оновлюватися?»

У 2019 році Apple на ринку з’явилася нова версія навушників вкладкаів. Компанія анонсувала можливість бездротового заряду. Але, чи усунули помилки попередньої моделі при підключенні до iPhone? Чи став звук кращим? Розберемося з цими питаннями і проведемо паралелі на відміну AirPods 1 від AirPods 2.

Дизайн

Зовнішній вигляд девайса залишився практично незмінним, за винятком декількох деталей. Компанія провела редизайн зарядного чохла: індикатор заряду тепер розташований на зовнішній панелі кейсу.

Ще однією трансформацією стало переміщення кнопки активації індикатора ближче до центру. Чи впливає це на зручність використання девайса, сказати важко, тому що використовувати її доводиться вкрай рідко.

Вивчаючи різницю між AirPods 1 і 2, варто відзначити, що дизайн самих навушників залишився незмінним. З метою убезпечити користувачів від підробок, компанія створила додатковий рівень захисту у формі маркування:

  • MRXJ2 свідчить про те, що це друга версія навушників з чохлом, в якому доступна функція бездротового заряду;
  • маркування MV7N2 наноситься на нову версію гаджета з класичним футляром для заряджання;
  • знак MMEF2 використаний для першої моделі AirPods.

Акумулятор і зарядка

Зарядити пристрій можна через футляр. Незважаючи на незначні зміни в чохлах першої та другої моделі, внутрішнє оснащення залишилося тим самим. Але, до сучаснішого варіанту девайса тепер можна купити ще один кейс, заряд якого здійснюється за технологією Qi.

Три варіанти чохлів оснащені літій-іонним акумулятором, потужність якого становить 398 мАг, а також мають індикатор заряду та роз’єм для підключення до мережі через адаптер та кабель Lightning. Повністю футляр заряджається за 45 хвилин.

Щоб зарядити бездротову модель, кейс необхідно помістити чітко по центру зарядного пристрою і простежити, щоб загорілася лампочка. Футляр стандарту Qi можна використовувати як із першою, так і з другою моделлю AirPods. При цьому самі навушники заряджати бездротовим способом не можна.

Час роботи

Пристрій можна використовувати протягом п’яти годин у режимі прослуховування аудіо або 180 хвилин у розмовному режимі (дзвінки, конференції). Використовуючи девайс разом із зарядним чохлом, тривалість автономної роботи триває майже добу.

В обох версіях AirPods використовується одна і та ж модель акумулятора, але за рахунок більшої продуктивності процесора, вдосконалена модель навушників працює в режимі розмов на годину довше.

Якість звуку

Обидві моделі AirPods звучать досить непогано, забезпечуючи хороший об’єм звуку. Аудіо відтворюються з iTunes та інших онлайн платформ. Пристрій справляється із навантаженням, а еквалайзер автоматично підлаштовується під різні типи контенту. Під час перегляду фільмів простежується чітке звучання та яскраво виражена деталізація. Різниця AirPods 1 і 2 в даному випадку невелика: обидва покоління навушників мають великий запас звуку. Але використання максимальних значень може бути небезпечним для слуху.

Унікальною функцією навушників є мультимедійність. Ви можете легко дивитися улюблені серіали через Apple TV або підключити пристрій до Макбуку для проведення конференції. У другому поколінні залишилася та сама проблема із шумозаглушенням. Якщо прослуховуватимете музику в метро або на жвавій вулиці, будьте готові до зовнішніх перешкод.

Глобальних відмінностей у звучанні навушників двох поколінь практично немає. Однак у першому варіанті зроблено акцент на високі тони та баси, а у другій моделі на перший план вийшла ширша звукова доріжка.

Швидкість з’єднання

Замість чіпа W1, у другій моделі навушників використаний Н1. Подібна трансформація дозволила забезпечити з’єднання у півтора рази швидше та нейтралізує затримку відтворення аудіо на 30%. Якщо в першому моделі гаджета були труднощі з підключенням до смартфону, в новій модифікації вона нейтралізована. AirPods 2 може функціонувати виключно з iOS 12.2, macOS 10.14.4, watchOS 5.2 та вище.

Управління

Однією з ключових відмінностей AirPods 1 від AirPods 2 є спосіб керування пристроєм. Якщо у випадку з першим поколінням бездротових навушників потрібно було відкрити футляр поруч із смартфоном і підтвердити створення пари, у новій моделі необхідно налаштувати роботу голосового помічника. Початком конфігурації стане фраза: «Привіт, Сірі».

З’єднання з іншими девайсами Apple відбувається аналогічним чином. Після відкриття кришки кейсу на екрані планшета або макбука з’явиться новий Пристрій Bluetooth. Після синхронізації звуку (буквально кілька секунд) можна розпочинати конференцію або дивитися відео.

Можливості

Розглядаючи, чим відрізняються airpods 2 від airpods 1, варто відзначити нові можливості роботи з голосовим помічником. У версії 2019 року повністю реалізовано керування голосом, тоді як у першій моделі необхідно було доторкнутися до гаджета.

Ціна

Купити перший варіант девайсу у офіційних дистриб’юторів зараз не можна. Вартість другої моделі AirPods наступна:

  1. AirPods із зарядним футляром можна купити за 5000 грн.
  2. Модель з кейсом, що підтримує новий формат заряду, доступна до покупки за 7000 грн.
  3. Окремо футляр для бездротового заряду можна придбати за 3000 грн.

Якщо купувати девайс за акційними пропозиціями, можна заощадити кілька тисяч. Якщо вирішили купувати пристрій на вторинному ринку, ретельно перевіряйте маркування навушників та зарядного кейсу. Також слід перевірити навушники, підключивши їх до смартфона.

Розглядаючи, чим відрізняються навушники AirPods 1 від більш сучасних AirPods 2, варто відзначити, що друге покоління девайса однозначно краще. Але не всі недоліки попередньої моделі були усунені. AirPods 2, як і раніше, не вистачає трьох функцій:

  1. Захист від вологи.
  2. Можливість шумозаглушення.
  3. Більше комфортна посадка у вухах.

Пристрій чудово справляється з щоденними завданнями у вигляді недовгого прослуховування музики та дзвінків. Якщо збираєтесь купувати навушники-вкладкаі, модель, випущена в 2019, буде вигіднішою. Якщо ж розмірковуєте про зміну девайса з першої версії на сучаснішу, немає необхідності витрачати гроші і краще відразу купувати модель Pro.

Про автора

admin administrator