У якому положенні має стояти праска

Авторadmin

У якому положенні має стояти праска

Як правильно вибрати праску – розбираємося в брендах

Важливість праски у сучасних реаліях

Дуже часто у статтях нашого блогу ми розповідали, наскільки важливо в сучасних реаліях виглядати охайним та доглянутим. Однак раніше ми розглядали це через призму використання засобів особистої гігієни, таких як тример, бритва або, наприклад, епілятор. Але є й не менш важливі пристрої, як пральна машина, яка теж багато в чому допомагає скластися вашому індивідуальному іміджу, не даючи йому стати занедбаним. Адже імідж сучасної людини складається не тільки з засобів особистої гігієни, а й з власного гардеробу, який теж має бути на висоті.

Уявіть собі такого собі «мачо» або «леді» з сучасності, які зовні доглянуті, хлопець, припустимо, гладко поголений, а дівчина має вишуканий макіяж, але їх гардероб недостатньо чистий і випрасуваний… Що ви про них подумаєте, та яким буде ваше враження від таких людей?

Упевнений, що враження від людини, у якої навіть елементарно не випрасувана сорочка, м’яко кажучи, буде не найприємнішим. Але в сучасних реаліях ми всі прагнемо до того, щоб наш зовнішній вигляд був максимально презентабельним та приємним для співрозмовника. Це важливо для професійної діяльності, яка дає нам кошти для життя, та це важливо для нашого особистого життя.

Саме тому сьогодні ми розглянемо ту техніку, яка дуже часто допомагає нам ставати красивішими і презентабельнішими, але цю техніку ми часто не помічаємо та вважаємо її настільки буденною, що немає сенсу звертати на неї увагу. Це праски.

Ми вже розглядали, як правильно обирати праски, а зараз розглянемо, які бренди прасок відрізняються кращими технологіями та яка праска найкраще краще підходитиме саме вам.

Philips

Компанія з Нідерландів Philips славиться виробництвом надійної техніки для дому та кухні. Один тільки напис Philips на побутовому приладі вселяє впевненість, що даний пристрій буде служити довгі роки і виконає всі вимоги, які ви поставите перед ним ще на момент придбання. До речі, компанія Philips уникла збирання своїх прасок у Китаї, якому багато громадян нашої країни так часто не довіряють. Більшість прасок Philips збирається в Індонезії, хоча є й моделі, зібрані в Китаї.

Головною особливістю прасок, в цілому, є їх якісна та надійна підошва. Саме тому більшість виробників сучасних прасок роблять акцент у своїх розробках саме на якісній підошві праски.

Саме тому компанія Philips розробила підошву для своїх прасок під назвою Steam Glide. За заявами виробника така підошва є максимально надійною щодо появи зовнішніх пошкоджень, таких як подряпини від ґудзиків і блискавок. Саме такі подряпини можуть в подальшому призвести до виникнення зачепів на ваших речах під час прасування. Однак, так як компанія Philips подбала про їх відсутність, то і появу їх під час використання прасок Philips мінімізовано.

Крім підошви Steam Glide компанія Philips встановлює на свої праски керамічну підошву. Така підошва так само має антипригарні властивості, але не має таких характеристик міцності. Окрім цих технологій, праски Philips мають функції «Крапля-стоп», яка не допускає протікання праски крізь парові отвори під час прасування на низьких температурах, і автовимкненням, яке забезпечить безпечне відключення праски у випадку, якщо ви залишите його включеним (хоча використовується ця функція не в усіх моделях).

Tefal

Досить рідко у наш час буває так, що французька компанія, яка виробляє побутову техніку, збирає свої вироби безпосередньо у Франції або хоча б десь у Європі, а не в Китаї. Tefal став у цьому сенсі винятком і прикладом для всіх європейських виробників. Праски Tefal у своїй більшості проектуються і збираються на заводах, що розташовані у Франції, хоча, звичайно, є і свої винятки, що зібрані в Китаї. У Китаї збираються найпростіші і недорогі праски Tefal, у яких не використовуються фірмові технології.

Tefal, на відміну від Philips, використовує абсолютно інший тип підошви. Якщо у Philips це антипригарне покриття власної розробки, то у Tefal підошва керамічна з додаванням спеціальних металів, щоб зробити її максимально міцною. Звичайно ж такою міцністю як Steam Glide підошва прасок Tefal не володітимеме, але у неї є власна фішка – практично ідеальні показники ковзання. Прасувати прасками Tefal набагато легше, ніж будь-якими іншими. Саме завдяки таким характеристикам ковзання і популярні праски бренду Tefal.

Найпопулярнішими видами підошов прасок від компанії Tefal є Durilium, Ultragliss та Autoclean Catalys. Суть всіх таких підошов полягає в тому, що це металокераміка, яка забезпечує найкращі показники ковзання під час прасування. Такі показники значно полегшують процес прасування речей і покращують кінцевий результат.

В іншому праски Tefal мало чим відрізняються від Philips. Вони так само використовують технології «Крапля-стоп» і «Автовимкнення» у разі, якщо ви забули праску ввімкненою.

Braun

Праски Braun, так само як і Tefal, збираються на заводах, що розташовані в Європі, та за європейськими стандартами. Однак, на відміну від французького виробника, який праски збирає у власній країні, німецький виробник довірив збірку власних прасок заводу, щорозташований в Угорщині. І, відверто кажучи, угорські праски не розчарували. Якість збірки і застосування відповідних фірмових технологій зробили праски Braun одними з найпопулярніших серед споживчого попиту в Європі та Україні зокрема.

Праски Braun дуже часто використовують алюмінієву підошву в своїх прасках, яка відрізняється легкістю, через це і праска стає неважкою. Щоб зробити таку підошву міцнішою, інженери компанії Braun стали застосовувати у своїх прасках підошву Eloxal. Таке поєднання також популярне у машинобудуванні завдяки своїй надійності та стійкості до подряпин і зовнішніх пошкоджень.

У більш дорогих моделях прасок Braun використовується підошва з нержавіючої сталі з напиленням Saphir. Така підошва має високі показники міцності, на рівні зі Steam Glide, не боїться стикання з блискавками і ґудзиками. Крім того, праски з такою підошвою мають велику масу, що дозволяє їм легше розгладжувати жорсткі тканини, такі як джинс, піджаки, штани, і так далі.

Крім фірмових технологій підошов, Braun виробляє праски з керамічною підошвою і підошвою з нержавіючої сталі. Зазвичай такі праски коштують дешевше у порівнянні з тими, у яких застосовуються підошви Eloxal або Saphir.

Rowenta

Німецька торгова марка Rowenta, яка виробляє побутову техніку для дому та кухні, також не оминула можливість зібрати потрібну для побуту праску. Rowenta є більш дорогим виробником прасок у порівнянні з Philips, Tefal або Braun. Однак, ціноутворення прасок даної марки не до кінця зрозуміле, бо жодних переваг, крім більшої потужності, вони не мають.

Як і конкуренти, компанія Rowenta готова похизуватись своїми інноваціями в сфері винаходу неймовірно міцних підошов для своїх прасок. Такою інновацією Rowenta назвала технологію Microsteam 400 Platinum. Однак, які б характеристики не видавала дана підошва в рекламних роликах, порівняно з аналогами від конкурентів вона все одно залишається вразливою до пошкоджень та недостатньо міцною для гудзиків і блискавок.

Тим не менш, компанія Rowenta успішно реалізує у своїх прасках технології «Крапля-стоп», «Автовимкнення» та інші масові технології, які застосовують у своїх виробах різні бренди.

Не дивлячись на те, що Rowenta не використовує популярних технологій (так розрекламованих Philips або Tefal) у своїх прасках, ми цілком впевнені, що володіючи праскою Rowenta, ви є власником якісної і довговічною (в плані роботи) техніки.

Saturn

Як і у більшості випадків, одним з найпопулярніших варіантів під час підбору нової техніки, недорога техніка є однією з найбільш затребуваних. Недорогу техніку, як побутову, так і кухонну в нашій країні пропонує нам компанія Saturn. Не виключенням стала і сфера виробництва прасок. Праски Saturn у нашій країні відомі не завдяки високим фірмовим технологіям цієї компанії, а завдяки невисокій ціні на продукти від виробника Saturn.

Праски Saturn виробляються як з керамічною, так і з антипригарною підошвою, але українському споживачеві дана марка більш відома завдяки невисокій ціні на свої пристрої.

Часом праска Saturn може стати найкращим рішенням для тимчасового використання, перед тим як купити необхідну якісний праску для будинку, або праскою, якою будуть тимчасово користуватись у санаторіях та закладах курортного типу.

Як правильно обрати праску для дому: 10 порад

Незважаючи на велику кількість пропозицій виробів з немнущіхся тканин, по-справжньому хороші речі шиються з натуральних матеріалів, яким без прасування ніяк не обійтися. Щоб «костюмчик сидів», потрібно, перш за його погладити. Ставлення до прасування багато в чому визначається якістю використовуваних електричних помічників. Ми приготували як правильнопідібрати праска.

Секрет 1: а яка у вас підошва?

Якість і матеріал робочої поверхні – ключовий акцент, який визначає вибір моделі праски. Компанії, що спеціалізуються на їх виробництві, експериментують з матеріалами, щоб досягти досконалого результату прасування. Сьогодні виробники пропонують клієнтам праски з різними типами платформ, а саме:
алюмінію;

(Металокерамічні);
нержавіючої сталі.

швидкість нагріву і охолодження;

відмінне ковзання по тканині.

Високий ризик утворення подряпин на робочій поверхні. Навіть контакт зі звичайною ґудзиком може спровокувати вм’ятини.

Запобігає пропаліваніе матеріалу;

гарне легке ковзання;

ретельне проглаживание тканини.

Незначний термін експлуатації;

труднощі з Ковзанням платформи.

Високий коефіцієнт ковзання;

не мне матеріал;

зручність використання і догляду.

Високий ризик розшаровування керамічної поверхні при контакті з заклепками і гудзиками.

З нержавіючої сталі

хороші показники ковзання;

стійкість до механічних впливів.

Відсутність” наворочених” функцій,

чималу вагу, може втомлюватися кисть руки.

Кожна з модифікацій підошви має переваги. З якою з них вибрати праску? Вибирайте, грунтуючись на особистих уподобаннях. Для мандрівників відповідним придбанням буде алюмінієвий праска, який має невелику вагу. Тим, хто хоче уникнути ризику утворення пропалін під час прасування знадобиться тефлоновий помічник. Цінителям практичності підійде керамічний праска. Шукачам приладу на «століття» підійде нержавіюча модель.

Що краще: кераміка або тефлон, залежить, що для вас актуальніше – відмінне ковзання або захист тканини. Ми ж радимо ковзаючу кераміку.

Дилема кераміка або нержавіюча сталь вирішується, знову ж вами: який для вас праска Краще? Порівняння ви можете прочитати Вище. Провідні бренди зараз, наприклад, Bosch, віддають перевагу інноваційним матеріалами: кераміці, тефлону, ми – такої ж думки.

Секрет 2: насадки – корисне доповнення

Ще недавно господаркам доводилося йти на хитрощі: використовувати марлю або тканину, постійно контролюючи якість прасування, прибирати блиск, залишений праскою на тканини.

Сьогодні виробники пропонують клієнтам різноманітні типи насадок для полегшення прасування і підвищення безпеки процесу.

Рада: для прасування з парою ефективні при високих температурах, спрощують догляд за праскою.

  • Наявність тефлонового насадки дозволить убезпечити найтонший шовк від агресивного впливу високих температур.
  • Спеціальні насадки-щітки ідеально підійдуть для м’яких меблів. Вони припиняють праска в відмінний прилад для чищення й вбирання.
  • Насадка для верхнього одягу дозволить привести в порядок пальто, зимову куртку без ризику пошкодити їх.
  • Спеціальна насадка прибирає запахи з тканин.
  • Універсальна насадка позбавить одяг від неприємного блиску і лосненія, захистить поверхню праски від забруднень.

Рада: моделі мають корисну функцію автоматичного вимкнення, яка назавжди залишить у минулому псують нерви сумніви:” А вимкнув, -а я праску”.

Секрет 3: не забудьте про подачу пара

Щоб процес прасування став значно простіше і комфортніше, використовуйте можливості парової подачі. Її потужність залежить від технічних особливостей приладу. Хочете вибрати праску з паром? Дізнайтеся, як це зробити.

Пар, в залежності від модифікації приладу, буває різних типів:
1. ДЛЯ РОЗГЛАДЖЕННЯ Занадто пом’ятих ділянок стане в нагоді функція парового удару.
пари убік іменується вертикальним відпарюванням Це можливо, коли прилад розташований вертикально. Завдяки цьому можна використовувати праску для догляду за м’якими меблями, прасування штор висячому положенні. Обробка паром допомагає позбутися від запахів, які свідчать про присутність тварин або любові до спорту, кулінарні вподобання, дозволяючи повернути речам свіжість, позбутися від пилу.
отворів подачі пари на носику спрощує прасування манжет і комірців.
деяких моделях прасок, наприклад, Tefal, передбачені улоговинки, які полегшують ковзання по тканині.
резервуара визначає частоту затоки води. Бажано зупиняти вибір на модифікаціях, де можна тримати під контролем, скільки рідини в прасці за рахунок прозорих стінок ємності.
для води буває знімним. Немає потреби підносити до води прилад, адже досить просто зняти його, наповнити, і знову надіти.

Секрет 4: Як вибрати парогенератор

Широкий асортимент прасок поставив перед користувачами проблему вибору: парогенератори, відпарювачі, різноманітні системи подачі пари – кожен бренд привертає особливостями.

Давайте розберемося, чим краще праска з парогенератором, або, як його ще називають, парова станція:

  • обладнання передбачає можливість вертикального прасування одягу, штор, меблів. Повісивши костюм на плечики, досить обдати його потужним струменем пара, щоб розгладити найдрібніші складки, розташовані у важкодоступних місцях одягу;
  • потужний паровий удар спрощує прасування: білизна досить скласти вчетверо і пропрасувати з одного боку, щоб його зовнішній вигляд був бездоганним, а від мікробів не залишилося і сліду;
  • парогенератор оснащений широким набором насадок, що дозволяють погладити і очистити одяг, довівши її зовнішній вигляд до досконалості.

Відповідь на питання який купити праску краще: з парогенератором або пароувлажнением, простий. Парогенератор відкриває перед користувачами різноманітні можливості, недоступні звичайним паровим прасок.

Секрет 5: Функція відпарювання

Ця особливість настільки важлива, що на ній, мабуть, варто зупинитися докладніше. Відпарювання передбачає рівномірну подачу пара. Завдяки цьому одяг пропрасовується ідеально в будь-якому положенні: вертикально і на прасувальної дошки. Щоб досягти такого ефекту, виробники передбачили спеціальну конструкцію сопел отпарівателя. Ними пар подається під тиском, силу якого можна задавати самостійно.

Хочете знати, як вибрати праску з отпарівателем? Ось функціональні особливості, на які потрібно звернути увагу:

1. Оптимальним буде наявність спеціальної програми для прасування верхнього одягу. Цей режим відрізняється більш потужним паровим потоком. Всього декількох секунд досить, щоб видалити складки з найбільш щільних матеріалів.
протикраплинний системи запобігатиме потраплянню водяних крапель на тканину при звичайній прасування на низьких температурах.
вертикального відпарювання запобігає тривалу прасування на громіздких прасувальних дошках.

В той же час, не слід забувати: чим більше можливостей має праска, тим вище його вартість.

Секрет 6: зверніть увагу на провід або його відсутність

Головною особливістю прасок, як, власне, і будь-якої електричної техніки, є залежність від розетки. Виробники пропонують два варіанти вирішення проблеми: довгий шнур і застосування інноваційних технологій для створення бездротового праски.

Для нагріву бездротового праски застосовується спеціальна підставка, живиться від електрики. Він здатний тримати температуру деякий час. Відмінне рішення, якщо треба погладити футболку або плаття.

Для об’ємних глажек більше підійде проводове пристрій. Довжина шнура в 2-3 метра вирішує проблему доступності, як в моделі Philips GC1026/30. При цьому шнур повинен кріпитися на шарнірному (обертається) підставі. Подібна конструкція вбереже провід від заломів і коротких замикань. Важливо також, щоб довгий шнур був укладений в оплетку з матерчатого матеріалу. Це запобіжить ризик оплавлення, якщо випадково підошва праски потрапить на провід (це найчастіше трапляється саме з довгими шнурами).

Секрет 7: потужність має значення

Багатьох цікавить, якої потужності повинен бути праска, щоб справлятися з покладеними на нього завданнями.

  • Показник для побутових моделей варіюється в діапазоні 800-2200 Вт. Купувати потужніший агрегат не варто, оскільки є ризик, що електрична мережу не витримає напруги.
  • Модифікації підвищеної потужності, аж до 3100 Вт дозволяють собі власники приміщень з новою електропроводкою.

Потужні моделі швидко нагріваються завдяки використанню продуктивного нагрівального елементу. Вони інтенсивно утворюють хмару пари, однак і споживають більше енергії.

Щоб відповісти, який вибрати праску для будинку, потрібно проаналізувати стан проводки. Якщо вона в хорошому стані, тоді вибирайте, виходячи з частоти застосування і щільності тканини. Для домашніх умов, якщо прасування відбувається не дуже часто і інтенсивно, цілком достатньо праски потужністю у 2000 Вт, як Braun TS365A.

Рада: не варто вмикати в мережу праску одночасно з іншими потужними приладами, скажімо, електричною духовкою, бойлером або варильною поверхнею, якщо проводка в квартирі або будинку давно не змінювалася.

Секрет 8: окрему увагу безпеки

Парові праски зручні у використанні. Разом з тим, їх власники часто стикаються з накипом. Сольові відкладення і наліт можуть засмічувати сопла, за якими надходить пар. Наявність самоочищення полегшує процес догляду за приладом. Діє вона в такий спосіб: потужний потік пари під сильним тиском видавлює утворилися частинки накипу. Функція помітно полегшує життя щасливим власникам сучасних прасок.

Рада: праска від передчасного утворення накипу і засмічення застосування очищеної води. Оптимально застосовувати очищену водопровідну воду, яка на дві третини розбавлена дистилятом. Дистильовану воду в чистому вигляді заливати не рекомендується, оскільки вона утворює недостатнє кількостей пара навіть при високих температурах.

Ще однією проблемою власників парових помічників є прокапування води на тканину, коли прасування здійснюється на мінімальних температурах. Уникнути цієї неприємної ситуації з «примхливими» матеріалами, де сліди від подібних патьоків залишаться помітними, дозволяє наявність спеціальної протикраплинний системи. Особливо актуальна функція Aqua-stop для прасування шовку і синтетики, Наприклад, як в моделі Hilton DBS 1517.

Секрет 9: вага має значення

Вага праски є важливим показником, якщо підбираєте для себе дорожню праску. У цьому випадку чим легше, тим краще. Працьовитим бджілок, багато часу проводять за прасуванням, варто тим більше звернути увагу на вагу домашнього помічника. Він важливий і для любителів вертикального прасування: в цьому випадку залежить стомлюваність кисті руки.

Якщо віддаєте перевагу гладити, використовуючи прасувальну дошку, або ж робите це не дуже часто, вага є не настільки важливим, щоб ставити його на перше, купуючи праска.

Рада 10: акцент – на зовнішній вигляд

Виробники побутової техніки, в тому числі – прасок, увагу приділяють дизайну. Нарівні з технічними характеристиками, постійно вдосконалюється зовнішній вигляд моделей, які радують око споживача бездоганністю форм, гармонійними і правильними вигинами, ергономічністю і здатністю поєднуватися з стилістичними рішеннями в декорі приміщення.

Відповідні моделі знайдуться для цінителів класики і стилю модерн, любителів мінімалістичного, або гламурного оздоблення. В ОМНІ-ритейлі MOYO.UA подбали, щоб споживачі знайшли праска в підходящої дизайнерської версії, для більш повного естетичного задоволення.

Скориставшись нашими порадами, підберіть відповідний праска, який відповідає вашим потребам. Асортимент мережі магазинів MOYO.UA розрахований на вимогливих споживачів, а кваліфіковані менеджери магазину обов’язково допоможуть з вибором моделі і виробника в разі сумнівів!

Який праска краще взяти, подивіться тут

Про автора

admin administrator